Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
:-) ajojte nevestičky, chcem sa spýtať jednu otazočku bočnu od temy niekto študuje v PO na zdravotnej vdaka a pekný dnik
Odpovedať
baby budete tu vecer?????
Odpovedať
ahoj drobcek, ja budem ale neviem kedy.jej, nova foto, kocka si :-) a foto zo svadby? :-p
Odpovedať
ahoj budem tu okolo 21 snad sa stretneme ;-) foto dodam vecer ;-)
Odpovedať
aaaa dakujem :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
jaaaj, ja pridem neskor, idem so sesterkou vecer do mesta na pizzu, v sobotu ma svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky vy lietate a ja sa ucim fyziku zajtra skuska uz uchhhhhhhh...miska nice photo tesime sa na fotecky ...
Odpovedať
aj ja sa ucim z PC, aby som nemusela tlacit milion stran, ale sem tam kuk aj tu :-D ja mam vo stvrtok skusku, hroznuuuuu :-S
Odpovedať
baby drzim prsteky na skusku danka aj my ideme v sobotu na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz zajtra :-S uz mi sibe z tych pouciek a vsetkeho uz neviem co bolo v archimedovom zakone ani co je termodynamika :D ja uz neviem nic :-D danka co mas noveho aspon ty ma potes ;-)
Odpovedať
mirka urcite to zvladnes len si musis oddychnut
Odpovedať
drobcek a kde? mirka ani ja neviem nic z toho co sa ucim, takze z toho si tazku hlavu nerob :-D :-D :-D nejak bolo nejak bude :-p ja mam akurat novu robotu/brigadu a co sa tyka svadby tak nic :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
danka mas IP
Odpovedať
uz je aj odpisane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D joj babenky sak sa aspon chvalte ja cakam na misku kedy da fotecky nech zavidime :-D este vydrzim do vecera a tak podavas staznost miska tvojemu manzelovi :-D zavolam mu na skype nech ta trosku poponahla s tymi foteckami 8-) zartujem :-N no mozno :-D ale uz som dnes vypila 4kavy este jednu musim bo mam pred sebou este 1 kapitolku :-p danka ja vecer sa chystam spravit na compe menovky nove,zmenila som napad tak ich robim znova ja tiez trosku vymyslava som :-p v stredu ideme dat tlacit oznamenia tak aspon to ma drzi pri zivote :-D zajtra musim este stihnut do solarka x-)
Odpovedať
ja este neviem ani kto pride na svadbu takze menovky tak v auguste :-D
Odpovedať
baby na facebooku su fotky ta kuknite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska no len na facebooku som ta nenasla :-D
Odpovedať
mirka uz pod manzelovim menom :-) :-D :-D
Odpovedať
skus este raz
Odpovedať
Profilova fotka
miska uz som ta nasla len ma pridaj za priatela aby som kukuc spravila :-N
Odpovedať
aj mnaaa :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska superrrrrrrrrrrrrrrrr, len mi nejde pridat komentariky hned by si tam mala :-D par komentarov sak ti ich tam pridam neboj....PS: dufam,ze si sa neopila s toho sampanskeho :-D inac krasna si bola....aj fesi...a mala nemala chybu 8-)
Odpovedať
mirka neboj neopila sak som bola triezva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale teraz vazne ja planujem pit hihi ze pit :-D az po polnoci tak trosku vies aj vy ste to tak mali? aj ked si myslim, ze daco vypit budem musiet :-D
Odpovedať
miska bola si kocka aj pan mangel x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som bola kocka ne? :-D
Odpovedať
mirka, ty si kocka fuuuurt :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi dikes aj ty 8-) aj vy vsetky hihi no najkrajsia som ked si cesem vlasy :-p dik aky narcizmus :-N
Odpovedať
ja som najkrajsia ked spim a jest nepytam :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?