Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
no, moj najdlhsi a posledny-teda ma este 3 mesiace na rozmyslenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad si to nerozmysli. Uz mate vsetko povybavovane?
Odpovedať
no skusil by :-D este vela veci mi treba, ale ja vsetko nechavam na poslednu chvilu.este ani obrucky nemame, oblek, veci na vyzdobu(chcem si robit sama+ aj oznamka) a este mi treba objednat aj kozmeticku+ nechty a topanky k popolnocnym, bizuterku nejaku zohnat...ufff, je toho dost...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas toho este vela, ale zvladnes to :-)
Odpovedať
chcem konecne dokopat semester a potom sa tomu mozem venovat.nevies inak o nejakom velkosklade sviecok?
Odpovedať
Profilova fotka
to veru neviem :-( Oznamka si chcete vyrabat sami alebo date si ich robit do nejakej firmy?
Odpovedať
tak si ich urobim na pc a vytlacit ich tam do tlaciarne k ocovmu kamaroatvi :-) snad to bude nejako vyzerat.nemienim dat za 1 oznamko 1euro, ak nie viac, este niesom padla na hlavu.peniaze treba na ine veci
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu Mas uz aj navrh alebo este nad tym premyslas?
Odpovedať
tak uz mam nieco, ale urcite ziadne labute, kociare, obrucky, ruzicky a tak podobne...skor nieco jednoduchsie bez zbytocnych basniciek a podobne...mam jasno ze tam bude veta: mame sa radia a tak sa berieme!a uz len mena a kde bude obrad a hostina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je pekne, kratke a vystizne. Mne sa tiez nepacia tie gycove oznamka s kociarmi, obruckami a podobnymi kresbami
Odpovedať
akurat som nasla na nete stranku kde robia jedno oznamko za 8.44sk, ale je to v BA :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a neskusala si jednu firmu na capajevovej. Poslem ti adresu do IP. Robia celkom pekne oznamka
Odpovedať
Článok sa načítava...
tu stranku som uz pozerala skor, fakt maju pekne oznamka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
take jednoduche a pritom elegatne
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danu, kedy si končila PaSA??? aj ja som tam studovala mozno sa z videnia pozname...tie oznamka su fakt drahe, ale neviem či dačo ušetris lebo aj papéier je drahy a farba...jedine ze u otcovho kamosa to budes mat gratis...saty mas pozicane či kupene???? ja som si v bazare nasla jednu ponuku na sviecky tak ak chces mozem ti poslat...len neviem aku predstavu mas o svieckach
Odpovedať
uvidim co vytvorim ja
Odpovedať
Profilova fotka
danu..urcite prides na nieco originalne :-)
Odpovedať
no, ked uz som maturovala z vytvarnej snad ma kopne muza aj pri tvorbe oznamok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to is na pedagogickej maturovala z VV?
Odpovedať
heh hej, v tretom rocniku si vyberas specializaciu a z tej potom maturujes
Odpovedať
Profilova fotka
to prvykrat pocujem
Odpovedať
tak som mala na vyber z telesnej, hudobnej,dramatickej alebo vytvarnej a musela som odovzadat maturitnu pracu, nejake svoje "diela" a este aj na praktickych maturach som mala nieco tvorit, podla toho aku temu som si vytiahla + este metodiku vytvarnej vychovy.ale mali sme aj normalne predmety na maturite SLJ, NJ,psycholu, pedagogiku.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ste mali riadne huste. Mne stacila moja matura - SJL, ANJ, POE - podnikova ekonomika a PRAKTICKA - uctovnictvo, informatika, hospodarska korespondencia a ekonomicke cvicenia
Odpovedať
co ja viem, mne sa to zdalo v pohode.stale lepsie nieco robit ako sa drvit z knihy.teda ja vobec niesom ten typ co by sedel nad knihami.ani neviem co robim na VS :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som takisto neznasala sedenie nad knihami. Na VS som mala skusku z ekonomickych teorii. Som sa na nu ucila iba jeden den a uhrala som B :-D
Odpovedať
ale zalezi to aj od ucitela, lebo ked je raz debil tak ti neda prejst ani keby si zjedla celu kniznicu.ja mam terz brutal skusku,teda ani nie skusku ale skusajuca je padnuta na hlavu
Odpovedať
Profilova fotka
to mas uplnu pravdu, ja som taku jednu mala na dejinach verejnej spravy, si myslela ze zjedla vsetku mudrost sveta a to bola pritom mlada zaba
Odpovedať
my mame taku doktorandku,tavu. no nic, idem ja na ceresnu, uz mame pekne cervene :-) a potom sa snad budem uz aj ucit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
papa
Odpovedať
maj sa tani :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?