Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@atlantida ja sa chystám do 3.fázy...chcela by som od utorka po veľkej noci ísť do nej
Odpovedať
Profilova fotka
Dukanky a co take si idete varit pocas sviatkov?Nejake napady :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka chcela by osm si ujasniť par veci ešte pred tym ako pojdem do 3., planujem tak za 1-2 tyždne: * 1 porcia ovocia denne, 2 krajce celozrnneho chleba, 40g syra - toto mi je jasne :) :) * 2 x do tyždna jedla so škrobom: cestoviny, zemiaky, alebo ryža *2x do tyždna jedlo podla želania tzv. HODY: to je myslene celé menu aj dezert aj polievka a aj hlavne jedlo? či len jedno z toho ? *jeden den do tyždna stanoviť si BIELKOVINOVY den? - v ostatne dni možem zeleninu? či mam striedať ešte stale B a BZ dni? dobre som tomu pochopila? a to hned od začiatku či prvu polovicu 3 fazy len jedny hody a jeden krat jedlo so škrobom?
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 iba vodičku ideš PAPAT? :D :D to ja zase takto nie, asi si urobim pudingovu kašu s otrubami :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanuska257 :) jaj ja sa chystam asi o 2 tyždne, lebo neviem, mam dosť take bruško ešte by osm chcela to potiahnuť par CM, ak by som nahodou v 3faze trošku pribrala... :/
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ano :-) Ale neviem či to vydržím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 tak uvidiš, ja by osm asi v kostole odkvecla keby osm len o vode bola ;) isto isto ... mimochodom u nas doma rozvoniava čokoladovy kolačik s čokoladovou polevou.... :) idem si dať.... škoricove mliečko :-P
Odpovedať
@atlantida a koľko si už v druhej fáze? koľko si schudla? ja už sa chystám asi dva týždne do 3.fázy, ale nejako zo strachu tam neviem prejsť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanuska257 presne to iste aj ja, mesiac som v 2. schudla som 6 kg, neviem teda, nevažila som sa skoro 2 tyždne :-P ... a neviem neviem stale to odkladam že prejdem a nakoniec nič z toho ešte stale :) chcem ešte vydržať tyžden alebo kolko, neviem sama :/ bojiiiiiim sa lebo som si kupila tesne rifle, a bojim že v 3 priberiem
Odpovedať
@atlantida v první polovině 3. Fáze jen 1x týdně příloha (nejlépe celozrnné těstoviny nebo celozrnná rýže - 225g, brambory spíš výjimečně) a 1x týdně hostina v druhé polovině to můžeš 2x týdně. Hostina nebo hody je myšleno 1 celé menu (polévka, hlavní a dezert) ale bez přídavků. 1x bílk. den, v ostatní můžeš i zeleninu. Doporučuji nepospíchat a přidávat to postupně - mně hned 1 kg naskočil :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka jj... ratala som s tým... ale chem to urobiť tak že chlieb ešte stale budem trošku obmedzovať, budem jesť asi pre začiatok len 1 kusok chleba , a budem si piecť ešte to dukanovske pečivko, a taktiež ten syr nechcem moc davať, ja som ani pred tym nejak syry moc nejedla.... a dakujem za info :) :) ..a tie cestoviny by mali byť radšej celozrnne hej??
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 Ahoj, ano, pizza mi chutila, aj ked pocas pecenia to vyzeralo rozne :-S, ale ked som urobila tak, ako som pisala( tenke cesto, poriadne prepiect zospodu), bola super, ani by som nepovedala, ze je to to Dukanovske cesto, dobra chrumkava bola. Muz mi hned zjedol polku ;-) Ked som ju prihrievala, to uz nebolo bohvieco. Ty si ju uz robila?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Myslite si, ze sa da urobit klasicka Velkonocna hrudka z nizkotucneho mlieka? Asi by to nemal byt problem, to zrazenie asi sposobia vajicka, nie?
Odpovedať
@daniela_7 ,,myslim, ze ano,,,skus,,,a daj vediet:)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 presne nad tým uvažujem aj ja ale idem k našim tak to skúsim po sviatkoch :-)
Odpovedať
ahojte..dnes 5 den ...1 faza....povodna vaha 72,8 kg...dnes 71,1 kg...od zajtra idem na 2 fazu..nieje to zlozite..na dukanku som sa dala ,pretoze som restala fajcit a z 67 islo na skoro 73...citam vase prispevky a som rada ,ze sa k vam pripajam...no vmam 51 a vtedy to ide vsetko tazsie...Velka noc je pokusenie ale zvladnem to..ked som dokazala prestat fajcit..uz 3 mesiace...hihi..dnes peciem zakusky...3 druhy..som dobra..ale neochutnat bude problem,,,drzte palceky
Odpovedať
Profilova fotka
@macibobka Držím palce :-) Ja idem zajtra na oslavu a neverím tomu že nezhreším :-) Gratulujem, že si prestala fajčiť kiežby to každý dokázal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes 5. deň 1. fáza -0,3 kg zase jak vcera, spolu - 2,4 kg :-| vcera som zle vypocitala vcera bolo - 2,1 :-D od pondelka pridávam aj zumbu (doma skákanie pred pocitacom :-D ) tak uvidime ci to pojde rychlejsie :) v nedelu oslava, 90-ka, takže neverim že sa mi podarí bez prehreškov :-| no dajak bolo dajak bude :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Ja idem zajtra na oslavu a o týždeň v sobotu máme doma oslavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ako to poriesis?? bo napr nám objednali jedlo taze vyberat velmi nemozem ta uvidime co bude na tom tanieri :)
Odpovedať
@atlantida Ahoj ja som si dietu trochu ulahcila...zacala som v maji 2011 dala dole 15kg ..presla som vsetky fazy a teraz som v druhom kole a v 2hej faze a 5kg dole:):) Myslim ze ked treba zhodit viac kil tak je lepsie si tu dietu rozdelit na kola:):):)...lahsie sa dodrziava:):):)
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora čitam tento forum od zaciatku a si pre mna velkou motiváciou a aj tvoje receptiky su super :) drz sa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Vôbec netuším ako to po riešim :-) Nebudem jesť alebo trošičku zhreším :-) Už som z manželom dohodnutá že ja ak niečo okoštujem on to doje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ak mate niektora zapchu, mne napriklad pomaha pudingovo ovsena kaša, naozaj, už 3ti den za sebou som si ju urobila a dnes som bola na záchode ako pred dietou, uplne bezproblemov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora fuha :) super si :) ja tuto dietu orbim už na 2x, predtym som nevydržala, ale tento krat si verim že to dám dokonca :) ani necitim že by osm držala dietu, uplne som spokojna :) chystam sa do 3tej fazy nejak za tyžden, možno dva :) ale tej 3tej sa bojim najviac :/
Odpovedať
Profilova fotka
moj dnesny obedik :) a mamka mi v diéte pomáha tak sa tesim :)
Odpovedať
Ahojte baby.tak sa odhodlavam zacat.zavidim,nie v zlom,kazdej z Vas tu pevnu volu.ja nie som moc velky kuchar,mam hokej z toho co mam nakupit na zaciatok. . . Poradte mi co mam mat doma
Odpovedať
Profilova fotka
@lexik1 ahoj :) ja tiez neviem varit ale experimentujem a aj mama pomáha :) a pevná vola...tiez mám ťažkosti ale len sa musim do toho dostať :) mala by si mať doma otruby, vselijake nizkotucne bielkoviny napr syry, acidko, jogurt biely, mlieko atd, maso: kuracie morcacie ryby alebo ostatne ale chude maso, v 2. fáze potom kopu zeleniny :) potom napr tuniak vo vl. stave, krabie tycinky a podobne :) vela stastia :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sa držíme dnes len vodičky a @wikinka90 tu hádže také dobroty :))
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini vodicky??? joj dievcence nehladujte :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?