Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
len si to vychutnaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja si to vychutnávam kazdy den... drahy si mysli, ze mi sibe, vkuse len o svadbe a on nechape, sak az o 7 mesiacov.... ked ja sa nemam cim inym zaoberat.... ta len svadba, svadba.... :-N
Odpovedať
aj ja som to robila...teda robim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ked stale sa najde nieco nove, cim sa da zaoberat... momentalne si planujem medove tyzdne (resp. dni) v Tatrach,len som sa este nerozhodla, kde presne.... :-)
Odpovedať
baby kde planujete svadobnu cestu?
Odpovedať
Malta :-D ..budeme prerabat byt.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) najprv sme chceli nejaky egypt, alebo nieco take, ale radsej stravim o dva dnui dlhsie v posteli, ako v lietadle ;-) preto tatry, niekde v penzione na strbskom plese, tam je pekne.... :-) uz sa neviem dockat.... uz teraz si sporim na spodne pradlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evecke, tak to potom musite "pokrstit" kazdu izbu :-D drobcek, ako to planujes ty? babo u starkych?
Odpovedať
ja by som brala spanielsko alebo siciliu drahy chce egypt no uvidime ci toho roku vobec stihneme svadobnu cestu
Odpovedať
no este nevieme =-)
Odpovedať
evecke boze az teraz mi to doslo dobre :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D krstit budeme kazdu izbu aspon dvakrat :-D :-D :-D :-D drobcek pohoda...Pisala som pred chvilkou otazocku ci nepoznate nejakeho dobreho DJa...Nepoznate nahodou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja poznam ak by nebol hostom na mojej svadbe tak urcite by mi hral na svadbe :-D len neviem ci este hrava svadby alebo len disco v blizke buducnosti snim budem tak sa ho opytam ;-)
Odpovedať
Ako sa vola?
Odpovedať
evecke mas ip
Odpovedať
Profilova fotka
bratova frajerka pozna dobreho DJ, skusim zistit cislo....
Odpovedať
micha ktoreho? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
brata, co DJ? :-D brat milos, DJ nepoznam, ale oni ho budu mat na svadbe ale az niekedy okolo roku 2010, ja som starsia, ja mam svadbu prva :-)
Odpovedať
Vdaka michka.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
micha82 no co sme boli v Presove v zlatnictvach aj v Kosiciach tak nam hovorili, ze taku moznost oni neponukaju, ze len to co maju v ponuke, az v tom jednom nam povedala, ze taku moznost maju, lebo my mame tiez svoju predstavu, preto sme sa pytali v kazdom zlatnictve v PO a az tam nam povedala, ze ked jej donesiem fotku zrobi nam ich, tak preto neviem otom, ze skoro kazde zlatnictvo to robi... No mozno hej, len nie v PO :D skus... http://www.mkgold.sk/index.php?cPath=...
Odpovedať
Profilova fotka
babenky koklo zacvakate dj? my mame zivu hudbu, chcem porovnat? ;-)
Odpovedať
ja ze poznas toho DJ a milos sa zeni?kedy?
Odpovedať
No ja to poviem priamo..Za DJa som ochotna zaplatit do 6000 Sk ak bude skutocne dobry, ale to musi mat skutocne dobre referencie...
Odpovedať
Profilova fotka
no do 6000 za dj? tak to ti drzim palce aby bol fakt super... My mame zivu hudbu a cvakame im 12 000, su z raslavic, mame ich po odporucaniach aj sme boli na nich pozriet tak snad.... ;-)
Odpovedať
Mirka, myslis ze malo? No ja to porovnavam s minulym rokom kedy mala svadbu moja kolegyna a ona dala za DJa tusim 4500, ale co som pocula bol taky priemer skor podpriemer. Tak neviem. Kolko zhruba beru dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som prave ze vela :-| na dj....
Odpovedať
Jaaaaj :-) :-) :-) No vies ja neberiem kapelu za nieco lepsie , len je pravda ze su nakladnejsi, lebo je ich viac. Inac mam zle skusenosti s kapelami..jednoducho sa mi nepacia. Co sa tyka DJov tak ti skor, ale ti dobri co hrali kedysi nejak ich uz nevidno. Neviem..Moja velka dilema :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne je to v podstate jedno ci dj alebo kapela ale priatelova rodina je "fanatik" do hudby, tak bude teda ziva hudba....je to aj o atmosfere vies hudba je hudba a dj je dj, ;-) len keby tolko to nestalo a je pravda ze dj je jeden ze jedna osoba navyse co sa tyka jedla a hudba su najmenej 4 hej po tej stranke je to nakladne hrozne...
Odpovedať
ja som pracovala na svadbach a to co si niekedy dovolili ja som len zirala je pravda ze atmosfera je ina a taktiez je pravda ze aj nezodpovedny DJ vie pokazit zabavu snad budeme mat stastie a svadby nam vyndu podla predstav
Odpovedať
Profilova fotka
no ja len dufam, ze sa mi neopiju :D ale nie dostanu taky alkohol s coho sa neopiju :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?