Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
vsude kontroly, bez dokladu ani letenky nas nepustili. tak sme se se zastupcema nasi spolecnosti domluvili a michalova tatu CESKY vyvolavali na letisti, neumi ani anglicky ani jinak, mozna jeste rusky trochu. ale spal a neozyval se. jenze co ted, byla asi hodina do odletu a my tam stali, o me se pokouseli mrakoty. nase jmena na seznamu cestujicich meli ale nemeli zadnej doklad, ze jsme to my. michal pak v batohu(este ze sme ty batohy meli) nasel ridicak, ja karticku pojistovny, jeste tu starou, ruzovou. on tam mel fotku a dali mu tob ez problemu. i me dali mistenku, ale u kontroly si me vzali stranou do takovy ohradky a pekne si me prokontrolovali, jesi snad nemam drogy nebo co. batoh mi vytreli nejakyma papirama a delali testy, koukali mi na zornice, za usi a tak. bylo mi hrozne. pak mi vratili veci, rekli nashle a kontrolovali nejaky dve americky holky za mnou, kery se tomu celymu porad jen smali. ale chlapky s turbanem, kery bych teda ja za teroristy podezirala vic, nez nejakou malou zrzavou holku z evropy. let uz pak byl dobrej, jen v madarsku bylo zvlastni pristavat mezi polema. amici pristani ocenili hlasitym tleskanim (jako ve filmech =)) a pred nami byla posledni cast-cekani 6hodin v budapesti na letisti se dvema branama a nedostatkem sedadel. omlouvam se, ze jsem se takhe rozepsala, vzdycky kdyz si vzpomenu na ten zazitek, mam lepsi naladu. tohle asi nikdy nezapomeneme...
Odpovedať
ahojda. holky tak mam krasnej trapas po celym okrese. v nasich regionalnich novinach je vyhlasena soutez miss tablo, tka jsem se prihlasila, jenze jsem nemohla na net to poslat, tak jsem poverila pritele. poslala jsem mu v sms co tam tak zhruba ma napsat a dneska to vyslo. jenze on tu cestine moc nedava, takze tam mam : Jmenuji se..., studuji 4.rokem Pozemní stavitelství na Střední průmyslovou školu stavební v HK. na středni prumyslovou skolu, to je strasny. dneska to vyslo, tak jsem koukala na jeho mail a fakt to takhle napsal. je to desny. je mi z toho pekne trapne, takhel to vypada jako bych byla uplne blba.
Odpovedať
aurinko :-) nerob si z toho tazku hlavu predsa, nezabudni ze predtym mas pozemne stavitelstvo (a to mna napr. ohurilo :-N ) ved tam nejde o skolu ale o krasu :-D vycerpavajuco som si precitala 3 strany, odkedy som tu nebola.... dnes asi umriem v tej praci, nevyspata som, zima mi je :-( a to sa chcem vecer ucit :-S charlize gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Auri, čtenáři si budou myslet, že je to chyba tisku a ne Tvoje. V našich novinách někdy vyjdou takové bláboly... Sestřenici mého přítele totálně zkomolili jméno... Takže buď v poho ;-) Jinak zážitek máš opravdu luxusní :-D Na takové věci pak člověk vzpomíná celý život. Slnieckko, přeju hodně štěstí a síly do učení. Já jsem taky děsně unavená. Jdu si teď lehnout. Pak snad přípravy na zkoušky půjdou lépe.
Odpovedať
Ahojte, tak som si prečitala, čo ste popísali, mne blbne internet, tak som sa sem ani včera nedostala... :-| Dnes som bola v poradni, všetko je ok, babo sa mixovalo v brušku :-) akurat ma poslali na hematologiu, lebo mám malo krvných doštičiek :-( no dúfam, že bude dobre. Inak ja som letela len raz v živote, minulý rok do egypta a nič mi to nerobilo. Ale v lietadle mohlo byť viac miesta. Ale to do australie chodievajú väčšie, manželova sesternica tiež tak cestuje. Jediné čo ma zarazilo sú tie vecka, no nepochopim ako sa hovorí, že niekto mal sex v lietadle, že ako to v tej kadibudke robili, ked sa tam človek ledva otočí :-D Aj ja by som išla pozrieť do australie, to je môj dávny sen. Pozrieť koaly ;-) ale tak musím sa uskromnit s chorvátskom.
Odpovedať
Ahojte :-) ako ste sa dnes mali? ja som mala trochu pilno. o 10 sme mali mat zapocet, ale profakovi sa cestou pokazilo auto tak nam volal, nech sa nehnevame a pockame ho. ze volne terminy ma uz len v juli. ale tak aspon ze zavolal. tym ze meskal meskala som aj ja. pred chvilov som prisla od kadernicky. bola som na skuske ucesu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa stastna hlasim, mam hnusne uctovnictvo za C 8-) to by som sice ani v najtajnejsom sne nepovedala, ale je to tak!!! :-D som stastna, uz len dve, to sa bude dat uz v poho... fuj, ako mi odlahlo :-D Dominika, super, ze babo je ok, mas aj fotosky? pozrem potom na konovi...a dosticky budu dobre, to je v pohode;-) Veronice, ty si jaka akcna! Odychuj trochu, clovece :-D tak ja viem, uzijes si to v Australii :-) Ericca, a zapich v pohode? A fotky od kadernicky su kde? :-D Elis, drz sa na tom tvojom skusko-koncerte;-) Katka Slniecko, dakujem, sa normalne tesime aj s Tomasom z toho datumu :-D po skuskach pojdeme pozriet potencialne miesta na svadbu... Auri, tesis na vysoku? A privat uz zhanate? Aby bolo volno.... Koho som vynechala? :-D Janka, jasne, ze gratulujem ku skuskam :-D vas/nas je tu uz pekne hojne....sa to tu bude rozrastat...najprv o Domcine babo - mena mate? a potom o dalsie svadbujuce :-D :-D som sa rozpisala...to ta euforia, ze som spravila to pos*** ucto :-D
Odpovedať
auri, no to si mala fakt veselo :-D jejda dufam ze nam sa take nestane bo ma tam asi porazi....inak to s tym zalahnutim v usiach mi aj kamoska vravela...budem si asi musiet kupit stuple do usi :-D charlize, presne tak, oddychovat budem v australii a uz sa na to nesmierne tesim :-) a gratulujemk tomu pos*** uctu :-D :-D :-D cecko je super ;-) dominicka, ty nam len pekne oddychuj a davaj pozor na dosticky ale ja si myslim, ze vsetko bude ok ;) ericca, fotky fotky fotkyyyyyy, chceme fotkyyyyyyyyyyyyyyy :-D slniecko, daj si pauzu, daj si kitkat :-p :-D tri strany su fajn....lepsie nez nic ;-)
Odpovedať
tak som sa sem dostala až teraz, mna už vystre z tohto netu, dnes sa mi podarilo "až"2krát sa sem dostať... charlize, hlavne že to máš za sebou ;-) eri, hod foto. ja akurat papam čerešne, mnam su dobre. Tak sa držte keby ma zasa odpojilo... charlize fotky su na konikovi, ale ešte spred mesiaca, dnes som si spomenula, až ked som bola už oblečena, ale za 3týždne idem zasa, tak už nezabudnem.
Odpovedať
charlize: na vysokou se tesim, ale kdovi, jak rychle me to nadseni opusti. nejhorsi je, ze se vubec netesim na bydleni s tim mym (ne)tvorem veronice: taky jsem je zkousela, ale vubec nepomahali. kdyz jsme pristavali v chicagu, o kousek dal sedela maminka s holcickou a ta porad plakala hrozne ji to bolelo, nosili ji piti a tka ale nepomahalo to, blyo mi ji lito, zvlast, kdyz jsem vedela, jak ji je. uz jsem ti rikala, jak ti tu australii zavidim? mne by stacilo se zaletet podivat kousek bliz, jen do finska...
Odpovedať
juj baby, nemám foto. nemal ma kto fotiť. nebujte všetko uvidíte na tých svadobných. ;-) kamarát čo nás bude fotiť mi poslal zábery čo robil cez víkend na svadbe, sú svetové! a do zajtra ich má všetky poupravované. takže rátam, že aj tie moje budú tak skoro. x-) x-) x-) sa teššššíííííííííííííííííííííííííímmmm!!!!!!!!!! zápočet... no mám z neho dobrý pocit, ale výsledky budú až vo štvrtok.
Odpovedať
eriica: jak probihaji posledni dny pred svatbou? jsi nervozni? uz je vse zarizene?
Odpovedať
Článok sa načítava...
auri- prečo sa netešíš?
Odpovedať
eriica: no to si delas srandu! ty si beres fina? tohle byl muj nejvetsi sen v mym zivote, jednou se odstehovat do finska. a taky to udelam, tady me to nebavi. holka ty se mas a jak je ve finsku? a fini jaci jsou? mluvite s pritelem finsky? zkousela jsem se finsky naucit, ale zustala jsem u pak vet a pocitani. ale umim finskou hymnu. domi: posledni dobou se docela hadame, pomohla tomu i moje nervozita okolo maturity a ted i to, ze jsem s rodicema doma a zacina ta spravna ponorkova nemoc...
Odpovedať
??? ja si žiadneho fína neberiem. =-)
Odpovedať
ericca: uz na to koukam, boze ja si spletla alba, ale vubec nechapu proc, najednou mi sem naskocil uplne nekdo jinej. jak to je mozny? dneska se mi fakt dari, du spat, tohle by uz dneska nedopadlo dobre promin, omlouvam se
Odpovedať
nič sa nestalo, dobre som sa pobavila na tom. :-D :-D :-D
Odpovedať
to se nedivim, mne bylo docela trapne. loucim se, dobrou noc....
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, Auri, heh, ja pozeram, ze mi nieco uslo :-D ze by bol Vili Fin :-D :-D ? No ja som si dnes taaak oddychla po tej skuske... Auri, netrap sa, to sa v lete urovna, bol stres, nervy, to sa podda... to bude dobre. Dominika, tesime sa, ze je babo OK, pockame si na fotky :-) mate uz mena? ale to som sa pytala uz, ze :-D
Odpovedať
jaaj charlize C je dost dobre 8-) aj kolegyna bola dnes na opravny termin, dostala B... a cely tyzden stresovala ze to urcite nespravi, tak sme sa jedna druhej stazovali kolko toho mame a ani jedna sa neucila :-D sme sa s rastom dohodli ze na 4. rano nastavim budik, a o 5. sa zobudime... ja ucit on robit svoje papiere... ci sa to fakt zrealizuje vam dam vediet :-N zatial zelam bru noc...
Odpovedať
dobre ranko :-) tak dobre vyspatu veronice ste uz 5 tyzdnov nevideli :-D juj ale ako dobre som sa vyspala....vcera som o deviatej odkvecla, tak som sla do postele a o 15 minut som uz bola totalne dead a zobudila som sa teraz o siedmej :-) waw, odporucam uplne kazdemu :-) A rano sme si porad s maminkou zagratulovali k narodkam lebo ona mala uz vcera ale ked prisli domov ja som uz spal...no zlate to bolo :-) A v sobotu oslavujeme na zahrade tak sa uz moc tesim :-) Idem teraz piect kolacik aby som doniesla do prace vecer na poradu a za babickou pojdem bo som jej to slubila uz po maturitach.... tak ahojte zatial :) dnes je fakt krasny den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, však se podíváme na svatební fotečky, jak Ti to pěkně sluší. A byla jsi se zkouškou spokojená? Teda, doufám, že sem fotky hodíš nejpozději v neděli. Držím Ti pěsti, ať poslední dny před svatbou probíhají v klidu a smíchu :-) Domi, krevní destičky budou v pohodě. Já zas jednu dobu měla málo hemoglobinu. O nic nejde. Teď si Tě jenom doktoři více hlídají, protože čekáš mimi. Mám radost, že jste oba v pořádku. A jména mě taky zajímají ;-) Charlize, gratuluju moc! Už jenom dvě zkoušky a máš prázdniny. Já jsem na tom taky tak. Už ať to máme za sebou... :-N Veri, já se moc nevyspala, protože mě o půl čtvrté (!) vzbudil pes. Tak kňučel, že mě to vzbudilo. Polekala jsem se, že se mu chce na záchod a hned jsem běžela za ním. A on jenom nechtěl být sám!!! ]-( Jako s miminkem... Slnieckko, jak vám vyšel váš plán? Snad ses něco stihla naučit. Auri, nebuď smutná. Ono to potřebuje čas. Záleží na tom, jestli ty hádky byly opravdu vyvolané Tvojí nervozitou. Pokud ano, tak se to zpraví. Každá ženská má někdy nervy v kyblu. To víš, hormony. Takže se ničeho neboj a netrap se. O prazkách se to vyřeší ;-) Podělila jsem vás všechny? Ještě Janušku ne... Haló!!! Kde jsi???
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak jsem teď v jednom kole, včera jsem hrála 8 hodin. Dneska na tom budu podobně. Pokud toho Bacha nestihnu dodělat, tak se jednoduše hodím marod. Profka mi to tak navrhla :-D Na obyč zkoušku můžu jít naučená na polovic, vždycky něco vyblekotám. Ale na tuhle zkoušku musím jít perfektně připravená. A i tak se může stát, že někde vyletím s pamětí. Tak na mě, holky moje zlaté, myslete. Ještě mám na to dnešek a zítřek, tak to by bylo, abych to nezvládla :-D Ve dvě jedu za profkou, tak už se to do té doby musím naučit. Zbývá 1 stránka!!!! Pokud se tady nějakou dobu neukážu, tak makám na programu. Pak dám vědět, jak jsem dopadla a jestli jsem tam vůbec šla. Ať se vám daří!!!
Odpovedať
dobre rano :-D teda hore som uz dlho, ale az teraz som sem zavitala... plan poznate, realita: 4.00 stredoeuropskeho letneho casu zvoni budik... 5 aj nieco tak isto... to iste o 6 aj nieco... takze asi tak... zdochliakom sa nechcelo :-N nepoznate nejaky "liek" proti unave? posledny tyzden je to na zabitie, stale len spat a spat... moze byt vlastne clovek unaveny z toho, ze vela spi? elis co studujes?
Odpovedať
Ahojte, so skúškou som bola spokojná. a fotky budú cca v stredu, kamarát ich bude trochu upravovať a tak. chvíľu to potrvá.
Odpovedať
eri budete mat svadbu v kostole alebo inde? a kolko ludi? mozno si to uz niekde spominala, tak sorry ze sa pytam ;-)
Odpovedať
ahoj, villi neni fin, jen ja sem magor. proste em koukla do uplne jinyho alba, nechapu proc. hlavne nevim, jak sem se k nemu dostala, kdyz jsem klikla na fotak u eri. to sem cela ja. je pravdou, ze ty hadky vznikly z toho uceni, mela jsem hroznyho nerva, nedokazala jsem si to nacpat vsechno do hlavy a kdyz pak on prijde s tim, ze at se nestrachuju, ze to stejne dam tak za 6, jeho klasicky vtipek, ale mne moc nepomoh...
Odpovedať
Katka svadba bude na mestkom úrade, ani jeden z nás nie je veriaci, a ľudí bude do 60, a to nerátam ešte kamarátov čo potom ešte prídu okolo tej desiatej večer.
Odpovedať
jaaaj zeny, musim sa vam pochvalit :P dnes mi dosli tri take originalne blahozelania ze konec :-D Tak prve - to mi pisal kamarat a cele v nemcine, ale rozumela som tak som na seba hrda ze teda neboli tie 4 roky nemciny na nic :P, potom kamaratka cez net taku hovoriacu rybicku...viete, neviem ci vam uz neico take prislo ale tam napisete co ma ta rybka povedat a ono vam to povie :) no a tretie to ma dorazilo pred chvilkou - kamaratka ma tiez dnes narodky tak nam napisal ze mila veronika a majka, ked uz ste sa tak dohodli ze sa narodite v rovnaky den..... :-D jejda uzasnych kamaratov ja mam x-) x-) x-) ericca, uz len necele tri dni ;) a dufam ze ked v pondelok pridem domov, uz budu nejake fotecky :) aurinko, ked je clovek vystresovany tak povie aj to co by nechcel....nejak sa o tom porozpravajte a bude dobre :-) slniecko, elis, drzim vam palceeeee :):):) idem ja uz hajiiiii...tak bru nocku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Slnieckko, studuju na Fakultě akademických umění, katedra hudební, obor klavír :-) Nikdy bych nevěřila, že se na tohle dám. Ale ve třeťáku na střední zkrat a od té doby vím, že nechci dělat nic jiného než hudbu (prostě jsem se ve 2 ráno z ničeho nic probudila a věděla, co budu studovat) :-D Auri, mně ten můj před maturou taky utěšoval, že to dám za málo. Taky jsem z toho měla ještě větší nervy. Jak už psala Veri, člověk ve stresu reaguje přecitlivěle. Pokud si promluvíte, bude to zase dobré. Hlavně se netrap, ju? ;-) Budu Ti držet pěsti. Eri, tak se tedy těším na středu :-) Veri, díky za podporu :-) Jdu spát. *DOBROU*
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?