Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, danka nedas ten uces este raz?? aj ja som zvedava...doé kelu ja nikdy nestihnem tvoje kratke prispevky fotiek :-(
Odpovedať
Profilova fotka
keterin...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj....tani, ty este brigadujes???
Odpovedať
ok, hodim este raz, ja len aby nikto kto bude na svadbe nahodou nenasiel, aby boli vsetci prekvapkani :-D :-D :-D ja uz nebrigadujem, uz som v skolke, teda az po svadbe :-N
Odpovedať
ups, to si sa pytala tanicky :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja kukam o com rec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keterin...uz nebrigadujem. Uzivam si dalsie prazdniny. Ale uz by som aj chcela nejaku poriadnu robotu
Odpovedať
Profilova fotka
tani to asi kazdy.......
Odpovedať
Profilova fotka
och pekne...to mas take dlhe vlasy ci tety čarodejky vedoa aj z kratkych take vyčariť???
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...to mas pravdu
Odpovedať
ja mam take dlhe ;-) ale dala mi tam taku hubku trosku na zvacsenie objemu vzadu
Odpovedať
helou tety, kde ste =-) :-D :-D :-D no moje obavy sa potvrdili, infekcna mononukleoza ma lizla, teda bola som snou v kontakte...kde, to netusim...ale je mi celkom fajn :-p idem uz na pazuriky, a salu zdobime zajtra mozno tak od obeda, este sa vsetko nedohodlo, tak kto chce kuk, moze prist :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danu...ahoj :-) Potom nam upresni kedy budes v sale, chceme sa prist s Mirkou pozriet
Odpovedať
no ja netusim kedy kde co presne, kde budem lietat, ale od obeda-poobede...poslem cislo na tel. do IP keby nieco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
caw mirka...ja nemam nic nove a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ruzove nechty :-D akurat som ich dolakovala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruzovu nemam rada, ja skor modru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja prave naopak ruzovu skor ako modru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ruzovu, cervenu, cyklamenovu vobec nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
ja cervenu tiez nie zajtra tu budes aj o tej 13.00-13.30? aby som ti napisala o ktorej idem s busom... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze tu budem
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak potom ti napisem IP o kolkej pojdem s busom a kde sa stretneme ok?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre
Odpovedať
Sklamali ste ma :(((
Odpovedať
cavte, este som sa vam prisla na sekundu povenovat, ...zmokla som ako mys :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
danka kedy si dovyzdobovala?
Odpovedať
no tak vyzdobene bolo okolo 19.00, potom sme este riesili menovky a tak... zajtra mozete prist znovu :-) uz budu aj kvietky vo vazach aj ten efekt bude iny ako ked ste boli, ...uz to inak vyzera
Odpovedať
no tak idem ja hodit sprchu a spat, lebo nevladzem ... a zajtra vas srdecne pozyvam opat aj tych co boli aj tych co neboli ..a uz vas ponuknem aj kolacikom a inym nielen malinkou v tekutom stave :-D a dufam ze to zajtra rychlo zbehne...majte sa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?