Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
    okres Košice
 dnesne vazenie teda hruza, jedno kilo hore. Ale to bude asi ovulkou. Teda dufam. emoticon
3. máj 2013 o 09:52  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 Merulka pripájam sa k tebe. Katastrofa.63kg. A to som sa cítila tak vychrtlá(tak sploštené brucho som ešte hádam ani nemala). Celkom som bola pripravená na to, že vám tu budem jasať, že som prekonala tú 62-jku, a uvidím 60-61.
Je to v háji.
Dnešok:
R - celozrnná bageta, jahodový džem, káva, čaj
D - dve vajcia, banán
O - kuracie slížiky na smotane, celozrnná cestovina
Ol-3PLotrúb
V - uvidím, možno to, čo na obed
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon do riti
3. máj 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzika_tr
Registrovala sa 13. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzika_tr
Registrovala sa 13. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
 No ahojte, dlho som tu nebola emoticon ja sa drzim, tento tyzden koncim 3. fazu a som na 51. Cize som velmi spokojna. bojim sa tej 4. ale emoticon
3. máj 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak kocky,vaha 63,7 takze nejakych 40dkg tam furt je navic,ale zachovejme paniku,ono to pomalu sleze,taky mam bricho jak placku,musime vydrzet a doufat...verim tomu,ze pristi tyden budem na tom lip..
3. máj 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzika_tr Ale vis,ze prakticky 4.f. neni,jen pokracujes ve 3.pokud chces udrzet?My tu zatim vsecky trosku skaceme jak micek na tenise,podle toho co si ktera doprejeme.
3. máj 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 ja som sa dnes normalne tesila na vazenie, tiez splasle brucho, som cakala ze budem naspat na mojich 70,8 ak nie aj menej a miesto toho mi nielenze nezisli tie posledne gramy vikendove, ale plus jedno kilo, takze 72. Ale merala som si brucho a minus 1 cm takze no stress emoticon
3. máj 2013 o 11:40  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzika_tr
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzika_tr
  • Nevie kedy bude svadba
 @pantaloni ano nejako takto mi to doslo - budem ale pokracovat delenou stravou a budem sa "normal" stravovat - bez sacharidov... sladke aj tak nemusim ... ale aj tak mam strach... budem kaaaaaaaaazdy den stat na vahe :D
3. máj 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Moje menu dneska: snidane-activia bila,kava s mlekem,svacina-vlasske orechy,pomeranc,2.svacina-celozrnna pohankova kaiserka s paprikovym tvarohem,3platky kruti sunky a 3platky 10%syru madeland fitnes+3dcl merunkoveho kefiru,obed-kureci na paprice,testoviny nebo tortila dukan,udelam oboje.svacina-naladuju se zelenin.salatem s mozarelou,vecere-netusim,uz ted jsem najezena Zkracuju interval na 2h mezi jidlama,tak uvidim.Ale za Bilkovinovy den ztratit 0,7kg neni tak malo,ale chtela jsem byt na svojem.Nebudu to hrotit..Zitra zvysuju davku na sz,tak to treba sleze pomalu samo..Xena,ty brdo dokazes me fakt povzbudit tym dodatkem na konci.emoticon emoticon
3. máj 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzika_tr Resenim je i delena strava,ja to kombinuju tak jak se mi chce,ale dopol.jim vse..krotit se zacinam po 15h.tak podej obcas hlaseni,at udrzujem paniku..
3. máj 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nissinka
Registrovala sa 9. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nissinka
Registrovala sa 9. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Baby, podla vas mozem pit žihlavovy čaj ? emoticon
uz mesiac pijem zeleny caj s citronom, citim sa skvelo po nom, ale teraz chcem skusit zihlavu na odvodnenie emoticon
4. máj 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @nissinka ano mozes a na odvodnenie je to super emoticon
4. máj 2013 o 12:36  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 Caute baby, tak vcerajsiu veceru som prezila v poho, ziaden alkohol a len povolene veci. Lenze potom sme si pustili hudbu, ze vsak si zatancujeme, no a nejak som si dodrbala koleno, neviem na nho stupit emoticon Takze pauza so sportom, dufam, ze to nieje nic vazne.
4. máj 2013 o 12:38  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @merulka anjelík dávam ti pochvalu za večerné slušné správanie. To koleno ma mrzí emoticon emoticon emoticon . rada by som videla tie tanečky emoticon emoticon emoticon
4. máj 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @11xena11 dakujem emoticon Tanecky super boli, sme sa salili so svagrininou malou a takto to dopadlo emoticon
4. máj 2013 o 13:17  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 Dnešný deň prebieha úplne v pohode. Doteraz som sa plantala v kuchyni, dcéry upratali emoticon emoticon . Momentálne lehním na gauči a chrúmem mandle(kvôli vlasom, pokožke a nechtom emoticon ).
R - cereálie s mliekom
D - detská jablková výživa s piškótami
O - slepačí vývar, sliepka(trojročná, takže čo sa dalo užuť, som užula emoticon )+varené zemiaky s upraženou cibuľkou, hrsť mandlí. A idem zkysnúť.
Idem si čítať, peknú sobotu kočky.(konečne neprší)
4. máj 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @merulka aspoň že tá malá dopadla lepšie. emoticon emoticon Ktovie čo jej tak prelietalo hlavičkou keď videla tetušku pripleštenú k zemi. emoticon emoticon emoticon emoticon
Ach jaj !!!! Tá moja predstavivosť emoticon emoticon
4. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @merulka Musis davat na sebe vic bacha,tuku jsme se zbavili tak te nema pri padu co tlumit.doufam ze budes brzo o.k.bez bolesti..peknou sobotu a nedelu.
4. máj 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @11xena11 emoticon emoticon chvalabohu mala si este neuvedomuje aku sibnutu tetu ma emoticon Ale koleno spuchlo poriadne.
4. máj 2013 o 17:44  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @pantaloni dakujem emoticon No kebyze pristanem na prdel tak este by bolo cim tlmit, ale kolena nie.
Aj tebe pekny vikend emoticon
4. máj 2013 o 17:45  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
Registrovala sa 13. februára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 286 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Podhorany-Sokolniky, okres Nitra.
  • Svadba bola 20. októbra 2010
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
Registrovala sa 13. februára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 286 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Podhorany-Sokolniky, okres Nitra.
  • Svadba bola 20. októbra 2010
    V Nitre, okres Nitra
 ahojte babyyyy emoticon ja sa len tak hlasim, ze som vporiadku, nepriberam, odvcera mam ms, tak som jak zbity pes...boliiiiii ma uuuuplne vsetko, este korienky vlasov, ale uz zajtra bude dobre, vaha na minime, takze aj napriek tomu, ze momentalne dietku nedrzim uz cca dva tyzdne, som spokojna emoticon a vcera bola u nas kamoska aj s muzom a s malym miskom-takmer 4 mesacnym a sme si grilovali emoticon a ja len tak zo srandy, ze mala by som posadit, ked konecne neprsi, nech to stihnem a janka, ze ja ti pomozem, a uz sme aj sadili emoticon takze v zahradocke porobene a uz mame jednu rajcinuuuuu, sice malu a zelenu ale je taaaaam emoticon uz 3 dni emoticon
5. máj 2013 o 12:24  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 caute prave odfukujem po obede a sotva sa hybem, plus to opuchnute koleno, ale uz je to lepsie.
R: jogurt
D: vela mrkvy
O: pizza so sampinonmi a mozzarelou
Ol: latte, panna cotta
V: salat s kuracim maskom.
5. máj 2013 o 13:19  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Caute koceny,ja na to,ze je NE,nemam na nic chut.Vcera mne totalne chybel cukr,musela jsem pojest vsecko,co bylo sladke-hruuza,pate pres devate,mozno si udelam bilkovinovy den,pokud to do vecera necim nepokazim,je zvlastni jak si telo rekne samo,co mu chybi.Zatim mam v sobe jen dukanske jidla,uvidim jestli moje telo vydrzi.
5. máj 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 Čaute dievčatá.
R - celozrnný chlieb, tavený syr, šunka, rajčiny, paprika, káva, čaj
D - detská výživa-jablková+2ks celozrnné BB dobré ráno
O - slepačí vývar, kurací peskelt + celozrnné mušličky, musela som si dať jeden slivkový perník(a zostalo mi po ňom blbo)
Tiež cítim deficit cukru(alebo lepšie povedané čokolády).

Pantaloni dala si telu čo žiadalo, zasa ti dá na čas pokoj.
Dnes je vonku krásne, len sa nedá nikam ísť. Celú noc pršalo a všade je mokro a blato.
Dnes na večeru plánujem proteínový nápoj. Zistila som, že to nemôžem piť každý večer. Mám potom problém s WeCkom. Ani som si neuvedomila, že som tri dni nebola va veľkej. emoticon Už je to OK emoticon emoticon . Asi treba potom viac piť.
Možno tam bolo to moje kilo emoticon emoticon . Ale nie. Stále mám 63kg. emoticon
5. máj 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @cukrik580 máš super kámošku. Ja mám posadené len tak na polovicu. Posledný týždeň stále prší a nedá sa.
Ale naša zajačia poživeň bude(kaleráby, šalát, uhorky, rajčiny, dyne, cukyne).
V lete sa nám žije zdravšie a lacnejšie. Z marketov to nie je bohviečo. emoticon emoticon
5. máj 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 Baby, tak vam zavidim, ze mate zahradky. Ja si tak maximalne sadim bylinky na balkone. Cukrik, najviac zavidim vsak opekacku emoticon

Inac som sa dnes rano vazila, a bolo na vahe 71,1 kg, tak po ovulke to uz zas pomaly zlieza. Lenze sa ani nenazdam a zas bude MS, takze uz mam potvrdene, ze jediny cas za mesiac, kedy mi zide vaha, je po ovulke a potom to zas pred MS vyskoci a drzi sa to az po dalsiu ovulku. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. máj 2013 o 15:34  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atota
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 276 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 276 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 @merulka vies co?pod ku mne ja ti z mojej 20ar.zahrady trocha prepustim,sadim,sejem jak diva a do jesene to nema konca,stale potom kopem aj tak zarasta,ked som uz na konci,zacinam furt od zaciatku a tak to ide od jary az do neskorej jesene
5. máj 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte,tak se zatim drzim a bilkovinovy den pomalu za mnou,chute neprisly,ani se nedivim po vcerejsich cukrovych orgiich.Xena to je mi lito,ze ti ten protein zpusobil trosku potize,mne nic,ale je fakt,ze vecer snim dost syrove zeleniny pak mam mezeru a pak naposledy ve 3dcj mleka protein a rano hned 3dcl vody s citronem a pak activia bila a skoro nestiham..Dnes mam rybi a mlecny den a jde to.jo a tu rebarboru za 70kc meli v Lidli,ale radsi jsem koupila za ty penize banany pomerance a jahody za cenu 1kg sprosteho kyseleho stoviku,uplne me presla chut,nekradu a nechapu..kam na ty ceny sakra chodi?
5. máj 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @atota no sak to mas hotove pole doma emoticon ale hned by som sa vysantila.
5. máj 2013 o 21:37  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
    okres Košice
 @pantaloni cosiii, to za tolko rebarboru predavaju? Musim skocin na trznicu, ze kolko tu stoji. Ale fakt rozumnejsie za tie peniaze nakupit inu zeleninu a ovocie.
5. máj 2013 o 21:39  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte kamosky,tak po vcerejsim bi dni bez prohresku-katastrofa!+0,5 kg nahoru,to je co toto? Dnes mam B/Z den,aspon je videt,ze mne ta zelenina pomaha,.Ja musim vse presne naopak,nebo si myslim ze to uz tak neucinkuje,telo je zvykle na ty soky,trapit ho uz nebudu.jsem trochu smutna z toho.
6. máj 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš