Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzulikkkk ano...preto som pisala, ze davam do neho tvaroh...ci je to zlaty klad, alebo normalny puding, je to kukuricny skrob a ten je od 2.fazy povoleny 2 lyzice denne...a tie sacky su 4 lyzice.....taks si to rozdel, nech ti to kvoli tomu nestoji
Odpovedať
@silvia1983 poozi 100%-tné holandské kakao, to je bez cukru a je aj najkvalitnejsie...modra krabicka a nej holandanka v kroji
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska musíme vydržať a veriť, že sa to pohne ďalej....
Odpovedať
Profilova fotka
@caitlin1 kolkaty den mas?
Odpovedať
@ncora Ako sa dostanem na dukana. Musím mať nejakú špeciálne mailové prihlásenie? ja som sa tam chcela prihlásiť, ale som stroskotala na maili. Mám @atlas.sk..........je v tom chyba? Alebo nejaký link priamo na kalkulačku nemáte?
Odpovedať
@maryska007 v Lídli majú nízko tučné kakao na varenie. Máte s ním skúsenosti?
Odpovedať
@maryska007 jeej dakujem velmi pekne, a maju ho napr. v Bille alebo Tescu? Alebo kde by som ho zohnala? inak dnes som volala do dalsieho obchodu ci maju ovsene otruby a nic. nikde nemaju..... nemate nejaky dobry zdroj kde maju?? poradte. :-N
Odpovedať
@maryska007 toto?
Odpovedať
Ahojte babenky! Potrebujem dať do decembra dole aspoň 10 kg. Myslíte, že sa mi to s dukankou podarí? :-N Chcela by som od pondelka 19- teho. Ovsenné aj pšeničné otruby mám zohnala som ich v bio obchode. Pomožete mi? :-)
Odpovedať
@silvia1983 ano, presne to:) inac, najlepsie je, ked si objednas ovsene otruby cez www.planetafood.sk...a kym ti pridu pouzivaj psenicne, tie su dostat v tescu....teraz je taky dukan-boom, ze tie ovsene naozaj nikde nedostat, su vypredane
Odpovedať
@maryska007 joj opäť velmi pekne dakujem :) ak sa smiem spytať, v ktorej fáze si už ty? :) inak nevieš mi ešte poradiť aké hodnoty by mal obsahovať povolený jogurt?
Odpovedať
@maryska007 lebo mám acidko vanilkové, som čítala že niekt. baby ho jedia. alle tuk je tam najmenej 3 % tuku, to je asi privela či?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@maryska007 presne tam som vcera volala ci maju, a mam zavolat v pondelok, maju vypredane. :-| tie psenicne som videlav recepte, aj ich mam uz kupene. a to nevadi ked si budem chcet urobi napr.chleba ze tam bude len jeden druh? a mozu byt a jovsene otruby s klickami?
Odpovedať
ved ani neviem kolko kupit, ak ich budu mat, aby sa mi neminuli zasoby a potom zase nebudu mat. som myslela, ze to maju bezne v obchodoch ako tie psenicne
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska 13-ty deň II. fázy...a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
dneska 10ty den II.fazy ale rano mi vaha ukazala - 3,2 kg :-) a ty ako?
Odpovedať
@zuzulikkkk ja som v 2.faze uz 4.mesiac, a stale stojim na 6 kg...ale je to moja chyba, lebo mam aj prehresky, a teraz mi to mesiac stoji a ani za svet sa to nechce pohnut, potrebujem este 3 kg a nejde to :-S a to aj poctivo cvicim :-S to vanilkove acidko ma strasne vela sacharidov, to by si nemala pit, iba nizkotucne ;-) @silvia1983 skoro vsade sa pise o dukaniovej diete, tekze verim ze su aj na nete vypredane, ked nahodou budu mat, kuo si aj 10 balikov....ale zatial kludne pouzivaj psenicne, alebo tie s klickami, lepsie, ako nic, ide o tu vlakninu :-)
Odpovedať
ozaj, niekto ste pisali, ze pouzivate psylium...tak som to chcela vyskusat, zapijam to mnozstvom vody a na mna to posobi nejako opacne, co je co za blbost??? :-o
Odpovedať
@zuzulikkkk inac, jogurt ma byt nizkotucny biely, alebo biela aktivia....ostatne maju vela sacharidov....ale ja si kupujem aj taky modrx od ZOTTu, lebo je velky...ma sice 3% tuku, ale malo sacharidov, je perfektne vyvazeny a kremovy, ten mi naozaj chuti
Odpovedať
@maryska007 . Ahoj som nová a chcem začať v pondelok nenakopla by si ma do toho? Už som tu písala a nikto na mňa nereagoval tak píšem konkrétne tebe. :-N
Odpovedať
@maryska007 och :( ja tiež mam pár prehreškov, ako napr. tie jogurty. nie vždy sa mi podarí kúpiť nizkotučný a zo začiatku som jedla hocijake ktoré mali tuku do 2,5%, tak od zajtra to začnem asi striktnejšie dodržiavať :) :) ja osm dala dole už nejake 2 kg, ešte chcem dať dole aspon 5, čiže chem schudnuť na 49-50 kg :) uvidim či sa mi to podarí.. a držím ti palce :) určite to dolu pojde :) a cvičiš aj?
Odpovedať
@lara3 ahoj, ja len neviem, ako ta mam nakopat? :-D :-D :-D :-D ...hlavne si nakup vsetky potrebne potraviny, budes jest viac krat denne a musis vela pit....a ked mas este cas, napec si nejake dukanove chleby, alebo keksiky do zasoby do mrazaku a to uz prides ako na hotove ;-) recepty mas na ww.dukanova-dieta.cz kolko chces dat dole?...ale pamataj, nie je to zazracna dieta, je to zmena zivotneho stylu, takze beh na dlhe trate, voda pojde lahko dole, ako pri vsetkych dietach...ale s tukom sa bude treba popasovat ;-)
Odpovedať
@zuzulikkkk ja cvicim skoro kazdy den....ale na schudnutie to nepomaha :-|
Odpovedať
@maryska007 ja mám kupene pšeničné aj ovsené otruby a chcem dat dole minimálne 10 kg najlepšie 14 :-D . Časový limit sa neodvážim určiť aby som nebola sklamaná :-( , ale v pondelok idem na to a počítam s podporou a kopancami :-D :-D :-D :-D !
Odpovedať
och :( no neviem potom prečo to stojí, ale obdivujem ťa že sa tak držíš :) :) akurat si varím obed :) už sa neviem dočkať
Odpovedať
tak skusim teda upiect chlebik aj bez ovsenych otrub, co to bude zac :-N
Odpovedať
a kde by som zohnala to holandske kakao?? v tescu ho nemaju
Odpovedať
@lara3 casovy limit sa ani neda urcit,kazdy chudne inac, zalezi, ako dlho sa na tebe tie kila drzia, ako sa ty budes drzat a tak....ale aj ked pomaly, ale pojde to ;-) @zuzulikkkk mne tato strava vyhovuje...iste niekedy sa neudrzim a natlacim do seba nieco uuuplne od veci, takze sa moc necudujem, ze mi to nejde zazracne dole, pevnu volu teda nemam....ale ma tesia aj tie kila, co uz dole isli a viem ze z tuku...to ukazu miery, nie vaha.... ozaj, baby odmerajte sa, aby ste videli miery, keby sa vam vaha zastavila :-)
Odpovedať
@silvia1983 ja ho kupujem v tescu, ale ked teraz nemaju, kup zatial ine nizkotucne a baby, tie dukan veci su zvlastne, treba si zvyknut...a dost vlhke, tak si dajte do mrazaku, lebo aj v chladnicke zacnu po 3 dnoch plesniviet...vecer si vyberiete na druhy den....hlavne dajte dost byliniek, korenia alebo inych povolenych ingrediencii, nech vam to zachuti
Odpovedať
@maryska007 ano to maš pravdu, sa s tebou zhodnem na tom, že aj mne tato starava vyhovuje... prve dva dni v 1. faze mi bolo hrozne zle, slabo necitila osm sa dobre, ale teraz je to naozaj dobré :) ba dokonca sa citim byť spokojnejšia :) a ani hlad necitim, skôr chuť dať si niečo nepovolené :) ae napriklad niekedy si dam malú kocku čokolady, niekedy to je lepšie dať si ako stale odmietať odmietať, lebo potom ťa to aj tak dobehne a človek je nervozny :) :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?