Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :) takže 4 faza a ja podávam hlásenie.... som to totálne posrala!!!!!!!!!!!!! mam slabu volu, a zistila osm, že pokial nemam presne stanovene pravidla, ja sa na uzde nedokažem udržať to znamena: začala osm sa prejedať a už na sebe citim jojo efefkt, čiže sa davam od zajtra naspäť do 2-3 fazy, proste nasadzujem B dni- aspon 5 aby to zišlo dole to čo som nabrala,a potom BZ dni, ale už to nebudem brať hrozne važne, občas si dam aj nepovolene veci, možno sem tam celý obed zjem a podobne, zsitila som, že ja sa musim nastaviť na takýto ŽIVOTNÝ ŠTYL jedenia, lebo inak to podje znovu hore....
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida A kolko si schudla a za aký čas keď smiem vedie´t ?? ono je pri každej diete jojo efekt to my sa budeme musieť do konca života kontrolovať :-(
Odpovedať
@atlantida ahoj tak isto som sa aj ja začala prejedať a výsledok kilá začali ísť hore tak som si povedala dosť a už 6 deň sa držím ...síce nechudnem ale ani nepriberám...aspoň keby som to ustála...
Odpovedať
ahojte...váha mi trošičku stagnuje, ale to bude tým, že som si dala viac zeleninky ako mäska lebo sa mi jej žiadalo a bola som nenásytná :D ale pokial to bola len zelenina tak myslím, že to neva :) dnes som mala B deň a zjedla som viac mäsa ako obvykle aj keď to do mňa moc nešlo :/ ale dúfam, že keď sa zajtra postavím na váhu tak sa to aspoň o trošičku pohne smerom dole :)
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy 8 kg? mesiac som bola v 2 faze.... :/ veď to :/ normlane mam zlu náladu celé dni, ale sama si za to možem ... @vericka54 a ty si v kt. faze??
Odpovedať
Profilova fotka
ja nedrzim ziadnu dietu..15 kil je uz dolu bez jojo efektu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si riadne rýchlo schudla wau klobuk dole @atlantida :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes sa vám musím pochváliť som zacvičila uplne celí level 2 z jilian po dva krát som to pred koncom vzdala a dnes uplne celé :-). budem mať krásne ruky už sa na to teším a dokonca som citila také brušné svali o ktorých som ani nevedela :-D. dnes mám deň B tak na raňajky hneď po cvičení bol protein šeik z umelím sladidlom na desiatu bude polka tvarohu. obed ryba, olovrant otrubové pečivo z cottag a večera asi jedne kurac rezeň ešte uvidím 8-) . Prajem vám krásnu nedeľu:-)
Odpovedať
@winzy ahoj winzy :-) nevadi, ja som vedela z esi len zle precitala, stava sa :-D no ja som sa dnes zobudila so svalovicou na stehnach a pod pazami a na ramenach :-| jeeej , no bodaj by to bola pravda s tymi 400 kaloriami :-) to by bolo super. to pisu na to dvdcku? a ty to cvicis kazdy den? ja si vypijem kavu, dam si pohar sumiveho vitaminu a idem civicit , dufam, ze to dam s tou svalovicou... cvicim na lacno, tak mi je to lespie a ja som pocula ze ak cvicis na lacno, kalorie idu dole o nico rychlesie.. to som sa niekde docitala, poobede este 2 hodinova prechadzka, musim bojovat! Dnes rano sa vaha pohla konecne zase od utorka som stala na jednom mieste. dnes 66,4 kg. pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania keď som prvý krát cvičilia prvý level tak som nebola schopná cvičiť 3 dni ja som jednoducho nemohla :-D. Ale potom keď svalovica ustúpila tak už to išlo ako po masle a už som ju nemala ani keď som si dala 2 týždne volno :-D. Ano na dvd to stojí že spališ 400 kal aj som s nou čitala jeden rozhovor a tam to tiež spomenula. Ako často cvičím ??? no to je ťažko povedať dala som si závezok od nedele do štvrtku 5 dní a 2 dni volna. Ale či to tak vydržím neviem. ;-) dám vedieť
Odpovedať
ahojte baby ja dnes -200g ]-( takze 61,9 ja uz nechcem chudnuuuuut :-| Dnesne menu: Kedze som vstavala pomerne neskoro spojila som ranajky s desiatou a pridala som sacharidy: 1 klasok kukurice, nektarinka, 150ml cerstveho pomarancovo grepoveho dzusu, jahodovy jogurt, platok syra :-D pohyb- prechadzka obed- zeleninova polievka, kelovy privarok + fasirky ( zaradujem spat do jedalnicka chude brav.masko) ol- jogurt vecera- otub. pecivko+ cottage+ zeleninka
Odpovedať
@winzy pri DD sa proteinove napoje nemozu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katkita prečo ????????????????????? je z umelím sladidlom riedi sa mliekom a dokopi má necelých 88kalorii
Odpovedať
@cherrymania ja idem z podobnej váhy ako ty, v januári som začala s 68 kg, medzi časom si mala aj dva mesiace pauzu, pak som sa zasa namotivovala, pak zas hrešila a taak..však to všetci poznáme a dnes som na váhe 62,5.. ide mi to brutal pomaly dole ale som spokojná, pretože čím pomalšie budeš dávať tie kilá dole tym pomalšie sa dostanú späť..takže neni sa kam ponáhlať..moj ciel je 58 kg..a ak verím v zázraky bolo by 55 ale to nebude :-)
Odpovedať
@winzy nie je ozajstné jedlo. Proteínové prášky sú vyrobené z vysoko koncentrovaných bielkovín, ktoré môžu zbaviť telo prirodzenej rovnováhy.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita nie nemáš pravdu je to jedlo! Proteínové prášky sú bielkoviny, ktoré sa nachádzajú bežne aj v potravinách. Hlavnou výhodou je ich čistota a koncentrovanosť. Keď zjete 200 gramov kuracích pŕs neznamená, že ste zjedli 200 gramov bielkovín. Jedna dávka 80% proteínu (cca 30g) obsahuje podobné množstvo bielkovín ako 100g kuracích pŕs. Takže proteín je skôr náhrada za jedno jedlo, ktoré by ste zjedli počas dňa. V živote sa stretávame so všetkými druhmi bielkovín. Najpoužívanejšia je srvátka, ktorá obsahuje veľa aminokyselín a rýchlo sa vstrebáva. Rýchlosť vstrebania predstavuje dôležitý faktor pri výbere prípravku. Srvátka je vhodná ako doplnok stravy po tréningu, alebo hneď ráno. Vaječná, mliečna bielkovina a kaseín sa vstrebávajú pomalšie. Vhodné sú preto niekedy počas dňa, prípadne večer pred spánkom. Sója ako zdroj bielkovín patrí svojou rýchlosťou niekam do stredu. Je vhodná na dopĺňanie rastlinného typu bielkovín v strave. Proteínové výrobky používajú ľudia, ktorí chcú hlavne skvalitniť svalovú hmotu. Naozaj som nenašla v dd diete že by sa nemal. A myslím že ak si ho dám po cvičení a za 2 hodky si dám niečo husté tak nerobím nič zlé pre svoje telo. To je moj názor :-) pekný deň
Odpovedať
@cherrymania Ok, cvičíš nejaký iný druh. Ja cvičím body revolution. Je to na 90 dní. Tu je link: http://uloz.to/xi9zjGd/jillian-michae... Už idem na trojku. Prvé dva týždne som cvičila 1, 2 :) no ale necvičím to šesť dní, ale len 3 alebo 4 dni, ale tak no a čo :D aspoň niečo :)
Odpovedať
Ahoj Alore :) Ty sa moc nehýb, lebo len chudneš :D sa stratíš :D (robím si srandu). No budem cvičiť ako som písala. štyri dni po sebe a z toho každý druhý kardio :) cez víkend sa vždy niečo nájde už :) Ale dnes som sa vážila a máme to skoro už za -18kg :) Ešte uvidíme zajtra, lebo smerodajná váha pre mňa je vždy v pondelok rán :) Cez týždeň to neriešim, či je viac alebo menej :D Skúšku Ti rozhodne nezávidím, už posledná? Držím palce :) Neznášala som sa učiť na skúšky v letnom semestri :D Vonku krásne a v ruke odborné knihy :(
Odpovedať
@lajba Ahooooj Lajby :-) Gratulujem k -18 kg wau, velmi ta obdivujem, len tak dalej. Krasne ti to ide, vidno ze si velmi odhodlana a motivovana. Teraz ked cvicis ti to pojde jedna radost. ;-) Skusku mam teraz vo stvrtok a este poslednu buduci utorok- ta je najlahsia. Najtazsiu co som sa na nu ucila 3 tyzdne uz mam, takze tieto dve nejako doklepem :-D Drz mi palce potom vo stvrtok, nech dobru otazku potiahnem, lebo ja mam vzdy stastie jak.... :-D :-D Teraz som si na pondelok a stredu aj fitko zathla,musim sa este vela ucit, nestiham :-|
Odpovedať
@alore Hej som odhodlaná :) a čím ďalej, tým viac :) Dnes bola u nás moja mama, tak tá hneď, že aká som už chudá :D v tomto teple mi ani jesť nechutí moc :D jasné, že budem držať palce :) jak inak, nech to máš už za sebou a môžeš si užívať leto :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,dnes som pozerala v obchode krabie tycinky a vsetky boli s obsahom cukru a skrobu zemiakoveho,tak akoto ze baby z toho robili chlebik????
Odpovedať
@winzy ale my sa bavime o DD, cize by sa proteinove pripravky nemali. v prvej vete pises " nie nemáš pravdu je to jedlo! " a nasledne "Takže proteín je skôr náhrada za jedlo " takze NAHRADA ZA JEDLO NIE JE JEDLO, dakujem za porozumenie chudni ako chces, ale bavime sa tu o DD !!! dakujem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita :-)
Odpovedať
@atlantida ja som v druhej lebo to stale rusim..
Odpovedať
no zajtra ideme nasim, po 4 dnoch sa budem opat vazit,som celkom zvedava, ci som sa konecne pohla, lebo uz tyzden stojim :( pohne sa to este?
Odpovedať
@lajba Ahoooj Lajba :-) co nove? Ja som pribrala 100g po tych vcerajsich sacharidoch, ale nebola som na velkej takze mozno sa tesim zbytocne :-D ale aspon to neni 61,9 ale 62 ;-) Menu: R- oturbove pecivko, cottage paradajka, paprika D-polovica melona O-zeleninova polievka, fasirky + kel (mam toho este vela aj na dva dni, mama to nejako neodhadla :-D ) Ol- mango jogurt, 2 nektarinky V- este neviem Chcem spat slnko 8-)
Odpovedať
@winzy ahoj winzy :-) no tak vcera som to odcvicila, pri cviceni som tu svalovicu necitila, ale ked som skoncila, tak dovidenia! takzo mi je sdanit si aj na zachod :-D dnes idem do prace na 8.00 tak rano nestiham , zacvicim si poobede, ked pridem z prace. tak nech ti to vydrzi ;-) ja sa budem snazit to dodrzat...len si musim kupit cinky, lebo flase s vodou sa mi niekedy smykaju z ruk a je tp na prd.
Odpovedať
@lajba aha ano, dakujem za link stiahnem aj tak a pozriem to . uz si pomaly zvykam na ten rezim , ze odcvicit proste MUSIM! velmi velmi by som chcela dat dole este tych 6 kileciek .. uvidime :-) pred tebou ale klobuk dole, keby som bola aspon z polovice tak uspesna ako ty .. ;-) Inak dnes +200 g mala by som ist na wc, ale nejde to hahahaa :-S
Odpovedať
a ozaj zeny ako to striedate tie dni? ja teraz idem skusit 2 dni a 2 dni, uvidim ci to bude ine... zatial som dala dole 5 kg, do vysnivaneho cielu este 6.5 kg uf =-)
Odpovedať
Dobre ránko a váha stojí a stojí, ale hlavne ,že nejde hore....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?