Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ty to volas radovy tanec?aj peto a ja som sa s nim minule hadala ze to je redovy..ze aj tak sa spieva ze redovy sa zacina..tak ako to vlastne je?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki a ako ta mozem najst na fb?
Odpovedať
Profilova fotka
misi ja ju mam medzi priatelmi..tak si ju najdi..veronika,..urcite najdes
Odpovedať
Profilova fotka
uz som nasla joooj aka krasna nevesticka... jezis a to utesene brusko v tych satach. Gratulujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to som rada..ze si nasla...co mas inak nove?
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka makam jak blbec, hlavne tento tyzden, fotky treba robit a z prace sa vraciam neskoro a este treba aj varit a kopu veci inych treba robit. Tak sa strasne moc tesim na vikend a na moju prvu vyplatu od decembra
Odpovedať
Profilova fotka
misi a ostali ste v tm byte?ci ste sa stahovali?co si teraz fotila?aku akciu?..
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka teraz aktualne je zo mna bratislavcanka na plny uvazok z perfisnou pracou a som stastna z toho ako blcha. Boli sme fotit pre maminy z mojej obce prijímanie, ale detušence tento rok sa nechceli vôbec fotit tak to bolo na dve veci. A ty ako sa darí v robote?
Odpovedať
Profilova fotka
taze ste sa vratili do ba..no tak to je super..no ja prezivam teraz dnes hrozny den...proste je to tu hruza des uz mam toho dost...
Odpovedať
ahojte baby :-) môžem sa k vám pridať? s priatelom sme sa v septembri po spoločných troch rokoch zobrali, ja chodím na VŠ a dosť ľudí mi hovrilo, že prečo sa tak skoro vydávam :-S ale my sme chceli, aj vzhľadom k tomu, že manželik je odo mna o 10 rokov starší... vy ste už tiež povydávané, či pozasnubované ? :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no cauko..vitam ta tu..a zaroven gratulujem k svadbe..no konktretne ja som zasnubena.. na aku VS chodis?
Odpovedať
ďakujem :-) ...chodim na SPU v Nitre, končím ešte len druhý ročník... :-| ...a už chystáte aj svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hm tak to je fan..no momentalne nechystame..na dalsi rok sa vydava segra taze ja az po nej..tak sme sa dohodli
Odpovedať
aa tak aspoň si môžeš pekne rozmyslieť, ako by si všetko chcela...a už ste s priatelom dlho spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej..no sme spolu 2,5 roka
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska vitam ta medzi nami. Ja som z drahym 5 rokov spolu sme dva roky zasnubeny a na buduci rok po dvojrocnom spoluziti planujeme svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
misi cauky..no ako sa ti prauje?stihas vsetko?
Odpovedať
michala.s tak gratulujem :-) ...teda vám všetkým baby :-) .... a už s pomaličky na svadbu aj chystate? my sme všetko podstatne vybavili behom mesiaca a potom sa mi to už len vlieklo :-D a inak ako sa máte baby?
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska tak my sme si na par dodavateloch dali velmi zalezat a vyberali sme zo slovenskej spicky, takze niektore veci na svadbu uz mam zariadene, lebo uz teraz to zariadovat by bolo neskoro. Ale popri praci mi cas strasne rychlo ubieha, akurat teraz mi uz mamina vravela ze nech sa zbehneme spytat do restiky, lebo tiez treba rok dopredu rezervovat...strasne daco Adi uz teraz sa pripravujem na perny buduci tyzden lebo si budem nadrabat aby som mala na draheho promocie volno, tak budem tahat aj vikend a budem tam mat dve dvanastky :-S
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s no ja si myslim ze ked si chces vyberat dodavatelov ty tak svadbu treba planovat ten rok abo tristvrte roku.. no tak to mas perne teda..ale tak musia byt aj take chvilky teda...
Odpovedať
ahojte.... vitam ta lenuska20 uf tak po dlhsom case tu nieco prispievam, vobec nemam cas a v podstate ani nemam ako... som rada ze sa vam fotky pacia :-) zijeme si zatial tak v pohodicke, a blizi sa mi uz pomaly termin porodu, lebo budem skor rodit ako ho mam na 5 augusta vypocitany, lebo dnes mi gynekolog povedal, ze sa mi maternica pripravuje na porod takze este take 2-3 tyzdne a bude na svete babetko :::D. Inak mi aj dnes v poradni natahovali ctg a nieco vraj nie je tak ako ma byt, ta krivka nie je ok, tak mi predpisal nejake tie lieky tak dufam, ze bude fajn, v utorok idem na kontrolne ctg. a ak dopadne zle idem si polezat do nemocnice, co naozaj nechcem..... :-( priezvisko mam Tomkova, iba na FB som si nechala aj Hanecakova no aadrianka vola sa to redovy, som sa asi pomylila :-) a vy co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki.. tak na uvod sa tesim ze malinke budes mat skor..len dufam ze bude v poriadku a zdrave.. uvidis aj ctg dopadne dobre...som rada ze si tak dobre nazivate..uz mate vsetko pre malinke? no uz som sa bala ze len ja to redovy volam..bo peto to radovy vola lebo ze sa v radoch stoji ci co.. a noveho? asi nic take..bola som s nasimi na chate palit seno taze som si pekne zamakala..=D..ake inak v pohode..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
tunisko vitam ta..tvoj pribeh je pekne zaujimavy... s tym mas pravdu ze je jedno ci mas 19 ci 30 ked raz milujes a vydas sa..tak ti to proste bud vyjde alebo nie.. ked sa mozem spytat v kt. si mesiaci? pekne uz vas tu vydatych a tehotnych pribuda..=)
Odpovedať
aadriankaa aspoň si sa na chate opálila? :-) bo ja som doma stále zalezená, a kvasim nad skriptami :-| môj mangel je tiež odo mna o 10 rokov starší, ale vôbec na to nevyzera a duchom je tiež mladší, niekedy ešte taký pojašený :-D , ale tak hlavne, že sa máme radi a klape to :-) kawasaki a kedy budete mať bábo? aj viete čo to bude?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tunisko, ty si nejaká sexuálne založená, nie? :P ja osobne nesúhlasím s tým, že manželstvo je o sexuálnom živote... sú omnoho dôležitejšie veci v partnerskom spolužití, ako splniť partnerovi každú jeho erotickú predstavu. ale tak to je samozrejme, môj názor... ako prebieha tehotenstvo? dúfam, že všetko ok. cítiš sa dobre, neprekáža ti takéto teplo ? a už vieš čo to bude? chlapček - dievčatko ? :)
Odpovedať
inak ja si tiež myslím, že manželstvo by nemalo byť iba o sexe, ale tak sto ľudí, sto chutí :-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska no kusa som sa opalila..ale zase ziadna slava..ale zas este je leto predomnou..a nejak si toho roku na tom az tak nezakladam ako po ine roky.. petra mam taky dojem ze podla posledneho ultrazvuku cakaju chlapceka..doteraz to bolo dievcatko ale mam taky tojem ze naposledy z toho vysiel chlapcek Emanuel alebo nejak tak..ked si dobre pamatam... a co sa tyka sexu..nemyslim si ze je az tak dolezity vo vztahu..ale zas pravdou je ze ked ti to neklape v postely tak sa to zacne kazit aj inde..moje skusenosti a a aj ostatnych...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak podľa mňa by nič nemalo byť založené len na sexuálnom živote, lebo hoci to dvom môže v posteli super klapať tak akonáhľe nevedia spolu poriadne komunikovať tak je ten vzťah vopred odsúdený na záhubu. Hoci ja som sa s drahým tiež dala naspäť hlavne vďaka tom že nám to začalo klapať po sexuálnej stránke ale hlavne vďaka tomu že sme sa naučili rozprávať si čo nás trápi a ako to vieme vyriešiť. Ale ludia su rôzny a stále je veľa ľudí pre ktorých je sex všetko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?