Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte presovcanky. kde v presove sa chystate fotit? skuste poradit. nic pekne som zatial nevidela. :-(
Odpovedať
ahojte mal niekto saty z polska alebo kupene alebo ste si davali sit a ked ano tak kde v polsku - napr nowy targ?
Odpovedať
dievcata velka prosba.. viete o vizazistke,ktora by prisla nalicit domov??? dakujem!
Odpovedať
@kathleen4 @katinka110 @123lea123 dievcata prosim Vas, nemate skusenost zo Salonom krasy Livia Olearova?? na Svabskej je to...
Odpovedať
bohuzial, ja som o nom ani nepocula
Odpovedať
@jkrupova iveta zubkova mi robi portret...kukni na fb...nádhera...
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 dakujem, ale ja som mala na mysli nejake pekne prostredie, fotografa uz mame. :-) ale aj tak vdaka
Odpovedať
@katmi ani ja som o tom salone nepocula :-|
Odpovedať
@katinka110 nic.. uz som volala jednej kadernicke tu na Sekcove, tak hadam uz pochodim.. inak sa dam ostrihat a bude :-N :-D :-D :-D ziaden uces mi nebude treba :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@katmi ja budem mat alenku valentkovu kadernictvo Yveta....je fakt super...tak si mohla skusit zajst aj k nej ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@katinka110 a ona kde robi???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katmi cierny most byvale pozemne stavby
Odpovedať
@katmi a hned oproti je aj kozmeticka
Odpovedať
@katinka110 nejaky kontakt mozem poprosit do IP?? dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi osobnu skusenots s nimi nemam, ale Livia mi robila majsterku ked som chodila este do skoly, asi rok a pol, porom isla na matersku, - ale ja som 12 rokov po maturite:-) ona je kozmeticka a jej mama je kadernicka, vraj ten salon maju spolu... bohuzial ale referencie na nu nema ziadne, takze som ti asi moc nepomohla... _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
Odpovedať
Profilova fotka
Neveticky nepotrebuje niektora vyzdobu na stoly ? mali sme zladenu k farbam restauracie Maxim mam organzu lososovu a bielu, vlizelin lososovy,lupienky bledooranzove a bledozlte, ruzicky biele...
Odpovedať
nevestičky viete o nejakej šikovnej krajčirke v po čo šije svadobne šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem Vás pekne poprosiť. potrebujem tip na kaderníka kaderníčku a líčenie v po. účes asi taký
Odpovedať
Cawko. Je tu niekto z PO kto ma svadbu na druhy rok?? ;-)
Odpovedať
Aj my sme rozmyslali nad Tratoriou, ale bali sme sa zleho pocasia.. Na stanici sa to teraz vola Skola podnikania a velkou vyhodou je, ze maju klimatizovanu miestnost, takze v lete sa hodi :-) Nech vam vsetko dobre dopadne! ;-)
Odpovedať
@micha82 Ahoj micha82, mozem ta poprosit o kontakt na fotografku Petru Gajdosovu? Dakujem velmi pekne
Odpovedať
@kirstenn ...toto sa mi nechce verit,lebo v Ciernom Barone je sala velikanska, aj jedla boli velmi dobre a aj vyzdoba a mily personal ,ale ved sto ludi a sto chuti
Odpovedať
Ahojte baby viete mi povedať vaše skúsenosti zo salónom Gracia-pri autobusovej stanici? Rozmýšľam nad ušitím šiat u nich,ale žiadne recenzie naň nie sú :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@666maybe Ahoj,ja som si u nich davala sit svadobne saty;-)Prave vcera mi volali,ze su hotove a vyzdvihnem si ich az o 2 tyzdne.Ak ti to velmi nesuri,tak ti potom mozem dat vediet,ze ako to dopadlo:-)
Odpovedať
@pemina ďakujem, že si sa ozvala, nesúri mi to keďže mám svadbu až o rok takže sa budem tešiť na tvoje šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@666maybe Ahoj,tak pisem ako som slubila.Saty mam uz doma(uz som ich pridala na stranku).So salonom Gracia som maximalne spokojna!!!Naozaj odporucam;-)
Odpovedať
ahojte baby..prosim vas neviete kde je v presove nejaka dobra krajcirka co mi usije svadobne saty?dakujem :)
Odpovedať
Baby a kolace ste davali kde piect? Kdesi som citala, ze Velky Saris sa pokazil...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?