Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ja jsem prave na FF, no u nas je to hodne zamerene - asi vic na psychologii...mame pracovat jako socialni pracovnici v krizovych centrech, manzelskych a rodinych poradnach, s vycvikem muzem ykonavat psychoterapii, mame strasne smeru kterym s emuzem venovat
Odpovedať
To je asi i u nás široké zaměření, i přesto, že je to mnohem míň poradensky a víc na volnočasový aktivity a nízkoprahový zařízení...strašně mě ale dostalo, když nám akoro garantka předmětu sociální pedagogiky tvrdila, že můžeme dělat v dětském domově, protože to vůbec není pravda, to právě spadá do specky do té etopedie a ona tam ty lidi tahle blbla...viděla asi jak zarputila kroutím hlavou, tak se to snažila ještě víc zdůraznit a trvat na tom....
Odpovedať
holky tohle musíte vidět! je to nominace na Metrosexuála roku. bych se bála, že ve dvojici s nima budu za chlapa já a ne oni... http://revue.idnes.cz/foto.asp?c=A091...
Odpovedať
Ahojky holky, jakpak se máme takhle před zkouškovým a skoro po svátcích? ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, jsem poslední dobou zoufalá. Můj přítel mi lže na každém kroku. Už jsem mu říkala, že mě může říct všechno, ale zdá se, že to nebere vážně. Už nevím co mám dělat:(
Odpovedať
wampy: nevím, co Ti napsat...to je těžký...ono dost záleží na tom, v čem Ti lže a z jakýho důvodu....každopádně pro vztah to rozhodně dobrý není....
Odpovedať
ahojky holky přidávám se, jsem také ročník 88:)
Odpovedať
ivetulka: vítej mezi námi! Svatba před tebou, za tebou nebo v nedohlednu?
Odpovedať
jachm: ahoj zatím bohužel v nedohlednu:( bohužel zatím na ní nejsou korunky...tak počkám:) není pro mne tak důležitá, ale číst o ní a dívat se mne moc láká:) a jak ty?
Odpovedať
jachm..až ted sem koukla do alba..moc vám to sluší..škoda že nejsou vidět lépe prstýnky..ráda se na ně dívám:)
Odpovedať
ivetulka: jo u nás taky peníze byly vtipný, ale naštěstí jsme chtěli malou svatbu, takže jsme se na to s rodičema nějak složili, každopádně se z toho minimálně moji rodiče budou vzpamatovávat ještě dlouho.... jj, to chápu, já jsem zase dřív jenom tak koukala na svatební šaty a od té doby, co jsem vdaná, tak taky všem koukám na ruku, jestli mají snubák a jakej :-)
Odpovedať
jachm: hihi, to znám, to se dívám taky:) proč vzpamatovávat tak dlouho? to bylo tak finančně náročný? já to mám už vše naplánovaný..přibližné datum (měli ste datum kdy jste se brali z nějakého důvodu? mě napadlo to naše páč je to datum výročí.), pak sem koukala na dorty a napadá mne, našla jsem krásný 3patrový ovocný, protože zase marcipánový či tak je sladký a tak. zato ovocný vypadá skvěle a je dobrý. miluju pohled na ovoce v dortu..krása.. no a něco bych si udělala sama. tedy příbuzní také. skoro tchyně s prababičkou přítele by pekly koláčky a tak, a já bych se postarala nějak o dekoraci na stole, mašličky na klopy a tak...chjo...ale zatím se mě nikdo na nic takového neptal no:( i prstýnky bych už měla jakž takž vybrané, na těch sme se víceméně shodli, ale ony normálně stojí 10000kč a to jsou se zirkony...:( a já chtěla aspon jeden diamantík..přijde mi to ale hrozně moc... a šaty..ty budu mít s půjčovny, ale řeknu ti už ted se netěším páč mi jen tak něco nesluší a ne vše se mi líbí..to bude obíhačka:) už sme se ale o tom bavili a pozvali bychom do 10 lidí (moje rodiče a brácha, moje teta s mimi, jeho rodiče a brácha a jeho prababička). to je všechno:) říkám si, nemám zapotřebí šetřit na svatbu 100.000kč aby mne pak příbuzný jen pomluvili. to radši jim pak udělám menší oslavu... zeptám se vy jste spolu dlouho? (ehm možná kdybys chtěla tak sem i na icq..bo tak..)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ivetulka: taky jsem byla takový nadšenec jako Ty, než to přišlo...víckrát už bych se nevdávala :-) my jsme měli 25 lidí, strašně moc věcí naštěstí jsme zvládli doma a spousta výhod a slev přes známý, ale i tak svatba vyšla celkově kolem 80.000 (včetně obleků pro bráchy a tak), vzhledem k tomu, že mám pět sourozenců finance úplně ideální nebyly a ani nikdy nebudou a to jsme byli na vesnici první, kdo si dovolil nepozvat sestřenice a tety a celkově vlastně všechny, protože jsme to chtěli malý a v klidu bez čumilů a drben, tak jsme to udělali tak trochu tajně a do dneška jsme za to od lidí ze všech možných stran linčovaní :-| ...taky nám přišlo zbytečný utrácet za svatbu , jeden den!!!! tolik peněz.....pak jsme stejně udělali pro příbuzný zvlášť grilování... prstýnky jsem rozhodně nechtěla žlutý zlato, nosím jen stříbro, pak jsem se zaregistrovala sem, narazila na diskuzi snubní prstýnky z oceli a bylo po problému :-) stříbro je moc měkký, bílý zlato stojí právě kolem těch 10.000 a ocel je tvrdá a krásně lesklá, takže máme prstýnky z oceli, dohromady za 2.000 a dokonce v něm mám briliantík, takže spokojenost velká.... Jinak my se s manželem známe celej život (jsme z jedné vesnice), před svatbou jsme spolu chodili dva roky a něco a manželé jsme 5 měsíců ;-)
Odpovedať
jo, na icq už moc nechodím, je tam pořád m. :-) ale můžeš mi klidně písnout do IP.... ;-)
Odpovedať
Tak pro zatím vyřešeno, ale řekli jsme si, že se bude must snažit než mu zas úplně začnu věřit..
Odpovedať
ahojky holky, jestli můžu, tak bych se ráda k Vám přidala.. jsem dubnová "88" ;-)
Odpovedať
wampy: tak to je fajn..... Kamilka: vítej, koukám kousek od Brna, pracuješ nebo studuješ?
Odpovedať
jachm: děkuji.. jj, Blansko.. ;-) pracuji.. teda teď jsem na pracáku :-|
Odpovedať
blbá krize, co? a jakej obor, smím-li se ptát?
Odpovedať
no právě, je to fakt v dnešní době hrozný.. jasan, že můžeš.. administrativa...
Odpovedať
no to bych zrovna řekla, že má širokou působnost...ach ach taky z toho mám strach, ale snad se po škole zadaří :-)
Odpovedať
ahojte, uz som sem dlhu dobu nezasla, ked ta pozeram, uz sem velmi nechodieva osadenstvo z cias, ked som tu zacinala :-)
Odpovedať
jachm: jj, právě že má, ale na jedno místo čeká průměrně 100 lidiček.. hrůza :-( a ty studuješ??
Odpovedať
riana: taky právě koukám, že už sem moc lidí nechodí...škoda... kamilka: studuju, prezenčně speciální pedagogiku a dálkově sociální pedagogiku...bavili jsme se o tom s holkama o nějakou tu stránku zpět :-)
Odpovedať
jachm: téda, tak to jsi docela dost zapřažená do studia ;-) tak to držím pěstičky, aby jsi to vše zvládla.. teď je čas zkouškových, tak pevný nervy a rozum do hrsti ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! Já jsem tady taky dlouho nebyla.. skoro jak je rok dlouhej. Co je u mě nového... S přítelem jsme stále spolu, už to bude 4 roky. Svatbu neplánujeme, ta bude až za hodně dlouho. Oba ještě studujeme. Vítám nové tváře. ;-)
Odpovedať
kamilka: díky, už to mám skoro za sebou...ještě 2 zk. příští týden...je to celkem drsný, ale odměnou mi snad někdy v budoucnu budou 2 tituly :-)
Odpovedať
jachm: tak to jsi šikovná, to bych asi nedala.. a co budeš mí za tituly, jestli to teda není tajný ;-)
Odpovedať
kamilka: zatím pracuju na obou na Bc., ale ze specky bych chtěla určitě Mgr....uvidíme jak se to bude v budoucnu slučovat s rodinným životem :-)
Odpovedať
jachm: téda, tak to budeš mít složitý podepisování, než napíšeš "tolik" titulů ;-) :-) to je jasný.. a už plánujete mimčo bo co? ;-) my by jsme po svatbě chtěli, ale uvidíme jak to bude s prací...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?