Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@15nisa ahoj tak moja váha na začiatku bola 77-76 stále mi to kolísalo. A zhodiť čo by len deko bolo nemožne. Práve naopak priberala som z ničoho. A moja dieta trvá už 17 deň. Viem že to nieje veľa ale aj to malo poteší a keby neboli tie prehrešky tak verím že by bolo už viac dole :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 No tie prehrešky,....ale verím že to dotiahnem do konca,... :-) a tie pekne reči o tom ako vyzerá ako som schudla sa veeeeľmi dobre počúvajú :-D :-D :-D :-D No čo viac si môže človek priať. Krásny deň ;-)
Odpovedať
baby pomooc tuto dietu drzim uz druhykrat a ani za svet mi neubudaju kila dnes 14 den DD prva faza bola 7 dni a ja som dala dole iba jedno kilo na cm vidiet -5 cm na bruchu aj bokoch ale preco ta vaha neklesaa :(
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe ahoj hned ti to vysvetlim pretoze niektore znas dost stratili aj vody nieje to cisty tuk a ked mas dole tolko cm tak ty stracas cisty tuk co je super pozeraj hlavne na cm a nie na kg inak baby ahoooojite ako s amate ja som mala decka chore vracali hnackovali a vobec som nespala tyzden tak som vas zanedbavala ale hlasim ze stale drzim nasu dietku a mam -8 kg za mesiac :-)
Odpovedať
Ahoj holky! Jak se daří? No, ta já jsem přesně před týdnem začala (útočná fáze trvala 3 dny), dietku moc neporušuju(jen v množství škrobu někdy a někd i otrub a určitě některý den i vajec, ale já kojím, takže tyhle věci fakt neřeším), jen mám pocit, že jím hodně. Jak tu dáváte někdy jídelníčky, tak třeba kafe na svačinu, to by mi fakt nestačilo, k tomu musím mít cottage se šunkou nebo tak něco :-) a třeba jsem během dne snědla (mimo obědu a večeře) třeba půl plechu toho kindermléčného řezu, nebo včera jsem v průběhu dne snědla snad litr dukan zmrzky a pod.. Ale snad to nevadí. JEstli b mi váha dolů moc nešla, tak to budu muset omezit :-)) Začínala jsem na 73 kg (i když už jsem semtam měla i 72kg) a teď mám 70,3 kg. Takže úbytek nějaký mám, jsem ráda, těším se na 6 na začátku :-) @zuzkoo taky děkuju za recept na salátek, určitě někdy udělám ;-) @pidanka_ gratuluju k 6 na začátku, paráda!! a jak dlouho jsi na dietce? kolik jsi měla na začátku? určitě jsi to tu psala, jen jsem zapomněla.. @eitsirch jééé, moc gratuluju! to jsi krásně zhubla! fakt šikula!!!!!! No, svůj cíl určitě pokoříš a těch 65kg dáš! já jsem si říkala na fotečkách, že bude malý asi podobně starý.. Je to radost, co? Samíšek furt mele a mele :-) a takové rozumy, co má :-) se nestačím někdy divit :-) Tak jsi též měla skoro 100kg? Hrůza, co ? ale určitě to stálo za to a teď budem krásně štíhlé :-) ;-) @11xena11 taky moc gratuluju ke shozeným kilům. Téda, jsi dobrá!!!! musíš být na sebe hrdá! nechceš hodit nějakou fotečku před a teď :-) byla bych zvědavá.. Ale chápu, že někdo nerad zveřejňuje, když je to tu veřejně přístupné ;-) a 60 určitě!! dáš!! děkuju za radu se zelím, už jsem udělala segedín, mňam. udělala jsem k tomu i dukan knedle, mě i manžeovi chutnali, ale švagrová to nemohla sníst :-) moc v tom cítila droždí ( to mi nevadí;-)) a prosím, z té dyně ty plack děláš jak? to zní lákavě ;-) Holky, prosím, co je to bolero? vůbec netuším.. A co používáte za sladidlo? já stévii, ale měla jsem dvě různé a každá sladí jinak. Jedna , co má 100g, tu jsme měli pryč snad za týden a takovou naši oblíbenou, která má 50g používáme vždy déle než měsíc ;-) a neměla jste některá sukralozu? jaké to je? švagrové nechutná stévie, tak jsme byly zvědavé na toto. ono to má nějakou energetic. hodnotu, ale prý to tělo nemetabolizuje, tak by se snad z toho přibírat nemělo, nevím.. @olovo80 tak to šlo se synem fajně dolů, to kdyby to tak šlo i s malou, to by bylo fajn, co? tak to jsi hodně přibrala s malou, že¨?ale jsi fakt dobrá, že jsi to dala dolů. PAmatuju Tvoji fotečku, je z Tebe nový člověk! a už máš předtěhu váhu, ne? já si myslím, že mi malá určitě tak často vstává tím kojením..syn byl to samé. dokud jsem kojila, vstával co 2 hodky a pak ze dne na den, jak se odstavil začal spát myslím celou noc (možná se vzbudil, že chtěl dudlík, ale jinak spinkal) @lokalistin děkujeme za recepty, mnááám, vše vypadá skvěle!! já jsem podle Tvého receptu na pralinky udělala ledovou čokoládu :-)) cca 80g suš. odtuč. mléka, 6 lžic odtuč. mléka, stévie, 2 lžíce kakaa, pár kapek mandlového aroma a rozlila jsem to do velké dózy, ať je to tenké podobné jak čokoláda a dala mrazit. než to bylo úplně ztvrdlé, tak jsme to nakrájeli na kostičky.. Mňáám, je to výýborné! tak mám v mražáku a chodím užďubovat :-) a děti též :-) za chvíli budu muset dělat nové. Děti i manžel mi pomáhali i se zmrzlinkou, udělala jsem jí hodně a musím dát zas mrazit (dělala jsem kakaovou, skořicovou a vanilkovou-z vanilk. lusku).. To jsou dobrotky.. Můžu doporučit. @zuzana018 ahoooj zuzi. kde si se nám toulala? jak jde hubnutí? @mona12071 jej, bobci malí.. tak hlavně, že už je to za vámi.. kolik mají děti? kolik je Tobě? téda, ty máš krásný úbytek váhy!!!!!!!moc gratuluju!! a vím, že si měla kolem 78kg? nebo tak nějak? a jaký máš cíl? No, holky, snad tím mojím příspěvkem nezaplácnu celou stránku :-)) jsem se nějak rozepsala :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa no to je makacka,ale sa oplati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ahoj evi,ano mam naspat vahu jak pred tzhotenstvom ale to brucho uz take neni,je ovela vacsie,nez po prvom decku,no treba na to cvicit a tak by to bolo fajn,ale neviem sa na to odhodlat,je to strasne tazke,myslim tie cviky na brucho,ja si urobim na kardio aj 800cal dole,no 10 minut kalanetiky alebo pilatesu ma zabije,ale uz mam stiahnute cviky z kalanetiky do pc,a to na brusne cviky,no neviem,kazdy den sa na to chystam
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi?No to uz ani neverim,vsetko ok?
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 perfektne,vela si zhodila,to je super
Odpovedať
@olovo80 tak to s tím cvičením máme naopak:-))) Já si ráda dám 20 min. pilatesu, ale na ten orbitrek, co máme v ložnici se nemůžu odhodlat..No, přiznám se, že jsem teď celý týden na DD necvičila nic (nebyla jsem téměř vůbec doma), tak se dneska zas chystám, už mi to protáhnutí chybí.. A chci zas najet na jillien. Ty ji necvičíš? já jsem udělala první level, ale měla jsem problémy s koleny. No, chci to zkusit znovu, ale první si musím koupit nějaké bandáže na kolena a začít cvičit v botech, protože bosky to je na nic..
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 nie,jilian necvicim no chcela som,len nemam cinky,tak teraz som uz za kardio,a zas 800cal dole,ale predtym jak som si sadla na bike tak som vyskusala kalanetiku na brusne svaly,a poviem ti ze ma to skoro zabilo,z kazdeho cviku som urobila po 20,spravne by sa malo zopakovat po 50,no viac som nemohla,ale ti poviem je to super na brucho,a budem pokracovat aj zajtra az kym sa to uplne nenaucim a chcem dosiahnut 100 pohybov na kazdy cvik,jak moj otec v minulosti,jemu to pomohlo velmi
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 Ahoj ďakujem. :-) Začínala som na 87,3, koncom června. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Cavte kocky, tak ako vam to ide? Ja som vcera piekla babovku - bola super. Zatial vsetko co som skusala podla dukan receptov bolo fakt ze dobre...Uz dost dlho som sa nevazila a chystam sa az v sobotu tak to som strasne zvedava. V sobotu som porusila alkoholom (2 x 0,5 dcl vodky). Dnes BZ den tak sa tesim co si uvarim na obed. Celkovo mam dnes 20 den diety. PS: Cvicenie som minuly tyzden flakala, kvoli nedostatku casu som to zvladla len 2x. Dufam tento tyzden to napravim.
Odpovedať
Profilova fotka
na obed som vypila asi 3dcl stavu kyslej kapusty,brucho mam jak tehotna zena,nafuknute a tvrde,jak balon,nikdy predtym sa mi to nestalo z kapusty
Odpovedať
ahojte tak ja po dvoch zeleninovych dnoch +0,7 :-p :-p :-p :-p ale co uz.Moj densny obedik vyborna syrova polievocka (nabuduce tam slahnem aj trochu cesnaku) s jednou parkou a rybka s citronom a cesnakom
Odpovedať
@15nisa ahoj.Som rada, že moje hody mi nespôsobili traumu z váhy. Stále je to 62kg. Dnes som si bola nakúpiť, minuli sa zásoby, oči mi už behali po iných jedlách v chladničke. :-p Musela som to včas zastaviť :-D :-D Dnešné menu:R- celozrnné cereálie s mliekom D-jablko O-smažené václavky(kto nepozná, hríby) s vajcom Ol- chlebík, tavený syr,šunka+rajčiny V- práve sa mi robí zapekaný karfiol so syrom, cukyňa(akože zemiaky), uhorkový šalát Mám pocit, že mi od toľkej zeleniny začnú už rásť zajačie uši :-D :-D :-D
Odpovedať
@evicka333 ahoj. Bolero je šumienka bez cukru. Majú veľa príchutí. trocha uspokojí naše chúťky na ovocie. Placky: postrúham dyňu, cibuľku, cesnak, koreniny, vajcia, a buď zahustím otrubami alebo škrobom. Záleží, či niečo ešte plánuješ s otrubami alebo nie. Prosím ťa ktorá knedla sa ti osvedčila? Rada by som vyskúšala aj ja. :-) :-)
Odpovedať
@15nisa a neviem, či som ti napísala tú moju výšku. 172cm. :-) Trochen vyššia od teba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 hej mala som 78,5 chcem tak 65 :-)
Odpovedať
@mona12071 dakujem za upokojenie snad sa to aspom o kilecko uz pohne :) a tebe gratulujem krasne vysledky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahoj, neboj moja, vo štvrtok už naklušem do práce, tak sa tradične ozvem :-p To vieš doma, milion povinností, akosi nestíham net ;-) a stále s malou beháme po Mudr., takže ani nemám moc náladu na net....ale ako som napísala, vo štvrtok sa hlásim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ahoj Evi, no túlam sa viac menej len tak doma :-( kopec starostí, a deň je krátky ;-) Chudnutie OK, zatiaľ dole -14 kg, ale tie moje pravidelné prehrešky.... :-S x-) no, príkladom by som vám isto nemohla ísť :-) Ale nevadí, dole to ide, cítim sa fajn, a hlavne, je to taká príjemná zmena :-)
Odpovedať
@melbe u mna to iste tiez uz druhy krat a ide to strasne pomaly zatm necele 2kg uz asi20 dni :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ok,tak sa porozpravame(popiseme si)potom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,ako ste natom?Mna bolia brusne svaly(co zatial nemam :-D )os vcerajsej kalanetiky,dnes to dam tiez,dufam ze spravim viac nez tych 20,kazdopadne oplati sa vyskusat,a po kalanetike kardio,aspon hodina,tak zatial
Odpovedať
Profilova fotka
prepacte za pravopis,az teraz vidim jak bezchybne pisem :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 vsak je to ucinne? ja som tiez vcera cvicila...a dnes sa citim hned lepsie. Baby chcem sa spytat aky papate syrokrem - karicku 7% ? Dnes som bola v obchode, uz nevedia co za nu pytat a uvidela som lunex 9,9% a stal o dost menej...myslite ze to je uz moc tuku na % ? Aby som to zbytocne kvoli par korunam nepokazila. Diky :)
Odpovedať
@15nisa dneska som si robila tu kasu super to jak krupicova mnam
Odpovedať
@lokalistin videla som tu recept, chcem ho skusit, len by ma zaujimalo kolko si dala toho mlieka? Diky
Odpovedať
@lokalistin zabudla som sa pozdravit - ahoj :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?