Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec to nemusis tak skrabat te 0,01 ... 1 percento tukku ta urcite nezabije to si tvoje telo ani nevsimne ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@himym @malaberuska Are you in a hurry to lose weight? ( priznám sa, neviem presne, čo to znamená, možno mi pomôže niekto iný ) presne ako si napisala myslia to tak ci ti to ponahla aby si schudla... (napr koli nejakej udalosti... ;-) )
Odpovedať
@luciaskorec citam, ze pouzivas na sladenie tabletky. Lahsie sa naraba s tekutym sladidlom. Dostat ho vo vsetkych velkych supermarketoch.
Odpovedať
ked ma niektora z vas moznost skocit do rakuska, tak tam je dostat ovela viac potravin vhodnych pre tuto dietu a hlavne ovela lacnejsich. Napr. u" Hofer" je velky vyber za lacne ceny. Mozzarella light tam stoji iba nejakych € 0,49 tu som ju nenasla pod € 1,-. Okrem toho je dobry ten nieco ako tvaroh "körniger". A je tam lasnejsi aj udeny losos.
Odpovedať
@luciaskorec v bile maju tvrdy syr kleopatra ma 13% tuku je to sice viac ako je dovolene ale stale je to celkom v pohode a tie jogurty ako pisu baby ja tiez kupujem od raja nizkotucny, celkom je dobry
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky chcem sa spytat tie otruby ktore mam jest kazdy den maju byt psenicne ci ovsenne. na nete som nasla ze ovsenne ale tu niektore pisete o psenicnych tak teraz neviem. a kde ste ich zohnali?
Odpovedať
liliana0000000000000 majú ovsené, ale tie ktoré máme pšeničné, tak iné sme nezohnali, dnes som mala dobrý obed karfiolovú polievku a kuriacie prsia na prírodno s paradajkou
Odpovedať
@asmk to je nahoda. prave som si ho tiez kupila. :-)
Odpovedať
@cencula treba jest ovsene. Iste ich dostanes v Bio obchode.
Odpovedať
ahojte baby, ako je to z kukuričným škrobom od 2.fázy? môže sa? ak áno koľko lyžíc?
Odpovedať
@naomi od 2. fazy 2 lyzice denne (40g)
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina no hej len mám doma tabletky tak ich chcem minúť...máme doma akúsi nádobu na bylinky z keramiky a k tomu takú vec...neviem ako by som to nazvala ako pučítko...tak si to pučím :P
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@asmk ked ja nemám bilu po ruke :(,,,,
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby pozrite si jogurt jogobela light ovocný...málo tuku 1,1 %, málo sacharidov 8,4% :) ten s občas dáámm mňaaam....to mi je bašta
Odpovedať
Tu je pre zaujimavost a aj potrebu listina zakazanych produktov vo vsetkych 3.fazach : maslo, orechy (jedno ake), susene ovocie, ketchup, mayonnaise, margarin, olej (aj olivovy), slakackova smotana, cokolada, cukor
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka veď ja to zas tak neškrááábem he...len neviem s čím si mám to otrubové pečivo dávať keď syr je dosť kalorický...a šunku neznáššam asi od malička :(...tak jedine asi samotné hi
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina ten olivový tam aspoň mohli povoliť :P
Odpovedať
Profilova fotka
@beruska678 hej hej ďakujem :)....
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina tak to máš super dve kg....ja som dala za prvú fázu a teraz nič...stojíí mi váha..ale to asi preto lebo som mala včera a predvčerom dva dni zeleninové a teraz mám už bielkoviný aj zajtra..tak uvidíme...inak nevieš či sa môže údená makrela??? lebo ja som kdesi čítala že má veľa bielkovin...
Odpovedať
@luciaskorec ja som ho pupila v" hypernova". Ale ten sa moze jest aj tak az v 3.faze. V 1. a 2. faze sa mozu jest zo sarov iba kvargle. Takze si ho mozem zamrazit. :-). V 2.faze pride k potravinam z 1.fazy iba zelenina a aj to nie kazda.
Odpovedať
@luciaskorec ano, makrelu mozes. Mozes vsetke druhy ryb, aj kysle zavinace ale bez cukru alebo skutocne len malo cukru. Ja som tie 2 kola dala dole, lebo v nedelu som sa este poriadne v cinskej restauracii najedla, takze to islo lahsie dole. Inak by to tiez neboli 2 kila. Bola to vlastne iba voda, tuk urcite este nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina no ja milujem ryby...a údenú makrelu som dneska jedla prvýkrát. Som to chcela vyskúšať. No to bola mňamka. No to ide voda...kokos ja som bola v utorok na zumbe (v prvej fáze som necvičila) a mám ešte doteraz neuveriteľnú svalovicu...na zumbu chodím už dlho ale po tom ako som začala držať tú diétu a odišla mi zo svalov voda kokos to je normálne neuveriteľné ako ma bolia ruky...a to nepoviem že by ma boleli nohy, keď na zumbe sa tancuje :D ale ruky nemôžem ani zdvihnúť. Takže radím všetkým aby začali scvičiť lebo potom tie svaly budú také mľandravé a rozliate ako huspenina...zajtra fičim konečne po dlhej dobe do fitka tak uvidím čo to so mnou spraví. Ale verím tomu, že tých ť kg už ani neudvihnem :( a ak hej takto bude riadna svalovica
Odpovedať
Ja som zacala s dietou v utorok, takze dnes mam 3.den. Kalkulator mi vypocital: 1.fasa = 3 dni ( zhodit by som mala 1,7 kg) 2.fasa = 98 dni ( zhodit by som mala 12,8kg a ziskat vahu, ktoru som si udala ako konecnu) 3.fasa = 140 dni( tu sa drzi dosiahneta vaha) Potom pride 4.fasa, kde sa je uplne normalne, len 1.den v tyzdni sa drzi dieta z 1.fazy.
Odpovedať
@luciaskorec to je SUPER, ze mozes vobec tancit. Len si davaj pozor, aky ti neostalo zle pretoze pri tejto diete mozes dostat evnt. zavrate, lebo sa znizuje tlak. Mne dnes ostalo vonku velmi zle. Bola som 3 hodiny vonku a skoro som omdlela. Prisla som napriek zime do nitky spotena s ciernavou pred ocami domov. No ale ja som uz aj o nieco starsia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina no to ja som závrate ešte nikdy nemala...práveže sa cítim skvelo :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Ja tiež teraz stojím na váhe, ale tak snáď sa pohne (zase nie je zdravé chudnúť naraz veľa, tak čakám trpezlivo, že ten tuk pôjde :-D ) Dnes som mala zeleninkový deň a urobila som si parádny obed. Ak by sa chcel niekto inšpirovať: Kuracie mäsko (prsia) som pokrájala na kocky a okorenila. Vo woku (kto nemá, tak v panvici) som si opiekla lahôdkovú cibuľku (pokrájanú na kolieska), pridala som mäsko a poriadne opiekla. Potom som pridávala na kocky nakrájanú 1/2 cukine, 1/2 baklažánu, papriku (takú tú veľkú farebnú) a 2 paradajky. Opiekla som chvíľu a zaliala som trochou paradajkového pretlaku (treba pozerať, či tam nie je cukor - ja mám domáci a my ho tam nedávame, skôr býva kyslastý). Dusiť, kým nie je všetko mäkké. No bola to fakt mňamka.
Odpovedať
beruska678 neboj to sa pohne, ja som tiež stála 2 týždne a potom mi "chvalabohu" vytrhli zub, tak som šla dole asi 1,20. teraz sa normálne bojím, že to naberuem, ja som dnes na obed mala karfiolovú polievku - karfiol uvarený vo vode zo zeleninovým bujonom a potom som vymiešala 1PL zemiakové škrobu snízkotučným jogurtom, vyliala do polievky nechala zovrieť a dochutila solčankou, a druhé som mala kuracie prsia na prírodnom spolu s cibulou opečenou na kolieska a na vrch som dala tenučký pásik syra - neodolala som, s paradajkuo a paprikou a vy ste mali čo? a ako vám to ide teraz baby? dá sa povedať , že ide dole pravidelne 0,5 - 1kg týždenne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec ja by som si davala syr.. taky co ma viac tuku v mensom mnozstve a co ma menej tuku vo vecsom mnozstve ;) .. ale bo pomazanky ci salaty... z vajicok, alebo tuniaka vo vl. stave ;) btw... baby drzte sa ja sa stale drzim na 55,6 cca (od svadby):) (od vianoc - 9,4 kg :))
Odpovedať
@carilina ahoj, počuj a piješ dosť? lebo vodou môžeš vyrovnať tlak.. ja som s týmto nemala problém ale pila som aj kávu- samozrejme bez cukru :-)
Odpovedať
@cencula S tymi syrmi je to u mna najcastejsi prehresok, ale beriem to ako ovela mensie zlo, ako zjest nieco sladke. Teraz som uz dva krat kupila v TERNE Ementaler pierko - ma iba 3% tuku. Celkom sa da.:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?