Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
aaale, ty si sikovna, zvladnes to vsetko v pohode, len netreba stresovat, ze sa nic nestiha,vtedy cas uteka hrozne rychlo ;-)
Odpovedať
no dufam :-N :-N :-N
Odpovedať
ved najdolezitejsie je to , aby ste sa zobrali, a to ostatne uz nejako bude :-)
Odpovedať
no len aby sme nepovedali nie
Odpovedať
och, preco =-)
Odpovedať
aj nie v zlom len preto ze uz neviem kde mi hlava stoji aa v sobotu zeby som to nepoplietla :-N
Odpovedať
neboj, toto nepopleties :-p
Odpovedať
danka no dufam :-D :-D baby akosi nemozem spat cim to asi bude???????? =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
drzte palce nech zajtra vsetko stihneme a hlavne nanic nezabudneme =-) =-) =-)
Odpovedať
miska,ikinka budem drzat palce.vsetko dopadne dobre ;-) x-)
Odpovedať
danka dakujem utekam do mesta paa :-)
Odpovedať
tak a je to tu =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iki a drobcek...Zelam vam krasny nezabudnutelny svadobny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska moja zlata drz sa krasne,uz asi sedis u kadernika,tak zajtra mozno v pondelok si to precitas ked budem stihat som o 22.00-22.30 tam :-p ikinka aj ty sedis uz u kadernika urcite tak sa drz aj ty a potom sa ozvite a urobime kukuc na fotecky... :-D
Odpovedať
ikinka nech mas krasnu svadbu a kasli na počasie aspon ti ludia nebudu utekat vonku na pokec a budu radšej tancovat. krasnu svadbu ti prajem zo srdca. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska a ikus ako ste dopadli? hih miska sa uz z casti pochvalila :-D reps. postazovala...Len skoda toho pocka, dnes je celkom pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
no co, bola si pozriet na nevesty???
Odpovedať
cavte prajem krasnu nedelu uz ako pani M.M ;-) podrobnosti neskor mirka co si nedosla???? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
miska dosla som domov po pol 11 a k tomu nadzubkana jak tiger :-( to uz by som ani nestihla a to som sa ta zabudla spytat v akej miestnosti mas hostinu tam by som dosla o hociakej no len taka nadzubkana jak vcera ta neviem neviem :-p
Odpovedať
:-( :-( :-( :-( neva uvidis fotky inac velka chvala pre modru jedalen maximalna spokojnost a vyzdoba????????????naaaadherna :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v modrej jedalni robi maja jedna mamicka zo skolky....odovzdam chvalu zajtra v skolke
Odpovedať
Profilova fotka
miska ty to uz mas za sebou ako ti dajne...ale este by si si to zopakovala co? hih a inak kde ste sa fotili napokon?
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek...tak vam srdecne obom blahozelam a tesim sa na fotky :-)
Odpovedať
baby ubehlo to ani neviem kedy :-o :-o :-o mirka hmmm asi hej este by som si to zopakovala :-) :-) :-) :-) tani dakujem ikus ako si dopadla? =-)
Odpovedať
ahojte, blahozelam este raz ikinke a miske a zelam veeeeeeeeeeeeeeela laaaaaasky x-) tak velmi som chcela ist kuk na ikinkunu svadbu, ale bola som na volbach v komisii a uz som nemala ako prist :-( a dnes rano som isla do roboty. :-S ale dufam ze vsetko dopadlo dobre a vy ste si to uzili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte drobcek, ikinka...blahozelemaaam a vela lasky prajem
Odpovedať
babky dakujem ;-) v priebehu dna hodim foto ;-) inac som rada ze bolo pocasie ake bolo a ze nebola horucava :-) :-) :-) :-) napriek problemom co boli v priebehu dna to dopadlo super :-N
Odpovedať
ikus kde ste sa fotili????a unos konal sa ?kde? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ajooojte, zdravi Vas už vydata žena :-D :-D :-D dva dni pred svadbou boli hotove peklo, za čo dakejm svojej svokre, poserkala si to u mna do konca života... a svadba? fantasticka, bombova, užasna Čierny baron - no nemam slov , len jedno veľke Ďakujem, boli fantastickí fotenie perfektne, hudba užasna nečakany unos skončil v avalone išla som spať o 6:3O,ale stalo to za to.... neviem kedy sa tu ukažem, ale všetkým vam držim pršetky aby to aj Vam dopadlo super.... a drobček, mi sa musime stretnuť a pokecať podrobnosti hej? tak sa zatiaľ majte kraaasne ;-)
Odpovedať
ahoj ikinka, juuuj, som rada ze to dopadlo dobre a ze sa ti hudba pacila, aj ked bola zhanana na poslednu chvilu x-) ked budu fotky tak ich hod, nech sa pokochame aj my ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?