Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 nasa teraska je fakt mini, asi 1,5x3 metre plus dokola pol metra kvetinacov zabudovanych priamo v stavbe. Joj, ale taku klasicku lesnu opekacku by som si dala, malo to svoje caro.
Odpovedať
Dnešný deň som zvládla ešte tak diétnejšie, už som sem-tam niečo pridala: R - 1,5dcl jahodového ocidka veľa čaju, vody, kávy O - pol porcie otrubovej kaše s čoko pudingom, čaje Ol - druhá polovica, voda, káva V - 2kyslé ryby, 0%biely jogurt Zajtra už nabieham na normálnu stravu.Ešte sa ráno odvážim. Ale hlavné je, že brušisko zmizlo!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
500!!!!!!!!
Odpovedať
Ahojte. Dnes máme upršaný deň, ale mne to nevadí lebo raňajšie váženie dopadlo skvele. 62kg, znova po 4 mesiacoch. Ale nedávam tomu veľkú šancu, že mi aj zostanú, lebo to boli rýchlo zhodené kilá. Ale keď to takto pôjde ďalej, budem spokojná. Vždy keď sa mi nebude niečo zdať, hodím na dva dni očistu. ;-) ;-) R - chlieb, philadelphia, reďkovky D - jahodové acidko O - kelová polievka, paprikáš, celozrnná cestovina, čerstvý zelený šalát 500!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes na prd naladu, rano vaha 71,3 kg som myslela, ze ju rozbijem.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 vyborne,pekna vaaaaha,len tak dalej
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka neboj odvaz sa v piatok a uvidis -2kg,ved bol spln,teraz uz pojde dole,usmievaj sa......aj s usmevom kilecka zhadzujeme...
Odpovedať
Profilova fotka
@atota si zlata, dalsie vazenie az v piatok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka naozaj za to moze mesiac a nie my,tak nerob paniku...
Odpovedať
@11xena11 ukazkova vaha,no ja se pochvalit nemuzu,mam zatim+1,5kg,ale nejedla jsem otruby ani nedrzim bilkoviny.musim se polepsit.
Odpovedať
Kočky neposlúchate ma!! ]-( ]-( Povedala som vám, že sobota, nedeľa je spln. Teraz to pôjde do piatka pekne dole,ubúda mesiac, takže buďte na seba trocha prísne a v sobotu ráno budete jasať :-D :-D :-D OZAJ !! :-D :-D :-D Ja mám v pláne tento týždeň ísť podľa pravidiel. Troška ma tá váha ráno povzbudila a nakopla. @pantaloni ja tie otruby budem jesť každý druhý deň. Vediem vojnu proti nafukovaniu brucha :-D :-D Takže nie celkom podľa pravidiel. :)) @merulka atota má pravdu.Teš sa na koniec týždňa. Tento týždeň je nám mesiac naklonený :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 o.k.do so to vydrzim,pak podam hlaseni jak dopadla vaha.dnes jsem se premohla a s odporem snedla 1otrubovy moravsky kolac,ale hned zapila 2dcl mlekem,ted jsem si jako bilkoviny dala 250gr vymichaneho tvarohu se skorici a malou kavu k tomu..pomalu zacinam pridavat bilkoviny,at mam co v SO hlasit,tak snad to nepoleti hore krkem vecer,zatim to jde..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni ja som mala na olovrant 2ks celozrnné maces(jedávaš to?celkom dobrá vec na chrúmanie), ginko čaj, trocha zeleninového šalátu z obeda. A práve som dovečerala. 2ks párky, tavený syr, reďkovky, rajčiny, celozrnný chlieb. Prosím ťa aj tebe je stále taká zima? Posledný polrok mám stále studený nos, ruky katastrofa, a doma nosím hrubé štrikované ponožky z čias našich babičiek. Slaninka sa otopila a teraz mi je stále zima. To je hrúza keď ti nerobí dobre ani jedlo z otrúb. Ja , že máš alergiu len na samotné. Veď v tom koláči to ani necítiš. Či áno? Čo keby si si spravila tiramisu, tam je bielkovín dosť. A ja robím piškót bez otrúb, alebo z celozrnných(už som lenivá).
Odpovedať
@11xena11 nevim co je celozrnny maces?takze nevim jestli jsem to nekdy jedla.a ta zima mi byla hned po odstraneni cele stitne zlazy,celym dukanem se to jeste vic zvysilo,furt mam ledove ruky,o nohach ani nemluvim.venku mam svetr pod bundou,hrozne,mam radsi teplo,a slunicko mi fakt chybi.Normalne citim hlad,asi si pujdu dat malou veceri a trosku papriky,at se nenafouknu jak vzducholod,teprve po nemoci citim hlad,to je znameni ze se mi zlepsuje muj stav.
Odpovedať
@pantaloni maces je nekvasený chlieb, býva v krabičke(žltá).majú ho v každom supermarkete.Býva obyčajný, cesnakový a celozrnný. Býva medzi polystyrénovými chlebíkmi. Určite to poznáš. Má to dierky. :-D :-D Na 100g(to je pol krabice)Je ich tam asi 10 (dva ti hravo stačia): sacharidy - 77g tuky-0,2 g vláknina - 5,5% bielkoviny - 11,2 g Myslím, že to je ideálne na chrúmanie. Až kým sa toho človek nepreje. Píšu , že je vhodnou súčasťou zdravej výživy.Znižuje cholesterol.
Odpovedať
Ahojte kočeny...chcem si kupit domou nejaky stroj na cvičenie.V rakusku,v robote vyuzivaj stacionarny bicykel a chcem mat aj niečo doma.Neviem sa rozhodnúť bicykel alebo bežiaci pás?Veľa vas tu píše,že doma cvicite...na čom?Alebo len take cviky?Dlho som tu nebola,nebola som doma.Váhu si udržiavam,zemlicky papam,ale chcela by som aj nejaký ten pohyb pridat.
Odpovedať
@11xena11 vcera jsem ten maces googlila,uz vim.to muze byt chutne,stahla jsem si fotku krabice a prikoupim si.Jinak vcera jak jsem mela hlad,dala jsem si asi 150gr kureci platek opeceny jen tak na oleji a posypany gril.korenim,a k tomu 1papriku a par kolecek okurky a 1/2 sacku bile ryze,rano placate bricho a vaha 64,5kg,trochu se to pohlo dolu..tak dnes snim tu druhou pulku ryze..tak snad se do soboty dostanu na 63,5kg uvidim..Xena jsi dobra,ze jsi tou ocistou na 62kg,ja bych ale nevydrzela asi jen pit,ale caje jsem vypila vcera snad 2litry..samy velnes,detox,zeleny s kaktusem,mangem..
Odpovedať
Profilova fotka
@layte no ja mam stacik,ktory sluzi ako vesiak na saty,pre mna je lepsi beziaci pas,skor si zabeham a je to na tebe co ti vyhovuje viac
Odpovedať
@layte pripájam sa k atote. Stacionárny bycikel som mala, a to ťa nebaví stále byciklovať. Mne osobne by sa viac páčil bežiaci pás. Nemusíš behať, dáš si rýchlu chôdzu.Chodiť vydržíš aj hodinu. Rýchlu chôdzu nám aj Dukan odporúča. (neviem či je to pravda, ale hovorí sa, že pri behu a byciklovaní odchádzajú kĺby)
Odpovedať
@pantaloni ja som si myslela, že to tiež nezvládnem. Jednoducho som si to do mozočka vsugerovala a nepopustila som. Ale vidíš, v nedeľu už som niečo pridala. Keď sa stále nalievaš, črevo máš plné a necítiš hlad. Aby som nemala točáky, pila som tie Bolerové vody, čo ty neľúbiš. Aspoň nejaké sacharidy , keď už nie cukry. A tie čaje tiež robia svoje.Ale tých 62kg mi nikdy dlho nevydrží. Vždy sa mi vráti mojich 63kg. Pokiaľ to nebude viac, budem spokojná. Ak to znova vyskočí už viem čo mám urobiť. Prečistiť sa . Dnes zatiaľ: R - celozrnný chlieb, dia jahodový džem, light flóra D - práve som dojedla 0,1%jogurt + kopčitá PL otrúb (to na dnes stačí)+4 celozrnné sušienky ceresky O - dojem to čo som mala aj včera (mne to nevadí, ale zajtra už musím variť, príde muž v AT majú sviatok) :-|
Odpovedať
Dakujem za rady kočeny.No len ked dobry bicykel kupim aj za ,200 eur,no dobry beziaci si myslím,že od 700 eur hore.Neviem no,nasla som beziaci pas,ale mechanicky,nie motorovy,tak neviem,či aj ten je dobrý.V sobotu idem na oslavu,tak potrebujem takysto splasnut;-) brucho.Asi zaradim na tri dni čisté bielkoviny alebo vynecham večere.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ahoj, ja mam elipticky rotoped walk fit, investovala som do nho 350 eur, hlavne koli tomu, ze to bolo jedine vo fitku pri com ma nebolelo koleno. SKusala som viac druhov, ale pri tych s malym kolesom ten pohyb nebol plynuly a koleno bolelo, tie s velkym kolesom su lepsie. Stacionarny bicykel ma nikdy nebavil, lebo po par minutach ma stale boli zadok zo sedadla a behat nemozem kolki kolenu tiez, takze beziaci pas nehrozil. Na rotopede cvicim kazdy den okrem jedneho dna v tyzdni plus Jillian cvicenie obmienam podla nalady. :-)
Odpovedať
@layte máš pravdu, že je drahý. Preto ho ani ja nemám ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte a jednoznacne pred kupov stroj vyskusaj, ja som skusala asi 2 mesiace, kym som kupila co mi vyhovovalo.
Odpovedať
@merulka ďakujem za radu,tak este musím pokukat čo to je ten elipticky rotoped;-) .Ale asi to,čo hybeh rukama-nohama,že?No a mne sa to práve vidí také jednoduche;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte mne jedine toto vyhovuje kolki kolenu a to ci je cvicenie lahke zavisi od stupna co si nastavis, ako na vsetkych strojoch, inac je to klasicke kardio.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby moje, vaha len o 0,8 kg vyssia, ale vcera mi prisla sms od obvodnej, ze mam prist 21.6. na preventivku, takze hor sa opat nachudnutie, ci sa mi to paci alebo nie :-D dnesny plan: ranajky uz mam za sebou- sunka, dve vajka na tvrdo, cottage cheese, obed planujem nejaku huuuustu zeleninovu polievku s kuracim prsnikom :-D a do prace si vezmem bud banan a nektarinku alebo uhorku so syrom :-D dufam, ze mi to vyjde :-D hlavne ze doma mam uvareny moj najoblubenejsi segedin s knedlou :-( ale snad to prezijem :-D
Odpovedať
Dnešný plán: R - 1/2 krajca chlieba, philadelphia, paprika, rajčina D - detto raňajky O - nevarila som ešte takže nejaká praženica Ol- plánujem kapustné halušky (múka 50:50) V - dávno som nemala proteínový nápoj Baby tu to od rána visí. Chce to pršať a pršať. :-| Kde je to leto? Kraťase? Tričká? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zatial plan vychadza, do prace beriem ovocicko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 mnaaaam segedin....odvaha zacat znovu s navarenym segedinom :-D drzim prsty ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?