Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau lilusiatko :-) ...aj moja segra je mierumilovna, aj ked sa narodila na revolucny datum...a neni spravny byk, lebo ti su vraj gurmani a ona je tusim skor asket:-). No inac, moj priatel zahlasil, ze po svojich nie prijemnych skusenostiach z minulosti chce babo az po svadbe a mne to aj celkom vyhovuje, teraz este nie som pripravena. To snazenie si viem predstavit tak o rok - rok a pol..a kedze si este myslim, ze budem mat problem otehotniet, tak fuuu...bude asi dlhe snazenie..ale zas nikdy nevies 8-)
Odpovedať
Miriel teraz pozeram,ze aj ty mas svadbu buduci rok :-) aj my,ale v septembri, ako si na tom s pripravami? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial takmer nijako. Len som si popozerala stranky so satami, prstenmi, vieme kde to chceme mat, ale do realizacie sme sa este nepustili. Asi pretoze teraz furt nieco splacame a platime a ja cakam na to, ci sa dostaneme aj k setreniu na svadbu. Tak som povedala mojmu milacikovi, ze ak sa k tomu nedostaneme od januara, tak si asi v profile posuniem ten datum. Uistuje ma, ze to zvladneme a ja mu verim 8-). Inac povodne som aj ja chcela september 2008, len ma potom napadlo, ze je pekne si to dat na vyrocie a to bude 28.6. A vy uz sa pripravujete?
Odpovedať
Hej my uz sa pripravujeme :-) vyhladli sme si salu aj sme si ju predbezne zajednali, velmi sa nam paci,tak sme sa bali aby nam ju niekto nevyfukol :-D a mame zajednanu fotografku a kameramana,su to profici tak sme si ich dopredu zajednali teraz v septembri, keby sme boli zavahali a zajednali o tyzden neskor tak uz by nemali nas termin volny. Ostatne nechavame na buduci rok :-) pomaly zaciname setrit, my sme tak dohodnuti s rodicmi,ze aj oni nam na nieco prispeju,tak myslim,ze to zvladneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Nasi nam zaplatia polku svadby, my druhu (matovi rodicia sa mozno len na obrad dostavia, ale o tom tiez pochybujem), len ja by som straaasne rada aj svadobnu cestu, lebo sme zatial nemali spolocnu dovolenku. Inac aj som sa trochu obavala, ci nebude problem vsetko vybavit polroka predtym, ci nebude vsetko rezervovane, ale potom sme si povedali, ze vlastne aj tak vela veci budeme mat cez znamych, tak to este aj o dost lacnejsie vyjde. Lebo aj to ma ulne striaslo, ked som tu v nejakom fore citala o rozpocte..a baby tam vacsinou pisali o fakt dost vysokych sumach (napr 150 tisic pre 70 ludi..). My chceme malu svadbu, tak cca 30 ludi, tak snad sa to vojde do nejakych 60-65 tisic..no cojaviem. Inak lilusiatko, pozerala som tvoj albumik..aj chcete mat svadbu v nejakej farbe? Mne sa velmi paci zeleno-biela, ale to by som dala asi keby som bola vyzorovo prirodny typ, co nie som :-) ..tak potom to asi bude fialkova, fialkovo-ruzova. Drahemu to je 1, taketo "detaily" nechava na mna, on bude hlavne zabezpecovat vsetko cez znamych :-)
Odpovedať
Miriel tak to mate fajne,ze mate znamych co vam tak pomozu :-) my budeme mat 50/55 ludi co je podla mna akurat dost, neviem si predstavit chystat svadbu pre 100 ludi :-D na svadobnu cestu sa chystame aj my ale kedze bude september tak pojdeme buduci rok v lete niekde a po svadbe pojdeme na vikend do Tatier, teda zatial sme to tak vymysleli. Mne sa velmi paci vyzdoba bud v kremovej alebo v zlatej farbe :-) ale paci sa mi aj ruzova vyzdoba...lenze nasa sala ma bledomarhulkove steny tak este uvidim ako to vymyslim. Mojmu je to tiez jedno aka bude vyzdoba,len nech to nieje gycove :-) inak vsetko na svadbu zabecpecujeme spolu
Odpovedať
ahojte, neviem, o čom točíte, veľmi tu už nemám čas chodiť, ale tiež som 82, tak sa možno sem-tam pripojím :-D to lilusiatko: my sme mali svadbu o 100 ľuďoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LILUSIATKO: jasne..inac ta zlata farba moze vyzniet krasne v kombinacii s bielou x-) . Tu salu nemas v albume? Som si nevsimla:-). Ja si moj album asi tiez uz konecne spravim, sak postahovaneho toho mam kopu...a veelmi sa mi pacila 1 miestnost co som videla na nete...to bola romantika jak svina ti poviem :-D ..v nejakej pivnici, cele to bolo v takej prirodnej pieskovo-bielo-zlatej farbe..steny mali taky nerovny hrbolaty povrch (vyzeralo to apson pdla mna tak exoticko-prirodne)..a vsade tma, len plno sviecok. Nadhera. Sak ak som to este nevymazala, tak to tiez dam do albumu. My to tiez budeme mat v pivnici, mne sa taka atmosfera paci, aj ked moja mamina len zafrflala ze co v takej tme budeme :-D. A je fajn vsetko si robit sami, teda neviem, mozno na to niekto nema cas, ale ku mne to nejak nejde, zeby som si vsetko dala niekym vybavit..jednak je to o dost drahsie a jednak asi to chcem citit ako nasu svadbu az do spiku kosti :-N SMITH: ahooj, tocime tu o hocicom, vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Smith, vitaj medzi nami. Vidím ,že sa tu stretávame z augustoviek. ;-) My sme mali na svadbe 73 ľudí a to bolo u nás tak akurát. :-)
Odpovedať
smith :-) tak klobuk dole,ze 100 ludi :-D joj mate neskutocne naadherne fotocky 8-)
Odpovedať
MIRIEL: tu salu zatial nemam v pripravnom albume, nemame ju pekne odfotenu :-) ked budem mat dobru fotku tak pridam do albumu. Veru aj ty si urob almubik aby sme aj my videli co sa ti paci ;-) my budeme mat svetlu salu aby sa v nej dobre fotilo,moj drahy je fotomaniak a ani za svet nemohla byt tmava sala :-D To nic,ze sa vasa sala nepaci mamine,hlavne je,ze sa paci vam ;-) tak si robime aj my, vyberame si to,co sa paci nam a basta, je to nasa svadba x-)
Odpovedať
Profilova fotka
LILUSIATKO: hihi, sak ja mamu tiez pocuvam len tak na pol ucha, ale zatial sa nam do toho nemontuje, zatial asi dufa, ze to aj tak odlozime - zatial sa len vyrovnava s tym, ze som odisla z domu a ze sa idem (prepanajana) vydavat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Miriel :-) do juna je este daleko, mozno sa s tym dovtedy vyrovna ;-) iba teraz niekedy si sa odstahovala? pre kazdu maminu je to tazke, ked jej deti odchadzaju...nasi si nato postupne zvykli ako sme chodili na vysku :-)
Odpovedať
to all: dik za privítanie, aj ja som počúvala od mamičiek, že načo, všeličo sme si urobili po svojom, ale nakoniec sa veľmi páčilo a dostalo sa mi aj uzania, aj keď predtým som len počúvala, že načo nám toto a hento...boli to boje a kompromisy, ale nakoniec všetko vypálilo super to murinko: dlhšie som tu na stránke nebola, keď tak len 5 min. čeknúť IP, ale nevidela som tu už veľmi anšu augustovú tému to lilusiatko:ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
SMITH: veru aj na fotkach vidiet,ze ste sa paradne zabavali a riadne ste si to uzili aj ked predtym boli urcite stresy :-) a v akom si subore? ja mam veeelmi rada folklor x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LILUSIATKO: my sme 3 sestry, 2 mame vychodenu VS doma, tretia teraz chodi na VS do Blavy, ale len dochadza, cize stale byva doma. Takze preto to mamina tak znasa. Odstahovala som sa vo februari do BA, isla som za laskou. ALe chapem, ze je to normalka, ked si rodicia musia zvykat, ja taka raz tiez budem (mozno este horsia :-). A ty si kam chodila na VS. Co si studovala? SMITH: super, ze sa vam ten den D tak vydaril ako ste chceli. A kde v BA ste to mali?
Odpovedať
MIRIEL: ja mam dvoch bratov, s denym sme dvojicky :-D a vsetci sme chodili na VS do BA,prvy zacal starsi brat a po roku sme sli za nim do BA aj my dvaja s druhym bratom, takze nasi zrazu nemali nikoho doma,len cez vikeny. Chodila som na Pedagogicku fakultu UK a teraz som p. ucitelka na Zakladnej umeleckej skole :-D a mam prave prazdniny 8-)
Odpovedať
Joj pisem ako madar,ze s " denym" malo to byt s " jednym " sme dvojicky
Odpovedať
A ty si co studovala? :-) inac skoro vsetky baby co tu pisu v nasej teme chodili na vysku :-D 8-) sme sikovnice sikovneee
Odpovedať
Profilova fotka
U nás o bojoch s rodičmi ani nehovorím. Najmä svokre sa nič nepáčilo. A to aj preto, že do toho najlepšie videla, lebo svadba bola v ich meste. Ale aj tak som si urobila po svojom a som veľmi rada, že som nedala na ich reči. Moja maminka znáša môj odchod ešte aj teraz ťažko. A to som už z domu dosť dávno preč... :-| Smith, naša augustová téma asi zanikla. Zrejme sem už chodí málo augustoviek... Ja ešte občas pokecám s kočkami od nás zo Žiliny...
Odpovedať
MURINKO: tak to si musela mat vesele so svokrou :-| ja som mala na zaciatku trosku problem s draheho maminou,lebo stale nas tlacila do toho aby sme mali svadbu v ich meste a nie u nas,a nevedela pochopit,ze ja chcem mat doma svadbu...nechcem si predstavit co by bolo, keby mame svadbu u nich a ona by chcela vsetko organizovat :-) ale inak je v pohode zatial
Odpovedať
Aj moj drahy chcel tiez aby sme mali svadbu u nas a nie u nich :-) ale uz sa s tym zmierila a je v pohodicke
Odpovedať
Profilova fotka
Aj moja svokra je dobrá žena, len ona chcela, aby sme na všetkom šetrili. A ja som si povedala, že na svadbe šetriť nebudem. My sme mali svadbu v Žiline preto, že je tam viacero možností a ešte som tam už aj pracovala, tak sa mi všetko ľahšie vybavovalo :-) Ale aj tak som si urobila všetko po svojom :-D
Odpovedať
to lilusiatko: veď svadba je tradične v mieste nevesty...my sme to amli trochu netradične, my sme to mali v sídle ženícha :-D naozaj sme si to veľmi užili, bolo super, všetko vyšlo- aj veci, ktoré sme nemohli napr. počasie, alebo už nestihli úplne dotiahnuť (napr. torta) to miriel: v penzióne Pegas, sobáš v Modrom kostolíku
Odpovedať
*smith: Modry kostolik je naadherny x-) my sme sa rozhodli tiez pre jeden krasny kostolik, je v dedinke odkial je moc ocino a je to taky chutny starucky kostolik :-) mame jeden aj blizsie u nas na sidlisku ale je to taky moderny kostol, ktory ani zdaleka ani zblizka nevyzera ako kostol. K tomu starsiemu mam taky blizky vztah :-) ale keby som z BA, tak by som chcela svadbu v Modrom kostoliku.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky... ako ste sa zase rozpisali... dako nestiham ani citat... Miriel ty si si aky krasny datum vybrala na svadbu :-D moj narodeninovy, xixi... no kebyze viem ze to bud. rok pripada na sobotu... ale cakat by sa mi uz nechcelo... som totiz straaasne stastna mlada pani :) baby svadba je super ale manzelstvo este lepsie a netrva len jeden den!
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko: aj ja chcem prazdniny :-( to je vyhoda ucitelov... aj moja mamca si teraz uziva na chate... a ja v praci... asponze zajtra mame volnooooo jupiii
Odpovedať
ahoj Jancia :-) ja sa uz velmi tesim hlavne nato co pride po svadbe,ako si to manzelstvo budeme uzivat :-D
Odpovedať
* janica: priznavam je to vyhoda,ale poviem ti je to aj odmena zato, ake su dnesne deti :-| niektore su chudatka tak nevychovane,az niekedy rozmyslam,ze ci maju rodicov ...
Odpovedať
Profilova fotka
LILUSIATKO: neskoro pisem, utekala som na obed, umierala som 8-) JA ze mas brata Denyho :-D . Tak to mas inak vyssiu pravdepodobnost vlastnych 2iciek ze x-) Ja som studovala v TT etnologiu a je mi to nanic...nesla by som to uz studovat, aj ked je to nadherny odbor. Ale tazko sa uplatnim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?