Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
tak mozno trosku ano, ale nie tak vela ako vedia oni dnes. Ved to je hruza, sa na to normalne neda pozerat
Odpovedať
Profilova fotka
daco mi hovor :-D ja som sa bala ci ma jedna pijana holka dnes nezhodi na zem tak sa tackala z jednej strany chodnika na druhy a to mohla mat 16rokov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
asi oslavovala novy skolsky rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi :D alebo koniec prazdnin :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj to je mozne, ale dnes sa to v meste tymi deckami riadne hemzilo. Vsetky letne terasy praskali vo svikoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aspon mali trzbu :-D hoc neviem ci detom pred 18 sa nieco predavat moze resp. nemoze ale tie decka asi si kupila flasu v obchode alebo neviem no
Odpovedať
Profilova fotka
tak trzby mali. Ja ked som na silvestra v tescu vo vukove kupovala alkohol tak odo mna teta pokladnicka normalne vypytala obciansky. Sa chcela presvedcit ci mam 18. Ale ked pozrela na datum narodenia tak pochopila. Asi som jej pripadala, ze mam iba 16 ;-)
Odpovedať
ahoj kocky, nie som Presovcanka, ale paci sa mi praca kameramana z Presova Rudo Wittner sa vola, nemate s nim nahodou niektora skusenost, pripadne nepoculi ste nejake referencie...? ;-) bola by som vam povdacna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale niektore tetusku pytaju obcianske od normalnych ludi a od deciek vobec nie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sak to, oni su schopne vypytat obcianky od 50 rocneho cloveka ale od 16 rocneho pubertaka ich ani nenapadne pytat
Odpovedať
Profilova fotka
tetusky to aby sa nepovedalo :-N
Odpovedať
cavte ja som doma, znova som bola v meste, dnes uz druhykrat...teda cez den som bola doma max. 2 hodky :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danu...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka nemala si dnes skusku ucesu?
Odpovedať
ano mala, a akurat hladam kabel od telefonu...len neviem kde je...
Odpovedať
Profilova fotka
danu, tak daj fotku nech ta pochvalime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som ta potom stretla :D
Odpovedať
hej?a co si namna nekricala? :-D ja chdim po meste ako bez ducha, takze aj keby okolo isla moja mama tak si ju nevsimnem :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no poviem ti podla ucesu ci si to bola ty :-D
Odpovedať
no uz som to tam dala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano danka bola si to ty ;-) aj som si myslela ale nebola som ista a kricat na holku danka? uch trapas :-N keby ze to ne ty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka...pekny uces. Budes mat aj zavoj?
Odpovedať
nie nie nie, len zivy kvet, + take kamienky,dnes som si ho bola objednat, lebo som nevedela este aky...a neodporucam kvetinarstvo gerbera na trojici...chcela som nejake kvetinarstvo, co by som mala po ceste do kadernicky, ale neurobili by mi to tak ako som chcela,ziadna ochota tak som isla do eva dekor a tam bola velmi mila teta a este mi ja poradila ak kvet,podla mojej kytice, kedze som uz mala uces
Odpovedať
Profilova fotka
preto sa pytam, lebo mne by sa tam zavoj nehodil. So zivym kvetom to bude ovela krajsie :-)
Odpovedať
mirka druhykrat budes vediet :-p
Odpovedať
Profilova fotka
neboj danka uz coskoro :-p
Odpovedať
mne ani zavoj nepristane, mam doma 3 :-D a budem tam mat bielu freziu x-) mirka tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka netes sa bo to nem dopadne dobre ... :-D inak ake pocity uz skoro pani hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
danka...frezia je pekny kvietok :-)
Odpovedať
ja tesim ze prides, ze uz budes vediet ze som to ja :-p mam sa fajn, uz aj moje mandle sa tesia :-D :-D :-D lebo doteraz to bolo o hubu, som ledva zila |-| aj tak ma budu volat slecna, lebo vyzeram na 16 :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?