Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
dakujem ;-) a ta cena, že 450,- no nekup to :-D
Odpovedať
to je dobrá cena fakt. chodíš aj na mimibazar? aj tam sú dobré vecičky. ;-)
Odpovedať
http://lesk.zoznam.sk/cl/10172/243589... niečo o materskej dovolenke. ;-)
Odpovedať
parkrát som tam bola pozriet.
Odpovedať
ahoj holky, dneska se zase udelalo krasne a ja musim makat doma zavrena. se mam co?
Odpovedať
charlize: dala mi antibiotika a masticku, prej to mam z toho, ze jsem se mozna skrabla a dostala se mi tam necistota. nebo to je z gelovych nehtu necistota. kdovi. manzelske internaty nevim jestli tu jsou, mozne to je ale my se po nich neptali. privat bude lepsi. tady co vim, tak davaji kolej jen tem, kdo to maji do skoly daleko, nam by kolej dali, mame to 200km od domova. jo pritel uz vydelava ted, nechodi do skoly, protoze ho vyhodili, stejne jako ostatni spolubydlici z privatu... nejak se jim to vymklo z rukou. nekteri to vzdali, on zapomnel na zkousku a bylo to...
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar holky, Auri, jsem moc ráda, že to není nic vážného. Obě zkoušky mám úspěšně za sebou.v Vce se mi spát, ale musím hrát na klavír :-( hoďku ještě spočnu a jdu na to. Jak se všechny vůbec máte? Já už se nemůžu dočkat, až budu mít po poesledních dvou zkouškách... To teprve bude paráda. Mějte se!
Odpovedať
Profilova fotka
Auri, tesim sa, ze to je ok. A s privatom mas asi pravdu... je lahsie ho najst a aj ten zivot bude asi trochu iny... my co mame podnajomnikov (prenajimame byt v dome) tak oni si dost pomahaju, su to tri spoluziacky, takze si celkokm sedia. Elis, gratulujem, to je skvele, uz to vydrz :-) ja sice oficialne este tri skusky, ale ta jedna, no skoda reci, takze beriem ze dve :-) snad to nejako dopadne a mame pokoj. Ericca, ziadne nervy na obzore? :-D
Odpovedať
Bea sem tam ma zacina steklit nieco v bruchu. to ma znervoznuje trocu, ale nemyslim, ze by to bolo kvoli svadbe. trochu mam vycitky, ze som draheho nechala doma a ja idem zajtra von s babami. aj ked povedal nech kludne idem. tak strasne som si na neho zvykla.
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, děkuju :-) Eri, s kámoškama jdi bez výčitek. Drahého si užiješ po zbytek svého života, ni? Budete zapíjet svobodu?
Odpovedať
jj, ericca bude mat rozlucku so slobodou :-) len si to ty pekne uzi a ako vravi elis, draheho si dost uzijes po svadbe ;-) inak konecne vam pisem z prace, mam trochu volna...vlastne dnes tu nie je takmer ziadna praca.... len musim davat pozor na straznikov aby mi sem nekukali :P:)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis, pekna fotecka :-) Veronice, to je fajn, ze si uzivas aj v praci;-) len nech ti to vydrzi co najdlhsie... mna brigada prestala bavit po 6 mesiacoch (koncom jula) a zacala som vazne uvazovat, ze odidem, a potom som tam vydrzala do konca aprila...Dost v pohode, ale ked som odchadzala, tak som ich uz mala vazne plne zuby vsetkych :-D Ericca, len si to pekne uzi, niekedy treba chlapov nechat aj samych, nech sa potom viac tesia, ked sme s nimi... Tomo bol vcera cely den s ocom, pomahaju prerabat jeden byt, a vecer prisiel s kvetmi, co tam otrhal v zahrade... romanticke gesto, ked som sa tu uz nedavno stazovala :-D a dnes tak isto, verim, ze vecer bude zase cely stastny, ked sa uvidime...rovnako ako ja. no stihla som povysavat a dala varit zemiaky, idem sa tu popri vas trochu ucit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, ja dnes skúšam svoje popolnočné. vypálilo to trochu inak. realita sa trochu líši od mojej predstavy. veď potom dám foto. je to taká sranda, sme totiž na mojej strednej. stretávam tu starích profesorov. nostalgia strašná. :-D :-D :-D večer ideme pařit! som zvedavá dokedy budeme. síce to je jedno dokedy. hlavne nech je dobrá zábava. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, děkuju za pochvalu :-) Když už teda mám to datum svatby, tak bylo na čase si fotku změnit ;-) :-D Peťovi jsem řekla, že rok 2010 by nebyl špatný na vdavky a on na to, že prý 2010 vážně není špatné číslo x-) Tak jsem vážně zvědavá, co bude za ty 2 roky. Ale to sletí jak voda... A abych pravdu řekla, zatím si sebe moc neumím představit jako paní...ani si nedovedu představit mít svou vlastní domácnost. Zatím mi to takhle vyhovuje. Ale přítele chci osvobodit od bydlení s rodiči. Přece jenom mu už je 28 :-D Eri, snad dobře paříte. Myslím na Tebe! Veri, ja fajn, že jsi v práci spokojená a i čas na spočnutí máš ;-) Já asi brigi shánět nebudu. Pracovala jsem během školy, tak si udělám prázdniny se vším všudy. Nech se vám daří, děvčata!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, no Elis, ja budem tiez mat take prazdniny, robila som cely rok, tak budeme mat s Tomom normalne prazdniny :-D tak budeme chodit po vyletoch... a je super, ze si mu to povedala :-) aj ja to Tomovi poviem... zacnem nieco naznacovat hned teraz, pekne pomaly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jj, je třeba si odpočinout. A k tomu sdělování data... Já na to hupla hned :-D Jsem řekla, že rok 2010 je hezký rok pro svatbu a že bychom se za ty 2 roky mohli vzít. A Peťa na to, že jo. Mile mě to překvapilo, myslela jsem si, že se mi začne smát, že zase takhle plánuju. Navíc moje maminka je proti vdávání během studia (přitom se vdávala ve 22, když ještě studovala pajdák). Dokonce Peťovi jen tak z ničeho nic řekla: "Jsi hodný, že si na svatbu počkáš, až Eliška dostuduje" :-D :-D :-D Přitom nikdo nic neříkal. No jo, zkouší to na něj. Ale Peťu to asi nijak nepoznamenalo NAŠTĚSTÍ! Ale jak už jsem tu psala, pro mě je to pořád dosti předčasné. Necítím se na vlastní domácnost. Skloubit studium a práci mi dává zabrat. Věřím, že bych to nějak zvládla (přece bychom na to byli dva), ale zatím mi to takhle vyhovuje. Ale přiznávám, že se mi líbí snít o svatbě, která by mohla být relativně blízko. Z toho důvodu taky jsem na tomhle serveru jako my všechny, že :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teď jsem ale zrovna trochu zklamaná a naštvaná zároveň. Škola, na které učím, je od mého bydliště daleko a dojíždění mi dělalo potíže (kvůli 5 žákům jsem vyjížděla z domu v 10 a vracela se v 18h :-p ). Kamarádka mi dohodila místo na škole, která je 10 min tramvají od mojí školy, kde studuju (v nějakém okně bych mohla učit; od domova je to asi jen půl hodina busem+tramvají). Zašla jsem v březnu za ředitelkou. Ta mě přivítala s otevřenou náručí a domluvili jsme se na 10 žácích, což jsou 2-3 dny v týdnu. Prosila mě, ať tamtu školu pustím. Já ji teda pustila a teď se dozvím, že na novou školu asi nebudu moci nastoupit, protože žáci odcházející učitelky nepodali přihlášku na nový škol. rok. Takže to vypadá, že budu příští rok bez práce, což je ovšem nemilé :-S ]-( Kdybych spolužačku nepoprosila, ať se té ředitelky zeptá, kdy mám přijít s výpisem trestního rejstříku atd. (mimochodem pro výpis jsem si už byla), v tuto chvíli bych se zřejmě ještě těšila na novou práci. Tohle je fakt nefér jednání... Ještě záleží na tom, kolik se přihlásí nových žáků. Naděje si však nedělám. A ani nevím, jestli bych chtěla učit na škole s ne příliš schopnou ředitelkou. Nevím, jestli nechtěla čekat do září, aby mi řekla, že mám smůlu :-p 8-( :-( :-S ;-( Uuuuuuuuuuuuuuáááááááááááááááááá!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Elis, to je fakt nemile.... spina riaditelka ... ale ktovie, mozno sa v septembri zapisu nejaki novi ziaci... ale ved si najdes nieco, ked to bude aktualne...nie? to je mi ale luto... Tomo si cita forum, tak datum vedel, je to oficialne, sme sa dohodli :-D takze to mam aj v pase uz :-D dufam, ze dopadnete rovnako uspesne, ved ty si ma, Elis, na ten rok namotala;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to gratuluju!!!!!!!!!!! A prstýnek máš? Já Tě namotala, jo? Tak to to nesmím pokazit a též se vdát za ty 2 roky :-D Září je skvělý měsíc. Pokud vám vyjde počasí a budete mít babí léto, bude to nádhera x-) Já bych byla ráda, kdyby myšlenka svatby vzešla z hlavy miláčka. Kdybychom se zasnubili z jeho iniciativy. Ale my už jsme vlastně "duševně" zasnoubení od počátku našeho vztahu. Ale Charlize, pokud budeme plánovat za ty dva roky spolu, bude mi ctí ;-) :-D A k té práci..asi se začnu poohlížet po něčem jiné. Tamta škola byla ve výborné lokalitě. Měla jsem to fakt blízko. Klidně bych mohla jet učit v nějaké pauze mezi přednáškama... Ale co, nechci čekat, až se milostivá rozmyslí. Zeptám se na škole, kde jsem začínala já. Je to ve vedlejším městě, budu sice trochu rozlítaná, ale není to moc daleko... Něco si najít musím. Na vlastní plat jsem si zvykla :-(
Odpovedať
Ahojte, tak zábava bola úplne skvelá! lepili sa na nás samí angličania. takže som sa aj zlepšovala v konverzovaní. :-D dostala som darčeky od báb. neskôr hodím aj foto. no zážitkov je veľa ani neviem čo vám mám napísať. tak sa radšej pýtajte. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, daj foto aj tych popolnocnych siat, sme zvedave :-) a ziadny striptiz nebol, hej? :-D Elis, na prstienku sme sa dohodli, ze to je na nom, kedy a ako a kde :-D mozno vyberieme spolu, no ja mu ho dam. Ale tak ja si zas az tak na romantiku nepotrpim, ked mi ho aj da len tak, ja som stastna, ze ho mam a ze si ma chce vziat, co mozem chciet viac?? :-D A budeme planovat spolu, urcite;-) ved ten tvoj uz ma aj vek....:-D A brigadu hladaj, ja budem po lete tiez, teraz si spravime prazdniny a od septembra budem sa obzerat po niecom, musim setrit na svadbu :-D
Odpovedať
neodfotila som ich, som na to celkom zabudla, ale hneď ako ich budem mať dám foto. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, věk na to má :-) Když vidím jeho spolužáky, kteří už mají malé děti a my chceme založit rodinu až dostuduju... Dneska jsem OPĚT nahodila rok 2010 a Peťa OPĚT řekl, že je to oparvdu hezký rok :-D Chceme ale spolu nějakou dobu před svatbou bydlet, abychom si ověřili, že se ve společné domácnosti nepovraždíme :-D Jeho rodiče budou stavět barák, byt nám zůstane. Ale kdo ví, jak to nakonec bude. V tuto chvíli bydlím v baráku s rodiči a jsem moc spokojená. Navíc nemáme žádné protivné sousedy, kterým by vadilo, že hraju na klavír několik hodin denně... To je to největší plus. Eri, koukla jsem na fotky z rozlučky. Je vidět, že jste se dobře bavily. A moc Ti to tam sluší. Těším se na svatební fotky!!!
Odpovedať
Ahojte, ste tu niekto?
Odpovedať
ahojte....ahoj domini, no.....ja som tu ale idem si asi lahnut....taky na figu den je dnes.....clovek si nieco vysniva, chce tomu verit ale hold, ked to nejde tak to nejde... :-( |-| bru nocku zatim... jo a eri, muselo byt super, som rada ze ste sa bavili a uz sa velmi tesim na fotky zo svadby :-) my budeme v sobotu oslavovat moje, maminkine, sesterkine a sesterkinho manzela narodky x-) tak sa tesim...aspon sa clovek rozptyli.... uz som tu neni
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby!!!
Odpovedať
ahojte, kam ste zmizli všetky?
Odpovedať
ja som tuuuuuuuuu ahoj januska, co nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj veronice...tak ako ja som dnes mala poslednú skúšku tak sa ani neviem vytešiť z toho že už mám volno v škole :-D
Odpovedať
jeee tak to ti gratulujeeeeeeeem a vitam ta medzi nami prazdninujucimi :-D ze je to super pocit? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?