Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ty brdo, brala by som... ja som chcela svadbu uz v maji, ale kompromis bol august, vraj sa niet kam ponahlat a aby som sa mohla dlhsie tesit..... toť vysvetlenia mojho mileho, preco nie maj.... ale ja to do augusta nejako vydrzim a ak budem v juny doma, tak sa pridem pozriet, ci ste nezdrhli v style "Nevesta na úteku..." :-) aale nie, co bojis, bude dobre.. mozno este lepsie ako teraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo veď uvidíme ;-) a jasne že sa prideš pozrieť, mohla by si stať pri dverach a v TEN okamih ako budem utekať rýchlo otvoríš dvere kostola (ak ich drahý pre istotu neda zamknuť :-D ) alebo ti dam ulohu, čakať pred branou s naštartovaným autom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D som si to predstavila a sa tu pučím od smiechu v robote za počítačom (kolegovia si pomyslia...)... no, ale keďže nemam vodicak, tak ti velmi nepomozem :-| no, nieco vymyslime ;-) mne sa dnes dostala do ruky hudba kapely, co nam bude hrat na svadbe, ta to tu pustam, na pocudovanie, kolegovia si pospevuju.... :-) (pozn. moj drahy je jednam z mojich kolegov ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ale veď ešte stihaš urobiť si vodičak nie??? ;-) a to si neleziete s drahým na nervy keď ešte spolu pracujete? a to ktora firma podpruje predmanželske vzťahy na pracovisku hmmm? :-) a aku mate kapelu?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) stihat by sa stihalo, len peniazky sa teraz na ine veci odkladaju..... nelezieme si na nervy, boli sme aj spoluziaci na vyske, takze akosi sme zvyknutí na to, ze vkuse spolu, este aj ucili sme sa spolu... to je to, ze ked si na nieco zvyknes, tak je tazko odvyknut, my skor mame problem byt od seba :-N robime v BUKOZE vranov..... kapela je zemplinska: IDEAL, chceli sme chorus z lipan, ale uz boli obsadení na nas termin.... ty mas koho?
Odpovedať
Profilova fotka
vola sa Faktor, boli sme na plese kde hrali, a perfektne sme sa zabavali, tak sme si ich hneď aj zarezervovali :-) a aku školu ste vyštudovali?
Odpovedať
Profilova fotka
TU Košice, Hutnicka fakulta, odbor tepelna energetika :-| nebavi ma to, ale ta co uz, Ing. je Ing. ty ako, tiez si momentalne v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam momentalne nezamestnanecke voľno :-S , hľadam si robotku, len sa nejak nedarí :-( nechodil tvoj drahý na ZUŠku?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, on je z okresu Sobrance, býva v dedinke za siravou, tak aj chodil do skoly... aj ja si momentalne hladam nieco nove... kazdy den na www.profesia.sk... ale uz ma to nebavi.... aj dnes som obvolala par ponuk, ale vacsinou ide o financne poradenstvo a na to sa ja zlakat nedam.....
Odpovedať
Profilova fotka
hej, tu stranku mam otvorenu aj ja tak 100.000 krat denne.... a vy bývate vo vranove?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, vranov... no, nejako sme zvykli, ale do roka si chceme kupit byt v PO, ja vo vranove uz dlhsie nevydzim, ani tak nejde o mesto, ako o to, ze tu nikoho nepoznam a kedze drahy je futbalista, 3x do tyzdna trening a ja sedim na byte sama, tak ma to uz prestava bavit, ani nikam zacvicit sa tu neda ist, nic... v Po je viac moznosti.... nie si ty nahodou z vranova?
Odpovedať
Profilova fotka
nie :-) som prešovčanka narodena v Košiciach :-) a pracu si hľadaš vo vranove alebo už v prešove? a svadbu budete mať v PO?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) v PO, alebo v KE.... ale byvat budeme v PO, aj svadba bude v PO, som jednoducho zatazena na presov, presovcanka dusou aj telom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech ti to vyjde :-) a drahý potom ostane pracovať vo VV, alebo si tiež bude hľadať pracu tu?
Odpovedať
Profilova fotka
aj on si hlada pracu, ale ak by mu dali dobru ponuku vo vranove ta by ostal, a potom by dochadzal z Po, este uvidime.... niekedy by som uz chcela vediet, ako to vsetko dopadne, kde si najdeme pracu, kde budeme byvat, ako dopadne svadba, kedy pridu deticky, ale keby som to vedela, nemala by som sa na co tesit, nie? ;-) tak sa teda tesme, ze mame s kym planovat zivot, nie vsetci maju take stastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
padla, zdrhame domov, do pisania zajtra :-)
Odpovedať
Ikinka (zboznovana :-D ) aspon mas cas na priparavu svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ale už mam fakt pocit že ma doma drbne, vieš stale som rozpravala že kto chce pracovať robotu si najde...., najviac ma hneva, z jednej fakt dobrej roboty som odišla, kvoli inej a z tej som kvoli tomu......nadržanemu šefovi musela odisť, to už ani nehovorím o tom že do dnes mi nedal vyplatu ]-(
Odpovedať
Tak to je fajny somar. Verim ti s tou pracou, ze je to tazke. K nam chodi plno ludi na pohovor a je mi ich aj luto a hlavne ked vidim zeny co maju v dotazniku napisane 3 deti...
Odpovedať
ale ste sa rozpisali :-D :-D :-D ikinka ja som to poplietla sestra sice prisla ale umna bude spat az vo stvrtok kedze zajtra je oslava synovec ma narodeniny tak budem tu ;-) ikinka a ten nadrzany pipik ti ide vela penazi? =-)
Odpovedať
ikinka nechcem ta strasit ale uz len dni ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drobček nestráááááááááááááááš, aaaaaach jaj, mne je teraz taak dobre, nechce sa mi to meniť :-)
Odpovedať
uz len 129dni :-D :-D bojis?
Odpovedať
Profilova fotka
mate to vypocitane na dni? to je mile :-) ja to ratam na mesiace.... inak, nepoznate nejake dobre internetove stranky, kde by som nasla kvalitne pekne obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
micha82 je v Presove zlatnictvo kde jej donesies fotku ake chces a ked ich nemaju ti ich vyrobia...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, dik.... :-) viem, ze existuju rozne moznosti, problem je, ze nepatrim k trpezlivym ludom a ked sa konecne vyberiem na nakup, tak ho chcem dostat do ruky :-D taka som.... moj drahy vravi, ze je stastny, ze ma nezaujimaju sperky, ze na mne usetri :-) no, ale ked uz ide o obrucku, ta aspon pozeram na nete, ake mam moznosti, ked uz to mam nosit na ruke do konca zivota ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale pre pripad ze by si drahy chcel vyberat, ktore je to zlatnictvo... nemaju taku sluzbu v kazdom?
Odpovedať
Ahojte dievčata. Súrne zháňam dobrého DJa. Zatiaľ som na takého nenatrafila. Poradte prosím. Dakujem
Odpovedať
micha na hlavhej stranke mas svadobny planovac a mas to tam na dni :-D skoro kazde zlatnictvo to ponuka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, parada :-) uz som si nasla, ake chcem, uz len kupit a vydat sa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?