Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice, tak dodatocne ti aj ja blahozelam! sice neskor, ale predsa, no nie :-D ved oslavu mas aj tak az v sobotu, nie? :-D no co baby, ako sa dnes mavate?
Odpovedať
elis: no on to spis myslela jako ze z kazdyho predmetu minimalne sestka, ze mi stejne lepsi dat nemuzou, to me vytocilo... vcera v noci jsem objednala postel na privat (privat jeste eni sehnanej, ale postel uz je ve vyrobe), mamka byla naprdena, ze jsem objednala novou, kdyz tu je stary gauc, ale na ten neni matrace, nova by byla drazsi nez cela postel... jo a uz mam vybrany skladovaci system do naseho pokojicka. porad jsem nevedela, jak to vymyslet, aby bylo co nejmin mista zabranyho a co nejmin penez utracenych. v ikey maj super vec, jsou to ruzny zavesny policky a vesaky a nestoji moc penez. boze ja sem ta nadsena, ze nebudu muset mit obleceni na zidli... 8-)
Odpovedať
ahojte, veron aj ja blahoželám. Ja som teraz u našich v Trenčíne a budem tu až do soboty. Čo sa týka tých mien, tak na 99% to bude po nás. Čiže Dominika alebo Verner. Mna ani žiadne mená nenapadajú zatiaľ iné ;-) Eri, už máš predsvadobnú nervozitu? Lebo ja som ju mala až ked som nastupila do auta na obrad...dovtedy mi to vlbec neprišlo. Ale ako rýchlo prišla, tak aj odišla.Teraz čakám na bývalú spolužiačku, ideme si konečne spolu pozrieť stužkovú, tú na ktorej ja som už nebola a moju svadbu, na ktorej nebola zasa ona...
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika, preco si nebola na stuzkovej? ty si prestupila na dialkove az teraz v stvrtaku? a je pekne, ze babo bude po vas, aj ja som si to tak planovala...ale (ja som) Beata sa mi dako prestava pacit, neviem...ale stale tvrdim, aj s Tomom sme sa na tom zhodli, ze treba mat vymyslene mena (viac) a az ked to babatko uvidis, tak budes vediet, ako sa vola. ja si myslim, ze to skratka budes vediet a nemusi to byt to meno, ako si mu hovorila, kym bolo v brusku... aspon tak si to myslim :-) ved uvidime. Auri, to je super, ze mas objednanu tu postel :-D sa zariadis podla seba, kasli na rodicov, ved budes byvat sama a pekne si to uzijes;-)
Odpovedať
jaaj ja som na svojej stuzkovej bola na voziku :-N doviezli ma na vikend z liecenia, takze som so spoluziakmi bola len chvilu... ale aj tak to stalo za to :-D doteraz vsak lutujem ze som tam nemohla byt v poriadku... preco sa ti prestava pacit vlastne meno bea? mne sa napr. katarina tiez nepaci, to znie tak tvrdo... ale katka hej :-) ako ste sa dnes mali?
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, ja keby som vedela, ako dopadne moja stuzkova, tak ma tam neuvidia...podla mna to bolo strasne faux pas.... skor lutujem, ze som tam bola, nez naopak... no hlavne, ze uz si v poriadku, uzijes si svadbu;-) mozes pozvat aj ludi zo strednej, ti to vynahradia:-) mne sa paci moje meno na mne, ale neviem, ci by som ho dala dcere... mozno skor Sarlota alebo Andrea, nech to ma zvuk... uvidim, ked ju uvidim :-) ty by si dala meno Katka?
Odpovedať
asi nie, dala by som ine. mozno dalsej dcere keby sa podarilo :-) a myslim ze chlapec by tiez nebol po tatovi... rastovi sa strasne paci fabian :-S co bolo take strasne na stuzkovej?? myslim ze vsetci sa tam tak trochu strapnuju ;-)
Odpovedať
ahojte, naša stužková bola tiež faux pas a riadne. najprv to nikto nechcel organizovať, tak som sa na to podujala s 2-3 ďalšími babami. keď sme mali platiť tak sme mali o 7tis. menej. takže sa to muselo dozbierať. a jedno s druhým. no otras.
Odpovedať
ahojda. stuzkovana, to znamena konkretne co? mozna je to to same co v cechach, ale radsi se encham poucit...
Odpovedať
Profilova fotka
je to ako maturitak, ale vacsinou je tam len jedna trieda a rozdavaju sa male zelene stuzky s menom, nie serpy ako u vas.. :-) a velmi tam nesmu prist cudzi ludia, okrem triedy rodicov a stuzkarov, cize partnerov :-) my sme mali stuzkovu pre zmenu uplne uzasnu, boli sme tam do pol siedmej a nikomu sa nechcelo odist :-N
Odpovedať
u nas se krome maturitaku dela i stuzkovak, tam se davaji stuzky (kazdy ma vetsinou tri), na kterych ma napsanou skolu, obor, rok, nejake motto a tak, proste co kdo chce. co se deje pred nekdy v rijnu, listopadu, prosinci (nikde to neni predem dane). nase ucitelka nam rikala, ze bychom si pri stuzkovani meli uvedomit, ze uz se nam maturita blizi a zacli se ucit. ale u nas to tak nebylo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nasa stuzkova bol trapas, vsetci sa opili uz pred programom, kazdy si pozval kopec hosti, starsich a opitych, chceli nam zbit triednu, ked ich chcela vyhodit, ich kamarati, co ich pozvali, sa ich stale len zastavali, rozkopli v hoteli stenu, zjedli nam polnocne obcerstvenie, kameraman bol idiot, co nechcel natacat to, co sme chceli my, triedna bola urazena, lebo jej baby kupili skarede darceky na rozlucku a ja som bola rozhadana s vtedajsim frajerom, celou triedou a jediny, kto ma chapal, bolo vedenie hotela. vraj taku debilnu stuzkovu este nemali :-D staci?? :-D keby som vedela, ake to bude, mohla som si usetrit nervy, prachy a nemusela som znenavidiet polku triedy :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
charlize :-D viac komentarov k tomu nemam :-D ja som mala v podstate stuzkove 2, prvu na vozicku a druhu v dalsej triede (jeden rocnik som nechodila do skoly) ale tam som bola len ako host (asi pol hodinku)... kedy mate stretavky?? ste v styku so spoluziakmi? ja len obcas, aj to cez pokec maximalne, co ma dost mrzi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No mne nechybaju ti ludia vobec, nikdy som si s nimi nemala co povedat... stretavku budeme mat po piataku na vyske, takze 2011, to uz budem vydata :-D zas sa s nimi nebudem mat o com bavit...:-D v kontakte som s jednym kamaratom a najlepsou kamaratkou, ale ona je mi skor ako sestra, ju neradim k ludom zo strednej... a obcas niektorym napisem na icq, inak ich fakt nemusim :-D
Odpovedať
ja by som aj musela, ale neni kde a kedy... a s takym odstupom casu co niesme spolu tak ti aj dochadzaju temy o com sa bavit :-( nepozerali ste si niektora fotky, ktore vytiahli baby v babskom klebetniku? ja som myslela ze z niektorych odpadnem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, je to tak, kazdy zijeme svoj zivot, a ten je tak zasadne iny.... moji spoluziaci by nepochopili este 10 rokov, ze mam vazny vztah, popri skole robim, chcem sa vydat, mate deti a mozno sa prestahovat do Mikulasa... ich zaujimaju piatkove party, dovolenky, chaty, nemyslia na to, co bude zajtra a nie o x rokov (ako ja) . My sme si v tomto nikdy nerozumeli, ja zijem v inom svete ako oni. A jedine, co sa spytam vzdy je, ako sa maju, co skola...viac nemam co... ake fotky? zo stuzkovych? nieco som videla...to by som nezverejnovala :-P teda svoje :-D
Odpovedať
hej charlize v tom mas pravdu, aj mne sa veeela ludi (a nielen spoluziaci) cuduju preco som odisla s rastinou prec a byvame spolu, az sa niekedy fakt citim kvoli tomu previnilo :-( a tazko vysvetlovat niekomu preco, ked ten niekto este nemal vztah, pri ktorom by si to vedel predstavit... my vsak mame to stasie :-D tiez je mi niekedy luto ze sa nechodim bavit ako kedysi, blaznit sa a nemat starosti... ale nemozeme byt detmi donekonecna. a byvat s niekym vobec nieje take strasne a nudne ako si mnohi predstavuju 8-) fotky boli vypichnute zo svadobnych albumov... hodim ti sem nejaky link :-D moje naj
Odpovedať
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
jednoznacny favorit :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
Profilova fotka
Ty kokso, to akoze naozaj? No hlavne, ze sa maju radi... to by som teda nemohla...ani absolvovat, ani zverejnit :-D Spoluziaci mi nechybaju, skor take baby ako vas mam tu, co chapu, ze sa mame s Tomom radi, ze sa chceme vziat a byt uz navzdy spolu... my sme taky usadli a uplne nam to vyhovuje, moja najvacsia vasen je planovanie buducnoti a v reale staranie sa o Tomasa, varenie, pecenie, proste real life..ale to im nic nehovori, tak o com sa s nimi budem bavit... kaslat na ich blbe reci, ze sa nie je kam ponahlat...
Odpovedať
aj mne by sa zasla nejaka kamoska ktorej sa mozem alebo pochvalit alebo postazovat a ktoru by to aj uprimne zaujimalo :-( lebo si niekedy pripadam trapna ked o nom zacnem hovorit... aj mna bavi takyto zivot, my sme obaja tak rodinne zalozeni... ked sme boli maldsi tak sme sa vyblaznili, vyburili... nechcem tym povedat ze sme teraz stari a bez zabavy, ale je to ine... a zasa aj predtym som vacsinu casu travila s rastom, kamosov mame spolocnych, vonku chodime vsetci spolu... tak co potom? preco by sme spolu nemohli byvat ked nas to tak taha.. keby nam nebolo dobre tak spolu niesme... hmm a ze sa neni kam ponahlat.. ja nechcem mat prve dieta v 30tke... ze sa mozno nedozijem vnucat...
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, moje slova... a vidis, tu sme nasli kamosky, co sa rady navzajom vypocuju, co pekne a nepekne spravili ti ich chlapi, kto koho dojal, kto tuzi po akej svadbe, detoch, o starostiach s byvanim, uvermi, skolou... tu sme na tom vsetky rovnako :-D ja som strasne stastna, ze tu ste.... A s tymi detmi...cim dalej tym viac citam diskusie o snazilkach, ako sa im nedari, vsetky maju okolo 30 ... moja skvela kamaratka ma 30, konecne sa zmohli na babo (z roznych dovodov cakali) a babatko zial zomrelo...teraz musia cakat a znova sa snazit, ktovie kedy sa im podari a nedaj Boh ak nahodou sa nieco stane...ani sa nenazda a ma 35 a to uz je fakt mala sanca aby sa nieco podarilo.... to ma desi. radsej skor ako nikdy.... a s tymi vnucatami, to je aj Tomova teoria :-D ze chceme 3 deti, ja som myslela to 3tie ako takeho poskrabka, pre radost, az za dlho...a Tomo ze neprichadza do uvahy, chudak dieta, na maturitu mu budu dedkovia gratulovat.... ale logiku to ma, to je fakt...takze tak max po 4 rokoch :-D piatich, mozno :-D
Odpovedať
hej hej ;-) viem ze planovat je pekne a realita ina... ale mne sa celkom pozdava "plan" vezmete sa (ci 23,24,25 neriesim...) chapes, popritom si robis skolu... nieco zabrdnes do prace (cize uz mas aj nejaku prax aj titul :-D ), mas male mimi... takze je podla mna realne to, ze mas doma uzasneho muzika, krasne mimi, pracovnu prax a teoreticky aj ukoncenu skolu... a to vsetko v 30tke... cize zatial co ine zeny sa v 30tke hadzu na matersku (co su najlepsie roky pre pracu, vraj) tak ty to vsetko uz mas za sebou a v 30tke sa mozes zacat venovat kariere 8-) samozrejme pokial nebude 8 rokov v kuse na materskej :-N dufam ze ste ma nejako pochopili...
Odpovedať
Profilova fotka
Pochopila som ta velmi dobre a uplne s tebou suhlasim. Kedysi som si tiez myslela, ze skor ako v 30 babo nestihnem, ale teraz vidim, ze to tak vobec nie je... ked si clovek stanovi priority a je ochotny popri skole co to zarobit, ma prax, po skole uz nie je len absolvent, ale mozno aj dobre zamestnany, nevidim dovod, preco by mal cakat dalsich 6 rokov (ved ked skoncim skolu, budem mat ten rok 24) kym budem mat babo... byvanie moze byt problem, ak clovek nepracuje, inak ti uver daju radi. a karieru aj tak za 6 rokov nestihnes dotiahnut na riaditela IBM... to radsej pojdem na tu matersku a potom budem pracovat. mozno aspon zistim, co chcem robit :-D
Odpovedať
sak sak presne tak... vies po skole sa zacnes venovat praci, pracujes tak 2,3,4 roky... a potom sa z toho vytrhnes kvoli materskej... urcite sa da aj tak, ale mne to napr. vyhovuje tak ako teraz :-) pracujem, aj skolu spravim (ci o rok ci teraz neriesim), rasticku uz mam... doma je vsetko fajn, rodinka uzasnych (takze sa nemusim bat zeby mali rodicia nejake namietky...) tak si mozeme este par rockov uzivat jeden druheho, a potom ked to ma prist tak si budeme uzivat aj tretieho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, Slnieckko, naprosto s vámi souhlasím!!! Jako kdybych četla vlastí myšlenky. Dobře jsme se tu sešly ;-) Já si se svými spolužáky taky nerozumím. Poslední rok střední byl za trest. Mám tak 3 kamarádky, se kterými si dokážu popovídat o čemkoli. Tím to hasne. Na vysoké je to jiné. Připadá mi, že lidi tam jsou o něco rozumnější. S klukama se pobavím, zasměju a s holkama probereme všechno ostatní. Teprve na výšce jsem štastná :-) Taky bych chtěla mít svatbu během studia (že, Charlize :-D ), ale ono se uvidí. Když o tom tak přemýšlím, 2 roky mi připadají strašně krátká doba.Charlize, vždyť už budeme za chvíli vdané!!! =-) :-D :-D :-D A mimochodem, zkoušku z hlavňasu (jak říkáme hlavnímu oboru) jsem udělala za 2. V jedné skladbě jsem to trochu motala. Jsem ale strašně ráda, že to mám za sebou!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Elis, gratulujem ku skuske aj k nazorovej zhode :-D a dva roky vobec nie je taka kratka doba, ja by som brala tu svadbu aj tento september...len to by som nestihla zohnat tolko penazi :-D dnes sme sa bavili s Tomom, a on sa normalne tesi :-D to je take skvele, my budeme mat svadbu! :-D pekny vikend holky, ozveme sa zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, tak to je hezké, že se oba těšíte a je to oficiální x-) My jsme si s Peťou řekli, že by to bylo pěkné, ale není to zdaleka 100% :-( Řekl, že by se mnou chtěl nějakou dobu před tím bydlet a pak teprve do toho praštit. Já s tím souhlasím. Ale za ty 2 roky bych měla být BcA. Kdybychom svatbu oddálili a vzali se o rok později, pak by mi chyběl už jen rok školy. A není pak lepší se vzít až po škole? Je ale zase pravda, že ve čtvrťáku budu mít trochu větši klid. No, fakt v tom ještě nemám jasno :-N Uvidíme, jak se to vyvine. Ale každopádně rok 2010 je skvělý! Včera jsem byla s Peťou na večeři. Ještě jsme oslavili ty jeho narozky jen ve dvou. Bylo to hezké. Neměli jsme teď na sebe moc času, tak včera to byla příjemná změna. Ať už je po poslední zkoušce a mám prázdniny ]-( Nechce se mi učit. Asi začnu uklízet :-D Mějte se hezky, holky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca je už vdaná paní!!! Eri, myslela jsem na Tebe ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?