Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
atota
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 276 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 276 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 @merulka mala by si aj kde,moja,my sme postavili dom na svkrinej zahrade tak ojojoj,no mna to bavi kopkat,pliet,len casu je maaaaalo....
6. máj 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
 @pantaloni nevadi,malo si piskala,ja sa musim pochvalit po sobotnajsich hodach a nedelnajsom pokracovani akoze,polohody 700g dole,bala som sa postavit na vahu a aha,zacala som sem tam hresit a vaha sup dole,no vcera som zjedla polku tiramise tak asi toto?
6. máj 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasas20069
Registrovala sa 8. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sasas20069
Registrovala sa 8. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 dievky, prosím pekne akú úlohu zohráva pri diete kukurica a musli? nevedeli by si povedať? smú sa, nesmú sa? (2.Fáza)
6. máj 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
Registrovala sa 12. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 508 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @sasas20069 nesmu sa- vela sacharidov, vysoky GI emoticon
6. máj 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
 @atota Preju ti to,sak si se omezovala dost dlouho aj vysledky mas perfektni..Jdu okopat v zahradce,pak me ceka to co nemam rada-zehleni..tak cauky vecer.
6. máj 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alore
  • Nevie kedy bude svadba
 http://diva.aktuality.sk/clanok/37490/dnes-sa-v-jedle-neobmedzujte-je-svetovy-den-bez-diet/
6. máj 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @alore pripneme si aj modré stužky? Ešte mi dajaké zostali z Veľkej noci. emoticon emoticon emoticon
6. máj 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
    okres Košice
 caute kocky emoticon
@pantaloni sa netrap, ja dnes tiez 300g hore, som sa nemala dnes vazit, ale som bola presvedcena, ze vaha bude zas dole....takze do dalsej soboty sa nevazim, ak vydrzim emoticon
@atota tiez milujem prplanie v zahrade, hlavne zeleninovej, kvety ma az tak nebavia, respektive to s nimi neviem, aj doma crepnikove mi kapu zaradom emoticon

Baby, najhorsie je ze to koleno mam stale spuchnute a neviem poriadne stupit, musim sa objednat na vysetrenie. Dnes bude treti den bez cvicenia, normalne som z toho nervozna, max som cinky dvihala vcera, ale to nieje ono ako sa riadne spotit.
6. máj 2013 o 10:48  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @sasas20069 v druhej faze urcite nie. emoticon
6. máj 2013 o 10:51  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @pantaloni že sú to nervy. Človek si švacne bielkoviny a toť prd !! emoticon emoticon
Mňa práve napadlo, že si idem povytláčať do vody citróny a cvrnem tam trocha javorového sirupu pre chuť. Nech sa mi trocha scvrkne žalúdok.
Tiež som večer chytila mániu. Kotila som ovsenné sušienky(nie dukan) a 2tbl. horkej čokolády.
Dnes:
R - celozrnný chlieb, light flóra, jahodový džem
D - jahodové acidko
O - kurací perkelt, celozrnné cestoviny
Ol - otrubová kaša
V - kyslé ryby
6. máj 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @merulka dúfam, že v tom kolene nebudeš mať vodu. Baletka naša!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Ja mám porobené aj kvetinové záhony.(a keď ma nikto nevidí, tak sa s kvetmi aj rozprávam-a oni sú potom tak nádherné...) emoticon emoticon emoticon
Ale vo vnútri je to katastrofa. Sa hádame, že kto to poleje, ten prales. (palmy)
6. máj 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 Zarobila som si nápoj: 2L vody, asi 1dcl javorového sirupu, 3citróny, na špičku noža keienského korenia(čili). Niečo ako javorová diéta, ale s tým rozdielom, že ja budem aj jesť. Okrem toho, že tie 2L vypijem.
Nech ma trocha odbielkovinuje.
Cez hrdlo v pohode(neštípe nič) ale cítim ako mi varí žalúdok. emoticon
Vlastne ani neviem či to vypijem. Skúsim. emoticon emoticon
6. máj 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Merulka rychlo si kup na to koleno v kekarne EMOXEN GEL-rovnou 100gr,je to na zanety,otoky,slachy.Ver mi,sousedce co ma 65roku a 2dny se v noci nevyspala bolesti v kolene to zabralo.A tu vahu uz asi vim v cem je zakopany pes,zase ovulace,boze to mam furt neco sledovat nedavno skonceny Ms,chvilu klid a pak toto.Ani me to hned nenapadlo,jak ten cas leti..
6. máj 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 Vsecko bych snad snesla,ale ten kayensky pepr?napis ci ti nebylo zle na zaludek.
6. máj 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @pantaloni zatiaľ mi je na žalúdok len teplo. Ale do večera je ešte ďaleko. Uvidíme. A ten javorový sirup každý ospevuje, že aký je úžasný(napr. na palacinky,...). Ale mne chutí ako sirup od kašlu. No, nič moc. Myslela som, že bude lepší.
6. máj 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @pantaloni dakujem, si zlata emoticon Drahy cez obednajsiu prestavku skocil do lekarne a mi priniesol nejaky gel, neviem ci to marovnaku ucinnu latku ako tamto, ale walmarkovske veci to vo FR nedostat. Snad to pomoze.

@11xena11 tiez javorovy sirup na mna nezaposobil, muz ho miluje na lievancoch, no mne to pride strasne fadne. A inac ten napoj s kajenskym som si tiez niekedy zvykla robit, ale tiez som pri tom jedla. Mne to upokojovalo zaludok.
6. máj 2013 o 13:48  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
Registrovala sa 13. februára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 286 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Podhorany-Sokolniky, okres Nitra.
  • Svadba bola 20. októbra 2010
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
Registrovala sa 13. februára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 286 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Podhorany-Sokolniky, okres Nitra.
  • Svadba bola 20. októbra 2010
    V Nitre, okres Nitra
 ze 20arova zahrada emoticon emoticon emoticon emoticon my mame 2 are aj s domom emoticon emoticon emoticon moja zahradocka ma cca 4x4 metre emoticon
6. máj 2013 o 15:01  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @merulka ten emoxen gel obsahuje slozku-naproxen,to je to lecivo.snad jsem trosku pomohla. emoticon
6. máj 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 tak at ti pomuze,vycisti a kdyz pujde i vaha dole,ber to jako bonus.ja jsem podle tebe mela rozhodne vetsi blbosti pojezene,no proste jako po diete,urvana z retezu,ale ted me nic nelaka ani nechybi,ze by mi to ta ovulka zpusobila,nevim,kazdopadne dnes mam zeleninovy den jen s minimem bilkovin.a mam upect tiramisu,tak uz jdu,at ma dcera co jist na chute.
6. máj 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzzzana (23 r.)
Registrovala sa 18. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
suzzzana (23 r.)
Registrovala sa 18. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte babulky. Chcem sa vás opýtať či niektorá z vás jedáva ovocie v II. fáze? Ja už nepotrebujem chudnúť ale nejako sa mi nechce ísť do III. fázy a to ovocie mi chýba emoticon emoticon
6. máj 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
 @cukrik580 aspon si to mozes krasne porobit nu nu nu ale na takej velkej a este okolo domu som neratala achjajjaj
6. máj 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @suzzzana ano jedavam, chudnutie ide o dost pomalsie, ale neviem si predstait byt bez ovocia.
6. máj 2013 o 20:46  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @suzzzana to je velice jednoduché. Keď sa ti páči v 2. F. tak v nej zostaň a do obeda si vždy daj ovocie. A ani sa nenazdáš a sem-tam si niečo podľa chuti pridáš a zrazu zistíš, že si vlastne v 3.F. emoticon emoticon emoticon
Nepreháňaj to ak už skutočne nepotrebuješ schudnúť. Sem - tam si hoď nejaké škroby alebo niečo celozrnné, aby si na to telo postupne pripravovala. Mohla by si si ublížiť. Potom skotíš všetko naraz a picne ťa emoticon emoticon emoticon emoticon .
Nechýbajú ti strukoviny? Nejaký prívarok?Celozrnné pečivo ? Mňam. emoticon
Dúfam, že si už dostala chute emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
6. máj 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @merulka prosím ťa ty hovoríš, že to cayenské korenie ti ukľudnilo črevá ? emoticon emoticon
Mne si ktosi robí v črevách dídžinu. Ale inak v pohode. Už ma to ani nepáli.
6. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak kocky tiramisu v lednici,zbytek kremu ve sklenicce,dost jsem ochutnavala,ten xylitol je maly zazrak,skoda ze driv jsem ho nemela,to se neda srovnat s tema umelyma sladidlama,aj piskoty jsem dukanovske upekla 4plechy,tak mame kulate i dlouhe.aj mala dcerka rikala ze jsou dobre,na to jsem povecerela grilovanou rybku s brokolici na pare a je mi fajn.rano snidam tiramisu,takze me ovulka uz neprechytraci,jsem zasobena.
6. máj 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matterhj
Registrovala sa 17. augusta 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Okres Brezno.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
matterhj
Registrovala sa 17. augusta 2012 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Okres Brezno.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň, prosím Vás baby v ktorej fáze môžem tiramisu a dáte mi naň recept prosím Vás a kde kupujete dukanové potraviny dakujem za odpovede Henrieta
7. máj 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @matterhj recept na tiramisu je par stranek tady pozadu i na dukanovadieta.com,potraviny jako ovesne otruby,psenicne otruby,nizkotucne kakao,gustin-kukuricny skrob tzv.maizena dr.oetker vse bud v kauflandu,tesco,lidl zdrava vyziva,xylitol jen ve zdrave vyzive,nizkotucne jogurty,tvarohy-lidl,tesco,kaufland staci cist slozeni.za par dni uz budes vedet aj sama kde co maji,co mas nejbliz aj hypernova neco ma.cottage,mozarela-lidl.nevim,co shanis,nebo co nemas.kdyz tak se ptej.
7. máj 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 to tiramisu bys mela spravne az od2.f,je tam skrob a ten je povoleny az od 2.f.,je to tolerovana potravina,a v utocne-se ma zcela vynechat,pokud nespechas s hubnutim,muzes mit 30gr na den,proste tiramisu si udelas a bastis.je to smes bilkovin a hlavne zelatina tomu pomeha a hubne se po nem,pokud pouzijes sladidlo bez kalorii.mame vyzkousene a funguje na nas vsechny,kdyz nam stagnuje vaha nebo nabirame.
7. máj 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 caute kocky, no po vysetreni kolena, chvalabohu nic vazne len silno udrete, voda by nemala byt v nom. Tyzden bez sportu a potom pomaly nabehnut.
Dnes BL den
R: jogurt
D: nestihla som nic koli lekarovi
O: pecene kura
Ol: panna cotta
V: otrubove toasty
7. máj 2013 o 13:51  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matterhj
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
matterhj
  • Nevie kedy bude svadba
 O.K.Dakujem veľmi pekne ak dačo budem sa pýtať papa
7. máj 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš