Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aahojte :-) pridavam sa do tohto super rocnika :-) ako ste vnimali ze mate stvrstorocie? alebo ako sa na svoj "prelom" tesite? :-D Liana, neboj, najlepsi vek je ten, ktory si povieme :-) aj ked budeme mat 50 tak si mozeme povedat, ze sme v najlepsom veku :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak ja uz mam za sebou oslavu stvrtstorocia :-D a mam brata dvojicku tak sme sa smiali,ze uz mame spolu 50 rokov :-D vcera zase klasika... ked som kupovala listok tak sa sofer pytal,ze ci chcem polovicny :-N
Odpovedať
ozaj a kolko z nas je uz vydatych a kolko je este slobodnych?lebo mi mame zajtra aj s drahym prsne 6 msiacov co sme mangelia :-)
Odpovedať
Ahojte 82jky :-D tak som zratala kolko nas v tejto teme je slobodnych a kolko uz manzeliek: manzeliek je 5 a slobodne sme 3 :-D * alusiatko: gratulujem k pol rocnemu vyrociu 8-) nech sa vam dari a stale sa lubite
Odpovedať
ja som ešte slobodná, ale už pomalyčky špekulujeme nad dátumom svadby a zatiaľ nám vychádza rok 2009 len mesiac nevieme, lebo drahý bude mať toho veľa :-| začíname si robiť súpis čo všetko chceme a čo nemusí byť a to ešte aj kamoške čo tu nie je pomáham :-) baby ma tu nalákali na čoko fontánu, tak musím presvedčiť rodinu, ako je táto somarinka na svadbu nevyhnutná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridavam sa k tomuto super rocniku. Aj ked tu asi budem z vas najmladsia... som totiz 31.12. ;-) a tusim mam zatial aj dalsie naj.... najdlhsie vydata :-)
Odpovedať
ahojte babenky :-) majinka mas krasny datum narodenia x-) :-D
Odpovedať
lilusiatko-dakujem za gratulaciu a moj drahy mangel okomentoval to nase polrocie tak ze:a to som uz stebou tolko vydrzal? :-D tusim mu zato dam asi nejaku medailu xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tiež 82hý, narodky uz za sebou 8.5. a svadbičku pred sebou 17.11. uz len 19 dni. uf :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak to máš naozaj za pár. Nech ti to teda vyjde podľa tvojich predstáv ;-) To sa strašne rýchlo šuchne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem pekne.Tak to máš pravdu, stále si myslím,že už len pár vecí dotiahnuť, ale vždy sa niečo nájde, čo ešte treba vybaviť. Dúfam, že na nič nezabudnem, alebo na niekoho ;-) . Ešteže mám kámošky a rodinu, čo mi pomáhajú. Ty si bola pekná nevestička. Všetko dopadlo ok?
Odpovedať
ahojtee :-) kati aj ja drzim palce aby vam vyslo vsetko podla vasich predstav x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kati, u nás všetko dopadlo až nad moje očakávania... :-) Nič by som nezmenila, keby sa mal vrátiť čas. Len keby sa dal ten deň trochu predĺžiť, pretože veľa chvíľ som si ani nestihla uvedomiť. Prišlo to až dodatočne pri pozeraní fotiek a pozeraní DVD-čka. Ale to je asi u každého tak :-N Je pravda, že je veľmi dôležité mať niekoho pri sebe. Bez pomoci mojich najbližších by ten deň určite tak nevyšiel
Odpovedať
Profilova fotka
asi fakt to uleti, a uz bude rano po. ale spomienky nikto nevezme.inak mimochodom, rocnik 82, dobry, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som svoj ročník nevymenila za nič na svete. :-D
Odpovedať
82 je najsamlepsi rocnik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tie, čo už máte za sebou tú štvrťstoročnicu, ako ste ju oslávili? ;-)
Odpovedať
no kedze som mala tento rok aj promocie aj stvrtstorocnicu, tak sa to nejako spojilo a s kamaratmi bola grilovcka
Odpovedať
Profilova fotka
My sme to mali tiež pestré. Môj manžel mal v apríli 25, potom moje štátnice, potom svadba a potom ja 25. Takže sme sa riadne vyšantili :-D
Odpovedať
Ja som tiez pekne oslavovala :) v den mojich narodenin som bola na svadbe nasich znamych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko, tak to musela byť tiež veľmi pekná oslava a najmä, keď ste takto v prípravnom štádiu ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, až teraz som objavila túto tému.Som rada,že aj mi už máme len tú svoju ;-) Takže vyzerá to tak,že ja som z vás asi najstaršia - 27.03.1982 ;-) No nie som tomu veľmi rada ]-( Niektoré ešte len budete mať 25 a ja už pomaly 26.A aká bola oslava?už si skoro ani nepamätám,lebo v tomto roku som mala tých osláv veľa.Najprv moje narodky, potom som mala štátnice, promócie a tak svadba.Takže v celku dosť rušný rok. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, kolko nas je, ze 25. narodky, promocie a svadba v jeden rok. Ja som to tiez absolvovala, ale zatial bez svadby. tiez sme spojili promocnu oslavu s mojimi narodeninami a isli sme na veceru s najblizsimi. a svadba sa blizi. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte, mozem sa pridat? Tusim sem patrim podla tej temy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, uz si mala narodky?
Odpovedať
Profilova fotka
som si teraz precitala prispevok od teriny25, ze je najstarsia..tak som asi este starsia, som januarova 1982 8-) ..hehe, ale nejak tragicky to neberiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati25..budem mat 23.1...inak strasne to uteka, az to niekedy fakt nechapem. Pred chvilou som oslavovala 20tku a to som si hovorila ze paneboze a za par dni ju oslavuje mohla "mala" sestra. Ale pokrocila som, lebo dnes uz sa nepozastavujem ani nad svojou skoro 26tkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si kati bycica co, moja segra je narodena 9.5...to ste obidve take revolucne 8-)
Odpovedať
ahojtee vsetky 82ky :-) miriel vitaj medzi nami :-) aj ja som bycica :-D ale niesom moc revolucna ani tvrdohlava...som taka mieromilovna bycica :-D
Odpovedať
Baby a kedy planujete mat prve babatko? ;-) my sme si to zatial naplanovali tak,ze po svadbe sa zacneme snazit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?