Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to tam ;)
Odpovedať
No, krása! Máme podobněj vkus, taky jsem měla takový střih šatů, akorát jednodušší a bolerko jsem hrozně chtěla, abych se v případě potřeby necítila tak odhalená :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bolerko budu mít místo kožíšku. Ten je sice taky krásnej, ale ty šaty v něm zaniknou.
Odpovedať
A to bolerko nadělá děsnou parádu, komu jsem ho ukazovala tak každý z něho byl hrozně nadšený...
Odpovedať
Profilova fotka
ani: víítej :) tak přeju at planování vyjde!! My mame rok a pul po svatbě a nemužu si to vynachvalit!! Miluju manželskej život :o)) jinak mi měli klasické zasnuby, manža na romantiku moc není tak jsem rada že tohle jsem měla :) ani: a kdy pa mate datum? :) jinak šaty nadherne ale ja preferuju tu odhalenost :) takže ja bych je brala všemaa deseti ale bez bolerka :)) ale tak ja měla svatbu 6.6. to je teplo :D nebo ma byt :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, díky =) Svatbu máme 20.11.2009, to asi teplo nebude :D Na obřad to bolerko mít nebudu, ale máme pak venku focení a to by bez nějakého vršku asi nešlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
teeda to mas za páár!! tak mooc přeju at vyjde alespon slunečné počasí. kde pak mate obřad? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Děkujeme =) V Poděbradech na radnici, potom focení v parku =) Bude to jen v šesti lidech, nechtěli jsme nic velkého. Stejně by tam pak půlka lidí, co chceme nedorazila, a naopak by tam byli i ti, co nechceme. Navíc stavíme, tak se nám každá ušetřená korunka hodí =)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je jasny, tak se moc těšíme na fotečky :)
Odpovedať
Malá svatba je super volba! Gratuluju!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;) Původně z toho byl u tchýně šílenej tyátr, hysterčila, vřískala, pak zase naopak vůbec nemluvila. To trvalo asi týden, teď už plánuje s náma a včera dokonce prohlásila, že nám to přeje, a že je ráda, že to budeme mít jen v pár lidech, že si to tak víc užijeme.
Odpovedať
Profilova fotka
ja jsem měla svatbu tak v 40 lidech hostinu potom tak v 20? a bylol to bezva a skoro všem se to líbilo. :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak to je dobře =) Ale u nás by to asi nevyšlo, naše rodiny navzájem jsou naprosto odlišné, nenašly by jediné společné téma. Navíc přítele babi s dědou by ani nepřišli ( děda je po mrtvičce a babi ho nechce nechávat samotného ), můj děda by taky nepřišel, ten zase z osobních důvodů... Prostě takhle to bude lepší =)
Odpovedať
ani: buď ráda, že máš malou svatbu a je to v pohodě. Moje tchýně se z toho hoodně dlouho nemohla vzpamatovat, že se chceme vzít, byla jsem z ní děsně nanervy a pak když ještě zjistila, že bysme to chtěli bez tet a stýců a sestřenic a podobně, jen s rodiči, sourozenci, prarodiči a svědky, no...co Ti budu povídat asi sis užila taky svoje. Nakonec to dopadlo tak, že bydlíme u nich a je to strašně v pohodě a tchán i tchýně jsou na mě moc hodní :-) Ale co bylo předtím, byla celkem síla. Nehledě na to, že u nás na vesnici prostě neexistuje, aby se svatby neúčastnili všichni její obyvatelé a my jsme si to dovolili udělat podle sebe a tak trošku tajně, což se s náma táhne až doteď! Nejenom, že s náma nemluví ( nebo mluví, ale za rohem pomlouvá) velká část mé rodiny, ale navíc to stále ještě komentují lidi, kterým do toho nic není!!!! No, mohla bych se tu o tom rozepisovat, ještě hodně dlouho, ale co jsem tím chtěla říct, je to, abyste si to rozhodně nenechali NIKÝM kazit a zařídili se úplně podle sebe. Já rozhodně nelituju, že jsme to měli tak malý (25 lidí na hostině a oficiálně pozvaných + jsme psali té širší rodině sms, aby se přišli na obřad podívat) a vlastně ani toho, že jsme tolik lidí pobouřili, protože právě tímto se poznalo, kdo jaký je a jak nás má rád a o co mu šlo ( pokud se někdo naštve kvůli tomu, že nebyl na hostině tak to není co dodat!). Takže držím pěsti, aby to všechno vyšlo a hlavně, aby se to obešlo bez stresů (fakt to nestojí za to , škoda, že jsem to před svatbou nevěděla :-( ;-) )
Odpovedať
Holky, jak pokračujete s dárky? Házejte tipy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, jako na vanoce? my jsme se dohodli že si každy dame max 9 darku za max hodnotu 2500. s manžílkem. protožýe momentalně prostě na to víc není.myslim že je to idealní.. a ja mam za napad zatím chladící pulitr. a pro brašku mam lednice a ořívač na nápoje oboje do USB, ma doma počítačové kralovství tak se mu to bude hodit :o)
Odpovedať
Tak to je pro mýho manželela nepoužitelný, protože pivo nepije :-) My jsme se dohodli, že si dáme nějaký malý dárečky a koupíme si noťas, takže jsme na tom podobně ;-)
Odpovedať
ahoj. zrovna balím dárky, dneska jsem všechno nakoupila. pak bude do školy hodně práce, tka už to chci mít z krku. a vůbec mi nepřipadá, že to je nějak předčasný...
Odpovedať
aurinko: ty jsi šikovná! já zatím nemám ani jeden, a co je horší nemám ani inspiraci! :-(
Odpovedať
aurinko!!!!! ja som sa sem kvoli tebe normalne zaregistrovala... ja som si myslela ze som jedine aurinko pod aurinkom :(:( ...moj drahy ma tak vola :) a teraz vidim ze nie som... och to je sklamanie :-( :D a inak ja nie som 88, len tolko som chcela :-N
Odpovedať
bubbble: tvuj drahy je fin? nebo si to jinak neumim vysvetlit, protoze finsky moc lidi neumi. ja umim jen par vet, uz dlouho se snazim neco vic naucit, ale neni na to vubec cas... mozna se neco vic naucim v lete, planujeme se do skandinavie podivat, tak snad nam to vyjde... aurinko bylo jedno z prvnich slov, ktere jsem se naucila a hrozne moc se mi libi, tak jsem si rekla, ze ho musim mit... tak se omlouvam, jestli jsem ti ho vyfoukla=(
Odpovedať
jachm: rodicum knizky + tatkovi dreveny hlavolam (porad neco lusti nebo stoura) a mamce rozjasnujici krem, jeste jim chceme koupit kafe na cely rok, kdyz kavovar zavrhli (stejne pijou jen turka). letos nemam skoro zadny penize, tak to nejsou kdovijaky darky. sestre chci, krom toho co uz jsem koupila, koupit nejake obleceni a pritel uz ma darky koupeny dlouho, o nich jsem tu psala... to jen kdyby nekdo opravdu netusil. taky nemivam napady...
Odpovedať
Taky asi skončím u takových "normálních"dárků na denní použití...nic super nápadnýho mě nenapadá :-( aurinko: a co to ve finštině znamená?
Odpovedať
aurinko: nie je fin, bol iba na pol roka vo finsku a tiez sa zacal trochu ucit... ale gramatiku maju tazku, to jo :( jachm: aurinko znamena slniecko :)
Odpovedať
jachm: loni jsem koupila samy prakticky darky a vetsina jich skoncila ve skrini, tohle sice prakticky neni, ale kdyz to do skrine soupnou, tak se nezblaznim. treba knizky do skrine urcite patri... bubbble: mne to slovo zni tak roztomile... pul roku ve finsku? zavidim! mam sen se tam podivat uz strasne dlouho, je to tak odlisna zeme, i kdyz neni nijak daleko... drahemu se tam libilo? verim, ze ano, kdyz pouziva finska slovicka =)
Odpovedať
aurinko: ved aj mne tak znie:-) a ocividne aj jemu... a libilo, libilo... on tam bol pol roka na studijnom erasmus pobyte, takze libilo :-D akurat ze zrovna mali polarnu noc ked tam bol, cize bolo svetlo tak 4 hodiny do dna... to by som nechcela, strasne depresivne :-(
Odpovedať
bubbble: napadlo me, ze tam byl pres erasmus. ja nemam odvahu nekam sama odjet. jaky obor studoval? ja studuju stavebnictvi a to je prej ve finsku desne narocny... chceme se tam jet podivat v zacatkem cervence, to ma byt polarni den...
Odpovedať
aurinko: on je informatik, no neviem ake narocne je vo finsku stavebnictvo ale oni skoro vobec neboli v skole, fakt asi dva predmety mali... zacatkem cervence :) prave vtedy odtial on odchadzal... sama myslis bez priatela alebo tak celkovo sama? niekto zo skoly nechce ist? on tam tiez bol este s dvomi kamaratmi...
Odpovedať
bubbble: ze školy tam skoro nikdo nechce, právě proto, že to studuim je náročný (alespoň co jsem zaslechla). mně celkově moc erasmus neláká. snažíme se trochu cestovat s přítelem, i když nemám pak možnost se sama postavit na vlastní nohy. v jakém městě studoval? přítel stejně na erasmus nechce, beztak bychom spou nejeli, stačí, že jsme spolu už teď 24hodin denně. nedokážeš si představit jak se těšíme, až od příštího semestru budeme mít jiné obory a budeme se vídat až na koleji...
Odpovedať
Teda taky Finsko závidím...kdybych nebyla vdaná, tak bych do nějaké skandinávské země za studiem vyrazila, lákalo mě to a musí to být super zkušenost!Akorát mě právě dost děsí jazyk :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?