Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lajba pozriem sa naň určite ;-) ja teraz cvičím na steperi, 20-30 minút, potom si dám série brušákov a taktiež aj cviky s činkami... 28.7. odchádzam na dovolenku a už teraz mám mindrák z toho, že musím ísť do plaviek .... ach jáááj :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 prečo mindrák? sa bojíš, že si taká skvelá, že neunikneš ani jednému mužskému oku??? :-D Určite si peknučká, tak si tie bikiny, vodu, slnko vychutnaj a myslí na to, ako si už krásne schudla :-)
Odpovedať
@pupatko1 prosím Ťa, keď ja som mohla mať dvojdielne plavky, ty môžeš mať bikiny :) A pekne hrdo vystri hruď a choď sa pekne kúpať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 a ešte sa nám pochváľ kde budeš tvoje telíčko smažiť na slniečku????
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro a ako si na tom teraz s váhou? ešte držíš Dukana?
Odpovedať
@zuzana018 :-D :-D toho sa určite nebojím :-D mindrák preto, že predsa ešte nevyzerám tak, ako by som chcela :-( a za ten mesiac sa mi asi nepodarí spraviť žiaden zázrak ... ale ďakujem vám kočky za povzbudenie, pretože hneď sa mi nejako lepšie myslí na dovolenku po vašich slovách ;-) :-) a svoje "tehličky" si budem smažiť v Chorvátsku na Krku :-)
Odpovedať
aké jogurty sú pri tejto diéte najlepšie??? ja mám nakúpené sabi biele nízkotučné 0,5 % ... skúsila som aj z jednoty nízkotučné jahodové, ale neboli nič moc... spolubojovníčky vy jete aké??? :-)
Odpovedať
a môžem jesť aj cottage cheese???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcence...naozaj dlllllho som tu nebola ]-( Co ma mrzi,no nejak nestiham.Dnes som po dlhej dobe piekla chlebik a musim vam ho odporucit. Je chutovo velmi dobrucky . :-p 250g tvarohu 4 lžíce ovesných otru 4 lžíce pšeničných otrub 3 vejce- bílka vyšlehat,ale nemusíš. 1/2 prášku do pečiva kmín,lněné semínko a 2 stroužky česneku, nebo lžičku sušeného česneku málinko soli.Vše smíchám a dám na pánev do trouby, v pánvi je kolečko papíru na pečení...Peču až je chlebík hezky tmavý. Tak 20-30 minut při 180 stupních... Tak ja som ho piekla az hodinu a v hrncoch od tefalu.Mame take trojvelkostne.Piekla som to v tom najmensom presne s rovnakym postupom a aj krasne siel vyklopit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
toto su tie hrnce ;-)
Odpovedať
@bambi2424 ahooj bambi, krasny chlebik si upiekla, musi chutit vynikajuco. Chcela by som sa ta spytat ci uz ti prisli tvoje dni? Ja stale nic. Uz som zufala. Vyvolavacku nechcem riesit. Vlasy ti nepadaju? Mne asi polovica vypadala, uplne chumace ach :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 vyzera to uplne skvele az sa mi nechce verit, ze tam nieje muka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@prezidentka ahoj...prepac ze otravujem,chcem sa spytat na tie riasy,ja som si ich kupila,teda neviem ci tie iste alenieje nahodou v zlozeni palmovy olej?????v mojich je...nevadi?????inak minula som tam vyse patdesiat eur:))
Odpovedať
s veľkou hrôzou a zdesením som teraz zistila,že moja váha sa posunula smerom HORE !!!! :-( :-( :-( som v depke... to bude tou mojou zlou disciplínou... ach jáááj :-( nedodržiavanie sa mi vyplatilo... môžem začať odznova??? 1.fáza tri dni a ďalej 2.fáza ???? prosííím poraďte mi... som z toho na nervy... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 hlavne kľud ;-) Ja som síce viac menej nováčik, dnes je to presne 3 týždne čo som na DD, ale podľa toho čo som čítala, začať kľudne môžeš. V tej knihe sa aj tuším píše, že pozor aj na tie najmenšie prehrešky, ktoré mi pokladáme za také, že nemôžu ublížiť,ale spravia svoje :-| Mne napr. tiež váha skáče smerom hore, potom ide zasa dole, a zasa hore...asi je fakt najlepšie ako písala aj Lajba, vážiť sa raz za týždeň a tú váhu brať ako smerodajnú, a tú si aj zapisovať. Ja sa vážim každý deň :-p , ale do tabuľky si píšem len váhu v nedeľu ráno a taktiež sa vtedy aj meriam. Dnes ráno som nevydržala a premerala som si len prsia (túžim z nich dať dosť veľa cm dole a veruže -3,5cm :-D ) Hlavne sa moja nevzdávaj a pokračuj ďalej, skús si tie prehrešky čím viac odpustiť. Ja keď mám chuž zhrešiť, tak si vždy poviem NIE NIE, čím rýchlejšie schudnem, tým kratšie sa budem trápiť s diétou x-) x-) :-x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 no, tak chlebík ako od pekára - len mám jednu otázočku, kladná odpoveď by ma fakt potešila - môžeme v DD takéto kadejaké semienka???? Ja milujem chlebíky so slnečnicou, s ľanom a podobne, len akosi som v tom, že ich teraz nesmieme. Rada by som sa mýlila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore fúúúha, meškajú dni? padajú vlasy??? no, to nie je moc dobré :-S Diétka si asi robí s organizmom čo chce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 ja kupujem len biele nízkotučné.....si v II. fáze? tam je ovocie ešte zakázané, z toho súdim, že aj také jahodové jogurty by sa nemali... i keď mi je jasné, že s jahodami veľa spoločné nemá :-D
Odpovedať
@pupatko1 j asi kupujem aj ovocné v agromilk čokoládovo bananový aj malinový a hlavne ti odporučam ak máš rada acidko alebo potom nalepšie je nízkotučný bilei ochutený steviou a + bud škorica alebo ....otruby a tak
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj mne padaju vlasy a čo sa týka menštruacie, tú som nemala ešte ani raz od začiaktu diety.. :/
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida no nestrašte...ako ja veľmi túžim konečne schudnúť, lepšie vyzerať, ale nie na úkor zdravia. A také, ako vypadavánie vlasov či meškanie, no, nechcem mudrovať, to ale moc zdravé nie je :-( :-( :-( Ja mám dostať tak cca v pondelok, prví krát, lebo som vlastne DD začala počas svojich dní, tak uvidím. V každom prípade, ak to naruší cyklus, alebo budú húfom padať vlasy, končím :-( :-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
kočky poraďte mi prosím, kde zohnať Stéviu, a ak ju zoženiem, čo kúpiť - tabletky? tekuté? prášok? listy? ďakujeeem :-)
Odpovedať
@zuzana018 panika trošku opadla,ale aj tak ma to stále hnevá :-| ale dám s tým rady,dnes idem od začiatku na 1.fázu a už to budem striktne dodržiavať a moja vôľa bude musieť byť taká pevná ako tá tvoja ;-) :-) noo aj ja kupujem sabi biele nízkotučné 0,5% tuku, mala som aj z lidlu, tie mali ešte menej 0,1% tuku,ale neboli biele a mali v sebe veľa sacharidov ... takže tie som vylúčila :-) tie biele nízkotučné si aj niečím ochucuješ??? alebo ich papáš natvrdo bez ničoho? :-p a tvaroh tiež papáš,že? ja neviem aký je pre DD najlepší... ale kupujem odtučnený na pomazánky, taký v črievku,nie je síce nič moc,ale tak čo už :-D počkaj počkaj, takže si dala dole 3,5 cm z obvodu ???? woow tak to si potom vážne dobrá ;-) :-) blahoželám :-) teraz som sa vážila,tak najbližšie sa odvážim a pomeriam na konci 1.fázy, čiže asi tak niekedy v nedeľu :-)
Odpovedať
@lajba laaaajbyyy ahooooj dala som tu skusku :-D :-D :-D uf som tak nevyspata, vstavala som o tretej a ani nechci vediet co som pojdela. 2 ovocne aktivie 0%tuku a cukru s otrubami, jednu teraz, samu pomazanku pol kelimka a za hrst gumenych cukrikov o 4 rano :-D nuz mala som nervy. Dnes mam inak biely stvrtok 8-) Idem do hainburgu do billy na nakup a cestou este do metra. Netusim co budem dnes jest, nemam cas varit. Na veceru isto makrela a na obed neviem. Dnes aj pohyb konecne idem strihat zivy plot, plus fitko vecer jupiiiii konecne.
Odpovedať
@zuzana018 u nás ju majú v bio obchode,aj ja si ju chcem kúpiť :-) ale to v akom stave si ju kúpiš,to závisí len od teba a hlavne od toho v akom stave ju predávajú :-D tak tak ja si myslím, že najlepšie by bola asi stévia buď v tekutom alebo práškovom stave, keďže tá sa bude aj pri kuchtení,pečení a ochucovaní najlepšie primiešavať do všetkého ;-)
Odpovedať
@zuzana018 nechodiš do madarska tam je prášok aj tabletky a normálne si kup to modre sladidlo kým nemáš steviu to je bez cukru tuku....jaho používam furt..a ked si ho dáš viacej je ako prehánadlo ked ta zapečie xixix umn afunguje dostatočne niekedy potrebujem prečistu.....tak nestresuj zbehni do najbližších potravín a kup normálne umele sladidlo a bude neee
Odpovedať
inak vlasy padaju aj mne nenormálne, dneskahovoril doktor v teleráne nevideli ste ab ysme nevylučovali uplne sacharidy pri dukanovej diete lebo to nem dobre.......takže dievčatá ja som sacharidynevylúčila uplne...to sa vlstne ani nedá.....a viem že zdravo sa stravovať neznemená jesť len hnusne jedla..jeto faj štýl ktorý sa mi po dvoch mesiacohc začína páčiť zdravo a odbre....takže dnesa si všetky dáme nejaký sacharid
Odpovedať
Profilova fotka
@pupatko1 Áno, 3,5 cm z obvodu a z brucha - 5cm, ak som dobre merala. Ale váha nič moc, dnes sú to presne 3 týždne, začala som na 79 kg a dnes ráno 75,6 kg. Ale hlavne nech idú tie centrimetre dole, o váhu mi až tak nejde. A čím menej kg, tým kratšie v konsolidačnej fáze x-) x-) :-x :-x Jogurty mám z Tesco, volá sa Natur, biely, nizkotučný, 0,1% tuku, mne osobne chutí, je hustý, a používam ho do chleba, placiek a podobne, lebo tvaroh mám síce rada, ale len z kopcom práškového cukru :-D :-x takže teraz - zabúdaj, zabúdaj :-D Ale ak tvaroh, tak roztieerateľný - ale vzhľadom na to, že nemám naň momentálne vôbec chuť a už 2 kelímky som vyhodila, lebo prešla záruka, tak si ich teaz ani nekupujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Gratulujem ku skúške, šikulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 do Maďarska to mám cca 250 km, takže eee, nechodím. Ako ja mám tekuté umelé sladidlo kúpene, to je OK, ale som čítala o tej Stévii, ako dobre vplýva na organizmus, má kopec priaznivých učínkov, preto ju chcem mať :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?