Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@15nisa ahoj.Ja si myslím, že preto Dukan vymyslel bielkovinový štvrtok, aby sa to vyrovnalo s tým sviatočným jedlom. Aj ja som práve doraňajkovala a rozmýšľam do čoho mám pichnúť.Žeby som sa pustila do okien?Že akože umývať? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa jaj som rada ze si odpisla,akurat teraz sa chystam na kalanetik a potom bike,no na bycikli je casovo narocne samozrejme,a dnes syna mam len do dvanastej v skole tak sa musim poponahlat,no na cele telo aj ja budem urcite aplikovat calanetics,toto je len zaciatok,na bycikli vidno vysledok,ale mne sa zda ze len stehna ci zvonka alebo zvnutra,brucho a boky urcite nie,aspon mne sa nezda,no na kila je to super,ide dole rychlejsie,a este som ti chcela napisat ze moj otec tiez robil tie cviky a uneho to bolo strasne vidiet ci na bruchu alebo na bokoch,ja neviem u chlapov je to asi ine,oni vedia velmi rychle schudnut
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa a ano,krcna chrbtica je v r.....ti aj u mna :-D ale myslim si ze telo potrebuje si zvyknut na take narocne cviky
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj moja,ja som sa rozhodla ze sa postavim na vahu ked budem mat pas 69 cm,vtedy budem vediet ze nieco sa pohlo :-D :-D :-D ,od kardio ti na 100%pojde dole vaha,no zalezi na tom kolko minut to robis,nezabudaj kazde kardio zacne ucinkovat po 20-25 minutach,ja som zo zaciatku robila len 40 minut,a posledne mesiace som to zvysila na hodinu,jak sa pohne vaha tak to zvysim na hodinu aj 20minut,a to posilnovanie neviem,som nikdy neskusala a preto ti neviem povedat ci to pridava alebo nie na svalovej hmote,no niekde som citala ze ano,ja teraz chcem experimentovat,chcem kupit proteinovy prasok,a cisto bielko dni pit len kokteil bielkovinovy,normalne 3krat denne a ziadna pevna strava(myslim tie kokteil-bielko dni),inac uz sa na to chystam asi 2 roky,no lutujem vyhodit za to peniaze,najlacnejsie stoji asi okolo 30eur,a za tie peniaze kolko syry a sunky nakupim alebo otrub :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby 10hodin,idem cvicit,neskorsie sa vratim,tak zatial sa majte
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, obdivuhodne ako stihate cvicit. Ja si ledva ledva urvem pre seba 2x do tyzdna hodinu. A keďd nahodou 3 tak som happy!! Chudacik moj orbitrek uz bude cely obaleny pavucinkami :-((( inak u mna nic nove, stale to stoji na jednej vahe. Uricite je pokazena :-))) tak do citania a pekny den!
Odpovedať
@melbe no ja sa tiez teraz neviem donutit to brat az tak prisne, presne ako hovoris a u nas v robote pred dvomi tyzdnami doniesla kolegyna domacu pravu sunku no nedaj si tak sme cela smena hodovali, minuly tazden zas jedna vietnamka doniesla jarne rolky doma robene tak zase hody,ale neva pomalinky,zajtra sa odvazim a omeriam ;-)
Odpovedať
@olovo80 :-D presne ako ja ja som nemohla hlavu otocit...ale neboj len cvic dalej to rozchodis...potom uz nebudes mat problem...ja si myslim ze chlapom to ide lepsie, my zeny sme take maksie na dotyk. ale postupne...ona tam pise ze casom staci 1x do tyzdna hodina a potom podla moznosti ten udrziavaci 15 min. program. na to sa tesim ked sa budem uz len udrziavat. Bike by ma asi nebavil, ako to zvladas? ja mam doma steper ale sluzi len ako nemy sluha :-D tato kalanetika je fajn aj ked je miestami bud nudna alebo namahava - dala som si predcavzatie vydrzat :) Budeme sa tu podporovat...
Odpovedať
@radushkaa dakujem postahujem si toho viac a uvidim čo bude najlepšie a vyskušam @olovo80 tak ja som predtým cvičila trocha pilates , zdalo sa mi to neskutočne jednoduche, no na dalši den ked som sa zobudila som nechapala z čoho mam svalovicu ...bolo to super lebo clovek sa až tak nezapotil , ale výsledok bol vidieť kedže svalovica sa dostavila :-) ..ale ja pri ničom nevydržim dlho , mam rada aj plavanie no to je časovo náročne .... No každopádne rozmýšlam že pojdem pomaličky do 3 fázy , lebo to chudnutie ide slimačim krokom a začnem bojovať s cm cvičením ....už len sa odhodlať na tvrdý boj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no jasne ze sa budeme poporovat,ja som len potrebovala chytit niekoho,kto to cvici tiez,este by som ta chcela poprosit,ci nahodou nevies link na boky,a tak by som to mohla skombinovat ze brucho aj boky,no to kardio,zvladam tak ze po 16-tich minutach mam zhodene 200cal a myslienka ze este 600 predomnou mi dava signal,ze ale dnes nemusis tolko :-D ,ale stale urobim 800cal,kazdy den,nudne az tak neni lebo si dam sluchatka do usi a pustim fun radio dance cez pc,tak sa to este da,ale jak skoncim s bike,tak normalne mam fizycku i psychycku pohodu,je to take dobre,a ten tvoj steper asi poznam,ma to aj jedna znama,a nevydrzi na tom ani 5min,je to zataz na nohy,ja som to skusala asi pred styrmi rokmi vo fitku a tiez som nevydrzala
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ze poporovat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D podporovat som chcela napisat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkoo ahoj,ja som tiez skusala pilates,ale zdalo sa mi nudne a narocne,ale viac nudne,inac strasne vela som o tom citala ze vraj to velmi pomaha a vysledok je uzasny,ze zena po 50 a po 20-tich detoch tiez moze mat ploske kockovane brucho,tak neviem,zda sa mi kalanetik viac zabavna,mozno je to vacsia drina,neviem,dnes uz mam odcvicene a brusne svaly maju horucku :-D :-D :-D :-D :-D ,no skus aj ty a das vediet,plavanie aj ja milujem a to tiez velmi pomaha,no pre mna je to casovo uplne ze nemozne ist na plavaren
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 zlato skus nam sem tam odfotit ten obedik ja sa tym tak navnadim
Odpovedať
@olovo80 ja som z tych proteinovych napojov pribrala :-p
Odpovedať
@olovo80 hodim ti link ked pridem domov z prace. Popozeram te videa a teraz mi to nechce zobrazit v praci. Ja tiez citim taku ulavu, len skoda ze ja sa k cviceniu vacsinou dostanem az ku veceru, kolko krat zacinam cvicit tak je aj pol jedenastej. Akurat som rozmyslala ze ten steper predam :D Ked neni z neho ziadny uzitok. Sluchatka...to je fajn, ja vacsinou pri tom kukam telku ale v posl. case sa tak sustredim, ze ani neviem co tam bezi. A ked si mas takto s kym popisat o cviceni hned ti to potom ide lepsie :) Ked to skombinujes tak potom sa zachvilu odhodlas aj na cele telo :) Neboj nezabudnem hodim ti sem link aby si mohla skusat.
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin vazne?Ja som dostala ten napad z jednej stranky,kde pisu o turbo diet,no tam je to vlastne tak ze 2 tyzdne len proteinovy napoj pijes a ziadna pevna strava,no samozrejme je to ine ked pouzijem to v dukan diete,a ty s cim si to kombinovala?Jedla si pri tom jak?Ze to uz mozem si urobit aj 3deci sunaru sebe co mam pre malu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa diky,tebe sa nechce v praci otvarat a mne sa to nechce hladat teraz,a pritom som doma,tak to nechavam na teba,vidis jaka som leniva 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
@olovo80 u nas to robil sef a on je strasne tlsty, u neho to islo cakom prask dole tak som bola navnadena, tak ale ja som jedla obed o 12-stej normalne a vecer len ten napoj( aj moj sef to tak robil,ze jedol cez den normalne dokonca v mcdonalde, len vecer cisto napoje) a kazdym dnom som mala niekolko gramov viacej , najskor som myslela, ze zaciatok ide hore a potom to pojde dole a po tyzdni som to nechala a vsetky napoje mala som asi 7 tych baleni lebo som chcela vseliake chute skusit som to dala kamosovi
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin no tak teraz bude trvat dalsie 3 roky kym sa na to odhodlam ci to kupit alebo nekupit,ale inac zaujimave,som z toho prekvapena,no viem ze ked pri tom nedrzis dietu alebo ze papas jak prasiatko tak isto je to na nadvahu,to viem,no ja som videla v obchode balenie pre sportovcov a balenie s obrazkom cm,akoze na schudnutie,podla teba je rozdiel?Ja naozaj neviem ci to skusit alebo nie,no jasne ze velmi tlsty clovek schudne,ja som mam susedu co mala 160kg a nevedela spat po leziacky kvoli tomu,tak spala v sede s velkym vankusom za chrbtom,a nakoniec isla si dat taky prsten na utiahnutie zaludka,momentalne ma 95kg a urobilo sa jej dvojity zaludok a plus otehotnela,no uz jej vaha samozrejme neklesa,ale toto je uz zas ina tema,len pointa je ze fakt obezny ludia vedia rychlo stratit z vahy a mi co mame nalepene tuky po troske alebo po troske viac :-D tak to ide neskutocne tazko dole,az priam ze to vobec nechce ist dole,a v takom pripade ja skusam vselijake blbosti
Odpovedať
@olovo80 tak ja ti to poslem a ty to budes cvicit...spolupraca jak ma byt :D :D
Odpovedať
bolero som nedostala, tak som si kúpila nové baterky do váhy xi xi... obed som dala hovädzí gulášik od nedele a večeru asi šunku s vajíčkom? Jasné bude smaženica na novej keramickej panvici. Baby to je super vynález (myslím tá panvica) :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 ja by som proteínové nápoje moc nepokúšala, je tam dosť chémie a aj náš doktorko v knihe radšej volí pevnú stravu. Nechce sa mi to presne hľadať, ale niečo na spôsob, že mozog nedostáva správne signály, ak neprežúvaš pevnú stravu a telo sa dostáva do stresu... večer to pozriem presne, teraz nestíham. Kalantetiku som skúšala, no to je sila!!!! bolí ma z toho krk :-p :-p :-p
Odpovedať
Ahoj holky, nestíhám vás dočíst, jen bych se chtěla něco zeptat.. Švagrová je dnes 7. den v první fázi a normálně nemá ani deko dole!!!! je to normální? myslíte, že ta dieta není pro každého, nebo, že to klesne později, nebo co? setkali jste se s tím někdo? Jinak mi normálně vždy klesne váha spíš po BZD :-) asi, že se mi jde lépe na wecko, nebo nevím, vím, že to máte spíš naopak, ne? Viděla jsem dnes na váze 6 (69,9 kg :-)) tak jsem šťastná!!!! a rozhodla jsem se střídat BD a BDZ po dvou dnech, teď mám za sebou dva BDZ dny a dnes už zase BD.. kvůli tomu, že, když jeden den něco zeleninového navařím, ať si můžu dát i druhý den;-) Krásný den holky!! letím..
Odpovedať
@evicka333 ahoj. Gratulieren k 6-tke :-D :-D Tá tvoja švagrová zrejme nie je naliata. V 1.F.sa vlastne len odvodníš. Asi pôjde len z tukov v 2.F. Môj názor. ;-)
Odpovedať
@lokalistin drahá moja ja by som aj odfotila. Ale ako to sem dám?Ešte som to nerobila.Potrebujem návod pre blbečka :-D :-D :-D Niečo som vymyslela. Práve som si dorobila otrubovú kašu. Ja ju robím bez škrobu(škroby spomalujú chudnutie), teda bez pudingu.Dala som do nej jablkové Bolero. Mňamka jablková kaša. Treba opatrne s tým Bolerom aby nebola moc sladká. ;-) ;-) A bez sladidla.
Odpovedať
@olovo80 ahoj, nenasla som konkretne cviky na boky. ale tento link co ti posielam cvicim teraz ja a su to dobre cviky...to su tie na zemi ked kmitas nohami skus: http://www.ulozto.cz/x4Uu9Lw/supercal... len si to musis stiahnut a pohladat tam. Tento druhy link je na sedacie svaly ale uz to neni callan pinckley ale to je asi jedno ved je to kalanetika: http://www.ulozto.cz/xNQajZQ/hejbejse...
Odpovedať
@lokalistin mnam hned by som si dala :) ja mam taky problem ked mam jest tie bielkoviny neviem uz co od dobroty ale nic zmakneme to ja chcem mat skvely pocit zo seba asi ako vsetky kocky tu a najviac sa tesim ako po diete vyrazim na nakupy a kupim si nieco pekne a sexy nie ako teraz nic mi dobre nesedi :( inak taka indiskretna otazka ty ides z akej vahy ? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 to prejde,ked budes cvicit treti den uz to bude lepsie,ja uz teraz tak nepocitujem,ale dik za protein znalosti dobre to vediet
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa diky,ja to zajtra rano stiahnem do pc a hned to aj zacnem cvicit,uz teraz nemam cas byt pri pc,lebo muz sa vali z roboty,dam mu papat aby mu rastol pupok a potom musim na nakup,a potom vecer uz je a deti do sprchy a dat najest a pod,chapes?a ja ti napisem zajtra postu
Odpovedať
@olovo80 chapem, chapem...viem ako to je...ja som dnes este necvicila - dufam sa mi to podari aspon kym pojdem spat. Tak zajtra nech sa ti dobre cvici :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?