Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
aurinko: bol vo vaase :-) heh, ponorka? :-) no my sme sa praveze pocas toho pol roka vobec nevideli, iba skype, takze to bol presny opak... urcite to bola fajn prilezitost, ale mne tu bolo taaaak smutno :-( mna ale tiez velmi laka cestovanie, chcela by som uz byt po skole, mat nasetrene nejake korunky a pobehat celyy svet... spolu:-) jachm: vezmi aj manzela :-)
Odpovedať
jachm: finové umí anglicky, manžel to taky bez tebe chvilku přetrpí, tak někam vyraž... bubbble: my chceme právě vyrazit ještě když studujeme, pak už to bude samá práce a to si těžko vezmeme volno... ze stipendií (studijního ne)a kapesného od rodičů si šetříme na výlet. teď okolo vánoc to moc nejde, tak snad zase až od nového roku... určitě to stojí za to někam se jet podívat. třeba do finska-drahý tě jistě provede...
Odpovedať
Ahoj holky. Muzu se pripojit? Jsem listopad 1988 a jinak svatbu planujem na podzim 2010 nebo spise na jaro 2011. Termin jdeme zamlouvat po novem roce. Co Vy? Jo a jsem z Brna :-D
Odpovedať
mitote: ahoj, jasně, připoj se mezi nás vdané/svobodné/plánující... já v Brně studuju, jsem tam většinu svýho času a moc se mi tam líbí... polovina přítelovy rodiny je z jižní Moravy-od Hodonína, tak je mi tenhle kout republiky hodně blízký... to jsi hodně mladinká nevěsta, i když dneska se to tak nebere...
Odpovedať
mitote: vítej mezi námi! A to, že jsi mladinká nevěsta si tak neber :-) Je nás víc:-) Fakt se vám v Brně líbí? Jižní Morava je krásná, ale zrovna Brno je hnusný město :-( Mitote, studuješ nebo pracuješ? Holky, já už právě asi nikam nevyrazím, už bych to bez své drahé polovičky nevydržela, neměl by mě kdo rozčilovat :-) Ne, možná to vznělo tak, že toho trošku lituju, ale já jsem moc ráda, že je to tak, jak to je a na cestování si počkám až s manžílkem dohromady, jestli se nám to někdy podaří :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mozem sa k vam pridat? som februar 88 a svadbu este nechystam :(
Odpovedať
jachm: já to porovnávám podle možností studia. mohla jsem si po střední vybrat jestli do prahy nebo do brna a dala jsem si jedinou přihlášku-do brna. do prahy by mě nikdo nedostal. samozřejmě že jestli tu bydlíš, vidíš to jinak. brno mi připomíná vídeň (viděla jsem jen část okolo schonbrunu), kolje mám na králově poli a jsem spokojená, okolo cejlu a tak se moc nevyskytuju, takže mám možna zkreslený pohled. ale oproti praze se mi tu líbí, docela se sem po víkendu těším...
Odpovedať
No, ono to vypadá, že je Brno hrozně velký, ale v podstatě je to takový městečko :-D ...já jsem zvyklá na vesnici, takže můj pohled je asi taky trochu zkreslený, město samo o sobě mi nevadí, ale zrovna Brno je podle mě děsně špinavý a takový neupravený a k pobytu na celej život dost nehostinný...ale je to všechno o zvyku, kdybych tam vyrostla, tak mi asi vadit nebude ani prožít tam celej život někde v paneláku... saska: vítej ;-)
Odpovedať
já jsem taky z vesnice, zatím ani nemám plán, kde bych jednou bydlela (sen ale mám ;-))... asi bych tu děti vychovávat nechtěla, neměla bych je pod dohledem =). u nás na vesnici jsme byli pod dohledme pořád =). teď jsi jachm v brně kvůli studiu?
Odpovedať
já bydlím takových 17 km od Brna, takže ideální místo, není to ve městě a je to dobře dostupný... kdybych bydlela nějaké okrajové části Brna, tak mi cesta do školy trvá úplně stejně jako teď ;-)
Odpovedať
Manžel se z naší rodé vesničky nemíní celý život hnout podle toho ,co prohlašuje, ač mu většinou už z principu oponuju :-), tak uznávám, že má pravdu...ideální co se týká práce i možnosti studování do budoucna pro naše děti, takže pokud to za pár let nějak půjde, tak bysme si u nás chtěli postavit domeček... Bavím sama sebe, když si tak linkuju budoucnost, protože vždycky je to nakonec jinak, takže abysme fakt nakonec nebydleli v Brně nebo Praze, radši neříkám nikdy :-)
Odpovedať
aurinko, odkud tak přibližně jsi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
já bydlím v podhůří orlických hor (tady v brně jsem na škole). to by se právě moc líbilo-bydlet někde v okrajové části města, s dobrou dostupností, ale aby ta první pohled nebylo patrný, že už to je město. a vzhledem k tomu, že chci jednou domeček, tak by to asi bylo ideální. ale je to fakt jen sen... a co studuješ?
Odpovedať
aurinko: no tak az se budeme brat, bude mi cca 22let, tak to tak silene malo neni, navic partner je o 6let starsi :-D jachm: Brno je kraaaaaaaaaaaasny. Drzounko :-D Jinak studuju vysokou a k tomu pracuji z domu - v Realitce. Pritel pracuje. Navic dohromady rozjizdime internetove obchody, jeden na PC a druhy na psi oblecky. Jinak mame auto a mame vlastni byt, tak proc se nevzit 8-)
Odpovedať
mitote:se ti omlouvám :-D ;.) jsem se dívala na tvoje album a obřad v MD by mě vůbec nenapadl...jak jsi k tomu přišla? a jde to vůbec? aurinko: prezenčně speciální pedagogiku a dálkově sociální pedagogiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky muzu se k vam pridat????? :-)
Odpovedať
jachm: no ja jsme 11 let divadlo delala v MDB jsem i hrala...a pritel taky ma rad divadlo...jinak reditel (mosa) se zatim vyjadrilkladne ze bychom s emohli domluvit, mame rici termin 2-3 mesice dopredu a rici jak to chceme s jevistem....jako kulisy, prazdne a tak...tak doufam ze se nejak domluvime, moc se tesim a hostinu jakjinak nez v divadelnim klubu :-D jo jinak studuji socialni pedagogiku a poradenstvi
Odpovedať
tak samozřejmě, že pokud přítel vydělává a sama přidáš i při studiu něco do rodinné pokladny, tak není problém se vdávat. u nás to problém je a velký (není jediný volný den na brigádu), tak svatbu oddalujem. já jsem tu asi exot-studuju stavební inženýrství =)
Odpovedať
Ahojky děvčata:) Můžu se přidat? Ani nevíte jak mě těší, že jsem našla tolik nevěst podobného věku hned je mi líp. Ze svého okolí často slýchám jak sem mladá a občas mě mrzí, že mi ostatní nerozumí. Nechtějí chápat, že se máme moc rádi a jsme prostě pevně rozhodnutí a kecat si do toho nenecháme. Jenže místo podpory a smíření se s tím tomu nikdo moc nedává šanci..
Odpovedať
aurinko: no ale zadna slava, pritel jeste splaci dluhy z minuleho vztahu a splacime auto. Popravde takove ty velke polozky nam zaplati moje maminka. Mam nastesti uzasnou maminku. Ale budem se snazit co nejvic poplatit mi.
Odpovedať
prsule a wampy, vítejte mezi námi odvážnými.... wampy, to znám, nesmíš si to hlavně moc brát, věř mi, nestojí to za to ;-) a nemyslím si, že bysme byly zase tak mladý, abysme nevěděly, co děláme :-) mitote: takže na fildě? a končíš letos nebo až příští rok? já socku dělám na pajdáku, nechtělo se mi opouštět fakultu, kde to už znám a zvykat si na něco jinýho + mi samozřejmě uznají některý předměty, protože jsem socku začala dělat až rok po specce...
Odpovedať
jachm: jo to máš pravdu a nakonec.. je to náš život:) dík
Odpovedať
jachm: ja jsem teprve v prvaku :-D rok jsem byla na Estetice :-S :-x a kam hodalspokracovat na Mgr?
Odpovedať
mitote: já bych hlavně nejdřív ráda dokončila Bc. na obou, kdyby to šlo a pak se uvidí, budu muset asi do práce, protože plánujeme domeček a kdoví, jak to co se týče dětí, takže já už radši nic moc neplánuju :-D Ale specka je tak trošku můj život a posedlost,ten obor fakt miluju, takže tam bych chtěla udělat Mgr. (akorát nevím, jestli se mi to povede hned po Bc.) Wampy: jo, tak to je správnej přístup, hlavně aby Ti ten optimismus vydržel ;-) mimochodem manželství je super :-)
Odpovedať
no tak mimame vlastni byt takze tohle nam odpada jako starost, bakalare dodelam prezencne a magistra dalkove, uz totiz asi budu chtit po bakalarce miminko :-N
Odpovedať
vypadlo mi tam na druhým řádku "bude" :-) tak se omlouvám...vrká tu do mě manžel a hraje Abba, tak je těžký se soustředit :-D
Odpovedať
tak Mgr. taky 100% nebudu dělat prezenčně, těším se do praxe....určitě se jednou potkáme, vzhledem k tomu, že naše obory jsou hodně příbuzný ;-)
Odpovedať
jachm: to se neboj celej život sem byla pesimista a teď když vím jak je supr být optimistou si to jen tak vzít nenechám ;-) tvrdě do nich sem přece bojovník:)
Odpovedať
jachm: ja si chci hlavne udelat psychoterapeuticky vycvik a mit soukromou praxi, jinak ja uz ted dobrovolnicky proacuji pro Obcanske sdruzeni Anabell...
Odpovedať
no, já mám praxi už poměrně dost velkou a stále v ní pokračuju, takže doufám, že pro mě nebude zase až takovej problém sehnat práci...jinak co se týče té socky, tak nějak pořád nevím, co si mám konkrétně pod sociální pedagogikou představit :-N příjde mi, že je to tak trochu podobor speciální pedagogiky (etnika, volnočasový aktivity, nízkopříjmový skupiny, problémy v chování....to všechno je obsahem speciáně pedagogické specializace etopedie)...ale mezi sockou na pejdáku a fildě je dost velkej rozdíl, takže tam to snad bude lepší...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?