Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
och to co za brutal predmety :-o na aky odbor chodis?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za rady ;-) ! vela stastia pri skuskach! este vas mozem poprosit poslete mi kontakt na slecnu od ktorej ste niektore po nete objednavali balerinky a ako to dopadlo?dik
Odpovedať
Profilova fotka
janka som ti poslala IP a danka na manazment vyroby na techniku :-p brutalne tazka skola, ale ta sak dajako bolo dajako bude, nebola si v sale? asi nemas este cas co ani ja ale uz len 2-3tyzdne a koneccc.....skuskam hihi
Odpovedať
este som nebola, ale uz mam zarezervovany kroj x-) ja mam este 1 skusku a 1 zapocet a padla.ked nepocitam ze z vcerajsej pojdem mozno na opravak :-| sesterka chodila na tu skolu, viem ze je tazka. a si pamatam ze mi hovorila ze bol predmet-"pevnost,pruznost" ci co... :-p :-D no a ked bude po skuskach , uz budem zhanat veci co este potrebujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej pevnost pruznost ;-) existuje to hihihi ja teraz vyberaz z ponuk ikeban, a potom uz len malickosti len obrucky uz mas?
Odpovedať
este nemame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ani my az o 2-3tyzdne hihi
Odpovedať
ja neviem kedy sa vyberieme na obrucky.asi az po skuskach
Odpovedať
Profilova fotka
hihi a ten Vas co Vam bude robit ako dlho mu trva kym ich zhotovy?
Odpovedať
baby cavte bola som na skuske ucesu taaaaak strasne sa tesiiiim som velmi spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi gratulujem miska ja som dnes do salonu nestihla na dalsi tyzden uz musim hihi aky budes mat uces?
Odpovedať
tak podla toho kolko ti suria.aj za tyzden, ak chces...ale sesterke urobil ze 2tyzdne drobcek tak to som rada ze si spokojna.a inak to sa plati aj za skusku ucesu? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ani ja som nestihla do salonu mozno este ked vstane mala tak zabehnem =-) uces hmmm je taky nezvycajny spredu ako punk a z boku a zo zadu take elegantne taka zvlastna kombinacia keby som nevidela tak si to neviem predstavit :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
ked tomi stiahne fotky tak hodim sem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to musime asi vydiet aby sme zhodnotili a vedeli si to predstavit aj my hihi danka ano cvaka sa aj za skusku resp.malo by sa hihihi
Odpovedať
Profilova fotka
danulienkaaa a kde v poslku si bola???
Odpovedať
ja som bola v krosne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka, co sa týka tých koláčov, župčany by som ti veľmi neodpoučala. robím v školke a mam tam jedneho chlapceka, ktorého ,mamka tam piekla a ja soém odtial mala kolace ale nic moc. aj vo velkom sarisi je cukrarenska výroba dolce vita. ak vám mozem odporučit, vo víťazi je cukrárenska vyroba Kity a pecu tam dobre kolace a senzačnu jogurtovu tortu. nie je v nej ani deko masla, vsetko je z jogurtu, stoji 500 sk, je krásna ruzova. my s priatelom ju kupujeme na kazdu oslavu aaj bratrancovi na svadbu sme dali piect, neprehanam ale minimalne 30 X sme ju uz objednali a teraz sme objednavali pre sesterku na birmovku. naozaj odporucam
Odpovedať
Profilova fotka
v zupcanoch su 3cukrarky a ja som na zupcany pocula len odporucania...
Odpovedať
ja mam sesternicu zo zupcan a tiez nejak nechvali ich zakusky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak asi poznate tu istu tetu cukrarku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani v sarisi nemaju uz take dobre kolaciky ako niekedy, pointa je v tom, že maju velky odber a nesihaj a vsetko to robia z polotovarov a potom je to velmi maslove, ja som sinovi dala upiect na dva roky krasne auto s marcipanu a pod marcipanom bolo asi dva cm masla, ovocie ako noty na bubon bum potom dlho dlôlho nic a opat bum...okrem marcipanu mi nic nechutilo
Odpovedať
neviem ktoru cukrarku myslela, ale kedze tam byva tak asi vie ake pecu.ja som mala moznost aj ochutnat od tej z dulovej a boli mnamky :-p asi objednavame u nej.my sme chceli 60kusov na ochutnavku, nech povybera ked bude niekomu piect a dala nam 80za cenu 60 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja suseda pecie vynikajuuuuce kolaciky, take jednohubky od vymyslu sveta, tyeraz péiekla mojemu bratrancovi na svadby, ale to sa ani opisat neda ake vynikajuce, ludia sa isli podusit. to vsetko siu take malinke babracky uz sa tesim ked ich bude piect pre mna
Odpovedať
Profilova fotka
ospravedlnujem sa za chyby ale diktujem sesterke co ma pisat a az teraz ked to citam tak prevraciam oci ake chyby robi :-o ale uz som ju vyhodila nech sa radsej ide ucit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne je to v podstate jedno ja kolace nepapam a ked je raz nazov kolacu "lakonka" tak kazda laskonka ma chutit ako laskonka a nie ako zbrnda ;-) ja kolace nepapam a torty duplom nie hihi na stuzkovej sme mali kolace z PO a boli fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
hihi keterin najma ten sin hrozne bije do oci hihi
Odpovedať
Profilova fotka
mirka som si ista ze jogurtovej torte by si ani ty nedokazala odolat, boli takí čo tvrdili, že kolače nejedia ale toto si dali
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak mozno ano taky dobacik :-D prave papam musli hihihi a zdaju sa mi hrozne sladke :-S asi si dam kavu hihi ta az tak sladka nieje ;-) keterin uz si si nasla salu?
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial sme ajak intenzivne nehladali, mame predbezne rezervovaný orol tak uvidime, este mesiac vydrzim, potom nastupujem na dovolenku lebo konci skolsky rok tak sa tomu povenujem a priatel teraz ma vela zakaziek tak musi najprv toto vybavit, a céo hudba??? mas zivu??? saty si si odkial objednavala???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?