Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 nam tu pred par dnami v okolitých kopcoch nasnezilo, leto nejak nehrozi ani tu :-|
Odpovedať
@merulka vraj ani nejaké zvlášť teplé leto nemá byť. A to ako kde máme vytrčiť naše modelkovské telo? V teplákoch to neuvidí nikto :-D :-D :-D . A to mám mega sexi plavky!!! To je sila!! ]-( ]-( Idem sa ukľudniť hádzaním halušiek.
Odpovedať
@cukrik580 do toho. Len to večer neposer s tým segedínom :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute baby,tak se musim pochvalit,dala jsem za 3dny dole zdravou stravou -1,5kg,hura uz jsem opet na sve vaze,otruby jim jen 1PL,druhy den 2pL,Stridam to.A zadne bilkovinove ciste dny,vcera jsem si z proteinu udelala i palacinky,supla do nich jahody-mnamka..Ale hodne piju caje,to dela take moc..
Odpovedať
@pantaloni ako robíš tie palacinky z proteínu?
Odpovedať
@11xena11 dala jsem 1sacek 25gr bananoveho proteinu mleko tak 100ml a2vejce bud male nebo 1 velke,at mas hustotu jak na palacinky,to poznas,minule jsem pridala mleko od oka,naplnila ochucenym tvarohem a par cerstvych jahod a 2listky maty posekane a trosku tak 1 kosticku horke postrouhane cokolady..no bylo to moc dobre.mela jsem to vcera,aj deti ujidaly..uz jsem to nechtela pit ve vode,tak mi to nechutna..mela jsem vic jak tyden pauzu s proteinem,tak jsem zkusila toto.
Odpovedať
Kocky...moje starsi dcera udelala maturitu!! A ten den rano jsem ji dala same rychle cukry na svacinu,aj milku,hrozny,be be susenky a rikala,ze uplne citila na sobe jak ji ten mozek pali.Je to fakt,ze na mysleni a praci mozkem je denne potreba 150gr sacharidu,a tomu verim..Tam by to pan Dukan projel na cele care..a nedrzi ani otruby,ma uz 2.mesic stale 64kg a vel.rifli 28/177 cm..ale stravuje se zdrave jako ja,zadne omacky,knedle..a jde to..Tak vam vsem drzim moc palecky at jste krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no teda aj ja som nasrata,nove plavky kupene,zima jak v rusku,dovca pri mori koli praci asi az na jesen,je to vsetko v prdeli ked bude zima,alebo ze by sme my pochudnute sli niekde k vode aj tak?ved s novou postavou by sme mali co to vydrzat nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyyy...ja odpadnem :-D rano dolu 1,4 kg :-D cize este 0,6 kg pod najnizsou vahou :-D odolala som segedinu...dala som si vecer 4 kolecka sunky a dve piskoty :-D
Odpovedať
@cukrik580 super,drz se...a at to pada pekne dolu...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujeeem :-D
Odpovedať
@cukrik580 si machrica :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni díky za recept, určite vyskúšam, lebo aj mne to už prestáva s tou vodou chutiť. Blahoželám tvojej dcérke. Pôjde ďalej? Moja má v stredu. Drví jak blázen, ani ju nevidíme. Práve má akademický týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
dnesny planik: opecene parecky s kapkou tatarskej :-D, obedik rovnaky ako vcera, polevecka kuratkovo zeleninova a do prace beriem uhorku, rajcinku a balkansky syr :-D uvidime ako to cele dopadne :-D
Odpovedať
@cukrik580 jasne,ze to dopadne dobre,mesic nam ubyl,mame ty nejlepsi predpoklady a ty taky,prece to das...vydrzis a jaka budes kocka,to stoji za to vydrzet... :-) :-)
Odpovedať
zapomnela jsem kocky,zdrava strava a -20dk dole,tesim se,ze to jde aj bez dukanky.ale mam to spis na udrzeni vahy..a jim aj piskoty,ryzu,ryzove chlebiky,jen ne cokoladu,ovoce jsem taky mela,hned rano banan.jdu si na udelat makove mleko,at mam na rano k bananu..cauky kamosky moje..hned je mi o neco lip,jak jsem fit. :-)
Odpovedať
No ja som to zasa asi pokašlala. Ale vôbec ma to netrápi. Práve sme prišli z reštiky. Mali sme "svadobnú večeru" - 20-te výročie, a deti MDD. Takže jednou ranou dve muchy. Toľko rokov s jedným chlapom. Neuveriteľné(jasné, že šediny farbím o dušu strelenú) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@pantaloni teším sa s tebou. Makové mlieko? Bože ty ma vždy niečim prekvapíš :-D :-D :-D Čo je to?
Odpovedať
@11xena11 takovou oslavu bych si vesele a s radosti porusovala ani bych ockem nemrkla.makove mleko das 100gr nemleteho maku modreho do 800-1000ml vody,ja davam do 800,je to hustejsi,zamichas a nechas tak v nejake nadobce do druheho dne,pak to cele rozmixujes a precedis bud pres sitko,ja jsem ztratila,pouzivam starou puncochu a vypiju s 1ks rozmixovanym bananem,nesladim niccim.mak ma skoro 20dk bilkovin na tech 100gr.kdyz pouzijes bily mak,tady moc v obchode neni,ma to oriskovou prichut,treba si na to zvyknout.ovesne mleko je podobny zpusob-2 hrnky ovesnych vlocek,ano vlocek a 1000ml vody.nechat do 2.dne,rozmixovat a precedit.akorat mak vyhodis a tady ty vlocky kasu muzes jeste pouzit.a je to zdroj stopovych prvku a mineralu,zadna chemie.. :-) :-)
Odpovedať
jinak v obchode jsou draha ovesna mleka,a toto te tak nezahlenuje jako klasicke mleko.
Odpovedať
@11xena11 na sediny sa muzes vykaslat,sak barev na vlasy je v drogerii kopec,jen si vybrat.sak ja se barvim uz od svych asi 16-i od intraku,taky se mi delaji a pak to opravuju tmave hnedou barvou a pohoda,klidek..
Odpovedať
Profilova fotka
dalsich 0,6 kg dolu :-D rozmyslam ze sa budem vazit iba v piatok alebo tak menej casto ako kazdy den, aj ked si robim graf :-D dnesny planik: dve volske oci, cca 10 dkg kuracej sunky trosku kecupu za mnou, obed, rozmyslam nad ryzou so zeleninkou a do prace ovocie alebo zeleninka :) alebo aj aj :D uvidim ci si nedam na desiatu banan s jogurtom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
desiata bola: mala misticka cini minis s mliekom a idem si asi spravit cajik, daka som uzimena :-D
Odpovedať
@cukrik580 ty si to zobrala úplne vážne. Len tak ďalej. Vidíš, že to ide!? :-D :-D
Odpovedať
Ja som dnes zatiaľ mala: R - 2ks párky, chlieb(už ani nepíšem, že celozrnný, to je samozrejmé) D - práve som dojedla jogurt + 1kopčitá PL otrúb O - ešte mám celozrnné kapustné halušky aj kapustný prívarok s párkom. Uvidím
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 co teraz?to cini minis? alebo co teraz? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 jeziiiiis ja debil, citam, ze ci som to zožrala uplne vazne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prave som dala varit ryzu natural, tak som zvedava co z toho vznikne :D
Odpovedať
Profilova fotka
inak dokopy mam od 7.1. aj s pauzickou cca od 20.4. dolu 19,9 kg ;-)
Odpovedať
@cukrik580 mas krasne vysledky..a to ze sis dala cini minis,sak dopoledne a je to zdroj sacharidu,aspon hubnes s nima a nebudes mit pak jojo efekt jako kdybys to nejedla vubec..Ja kdybych vam tady napsala co jsem mela napr.vcera,a jeste jsem neco asi 20dkg dala dole,nechapala jsem.takze vahu si furt udrzuju,+-1kg jak kdy,ale jim zdravou stravu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?