Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ta vidis to
Odpovedať
Profilova fotka
v poslednej dobe strasne zabudam, to bude asi tym, ze starnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uch ty starenka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik prajem :-) mirka...ale ta az taka stara nie som ;-)
Odpovedať
Nevesticke mile, moze mi niektora poslat kontakt na niekoho v Presove, kto robi balonovu vyzdobu, alebo sa celkovo zaobera vyzdobou a vedel by urobit slavobranu z balonov.Prosim poslat do IP. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tani to bolo obrazne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak to s tou vyzdobou z balonov by aj mna zaujimalo. mirka neviem ci sa mi to len zda alebo si tu uz niekde pisala, ze uz mas helium, nevies poradit odkial ho zohnat?? alebo zda sa mi ze aj miska mala, potrebovala by som to nutne vediet, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pekne ranko prajem mirka...ja som to pochopila, ze si to myslela ako vtip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keterin nie miska ho ma, myslim, ze pisala danka, ze niekde pri delni v obchode sa da kupit...Ja si balonovu vyzdobu robim sama hihi resp. s par ludmi na pomoc vytvorime to obrovske srdce a par balonou na ozdobu vchodov a pod...hih 200balonov dufam, ze bude dost :-D tani bre ranko vyhajkana?b :-N
Odpovedať
Profilova fotka
danka videla si fotky zo svadby na MS?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...aj celkom ano a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
hihi celkom v pohode dufam, ze dnes nebude prsat uz ked uz prsalo, dost ze je zima dazd netreba az v noci :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mi daco hovor, my mame taku zimu ze som si musela namiesto tricka obliect mikinu a je taky cas na spanie, by som najradsej prespala cely den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam chut na dalsiu kavu keby som nesla znovu do prace tak spim aj ja hih alebo sa ucim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som pila kavu vcera vecer o pol 10 a este pol 2 som bola hore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uch tak to ti nezavidim ja som sla spat o polnoci unavena jak koza :-D ale tesim sa na slnce seno a par facek dufam, ze v praci budem moct aj sledovat tuto komediu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale spala som do pol 9 a mam pocit, ze to bolo malo. Na Slunce, seno sa velmi tesim. Moja srdcovka, poznam kazdu vetu v tom filme. By som to v pohode mohla sledovat aj bez zvuku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano slnce mozem aj ja aj seno aj jahodky aj erotiku az na tie facky :-D presne tieto komedie ja osobne mozem tiez pozerat vzdy k tomu aj komedie sam doma raz,dva,tri :-D a aj sissi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a najviac zboznujem Pelisky - Jindrisko, jeste sme nelili olovo. Olovo, volovo :-D Sam doma mozem tiez, ale ta ceska klasika u mna vedie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked uz nie slovenska tak aspon ceska :-D nevies kedy idu stratene duse? 10.50 ci az po 11.00?
Odpovedať
Profilova fotka
o 10:50
Odpovedať
Profilova fotka
a to ako funguje s tym heliom?? ja to chcem teraz na rozlucku s predskolakmi mame a som chcela nafuknut baloniky aby mi stali to sa kupuje ci prenajima ci ako??? a neviete kolko to stoji???
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak to je akurat idem prepnut :D pozeravas to?
Odpovedať
Profilova fotka
keterin tu na MS som videla ze predavaju aj pumpicky na balony tiez som rozmyslala nad tym, ze pumpicka by stacila, lebo helium bude urcite drahe, neviem cenu, miska nas zanedbava :-D tak neviem ti povedat kolko cca stoji...
Odpovedať
Profilova fotka
nepozeravam
Odpovedať
Profilova fotka
hihihi bojis sa :-p zartujem ako ked to chodilo v noci myslim na stv tak som sa bala sem tam ale ked to chodi rano tak v pohode.... :-D ja som taky strachoput sem tam
Odpovedať
Profilova fotka
ja taketo strasidelne serialy nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
este dobre, ze ide dnes slnce, lebo van helsinga by som znova pozerat nechcela...o nicom for me film :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tiez to vravim, helsinga by som bola nutena pozerat keby bol oco doma, ale ide na nocnu tak sa tesim na slunce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to pozerala na copme 3dni zo segrou otrasna nuda, ako ludia co maju radi tento zaner ako moja segra ta, v pohode ale for me nuda...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?