Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@bajuskaa zial nie. Myslim, ze tam nic tolerovane neexistuje. Takze mozem moje kolaciky a kura na paprike co som si tiez dnes uvarila ale este nejedla, pekne zamrazit a jest az o 3 dni. Teraz vobec neviem, co mam jest. A hladna som. :-( =-) Musim sa drzat tych nemeckych receptov. Tie su fakt bez tychto potravin. Idem nieco hladat na nemecke stranky. Ked najdem, dam sem. Kazdopadne smieme napr. makrelu, grilovane kura, narez a obmedzene mliecne vyrobky. Vcera som si upiekla jeden chlieb bez skrobu, tak ten budem jest. beruska678 tak ty si to robila spravne. Jedla si nejaky chlieb?
Odpovedať
@carilina ja som myslim ze prvy den jedla nizkot. syr s kuracou sunkou, nizkot jogurt a jedno vajicko :-D
Odpovedať
@bajuskaa chudinka moja, tak to teda vala nebolo. Ale zajtra zacinam od nova a caka to aj mna. :-D
Odpovedať
@carilina no nebolo ale na pocudovanie mi to stacilo :-) :-) tak držím palce ;-) a kolko by si chcela dat dole?
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina Ja som si robila tento chlebík POTREBUJEME *250 g tvarohu *4 lyžice ovsených otrúb *4 lyžice pšeničných otrúb *3 vajcia (bielky vyšľaháme na sneh) *pol balíčka kypriaceho prášku do pečiva *soľ *1 lyžičku rasce POSTUP 1. Zamiešame všetky suroviny okrem bielkov. 2. Bielka vyšľaháme na tuhý sneh a opatrne primiešame k cestu. 3. Pečieme v rúre vyhriatej na 180 °C asi 35 minút. Síce tam ide kypriaci prášok, ale ja som dala len necelú lyžičku (aby to trošku vykyslo) a rozdelila som si to na 4 porcie (4 dni), takže sa to tam viac-menej stratilo.
Odpovedať
@bajuskaa ja chcem dat dole velmi vela. 12 kg. Nabrala som to, ked som prestala fajcit a velmi zle sa pri terajsej vahe citim. Ale Dukan calkulator mi vypocital 1.faza 3 dni, druha faza 98 dni a tretia faza 140 dni teda do zaciatku juna. Ci to vadrzim? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte odporúčam zvyšok toho chlebíka odložiť do mrazničky, je to také vlhkejšie cesto, tak aby vydržalo. Ozaj, ja som tam tie bielka nešľahala (dala som tam normálne celé vajcia) a piekla som to trošku dlhšie ako 35 minút (ale to je moja rúra taká spomalená :-D ) Piekla som to v takej bochníkovej forme, ktorú som vyložila papierom.
Odpovedať
@beruska678 dakujem ti velmi pekne. Zajtra si ho upeciem. Uplne bez chleba to nejde. Tiez to tak spravim. Len potom musim este 1/2 lyzice otrub zjest extra. Maslim, ze tie psenicne sa nepocitaju ako nahrada za ovsene, alebo?
Odpovedať
@carilina a kde mozem najst ten dukan calkulator? :-) :-) no takto to vyzera strasidelne ale prejde to ako voda neboj ;-) :-)
Odpovedať
Tu na tejto stranke. http://www.drdukan.de/dukan-diaet-kal... Ked sa otvori, treba toto "Dukan Diät Kalkulator hier aufgerufen werden." (je to pomerne na zaciatku) kliknut a otvori sa kalkilator, ktory je v anglictine ale nakolko je do nemciny prelozene co tam treba vyplnit, viem vam to prelozit. Je to uplne zadarmo. Takze ak chcete, dajte vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina myslím, že sa rátajú. Ja som ale aj tak aj v 1. fáze jedávala 2 lyžice otrúb, aby som nemala problémy so zápchou ;-)
Odpovedať
@carilina no mne to dako nechce ísť :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@carilina no ja si skôr myslím, že sa to nemusí až tak striktne dodržiavať....od začiatku je tu kopec báb, ktoré sa riadia podľa slovenského dukana a je tam omnoho viac potravín ako v hentom čo si sem dala...a chvália sa tu svojimi kilečkami koľko dali dole...takže si myslím, že je to v podstate jedno.
Odpovedať
@bajuskaa co ti nechce ist? ten kalkulator? a ked ano, pokial prides? ja vam to rada prelozim len musim vediet, ci sa dostanete na tu stranku kde traba vlozit tie data.
Odpovedať
@luciaskorec tak tak, niekedy stačí zapojiť fantáziu ale jasné žiadna "inšpirácia" nie je na zahodenie:-) pozrite len na super receptíky od lulian či tesoro.. mňam, myslím že niektoré si budem robiť aj keď to už tu definitívne zabalím ;-)
Odpovedať
@beruska678 ako citam, snazis sa dodrziavat predpisy. Neviem kde si sa na slovenskych strankach docitala o tom co som napisala, ze v 1.fase je skrob zakazany a tym padom je aj zopar alebo vlastne dost slovenskych receptov nie celkom spravnych. Dakujem ti za tvoje recepty a informacie. :-)
Odpovedať
@luciaskorec nuz snad mas pravdu. prosila si ma o preklad toho kalkulatora. slubila som, ze to sem dam, ale nakolko si jedina co ma o to zaujem sa ten preklad neoplati. okrem toho si myslim, ze ked nebol na slovenskych strankach odporucany a prelozeny tak asi by vas iba poplietol. sice neviem ako ste si vasu dlzku faz vypocitali, ale hlavne, ze ich viete. :-)
Odpovedať
@zabka88 tak tak, mas pravdu. vela ich schudlo aj napriek nie uplneho dodrzania predpisov ako potvrdzujes luciaskorec, Ale ja s tym mam velky problem. Ked nieco robim, chcem to robit poriadne a potom zhanam informacie od pramena a snazim sa ich zohnat co najviac. Ano, je to moj problem ale co uz. ;-) :-|
Odpovedať
Skiny dukanky. Od včera sa pokusam drzat aj ja túto diétu, ale keďže som nezohnala ovsene otruby tak mám zatiaľ iba psenicne a chcem sa opýtať či to vadí a este sa chcem opýtať či pri tejto dietke môžem ochutené minerálky a este aj jogurt activia z vlakninou. Dik za radu.
Odpovedať
@carilina. Ja by som tiež poprosila o preklad.
Odpovedať
@dudus16 Tiez som startovala s psenicnymi, ale ovsenne su hlavne na pecenie lepsie. Mineralky ochutene len ak su s umelym sladidlom. Ta aktivia je ovocna? To by som vypustila. V lekarni dostat vlakninu, kamoska kupila škoricovu a dava ju do acidka alebo jogurtu proti zapche.
Odpovedať
tu je calculator v angličtine, to by ste mohli zvládnuť: http://www.dukandiet.co.uk/en/350-sub...
Odpovedať
@himym snad by si im to vedela prelozit? Pises tak, ako by si po anglicky vedela. Iste to potom pre teba nebude problem? :-)
Odpovedať
ahojte- sice nedukanujem, ale narazila som na temu a vidim, ze prelozit par riadkov sa zda byt problemom- tak som spravila rychly preklad- ak ma niekto zaujem, dajte mi do IP vas email a poslem vam to; skusala som to dat priamo sem, ale nechce mi to prilepit dokument...(alebo moja technologicka zdatnost potrebuje viac praxe)
Odpovedať
@lulian. Ta activia z vlakninou nieje ovocna. Je biela len je tam tá vlaknina. A acidko ochutené sa môže? Lebo to klsicke som práve do pila ale mi moc nechutilo. Asi bonaqua ochutena nebude z umelým sladidlom.
Odpovedať
Profilova fotka
@carilina dĺžka fáz??? to sa nepočíta...keď si dáš do google dukanova diéta tak tam je stránka ktorú spravuje broňa a tam sú rozdelené tie fázy http://www.dukanovadieta.com/a4-fazy-... tam je písane koľko
Odpovedať
@luciaskorec no spravne sa davaju data ako napr. kolko vazis, kolko mas rokov, kolko chces schudnut, kolko si doteraz najviac vazila atd do kalkilatora a ten vypocita dlzku faz. Ten kalkulator je v internete vo viacerych reciach ale nie v slovencine. To je ta spravna metoda. Tie fazy su individualna zalezitost, u kazdeko je dlzka ina.
Odpovedať
@luciaskorec no spravne sa davaju data ako napr. kolko vazis, kolko mas rokov, kolko chces schudnut, kolko si doteraz najviac vazila atd do kalkilatora a ten vypocita dlzku faz. Ten kalkulator je v internete vo viacerych reciach ale nie v slovencine. To je ta spravna metoda. Tie fazy su individualna zalezitost, u kazdeko je dlzka ina. tu to vidis http://www.dukandiet.co.uk/en/350-sub......
Odpovedať
baby ak mate prehliadac google chrome nemusite si nic prekladat hore sa vam vyhodi prelozit z anglictiny do slovenciny a mozete to hravo vyplnit....
Odpovedať
Profilova fotka
@dudus16 ja som stále na pšeničných už je to týždeň...ovsené bohužial nemôžem zohnať ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?