Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Máme dnes očistný deň iba voda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 je spln tak detoxikujeme:))
Odpovedať
Profilova fotka
baby, čo vy považujete za prehrešok? aj ochutnanie z plnky/ piškotoveho cesta pri pečeni??? :D povedzte mi že toto nie je nejake hrozne :D :D :D
Odpovedať
Ahojko fanky dukanovej diety. Ja si myslim, ze ked sa clovek tak jednostranne stravuje a to je jedno cim schudne tak ci tak lebo si telo zvika na zmenu a to je stres. Lenze ked sa s nou prestane tak sa pribera a to hned dvojnasobok. Ja potrebujem schudnut este 3 kila. Chodim na power plate 2xdo tyzdna do fitneska na aerobic alebo zumbu zalezi na tom ako pracujem. Stravujem sa podla walleczek metody. To nie je ziadna dieta. Sasha Waleczek vystudovala vysoku skolu vyzivy a pracuje v tomto odboru uz roky aj v zahranici. Potraviny spravne nakupit, pripravit a spravne spolu kombinovat ja k tomu pridavam po trainingu viac bielkovin. Clovek moze pri tejto methode vsetko jest a to 80 percent stravy podla methody a 20 percent podla chuti. To co mna pri tejto methode stresuje je , ze sa musi jest viackrat za den. Asi je este na Slovensku neznama ale dufam ze nie dlho. To je jedno ako chudnete nase tela funguju asi kazde inak lebo kazdemu z nas nieco ine pomoze. Prajem vam vsetkym vela stastia pri chudnuti.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Myslím si že to nieje prehrešok lebo aj ja koštujem jedlo ktoré robím ináč neviem ako by som to dochutila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ved toto ... :D sa to ani neda, ved a lyžička niečoho ved to ani nezajde do žaludka poriadne :D sa to rozpusti enzymmi ešte v slinach :D teda ja sa na to spolieham :D :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ja normálne koštujem jedlo akurát používam malú lyžičku predtým som používala veľkú :-) Akurát mi volala sestra, že už majú torty doma na zajtrajšiu oslavu až mi začali sliny tiecť ale zajtra určite okoštujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som vybrala z rury kopkovy kolac a som sklamana, je uplne iny ako minule. Teraz som ho dala do novej silikonovej formy a vysiel mi z nej cely "spoteny". :-S Cesto je vlhke, aj napriek tomu, ze som dala specialny program na pizzu. A nie je ani tak nakysnuty ako minule :-( :-( :-( Neodporucam silikonove formy!
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 a predtým si ho v čom piekla??
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida samozrejme že nie ved si to nespapala celé:))
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida v janskej miske na papieri na pecenie. Kupila som si nove silikonove, najprv jednu formu, na muffiny a neuvedomila som si, ze su take mokre kvoli forme, lebo vtedy som ich piekla 1x. Ale pri kopkovom kolaci som videla rozdiel, forma bola po vybrati kolaca uplne vlhka. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 jjaj lebo ja to chcem piect vo forme na tortu, mdnes sa na to chystam
Odpovedať
Článok sa načítava...
cawte pirane, ako velkonocujete? ja u rodicov spolu s otrubami, pozeraju sa na mna ako na zjavenie :-D :-D :-D :-D a baaabka, ani nekomentujem ...este ze vcera bol pôst 8-)
Odpovedať
@daniela_7 ja som si vcera u nasich urobila buchticky v tej silikonovej forme na muffiny, moja mama ma len silikonovu a dobre mi vysli, akurat ze hned ako som ich vybrala z truby, tak som tie buchticky vybrala aj z formy na tanier....
Odpovedať
@atlantida nie je to take hrozne, ja chutnam tak, ze do vsetkeho co varim, ponorim malu lyzicku a oblizem ju :-p
Odpovedať
@atlantida tie halusky, to bol masaker :-D na trikrat som ich hadzala do vody, stale sa mi rozpadli, teda az tie tretie vysli a chutovo ok. Dala som 1 vajce, 2 lyzice otrub, 1 lyzicku skrob. prasku a nejake korenie, vymiesala akoze to vyzeralo ako normalne halusky, len farbu to malo tu otrubovu. Idem suverene hadzat do vody, ze akoze ok a sranda, rozpadla sa :-D ...tak som vypla, vodu vyliala, do hmoty vsypala viac otrub a opät to skusila, a zas sa rozpadla...treti pokus vysiel, ale to cesto bolo uz o dost hustejsie ako bezne mukove haluskove cesto...porciu som si rozdelila na dvakrat....ale fajne chutili, pridala som si k nim oprazenu cibulku so sunkou a tvaroh.....fajne aj vonali 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake fuha no presne toto :D takuto prihodu poznam, tiež som si robila halušky do zeleninovej polievky, a presne sa mi tak isto rozpadli, tak som sa na to z vysoka.... :D :D :D :D
Odpovedať
@atlantida ja nastastie len do vody, tak som ju mohla vyliat a dat zovriet novu...skoda tvoje polievky :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake vieš čo, ja som najprv hodila len 2 kusky do tej polievky a ked som videla že sa to rozpadlo tak som už nepokračovala :-P trošku to tam plavalo, ale nevadilo to :-P vravim si že už idem do 3 fazy po sviatkoch, tak už nejak vydržim a cestovinky si budem robiť , aj ked len raz do tyždna ale... :D juchuuuuuuuu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake He, he, ja som len mojej mame vysvetlovala DD a tak ma lutovala, ze jem otruby :-( Ja sa snazim nehovorit o mojej diete druhym, lebo je to len vela otazok. Len par ludi to vie a stale sa ma pytaju, ze kolko som uz schudla a hodnotia ma, no frustrujuce ]-( Boli sme minule s kamoskou vecer v meste a ja som pila najprv matovy caj, akoze som uzimena a potom colu light. Ona mojito a tiramisu, vkuse ma nukala ... :-( joooj. @atlantida @trupkake Myslim, ze na pecenie hlavne tohto typu cesta su lepsie plechove formy alebo sklenene. Predsa sa to lepsie prepecie ako v plaste. Hlavne, ze uz mam celu sadu silikonovych ]-( Ale vymyslela som to tak, ze uz kez bol kolac takmer upeceny, vybrala som ho z formy a dala len tak na mriezku a zapla 60 a ventilator, teda program susenie ci nieco take. A preschol aj bol trosku chrumkavy spodok. To asi ako kto ma rad, ja radsej chrumkave.
Odpovedať
Profilova fotka
Skusim aj ja halusky po Velkej noci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Idem prave robit syrek a hrudku, dukanovsky samozrejme :-) Syrek bude asi chlieb a hrudku skusim s nizkotucnym mliekom. To som zvedava, ako to dopadne ;-)
Odpovedať
@daniela_7 moja babka urobila hrudku z polotucneho mlieka, bude velky prehresok ked si dam par kuskov, hm? co myslite?
Odpovedať
@daniela_7 tak vela zdaru ;-) ;-)
Odpovedať
@atlantida tretia faza, suuuuper...aj ja by som uz chcela, ale este nemozem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Myslim, ze az tak nie ;-) Ja som uz zacala aj cvicit a citim rozdiel na obleceni aj vzhladovo :-) :-) :-) Dnes su 2 tydzne DD, po Velkej noci sa znova odvazim... Bola som velmi prekvapena, ze vladzem cvicit, ved strava takmer bez kalorii a skoro 2 roky som necvicila a vladala som takmer tak ako predtym. Tak som si teda nalozila, poriadne som makala :-)
Odpovedať
@daniela_7 ja necvicim teraz vobec, ked sme boli tyzden v prahe, tak sme nachodili kilometre, jedla som normalne a nepribrala som ani deko...vcera bol mesiac od zaciatku DD, ale ten tyzden prahy neviem ako mam ratat :-D a vzhladovo asi hej, lebo nohavice volne, cicky ziadne :-D prsten nemozem nosit, bo mi je velky :-D :-D ale nevazila som sa, lebo bojim.... :-( len viem, ze na zaciatku diety som vazila 72...bojim sa odvazit, aby som nebola sklamana....
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ved to! Ale hlavne, ze si schudla, na vahu sa ta pytaju hadam iba u lekara. ;-) Ja az tak nie, ale zacnem pomaly skusat starsie veci, ale asi tak o tyzden, dva, aby som nebola sklamana. Ja cvicim, chcela by som na leto tehlicky, aspon tak trosku :-), v septembri ideme na dovolenku, tak to musim stihnut. Zatial len aerobne cvicenie na schudnutie, ked budem v tretej faze zacnem aj fitko. Ja som mala tehlicky len raz a bola to parada :-) aj ked dlho nevydrzali.
Odpovedať
Profilova fotka
Robila som vcera panna cottu a namiesto bieleho jogurtu som pridala visnovy jogurt 2ks aby bola pekna ruzova farba, ale trochu menej tvarohu. Pridala som puncovu aromu a mam zas iny dezert :-) Odporucam vyskusat.
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake @atlantida Tiež mám skúsenosť s haluškami do zeleninovej polievky a tiež sa mi rozpadli :-) Ale ja som to tam dala aj tak a zjedla aspon mi to zahustilo trochu polievku a mala som v žalúdku aj tie otruby :-) A to aj manžel jedol :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?