Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ked som zacinala pred 2 mesiacmi s DD moj muz len kritizoval,ze bude ti zle ma to neziaduce ucinky odumru ti mozgove bunky budes hladna len sa trapis, a dnes vecer zabil na plnej ciare idem aj ja na Dukana :-D :-D :-D ved ty tolko jes a furt chudnes,zazrak :-D :-D :-D
Odpovedať
takže pokiaľ sú to povolené veci, mám to dovolené :-D aj keď som predtým cvičila???môžem si večer niečo zajesť????
Odpovedať
@pupatko1 povolenych mozes doaleluja
Odpovedať
http://www.topdieta.sk/cviky-na-brucho/
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dukanky, dobré ránko sa praje :-) na dnes som si uvarila kelový prívarok s kuracím mäskom, na ako sa ja naň teším :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 mňa keď prepadne chuť mlsať, tak si dám zopár gumených medvedíkov z Lidla - je na nich napísané Ohne Fett = bez tuku :-D Snažím sa tak max. 5 ks, ale občas prešvihnem x-)
Odpovedať
@pupatko1 presne to funguje aj u mna..
Odpovedať
@zuzkaxx4 jasnééé to ako keby osmpočula toho mojho aj jamám dva mesiace a zmenilo sa od včera to že dneska -16kg a to s ami začali krámoše takže počítam ešte - 1kg navyše počas dníčkou.....teškám ale nejem vela j to je ....
Odpovedať
@lajba @cherrymania AHojte babulky, chcem sa spytat co to cvicite? Mala by som sa pustit do niecoho aj ja :) bo bike mi brucho moc nespevni :( dakujem za tipy
Odpovedať
@juanna ja cvicim toto, je to iba prvy level po 10tich dnoch ides na druhy, a potom zase na treti, je to makacka, ale je to super ;-) http://www.ulozto.sk/xtj1nJz/jillian-...
Odpovedať
@lajba ahoj lajby :-) jupiii podarilo sa mi pribrat 200 g :-D takze mam mojich 62,0 jak fajn. Dnes posledny den pri knihach bez ucenia, huraaa. A ty ako? Jilian bola? Svalovica je? :-D Dnesne menu: hemedex, 2 platky ementalu, paradajka, paprika d- polovica ananasu O- sosovicova polievka, otrubove pecivko masko Ol- jogurt +2 marhulky V-asi konecne tuniakovy salatik :-D pekny dnik prajem vsetkym namotivovanym babenam
Odpovedať
@cherrymania Všetko sa dá, ak máme pevnú vôľu :) A keď niekedy nie je pevná ( to sa mi stáva:D), tak si dávajme pozor, koľko a čoho sme zjedli. Raz darmo, sme odsúdené sa do konca života kontrolovať. Ale stojí to za to táto diéta...ten pocit je neopísateľný :) Včera som inak cvičila večer, strašne sa mi nechcelo, ale dala som to :) A dnes zasa :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@juanna Ahoj :) Ja zasa cvičím toto, je to na 90 dní. Je to tá istá cvičiteľka, ale má veľa verzií cvikov. Super je, že je to len polhodinka a som vždy totálne spotená, ale s dobrou náladou :) http://uloz.to/xi9zjGd/jillian-michae...
Odpovedať
@alore Ahoj Alore :) Gratulujem k pribratiu :D Ty si tu asi jediná, ktorá chce pribrať :D Včera som dala Jilian, strašne, ale strašne sa mi včera nechcelo :D ale už cvičím tretí diel prvej série a teda ťažšie cviky. Zvládla som ich na výbornú myslím :) Dnes dám zasa kardio :) Trošku som si ju upravila, ako som písala :D nebudem cvičiť šesť dní, ale štyri po sebe: posilňovanie, kardio, posilňovanie a kardio :D a cez víkend sa vždy niečo nájde :) Ja som si dnes priniesla na raňajky roládu s nutelou :D pekne si odjedám, mňaaaaaam :)))
Odpovedať
Ja osm včera natrafila v madarsku na mesko pomlete z morčacích prs /tu nemám šancu ho upiť aspon o tom enviem / tak mi poradte ako ho robíte mleté mesko ja skusim polievkové dve l otruby a vajíčko a koreniny a šupnem to na panvicu ako placky.... dala som si desať dní bez zeleninky ..takže odolávam a natrafilasom aj na dresing uhorkový aj cenakový tak si to trošku spestrím......inak ako sa máte medulieny
Odpovedať
@zuzana018 ja vieš čo robímv lidli je taká čoko natrierka 7,5% tuku takže toto si dám dve Pl pred krámami nehrozí nedať si sladké...asi nie som sama a aj brona s fora z dukanovej diety má taku natierku apovolenú su dve Pl denne takže ale terazuž kramoše mám tak odolávam alwe inak nestresujem dám si ahotovo
Odpovedať
@niki1979 ale no tak sa váž len ráno ja osm a zo začaitkuvážila jak debil...každuhodinu not eraz ráno z postele rovno na vecko a potom dole pyžamko a šup n avahu všetci ešte buvaju takže v pohode.......a vážim sa každé ráno .....iba ráno niekedy ked mám odvahu odvážim sa aj večer ale pre isttu to n erobím auž večšinou teraz mi váha ukazuje skoro vždy rovnako aj ráno aj večer pár deka rozdiel....
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 Tak to si skúsim pozrieť veru, lebo fakticky mám niekedy neskutočnú chuť na sladké a zatiaľ neviem čim to nahradiť. Dnes som si prečítala, z čoho tie moje milované gumené medvedíky sú, no, a už moje milované nie sú ani náhodou - bleee :-x :-p ďakujem za dobrú radu ;-)
Odpovedať
@zuzana018 gumáááááky milujem :-D robím si ešte aj všelijaké ochutené tvarohy a jogurty,keď už vážne nemôžem vydržať :-) ináč o akom cvičení to tu kočky hovoríte????? :-)
Odpovedať
@pupatko1 ahoj, pozri si link, čo som tu už dala :) Je to super cvičenie na spevňovanie tela a ešte aj kardio k tomu. Cvičím už tretí týždeň a som maximálne spokojná :)
Odpovedať
no zuzana ja tonedávam ani detom....už dosť dlho....ale na dukanovadieta.com su také bez cukru gumenne maciky ja si ichobjednávam odtadial....a tu natierku si daj kludne ..neboj ja ju em dva mesiace a chudme klokloppppp je aj farebná biela+hneda čoko aj čoko čista obe si kup lebo huť nasladké je hruza sama o sebe..a toto ta nasýti apomože prekonať všetko zleeeeeeee verm i
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 no, ja zajtra letín do Lidl, veru x-) x-) Ja deťom tiež často nekupujem medvedíky, viac menej keď len od niekoho dostanú (návšteva a pod.), ja osobne by som ich "žrala" aj každý deň...no, ale som nečítala, z čoho sa to robí a ani som sa nad tým nezamýľala... ochutené tvarohy a jogurty - no, na to ja moc nie som, vlastne ich ani nejem :-| takže tá čokoládka to istí :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no, musím sa ja na to jiliang-cvičenie veru pozrieť, rozgajdaná som ako žuvačka, musím s tým niečo robiť x-) včera som si bola na plavárni zaplávať, dnes tradičná banbinton - hodina, ale mimo to nerobím takmer nič :-( Dnes mi jedna kolegyňa povedala, že som akosi schudla :-D :-D :-D No a druhá v tom memente zmrazila môj vnútorný úsmev a povedala " hej? ja som si nevšimla, moc to nevidieť" |-| :-( :-S
Odpovedať
@vericka54 takže nie som sama :-) chuť na sladké je mojím najväčším nepriateľom a momentálne sa preteká v vlčím nočným hladom...asi si dám na chladničku reťaz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 ja chcem zajtra skúsiť palacinky, ale raz som ich robila, totál neúspech, mala som z toho trhance.....nevieš mi poradiť, ako upiecť palacinku, aby som ju v takej palacinkovej forme dala aj na tanier??? moja sa totiž kompletne dotrhala, o prevrátení na panvici ani nevravím x-)
Odpovedať
@zuzana018 to vie naštvať, to ti verím !!!! zažila som to aj ja ... asi tak približne pred rokom keď som z 86 kg išla dole na terajších 66-65 kg :-) jedna "milá" slečna sa ma spýtala,či sa mi roztiahli veci,lebo na mne akosi vysia... a keď som jej povedala,že to je tým,že mám 6kg dolu (to bolo ešte v začiatkoch), tak povedala, že to nie je možné.... asi viete ako som sa cítila... :-|
Odpovedať
@zuzana018 jajáááj, to je aj môj najväčší problém s nimi :-) ale ak nebude cesto veľmi tekuté,ale skôr také tuhšie a dáš ho na panvičku viac, tak bude aj palacinka hrubšia a pevnejšia a neroztrhá sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 no, tuším, ako si sa asi cítila..najlepšie si nevšímať, my na vlatnom tele predsa cítime, či nastali nejaké zmeny, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 takže zabudnime na palacinky, spravíme si rovno palacinkový posúch :-D Posuchy sú také hrubšie, suchšie, nie? juj, ale taká fajna palacinka s dobrým džemom... :-p Ja mávam inak posledné dni neskutočné chute - ako tehotná :-D - na bryndzové halušky, ako zatiaľ sa mi darí odolávať zakázaným potravinám, ale momentálne fajným bryndzovým haluškám by som isto neodolala x-)
Odpovedať
@zuzana018 presne tak, my vieme najlepšie, či a koľko sme zhodili :-) a my sa z toho vieme aj najviac tešiť... ale potešilo ma to, keď som tú slečnu stretla prednedávnom v meste a bola pekne pribratá :-D škodoradosť :-D áno áno, posúchy sú hrubšie a suchšie a podľa toho načo máš chuť, si ich môžeš spraviť sladké alebo slané ;-) s tými chuťami ťa chápem, lebo ja som taká istá ! ja mám chuť na všetko, čo teraz mám zakázané ... či je to chlieb s maslom alebo bryndzové halušky :-D ale odolať dobrej čokoládke je pre mňa to najhoršie !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?