Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Dnes ráno som si kúpila: čoko protein tyčinky, celozrnné maces, a 100tbl centrum vitamíny.
Odpovedať
@pantaloni snažím sa hneď reagovať. Len nikdy neviem či je to, čo robím správné. Ale taká očista, myslím si, že neublížila nikomu. Chcem 2dni, ale možno budem rada ak zvládne dnešok. :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 neprezen to,at si neco neudelas,jak ti bude divne,prestan s tim.Jez aspon ovoce,neco malo bez niceho,nebo co ti chutna.
Odpovedať
@pantaloni doufam,ze vsechny ve 4.f neskoncime s nechutenstvim na nejake tekute strave,ja mam zatim do toho daleko,ale jsou dny,kdy mi dochazi inspirace a chut na cokoliv,tak improvizuju.kolikrat mam na neco chut si udelat,pak si predstavim,jak jsem to musela jist na dukanovi a je mi zle a na zvraceni,mate taky nekdo taketo stavy jako ja,to je asi tim jak jsem nachlazena a mam divno v puse..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni to bude asi fakt tym, ze si chora, dufam, ze sa liecis. Na "diete" som uz skoro pol roka a praveze konecne mi zacalo chutit, predtym som sa stravovala hrozne, cely den nic len kava, voda, caj a vecer pivo a hrst arasidov, max cez vikend, ked som nebola v praci tak som zjedla nieco normalne. Teraz mi chuti vsetko a ani si nemusim nastavovat budik, aby som jedla :-) Fakt len raz za cas sa stane, ze ma nic nelaka, tiez zvacsa ked mam nadchu :-D R: otrubove zemle, tvaroh (moj domaci, co mal byt povodne syrom) D: kokosove muffiny O: musaka (maju lacne baklazany :-D) Ol: latte, muffin V: grilujeme, takze nejake kuracie stehno, zeleninka, nealko pivo Som sa zabudla odvazit dnes aj vcera, tak neviem aku mam vahu. Ak nezabudnem, odvazim sa zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 daj si aspon nejaku zeleninovu polievku, nieze omdlies niekde. Ja som schopna nejest cely den, ale vecer by som zakoncila arasidami alebo niecim takym ako sa poznam. :-D :-D :-D
Odpovedať
Kočky hlásim vám, že som vypila zatiaľ asi 6L všetkého, čo som do seba liala. Už som bola asi 15krát na WC :-D :-D Necítim závrate, ani bolesť hlavy, takže z toho usudzujem, že sa to organizmu celkom páči.(keby to bolo naopak, niečo by som určite zobla, nebudem si robiť predsa zle). Asi to bolo fakt treba.Vôbec nie som nafúkla. Konečne. Mala som brucho ako v piatom mesiaci. A mám celkom dobrý pocit. Prvý krát v živote, som cez deň len pila, bez jedla. Aspoň som si to vyskúšala. ;-) Viete, že aj pes by mal mať jeden deň do týždňa hladový aby sa neprežral, na očistu???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ale pre istotu, po 20hod pôjdem spať.(dosť skoro som vstávala) ;-) ;-)
Odpovedať
@pantaloni kedysi som zbožňovala vaničkový jemný tvaroh, acidko(teraz zjem len jahodové alebo vanilkové), už mi neberie ani dusená ryba. Možno by sa toho našlo aj viac. Som sa toho asi zajedla. :-S Keby som išla na dukanku teraz ešte raz, asi by som mala už problém, čo jesť.
Odpovedať
@11xena11 Jsi dobra,aspon vis ted po cem jsi splaskla,ja jsem to taky mela,ze 3dny pred ms jako tehotna,jak jsem to dostala,bylo uz lip,jeste do ne a mam pokoj.Uz je mi lip o neco,a piju litry caje s cerstvym citronem.Ted jsem pojedla nudle s mletym makem,pernikovym korenim a polite maslem.Jen otruby nestiham brat,asi to vypiju jen ve vode a jen 1PL,nebudu riskovat nocni krece..
Odpovedať
@merulka ja sa odvážim po víkende po menzese. V pondelok ráno sa rozhodne o mojej pondelkovej nálade :-D :-D a ďalšom jedálničku. Ja nedovolím, aby sa mi kilá vrátili!!!!!!!!!! Sleduješ tú pevnú vôľu??????? :-D :-D :-D Merulka ja som všetko to jedlo celkom dobre znášala rok. Až teraz začínam mať patálie , že čo jesť, čo by mi ešte nevadilo. S hrudkovým tvarohom zatiaľ problém nemám. Zbožňujem ten z Lidl ochutený ananásom. Ale tá kombinácia mi zrejme ubližuje, takže je to v háji. :-| :-|
Odpovedať
@11xena11 presne jak rikas ty,jit podruhe bych na dukana nevydrzela,vsecko se mi total zhnusilo..ale fest,sama nechapu,nejspis bych musela pit nejake koktejly ale to bych nevydrzela.hlavne v obchode,jak jdu kolem toho,napne me to..sak toto se mi nestavalo ani v tehotenstvi..
Odpovedať
@pantaloni dnes na otruby kašlem. Perníkové korenie na nudle? To by ma nenapadlo. Ako to chutí? Neštípe to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni ten protein pijem už len raz do týždňa. Tiež mi len spomienka na to nerobí dobre. A tak som sa na to tešila.
Odpovedať
@11xena11 ne pernikove koreni,ktere se dava do testa,myslim strouhany pernik,bylo to sladke,vonave po vanocich,a s tim to bylo fajn.tento tyden jsem odflakla totalne tou nemoci bilkoviny,nejim je,ani koktejl.a mas pravdu nedam si otruby,dam si radsi jablko.a v po pocitam,ze mi mozna trosku stoupne vaha,ale cert to vem.az na ne budu mit chut,zacnu.
Odpovedať
@merulka aspon ze ty a atota jste o.k.tak se holky opatrujte,a uzivejte vikendu..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni @11xena11 druhykrat by som uz ani ja ziadnu dietu nedrzala, musim to dokopat dokonca, ale celkom pestro sa stravujem, nic mi nechyba okrem piva :-D:-D :-D ale obcas si dam male nealkoholicke, aj dnes ku girlovacke. Mozno keby som to drzala striktne, ze fakt bez ovocia a obcasnych hodov by mi siblo, ale takto sa to da vydrzat, ze ani nemam pocti, ze sa obmedzujem, jednine z coho mi je blbo je nizkotucny jogurt, ale s nimi som sekla hned na zaciatku, tie su nechutne aj bez toho, aby sa ich clovek prejedol :-D
Odpovedať
@merulka kurátko naše začala som mať o teba strach. Večer grilovačka? Dávaj si pozor, ak ešte na niektorej časti tela nemáš úraz!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Z tých vašich grilovačiek ide hrôza!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 neboj se o ni,uz si jiste dava pozor na sebe..Normalne jsem brouzdala na varecha.sk a nasla recept na domaci rychly chleba z bile mouky,tak jsem ho uz upekla a rano s maslem a rajcetem si posnidam,aj mala se tesila ze si da,krasne vonel a vybehl perfektne nahoru ze 1200gr mouky, 900ml vody a suseneho drozdi 5gr,sul.nikdy se mi takto chleb nepovedl,je jako z obchodu velky..
Odpovedať
@merulka mas pravdu,s tim malym pridanim ovoce,seminek a obcas zhresenim se to da vydrzet,pokud jsi nebyla zvykla jist pravidelne,ja jsem jedla 5krat za den i pred dietou,ale jsem rada ze jsem z toho uz venku.je to narocne..treba citron zakazany a ted ho do sebe valim v caji at je mi lip,ale bilkoviny z masa ted nemuzu ani videt a zitra mam delat kureci rizky s varenym bramborem rodine..
Odpovedať
@pantaloni skús na budúce dať múku s celozrnnou v rovnakom pomere 1:1. Nechce sa ti to vyskúšať? Bude zdravší.
Odpovedať
Baby ja som sa ráno, teda o 9:00 zobudila(veď je nedeľa :-D ) a cítila som na bruchu chrbtovú kosť. Nevydržala som to a šup na váhu. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Som šťastná, lebo tam bolo 62,5kg. Pripadá mi to ako by som dala dole aj 3kg. Bála som sa , že to už bude niečo vo mne zasa uložené. Ale fakt to bolo len to nešťastné brucho. Dožičila som si také jemné raňajky(treba postupne po tých včerajších čajoch). Dala som si ale 1,5dcl jahodového acidka, ginko čaj, kávu. Idem spraviť pre ostatných bravčový paprikáš a k tomu špirály a čerstvý zeleninový šalát. Sebe som si už pripravila otrubovú kašu + 1PL čoko pudingu. Dnes budem len tak opatrne, aby mi z niečoho nezostalo blbo. Huráááááááááááá. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dnes je krásny deň. Pantaloni čo chleba? Aký bol? Bacha na tie rízky!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Dnes som šťastná daj si na mňa!! :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 tak ten pomer 50%celozrnne mouky vyzkousim priste,uz nemam,dala jsem ji posledni do ovesnych livancu..no chlebik jedna basen,normalne krajic vysoky jak se ani v obchode nevidi..To je super,ze mas bricho uz ploche,ja jak jsem vcera nejedla otruby,mam taky..Ale vecer u televize jak jsem si vzpomela na otruby,ze si je udelam rano,me naplo v krku a letela jsem se vyzvracet na wc.takze toto fakt nechapu.dnes si je nedam v nicem,nebudu riskova uz jen pri vzpomince a nafukuji me jak zabu,takze fakt dalsi den bez otrub..a neboj,ja si udelam 2rizky jen na prirodno bez strouhanky s cinskou zeleninou k tomu..
Odpovedať
@pantaloni žeby to bolo tými otrubami? Žeby sme boli preotrubované? Asi je ozaj moc 3PL. 1-2PL budú stačiť. Do kaše dve a do jogurtu jedna.Striedať. Jeden deň kaša a druhý deň v jogurte. Normálne si hodila tyčku? Tak to už je na pováženou. Daj si s nimi pauzu.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 neboooooj, tato bola nasa mini sukromna na balkone, ziaden uraz chvalabohu :-D
Odpovedať
@11xena11 ano hodila jsem a 2krat po sobe,pak jsem se trosku napila jen studene vody,at necitim to kysele z pusy.Ted tu byla kamaradka a rikala jsem ji to,vzala si pro manzela 2kusy toho drevorubeckeho chleba,a chtela pomoc pri peceni dukan chlebiku,musela jsem ji vysvetlit,ze nemuzu otruby ani videt..nekdo ma na ne alergii po delsi dobe na tvari,mne asi staci jen vzpominka a napne me.:-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ako vas citam, mi doslo, ze som sa nevazila. Hlava moja derava, odkedy je vaha v skrini a nie provokacne v kupelni, tak sa zabudam vazit.... ]-(
Odpovedať
@merulka na balkóne? :-) :-) to ako? na ktorom ste poschodí? To je tam ako normálka???? :-D :-D :-D Odvážiš sa zajtra. Aj ja. Či nebude po radosti. Ak tam uvidím to, čo dnes budem šťastná a začnem normálne jesť. A aspoň týždeň sa budem snažiť takú 3.fázu. Bolo by škoda zničiť to, o čo mi išlo. No nie? Aj tak si myslím, že od septembra keď začne škola, naberiem. Učenie-skúšky-nervy....Musím si niečo vyskúšať na chrúmanie, z čoho nepriberiem. @pantaloni no to je mi ľúto, že ťa to vzalo až tak. Ale to s tým chlebom si macherka. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 hej hej taku terasku mame (na prvom poschodi sme v mini dvojposchodovej bytovke), nie kryty balkon, a gril len taky na stol polozis a ides :-D Tu ked sa griluje, jedine na terasach a zahradach, v prirode ani nepoculi o tom, ze zalozit ohen, alebo rozlozit gril. Opekacky nehrozia.
Odpovedať
Profilova fotka
akzrat dopekam kavove muffiny, robila som ich tak ako tie kokosove, len miesto kokosu kava a miesto srvatky som dala coko protein a neochuteny puding miesto kokosoveho a mi vybehli dvojnasobne az pretiekli z kosickov, myslite ze koli tomu proteinu to tak zreagovalo?
Odpovedať
@merulka ja si myslím, že ten kokos je ťažší, preto ti to s ním tak nenabehlo.Ktovie.Alebo to bude tou srvátkou?proteínom? :-D :-D :-D :-D :-D To bola odpoveď. Že? :-| ;-) Na terase grilujeme aj my. Máme takú asi 12krát 4.A z terasky mierny briežok do záhrady. Zastrešenej je asi polka terasy. Opekačky už nie sú v móde. Každý len griluje. Aspoň tu u nás.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?