Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa rozhodli, že plánovať nejdeme. Teraz ešte o bábätku veľmi uvažovať nemôžeme, lebo zatiaľ bývame v podnájme a ja si robím doktorát. Takže by nebol veľmi čas a ani finančné prostriedky. Ale keď to príde, tak dieťatko s veľkou radosťou prijmeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru... ked to pride tak budeme stastni... no inak kolke z nas si mozu povedat ze teraz je ten cas? ze mame velky dom/byt, auto, dostatok penazi, proste aby babu nic nechybalo... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jancia, myslím, že je málo mladých, ktorí si toto môžu povedať. Ale asi v sebe cítime nejakú zodpovednosť voči tým deťom a chceme, aby im nič nechýbalo. :-| Ale je pravda, že ja už po bábätku začínam túžiť. Ale verím, že keď to bude mať prísť, tak to príde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ´82, aj ja sa k vam pridavam a podla toho co som tu citala tak sa mi zda, ze som tu najstarsia 21.01., takze uz sa mi aj to stvrtstorocie krati :-) Tesim sa, ze pokecame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj broskynka ;-) pozeram ze Teba ta velka parada este len caka - ako sa tesite a pripravujete tam u Vas? no murinko, to je pravda, asi by bolo "nezodpovedne" priviest na svet dieta ked este nemam usporiadany svoj vlastny zivot ale takto uz ked mame po svadbe, mame kde byvat tak si myslim ze sa to da... lebo vies ako to je, planujes planujes ze este nie a potom zrazu mas 30-ku na krku a zistis ze nemozes otehotniet... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ja to presne tak vnímam. Pokiaľ je vyriešené bývanie, nie je žiadny problém. Ja to tiež hovorím, že ak budem plánovať, tak nikdy nebude čas a bábätka sa nedočkám. Broskynka, vitaj medzi nami. To je super, ako sa rozrastáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za privitanie no ano mna este len caka - a pripravy skoro ziadne, mame vyhliadnutu miestnost, ale este nie rezervovanu, tak snad sa uz do toho pustime kazdu chvilu a nejak vsetko zvladneme :-) No a samozrejme sa aj tesime, aj ked este neviem co nas caka, ale urcite to bude krasne, momentalne si zariadujeme byvanicko ;-)
Odpovedať
no my sme teraz v zahranici ale tiez uvazujeme ze ci si sa uz vratime domov a ostaneme uz na SR nastalo.a tiez by som u nas najradsej toho bociana privitala :-)
Odpovedať
ahojte baby :-) tak ja by som babatko brala hned, mam nejake materinske tuzby :-) x-) bude to tym,ze nasim kamaratom sa narodil chlapcek a ideme mu za krstnych :-) som z neho uplne vytesena :-D ale este si musim pockat, caka nas svadba a musime tiez trosku nasetrit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame malu neterku, v sobotu oslavuje svoje prve narodky x-) tiez mam chvilky ze uuuz hneeed by som brala take mimi... inak ked vidim ako sa moj drahy ku nej chova a hra sa s nou tak viem ze budem mat perfektneho tatinka pre nase deticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my sme v kategorii "planovaci" :-D ... svadba bude v juni 08 a babo najskor az take 2-3 roky po svadbe. Potrebujeme najprv splatit pozicku, chceme este trosku pocestovat (zatial sme este sebci :-N ) a ked nam zostane uz "len" hypoteka, tak hor sa na rodicovstvo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no mna tiez chytaju materinske city. Moja sesternica ma dvoch takych certikov vo veku 6 a 4 roky a VS som studovala v meste ich bydliska, takze som bola s nimi dost casto teraz ked tam uz nie som tak mi je za nim veeeelmiiiiii smutno :-( ale minule boli u nas a co nam urobili z tej obyvacky hore nohami bolo vsetko :-D ale je to ten najvacsi dar, keby to prislo vobec by som sa nehnevala.......... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja už tiež počujem také tik tak :-D a mimi by som brala, ale reálne to vidím tak za dva roky :-|
Odpovedať
ahojte :-) ked sme pri tych babatkach,ake mena sa vam pacia? ;-) mne sa paci Natalia, Matej a Ondrej :-D tieto mena su v uzkom vybere ale paci sa mi viac mien 8-) x-)
Odpovedať
no mne sa paci MATEJ,MATUS,MICHAL a z dievcenskych NINA,EMMA
Odpovedať
alusiatko: joj aj Matus je pekne meno, a vidim,ze mateja mame spolocneho :-D
Odpovedať
vsimla som si a ty by si radsej chlapca alebo dievca?
Odpovedať
ondrej, jakub, samuel, rebeka, anna..ale drahy chce urcite petra :-D
Odpovedať
Nam je to uplne jedno, ci to bude divcatko alebo chlapcek :) len nech je zdrave, chceli by sme asi tak dve deticky :-) takze idealne by bolo keby mame aj dievca aj chlapca :-) ja som z dvojiciek,mam brata dvojicku tak mozno aj ja budem mat dvojicky...uvidime :-D
Odpovedať
Ahoj pollyanka :-) s tebou som sa zhodla s Ondrejom 8-) my asi nedame detom krstne mena po nas :-)
Odpovedať
samozrejme len nech je zdrave ale ja neviem preco ja by som aj tak radsej dievcatko alebo potom dvojicky chlapca a dievcatko to by bolo uplne super.viem ze by to boli dvojnasobne starosti ale bolo by to krasne.ja by som najradsej mimi uz teraz ale toho bociana na nejaky cas k nam nepustime lebo nam treba najskor byvanie zariadit
Odpovedať
ja som tiez nechcela mena po nas, ale hold drahy chce petrika, tak jedno bude petrik a zvysok bude po mojom :-D my sme sa zhodli, ze ak vsetko pojde dobre tak by sme chceli 3 deturence...len tiez je to zatial komplikovane aj so svadbou aj s detmi...
Odpovedať
no moj mangel tiez nechce aby sa volali po nom a ja nechcem aby sa volali po mne.takze sa uz hadam naniecom dohodneme :-)
Odpovedať
no moj drahy trosku chce aby sa dievcatko volalao po mne,ale ja moc nechcem, budu si nas potom pliest :-) a potom by mu bolo smutno,ze po nom sa nik nevola a chlapca by sme dali po nom :-D takto to ma moj ujo, ujov syn sa vola rovnako ako ujo a jeho dcera sa vola ako jeho manzelka a je to teda sranda :-)
Odpovedať
poznam dodinu, kde je su tak tri generacie a este sa chlapom podarilo zobrat si manzelky s takym istym menom ako matka :-D riadny chaos..
Odpovedať
polly tak to je sila :-D to musi byt riadny chaos ked niekto na niekoho zavola po mene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
U nás vyhráva jednoznačne Michal, to už je napevno dané a u dievčatka to bude Lucia, alebo Veronika. Ale to sa rozhodne, až keď to príde. U nás je veľká pravdepodobnosť, že budeme mať dvojičky, lebo moja maminka je z dvojičiek a aj svokra je z dvojičiek. :-D Po mne dať meno ani neuvažujem, lebo už teraz máme v rodine chaos. Manželova sestra sa volá rovnako ako ja a nie to ešte aj ďalšie dieťa. :-|
Odpovedať
ahoj murinko :-) peknucke mena ste vybrali :-D inac ja sa volam Lucia a mam brata Michala :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super :-D Meno Michal sa nám strašne páči už dávno a manželov dedko je tiež Michal a Lucia je zase meno navrhnuté z mojej strany. Toto dievčenské meno mi proste nejako sadlo a k tomu mám aj naj kamošku Luciu. Tak asi aj preto. Lucie sú veľmi fajn kočky. ;-) Mám s nimi len dobré skúsenosti
Odpovedať
:-D x-) tak to som rada :-) mne sa tiez paci moje meno Lucia, keby sa tak nevolam, tak by som dala dievcatku toto meno x-) zatial sa nam najviac obom paci Natalia :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?