Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... aj ja prajem dobre rano :-) co sa tyka toho platenia, co ste zacali rozoberat, tak nam rodicia povedali, ze si s nicim nemame robit starosti, chceli nam zacavakat uplne vsetko, ale my sme si povedali, ze oblecenie a obrucky si z vlastneho zaplatime, ved uz robime, a aj byvame spolu a nerobime rozdiel medzi mojim a jeho platom, taze to pojde zo spolocneho :-) nechcela som, aby nam oblecenie platili rodicia, lebo to by sa starali este aj do toho, co mame mat na sebe a to by som uz neprezila..... :-| taze tak.... vsetko po dohode a kompromisoch s rodicmi, mali sme v decembri take druhe zasnuby s rodicme, ta tam sme vsetko doholi, ze ako to bude.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak snazila som sa presvedcit svoje dve druzicky, aby prisli v satach rovnakej farby a skoro ma prizabili..... :-D :-D :-D mali ste vidiet tie vyrazy ich tvarí, ked som im s uplnou vaznostou povedala, ze chcem aby prisli v sladkej ruzovej :-D :-D :-D obcas je take osviezujuce vystrelit si z blizkych :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja tiez vsetko zariadujem zo zahranicia. Svadbu budeme mat 22.Augusta a domov pridem len na tyzden koncom maja a preto je premna kazda Vasa rada nad zlato. V maji si budem musiet za 3 dni kupit obrucky. Prosim Vas poradte mi kde su zlatnictva Presov, Kosice a ci je tam nejake, kde ak nic 'prave' nenajdem by mi mohli zhotovit obrucky podla mojich predstav?
Odpovedať
Profilova fotka
mima26 poznas Presov?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mirka12011, naposledy som bola v Presove pred 15-timi rokmi, takze nepoznam. Pochadzam zo Spisskeho Podhradia, studovala som v Bratislave, zijem v Londyne, tak preto Vas tu prosim o tipy kam za obruckami. Staci mi nazov obchodu a ja si to najdem. Vdaka.
Odpovedať
jedine zlatnictvo podla nazvu ktore poznam je rubin :-N ale oproti greckokatol.kostolu je tiez dobre zlatnictvo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my kupujeme obrucky v Michalovciach (mame tam zlavu) takze v PO som to neriesila.....
Odpovedať
V Prešove je viac zlatníctiev,nie len Rubín,oproti je Zlatokov-slovenské zlato.My sme pred mesiacom kúpili snubný v Rubíne a mám od neho čierny prst,ale na druhom prste nosím iný zlatý prsteň a od toho mi nešpiní.Bola som aj tam,ale ako reklamáciu mi to nechceli uznať.Taká nepríjemná predavačka,ale aj ja som bola nepríjemná k nej.Takže ja nemám dobru skúsenosť,čiže obrúčky pôjdem kúpiť určite niekde inde.
Odpovedať
ale ja som nepovedala ze je len rubin... =-) zlatokov ked sme pozerali obrucky tak ten pristup no co ja viem.... :-| na tu kvalitu z rubinu som uz pocula viac veci ale ja som este taku zlu skusenost chvala bohu nemala :-)
Odpovedať
Aj mne sa dostalo do uší o tej kvalite v Rubíne,ale až potom čo sme kúpili.Smola!!!!
Odpovedať
Prosím poraďte mi,čo by ste robili na mojom mieste.Toho roku chceme mať svadbu,ja chcem malú,iba súrodenci a rodičia,čiže nejakých 10-15 ľudí z mojej strany a dokopy do 30 ľudí,ale moja polovička chce vačšiu aj bratrancov a tety a pod.Nevieme sa dohodnúť.Ja sa chcem vyhnúť tým stresom,myslím si že malá svadba málo stresov,ale nejako aj financie nie sú.A v dnešnej dobe si myslím,že veľa ľudí robí malé svadby,ale s tým mojím sa nemôžem dohodnúť.Čo by ste mi poradili?
Odpovedať
aj sa som chcela malu svadbu no nakoniec ma milacik presvedcil a tesim sa ze som sa nechala nahovorit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my máme hrozne veľkú rodinu, tak som bola rada, keď drahy nenamietal, ked som mu povedala, kolko ludi sa zide na nasej svadbe... pri takej velkej rodine, ked s kazdym dobre vychadzas je tazko vyskrtnut jedneho bratanca a ineho pozvat... ja som to zo zaciatku tiez brala len ako velky stres, ale vybrala som si uzasneho svedka a druzicky, ktore mi so vsetkym pomahaju... s tymi peniezmi je to vselijake, ale mamca vravi, ze dcera sa jej vydava len raz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prvosienka, ja na tvojom mieste by som sa dala nahovorit na vacsiu svadbu, nemusite pozvat uplne vsetkych, ale.... koniec koncov, ako sa vravi: ked ho milujes, nie je co riesit... :-) a co sa tyka tych stresov, obklop sa ludmi ktorym doverujes a nechaj si s pripravami pomoct :-)
Odpovedať
Ja chcem iba súrodencov a rodičov,nič viac.A keby bolo na mne stačia mi iba dvaja svedkovia.Necítim potrebu mať svadbu vo veľkom.Určite,že ho milujem,ale za tým si stojím.jasné,že vydávam sa iba raz,ale keď nato nemám,tak sa hádam nezadlžim,iba kvôli tomu,že sa to patrí a tiež nechcem,aby svadbu platil iba on.To určite nie!!!
Odpovedať
urcite by som sa nevydavala tak ze sa musim zadlzit :-|
Odpovedať
To som chcela počuť.Svadbu chcem mať,ale malinkú,takú ako som opísala,aj hudbu,peknú reštiku mám vyhliadnutú,ale v malom.
Odpovedať
Profilova fotka
mima oproti greckokatolickemu kostolu smerom na tesco tam ti spravia obrucky ake chces donesies obrazok a ti spravia, alebo podla vyberu...i
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem mirka12011, urcite sa tam zastavim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby moja kamoska robila v rubine a povedala ze by si od nich nikdy nekupila zlato...ze je nekvalitne a ze oblbuju ludi.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka v rubine som bola ale nepacili sa mi ziadne..... :-( a o kvalite neviem nepoznam tam nikoho ;-)
Odpovedať
ja som este davnejsie tiez na rubin pocula kadeco, no prave odtial mame obrucky, pretoze v tom case sa nam nikde inde ziadne nepacili. Zatial s nimi nemame ziadne problemy, az na to, ze na matnych vidno kazdy skrabanec. Boli z tych drahsich, ale co sa nam tam stalo...dali sme si vygravirovat mena s datumom a na manzelovu, namiesto Lenka, dali Zuzana. Ale teraz by som si vedela vybrat, len to je u nas stale tak, ze ked nieco zhaname, tak nic nie je podla nasho gusta. A ked to uz mame, tak potom vidime krajsie, lepsie a pod. :-| Co uz, ake su take su. ;-)
Odpovedať
lila to vzdy je tak ked zhanas.... :-N ja tiez zatial /klop klop/nemam zlu skusenost z rubinom ;-)
Odpovedať
mirka krasne saty ;-) odkial su =-)
Odpovedať
ahojky kocky, muzete mi prosim doporucit nekoho, kdo dela fakt chutne kolace na svatbu? Svatbu budu mit v Levoci, takze nekde v okoli Levoce, nebo Presov... to je jeste kousek. Vubec nikoho tam nezname, a je to celkem orisek vybrat dobrou cukrarku takhle na dalku... a necham si od vas poradit i co se tyce nejake velmi sikovne kadernice v Presove, co umi udelat vkusny a pekny uces... diky moc!
Odpovedať
my mame zakusky z ruskej :-p v monobloku je kadernicka vraj super na spoloc.ucesy
Odpovedať
ruska nova ves? u ktere pani? nekolik jmen se uz zminovalo, ale na zadnou nemam kontakt. muzes mi posunout kontakt na nekoho? a mate dobre reference?
Odpovedať
meno a cislo ti poslem v IP ale to az zajtra lebo ja ho nemam a uz sme mali par krat od nich zakusky aj tortu a sme spokojny ale vraj v teriakovciach tiez robia super
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek z lifku mam satky ale biele co budem mat ja pridu v maji...
Odpovedať
mirka su peknucke ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?