Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj hadzana:-) xi ja ze nakupy :-D inak ja na topanky cakam do maja a urcite budu nejake lepsie lebo podla man sa teraz dost tazko vybera....presla som cele kosice a stale to iste co minuly rok...len zopar novych modelov....a ja chcem sandalky takze radsej pockam
Odpovedať
lucka kolko stoja tie farby?kde to je dostat kupit? =-) svadobne chces sandale?
Odpovedať
Profilova fotka
hej sandale chcem vsade v reprome v tescu...cca 100sk stoji jedna
Odpovedať
kujeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, vy uz take nakupy, ze pohare, topanky a ja to ani neriesim, ved svadba az v auguste..... :-) tesim sa na to, ze az vyjde slniecko, vonku bude krasne teplucko a ja sa vyberiem na nakupy vyzivajuc sa v slnecnych lucoch.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihihihi topanocky no s tymi ja budem mat problem lebo chcem malicky podpatok a skor sandale ale septermber moze byt horuci aj studeny, tak skor otvorenu spicku budem preferovat.... Ja sa chystam na bizuteriu a pohare uvidim co ulovim, len mam znova teplotu, tak ani do skoly som nesla jak fajne ;-) aspon jedna vyhoda hahaha
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak už aj ja patrím pár dní do klubu zasnúbených...som šťastná ako blška...teším sa na svadbu, prípravy a všetko čo s tým súvisí...akurát sa trošku bojím ako to všetko budem riešiť na diaľku (asi rok bývam v Brne)...najradšej by som bola doma, keď do frasa s robotkou je na východe bieda :-S . Poraďte nejakú peknú reštauráciu...stuškovú som mala v PKO, ešte poznám Duklu, Šariš, Šport na Solivare a to je asi tak všetko...budeme mať okolo 100 ľudí. V akom predstihu je potrebné začať s prípravou svadby? Ďakujem krásne za rady...majte sa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tak gratulujeme a kedy budes mat svadbu? :-|
Odpovedať
ahoj tinka ono to zalezi aj od datumu svadby a co takto OZKN na sekcove
Odpovedať
Profilova fotka
ono je to este cerstve...zatial presny termin nemame...buduci tyzden sa chystame domov oznamit tuto novinku rodicom a chceli by sme vsetko obehat a vybrat termin...a nejak ho prisposobime tomu co sa nam bude pacit a co bude volne...
Odpovedať
tinka mysli ze sa bdete musiet prisposobit baby mame uz hotove oznamko tesiiiim sa len este cakame na pozvanky k stolu tak potom hodim fotky
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek tak nam staci len ta pozvanka k svadobnemu stolu ;-) ale nie zartujem, som zvedava potom ked ich tam budes mat tak povedz a zrobime kukuc...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no uz sa tam dopisuje text ta hadam to uz coskoro bude uz sa neviem dockat
Odpovedať
neda sa mi vlozit usmievacik do textu preco??????
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ani srnky netusia, to aj mne sem tam sa stane...
Odpovedať
tomi isiel dat spat malu a zaspal spolu snou....
Odpovedať
mne sa to stalo prvy krat
Odpovedať
Profilova fotka
ta dakomu fajne aj ja by spala, ale este na to nejako netaha, mozno o 5 minut ;-)
Odpovedať
ono sa to obcas stava ze zaspime mirka ako bolo na nauke?
Odpovedať
Profilova fotka
no mali sme "uz" druhu tak v pohode este 4,ale zistila som, ze kopec znamych ludi sa berie :-D
Odpovedať
a nas to este len caka...
Odpovedať
Profilova fotka
sranda ake veci sa tam nedozvies ;-)
Odpovedať
som zvedava ci aj my tam stretneme znamych idem do hajan paaaaa
Odpovedať
Ahojte Prešovčanky a z blízkeho okolia.Kto má svadbu v októbri.Mám predbežný termín,ale rozmýšľam či to neposunúť na máj.Čím skôr,tým lepšie,nech to mám za sebou.len či ešte niečo dobré na máj zoženiem.A chcem od vás radu,dobrého dj na svadbu.Poznáte niekto dj Šenky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja poznam uzasneho Dj a mala ho kamoska budem ho mat ja a este jedna kocka co som jej dala kontakt a ozaj je super. kontakt do IP a cenovo je ozaj v pohode....ozaj je bombovy a zahra vsetko co chces
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a kam chodite na nauky, ak smiem vediet?dik
Odpovedať
Profilova fotka
na sekcov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj , lebo nam kamosi odporucali nejakych manzelov....tak neviem ale mne sa nejak tak skoro na nauky nechce ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
manzelov na nauky? prepac nerozumiem, no my sme zobrali tento termin, lebo ked by sme aj mali zacat v maji tak akurat bude skuskove a bolo by toho vela, skola, praca a nauky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ano vraj v PO su nejakí manzelia a tí maju nauky....no neviem nam to bolo len povedane....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?