Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ja takyto zaner nemusim, ja skor oblubujem komedie
Odpovedať
Profilova fotka
no taku pumpu mam ale to nic nestoji ja by som chcela aby tie balony stali do vrchu natiahnute na snurke a to bude tako stat iba s heliom
Odpovedať
to potrebujes nejaku specialnu pumpu nato? Skus si to dat do googlu ci ti nieco vyhodi
Odpovedať
cauko baby potrebujem poradit kde v presove je evanjelicky chram svatej trojice chystame sa tam zablahozelat ku sobasu
Odpovedať
Profilova fotka
keterin ked to chces aby bolo hore tak jedine helium ;-) merilin je pumpicka na nafukovanie balonov, aby si si nevyfukala pluca :-D
Odpovedať
:-) dik a kolko tak stoji taka pumpicka? Inak uz sme boli na prvej nauke. A ten tyzden chcem pozerat obrucky a aj oznamenia
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nauky za sebou uz hihi a som rada ;-) pumpicku tu v bazare niekto predaval neviem kde by sa dala kupit ale myslim, ze v obchodoch z takymi vecickami kde maju aj papiere, aj balony aj sviecky .... :-D popripade na nete...
Odpovedať
cavte baby :-) prakovce: kostol je na namesti, hned za kostolom sv mikulasa,(ten je vacsi) ked prides na namestie, uricte to najdes ;-)
Odpovedať
Ahojte, chcem sa poinformovat, kde v PO sa da zohnat helium na baloniky, a pripadne ak by niekto vedel, kolto taka srandicka stoji? ;-) Dakujem
Odpovedať
luci mne jedna holka povedala ze je niekde smerom na delnu,nejaka predajna alebo co s technickymi plynmi ale este som tam nebola a ani netusim kolko to stoji :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danka ty zijes? pocuvaj ked pojdes do saly daj vediet ak budem moct pojdem aj ja, aby som vedela co mi este treba kupit :-D
Odpovedať
ahoj, zijem zijem :-D chystam sa uz aj ja, snad na buduci tyzden alebo o 2 pojdem :-) dam vediet
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hihih o tyzden ci dva ok to vyhovuje aj mne :-N co mas moja noveho?
Odpovedať
jaaaj, tak vcera som bola svokrusi na 50-tke a janik mi kupil satky na leto, take pekne,a inak nic :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hihi jejejej zlaty to chlapec ;-) ako v praci? nic noveho na svadbu uz sa to riadne krati coo?
Odpovedať
ja viem ze je zlaty 8-) a od 5. septembra uz iba moj :-D :-p teraz nerobime bo je kosa, inak by som tu nesedela, dnes som mala robit, a na svadbu nic noveee... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sak ta kosa ma zabija normalne nic sa mi nechce uch uz nech je teplo, no nasrdilo by ma keby bolo na svadbe taka kosa... :-(
Odpovedať
och dufam ze nebude.... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
sak toto to by bolo hrozneeee
Odpovedať
no, budem sa modlit aby nebola kosa
Odpovedať
Profilova fotka
8-( nieco by som spapala len neviem co hihi danka ma vzdy dobre napady ako minule s kapustovou polievockou co mi poradis?
Odpovedať
tortelini :-) mnam, hned by som si dala....
Odpovedať
Profilova fotka
hmm a to je co? :-|
Odpovedať
torteliny su cestoviny a zvycajne sa robia s kuracim maskom, sampionami, sunkou a syrovou omackou...ale je to rozne, su aj ine kombinacie...to su take "mini kapsicky plnene so syrom/masom/sunkou/hubami/... v jednom "mestecku pri Zline -Napajedla robia perfektne, tam chodime, ked ideme okolo a vyzeraju asi tak http://www.brutsellog.eu/beeld/2009/0... to su zapekane este , aj doma take robim :-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hmm cestovinky mnam mnam zrobila by som si ich mozno na veceru zrobim cestovinky s kuracim maskom mnam dobry napad teraz som si spravila toast :-D
Odpovedať
ja si idem dat asi polievku, este som od rana nejedla
Odpovedať
Profilova fotka
inak vyhlasujem patranie po Miske M., ktora sa po svadbe velmi neozvala, nepochvalila sa ako ide manzelsky zivot nic...ccc :-N
Odpovedať
miska isla na dovolenku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no myslela som si ale na skype je online :-D
Odpovedať
nooo, tak to neviem, ja ju na skype nemam =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?