Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte kamosky,tak po vcerejsim bi dni bez prohresku-katastrofa!+0,5 kg nahoru,to je co toto? Dnes mam B/Z den,aspon je videt,ze mne ta zelenina pomaha,.Ja musim vse presne naopak,nebo si myslim ze to uz tak neucinkuje,telo je zvykle na ty soky,trapit ho uz nebudu.jsem trochu smutna z toho.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka mala by si aj kde,moja,my sme postavili dom na svkrinej zahrade tak ojojoj,no mna to bavi kopkat,pliet,len casu je maaaaalo....
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni nevadi,malo si piskala,ja sa musim pochvalit po sobotnajsich hodach a nedelnajsom pokracovani akoze,polohody 700g dole,bala som sa postavit na vahu a aha,zacala som sem tam hresit a vaha sup dole,no vcera som zjedla polku tiramise tak asi toto?
Odpovedať
dievky, prosím pekne akú úlohu zohráva pri diete kukurica a musli? nevedeli by si povedať? smú sa, nesmú sa? (2.Fáza)
Odpovedať
@sasas20069 nesmu sa- vela sacharidov, vysoky GI ;-)
Odpovedať
@atota Preju ti to,sak si se omezovala dost dlouho aj vysledky mas perfektni..Jdu okopat v zahradce,pak me ceka to co nemam rada-zehleni..tak cauky vecer.
Odpovedať
http://diva.aktuality.sk/clanok/37490...
Odpovedať
@alore pripneme si aj modré stužky? Ešte mi dajaké zostali z Veľkej noci. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :-) @pantaloni sa netrap, ja dnes tiez 300g hore, som sa nemala dnes vazit, ale som bola presvedcena, ze vaha bude zas dole....takze do dalsej soboty sa nevazim, ak vydrzim :-D @atota tiez milujem prplanie v zahrade, hlavne zeleninovej, kvety ma az tak nebavia, respektive to s nimi neviem, aj doma crepnikove mi kapu zaradom :-( Baby, najhorsie je ze to koleno mam stale spuchnute a neviem poriadne stupit, musim sa objednat na vysetrenie. Dnes bude treti den bez cvicenia, normalne som z toho nervozna, max som cinky dvihala vcera, ale to nieje ono ako sa riadne spotit.
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 v druhej faze urcite nie. :-)
Odpovedať
@pantaloni že sú to nervy. Človek si švacne bielkoviny a toť prd !! ]-( ]-( Mňa práve napadlo, že si idem povytláčať do vody citróny a cvrnem tam trocha javorového sirupu pre chuť. Nech sa mi trocha scvrkne žalúdok. Tiež som večer chytila mániu. Kotila som ovsenné sušienky(nie dukan) a 2tbl. horkej čokolády. Dnes: R - celozrnný chlieb, light flóra, jahodový džem D - jahodové acidko O - kurací perkelt, celozrnné cestoviny Ol - otrubová kaša V - kyslé ryby
Odpovedať
@merulka dúfam, že v tom kolene nebudeš mať vodu. Baletka naša!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Ja mám porobené aj kvetinové záhony.(a keď ma nikto nevidí, tak sa s kvetmi aj rozprávam-a oni sú potom tak nádherné...) ;-) ;-) ;-) Ale vo vnútri je to katastrofa. Sa hádame, že kto to poleje, ten prales. (palmy)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zarobila som si nápoj: 2L vody, asi 1dcl javorového sirupu, 3citróny, na špičku noža keienského korenia(čili). Niečo ako javorová diéta, ale s tým rozdielom, že ja budem aj jesť. Okrem toho, že tie 2L vypijem. Nech ma trocha odbielkovinuje. Cez hrdlo v pohode(neštípe nič) ale cítim ako mi varí žalúdok. ;-( Vlastne ani neviem či to vypijem. Skúsim. :-D :-D
Odpovedať
Merulka rychlo si kup na to koleno v kekarne EMOXEN GEL-rovnou 100gr,je to na zanety,otoky,slachy.Ver mi,sousedce co ma 65roku a 2dny se v noci nevyspala bolesti v kolene to zabralo.A tu vahu uz asi vim v cem je zakopany pes,zase ovulace,boze to mam furt neco sledovat nedavno skonceny Ms,chvilu klid a pak toto.Ani me to hned nenapadlo,jak ten cas leti..
Odpovedať
@11xena11 Vsecko bych snad snesla,ale ten kayensky pepr?napis ci ti nebylo zle na zaludek.
Odpovedať
@pantaloni zatiaľ mi je na žalúdok len teplo. Ale do večera je ešte ďaleko. Uvidíme. A ten javorový sirup každý ospevuje, že aký je úžasný(napr. na palacinky,...). Ale mne chutí ako sirup od kašlu. No, nič moc. Myslela som, že bude lepší.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem, si zlata :-) Drahy cez obednajsiu prestavku skocil do lekarne a mi priniesol nejaky gel, neviem ci to marovnaku ucinnu latku ako tamto, ale walmarkovske veci to vo FR nedostat. Snad to pomoze. @11xena11 tiez javorovy sirup na mna nezaposobil, muz ho miluje na lievancoch, no mne to pride strasne fadne. A inac ten napoj s kajenskym som si tiez niekedy zvykla robit, ale tiez som pri tom jedla. Mne to upokojovalo zaludok.
Odpovedať
Profilova fotka
ze 20arova zahrada :-D :-D :-D :-D my mame 2 are aj s domom :-D :-D :-D moja zahradocka ma cca 4x4 metre :-D
Odpovedať
@merulka ten emoxen gel obsahuje slozku-naproxen,to je to lecivo.snad jsem trosku pomohla. :-)
Odpovedať
@11xena11 tak at ti pomuze,vycisti a kdyz pujde i vaha dole,ber to jako bonus.ja jsem podle tebe mela rozhodne vetsi blbosti pojezene,no proste jako po diete,urvana z retezu,ale ted me nic nelaka ani nechybi,ze by mi to ta ovulka zpusobila,nevim,kazdopadne dnes mam zeleninovy den jen s minimem bilkovin.a mam upect tiramisu,tak uz jdu,at ma dcera co jist na chute.
Odpovedať
Ahojte babulky. Chcem sa vás opýtať či niektorá z vás jedáva ovocie v II. fáze? Ja už nepotrebujem chudnúť ale nejako sa mi nechce ísť do III. fázy a to ovocie mi chýba :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 aspon si to mozes krasne porobit nu nu nu ale na takej velkej a este okolo domu som neratala achjajjaj
Odpovedať
Profilova fotka
@suzzzana ano jedavam, chudnutie ide o dost pomalsie, ale neviem si predstait byt bez ovocia.
Odpovedať
@suzzzana to je velice jednoduché. Keď sa ti páči v 2. F. tak v nej zostaň a do obeda si vždy daj ovocie. A ani sa nenazdáš a sem-tam si niečo podľa chuti pridáš a zrazu zistíš, že si vlastne v 3.F. :-D :-D :-D Nepreháňaj to ak už skutočne nepotrebuješ schudnúť. Sem - tam si hoď nejaké škroby alebo niečo celozrnné, aby si na to telo postupne pripravovala. Mohla by si si ublížiť. Potom skotíš všetko naraz a picne ťa ]-( ]-( ]-( ]-( . Nechýbajú ti strukoviny? Nejaký prívarok?Celozrnné pečivo ? Mňam. :-D Dúfam, že si už dostala chute :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka prosím ťa ty hovoríš, že to cayenské korenie ti ukľudnilo črevá ? =-) =-) Mne si ktosi robí v črevách dídžinu. Ale inak v pohode. Už ma to ani nepáli.
Odpovedať
Tak kocky tiramisu v lednici,zbytek kremu ve sklenicce,dost jsem ochutnavala,ten xylitol je maly zazrak,skoda ze driv jsem ho nemela,to se neda srovnat s tema umelyma sladidlama,aj piskoty jsem dukanovske upekla 4plechy,tak mame kulate i dlouhe.aj mala dcerka rikala ze jsou dobre,na to jsem povecerela grilovanou rybku s brokolici na pare a je mi fajn.rano snidam tiramisu,takze me ovulka uz neprechytraci,jsem zasobena.
Odpovedať
Dobrý deň, prosím Vás baby v ktorej fáze môžem tiramisu a dáte mi naň recept prosím Vás a kde kupujete dukanové potraviny dakujem za odpovede Henrieta
Odpovedať
@matterhj recept na tiramisu je par stranek tady pozadu i na dukanovadieta.com,potraviny jako ovesne otruby,psenicne otruby,nizkotucne kakao,gustin-kukuricny skrob tzv.maizena dr.oetker vse bud v kauflandu,tesco,lidl zdrava vyziva,xylitol jen ve zdrave vyzive,nizkotucne jogurty,tvarohy-lidl,tesco,kaufland staci cist slozeni.za par dni uz budes vedet aj sama kde co maji,co mas nejbliz aj hypernova neco ma.cottage,mozarela-lidl.nevim,co shanis,nebo co nemas.kdyz tak se ptej.
Odpovedať
to tiramisu bys mela spravne az od2.f,je tam skrob a ten je povoleny az od 2.f.,je to tolerovana potravina,a v utocne-se ma zcela vynechat,pokud nespechas s hubnutim,muzes mit 30gr na den,proste tiramisu si udelas a bastis.je to smes bilkovin a hlavne zelatina tomu pomeha a hubne se po nem,pokud pouzijes sladidlo bez kalorii.mame vyzkousene a funguje na nas vsechny,kdyz nam stagnuje vaha nebo nabirame.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, no po vysetreni kolena, chvalabohu nic vazne len silno udrete, voda by nemala byt v nom. Tyzden bez sportu a potom pomaly nabehnut. Dnes BL den R: jogurt D: nestihla som nic koli lekarovi O: pecene kura Ol: panna cotta V: otrubove toasty
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?