Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby,ako pokracujete,ja som porusila vcera,cele zle,no asi odznova budem v prvej faze asi 3-4 dni,tak som to pos....la,az som nahnevana na seba,som nafuknuta jak balon,ani kardio som nerobila a bojim sa postavit na vahu,dufam ze vam to ide dobre,tak piste a nespinkajte :-D
Odpovedať
@olovo80 Ahoj , a čo si takého spapala keď si tak moc porušila ? ja rozmýšľam , že si pôjdem zabehať a potom raňajky a vybehnem do mesta :-) a rozmýšľam , že čo na obed :-D čo máš ty dobrého ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 krasne suju doteras drzala jeden prehresok nevadi neboj zaradis sa zasa do diety a bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som presla do 2 fazy aniako sa to zastavilo ale neva verim ze to pojde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja som z toho zjedla dost,neni to len maly prehresok,vcera som si dala jeden velky tanier bravcoveho masa so syrovo cesnakovou omackou,co samozrejme bol syr plnotucny a omacka so zapraskou urobena a ktomu maso tiez nebolo chude,a na to este 3 lokse,takze tak,teraz som si dala otrubovu kasu a na obed este neviem,no urcite ze idem dalej v diete,a ja hlupana som zobrala rano este aj prehanadlo co bude ucinkovat niekedy poobede,a som to s tym pokaslala lebo hned 10 min nato uz som isla na wc,takze poobede ma cakaju pravdepodobne krce od tabletky :-D ,som to pokaslala no,stava sa :-S
Odpovedať
@15nisa no len nie v každom tescu,....nevieš či ich nemaju aj v dm drogerii? tam tiež maju niečo z výživy,..a mám otázku,.. nieje to nejako časovo ohraničené napríklad kedy sa majú jesť raňajky, obed večera,..nieje tam nejaké časove ohraničenie?
Odpovedať
@hamajka Nie je to casovo limitovane, ked si hladna, tak sa najes. To je vyhoda, ze nehladujes.
Odpovedať
@hamajka Áno presne tak keď si hladná sa najedz :-) ale mala by si jesť min.5 krát denne niektoré jedávajú aj okolo 20-21 hodine ;-)
Odpovedať
@olovo80 Ale neboj sa to dám rýchlo dole :-) možno budeš max. pár dní stagnovať to je všetko ;-)
Odpovedať
@lulian tak to sa mi teda páči ;-)
Odpovedať
@15nisa 5krát do dna tak to neviem či zvládnem kedže teraz jem tak 2 krát no budem si musieť zvyknuť ked chcem byť ľahšia o nejaké to kilo :-|
Odpovedať
@hamajka a koľko chceš dať dole ? a akú máš výšku ? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@15nisa tak meriam 173 a vážim 76 kíl,..chcela by som sa dostať aspoň na 67,..toľko som vždy vážila,.....čítala som na dukanskej stránke že tam sa niekde dá vypočítať že kolko by som mohla schudnuť,..nevieš niečo o tom?
Odpovedať
a tie obtuby môžem jesť do dna koľko chcem či je to obmedzené?
Odpovedať
@hamajka no o tej ,, ideálnej váhe,, neviem nič , som si nič nepočítala ;-) a otruby v 1. fáze 1,5 lyžičky a v 2. fáze 2 lyžičky :-)
Odpovedať
@15nisa takže tu dennú davku v tej určitej fáze nemôžem prekročiť?
Odpovedať
@15nisa teraz si ma zmiatla.Myslela si dúfam lyžicu.
Odpovedať
@hamajka ahoj hamajka.Vidím, že tu prišlo moje dvojča.Rovnaká výška a váha. Ja som teraz v tretej fáze. Trvalo mi 5 mesiacov kým som dala dole 14kg. Momentálne mám 62-63kg. Stále mi to kolíše. V 3.F som niečo vyše mesiaca.
Odpovedať
@11xena11 áno lyžicu som myslela ;-) dúfam , že to dobré dodržujem x-)
Odpovedať
@15nisa haha, ozaj si ma naľakala, v opačnom prípade by som jedla viac otrúb a potom sú už kalorické. :-D
Odpovedať
@11xena11 a už koľko dní si s Dukanom ? :-) a koľko sa ti podarilo dať dole ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 tak dala som uz aby ste si nemysleli ze som iimaginarna a este k tomu tazky prehlad je v tym menach ked su neni foteckyyy :))
Odpovedať
@11xena11 ahoj,..som rada že tu je niekto taký ako ja ;-) a gratulujem,..k toľkým kilám,....bolo to ťažke? aj ja by som chcela dať čo najviac lebo je mi do plaču ked na seba pozerám len sa bojím že to ako vždy nejako pokazim a nič neschudnem :-( no povedala som si teraz že sa budem snažiť so všetkých síl,.. pomôžeš mi to ak ťa môžem poprosiť, už vieš v tom chodiť a určite aj poradiť,..tak by si ma veľmi potešila ak by si mi pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,ako sa mate?Ja som pisala na zaciatku mojej diety ze mi odislo zapal dasien,a predvcerom jak som to porusila cele,si predstavte ze tak sa mi zapalili dasna ze dnes celu noc som nespala,ja neviem ci to moze az tak suvysiet s dietou,ale ma to dost prekvapilo,takze dnes bielko den este stale,no idem zatial mam vela roboty,drzte mi palce
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak dnes mi ma prist moj nohy kamarat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň prajem všetkým :-) MONA - parádný kámoš....len aby neslúžil ako nemý sluha na šatstvo :-p OLOVO - neplaš sa, ja hreším takmer každý deň a váha klesá, nemôžeš stresovať kvôli jednému obedu predsa!!!! V tretej fáze si môžeš dopraiť takéto sviatočné jedlo kadžý týždeň - to budeš tiež tak šalieť??? veď potrebujeme jesť, je to úplne normálne pre naše telo a hlavne, pri každom prehrešku si povedz, že nemá význam držať diétu na 100% celý život...... ja keby som si z času na čas nedala chuť na niečo, čo cítim že mi chýba a a fakt to chcem zjesť, už dávno by som túto diétu nedržala a porazilo by ma. Ja som si včera na obed vychutnala lasagne, pretože ich milujem a telo si pýta - a jem ich bez výčitiek, však nepotrebujeme každý deň mať úbytok na váhe...a v tvojom prípade Olovo už vôbec nie, ved máš 60kg!!!!! OK zlatko? ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) ako po case pozeram , je tu kopec novych dukaniek a moje stare partacky su fuc :-( ako sa tu tu vsetko meni , ked uz schudnes, tak sa stratis z forumu :-) no ja sa snazim vzdy ked som na MS aj sem, nazriet, ale mam poslednu malo casu, @lajba este zije? @alore je tiez stratena, akurat @zuzana018 je tu a nase motovidlo @olovo80 ty si sisina, vidis to jak si to porusila, pretoze si blaznila a brala to strasne strasne vazne, ale ze prehanadlo... hm no nic , vie to tvoj muz? moj by ma za to zabil... ja mam vahu stale rovnaku mam 61 kg.hore dole pol kila, mala som tyzden bez dukanky, kolaciky , alkohol, jednohubky na party atd a uplne v pohode. no tak to je asi vsetko..pozdravujem vas vsetky a prajem pekny den ;-) PS : uz sa tesim na vianoce a na kolaciky :-D
Odpovedať
@mona12071 ooo dakujem Ti za tu anglicku dukanovsku straaaaaaaanku , oni dorucuju aj do Irska :-) to som ani nevedela :-) este ze si tu aj ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahoj moja - no veď som ťa postrádala...taktiež premýšľam , či sa nám z tých krásnych dovoleniek aj vrátila alore a lajba - kdeže sú =-) =-) =-) =-) Inak, moja reč - netreba to brať tak vážne, život nie je predsa o diéte - treba si násjť systém, ako schudnúť a pritom si neprivodiť nejaké zravotné problémy. A ja osobne si stále stojím za tým, že pravidelné malé zhrešenie je isto lepšie, ako sa trápiť, všetko striktne dodržiavať a potom búúúm bááác, prúser a prešľap ako brno..to sa mne satať nemôže, keďže si takmer kadžý deň doprajem niečo, čo by som nemala - a dole som dala -13 kg, takže v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dopriala uz ovocie lebo som citila ze som uplne bez sil dala som si jablko a aj hrusku a super som sa potom citila dokonca som sa konecne vykadila co mam teras dost problem :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?