Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
no ja som sa tento rok ešte vôbec neopalila, keďže som stále nad skriptami ;-( ale tak dufam, že po strede budem mať aspoň mesiac pokoj :-p .. ale tak celkovo mám pokožku takú, že sa nejak extra nechytám, ale čo už, zvykla som si :-D tak ako klapať by to malo určite vo všetkom, lebo inak by to nemalo zmysel, darmo si užívate v posteli ked mimo nej to nemusí klapať a chlap môže byť aj nejaký chrapúň, alebo niečo...aj také som zažila, ale tak to sú myslím veci osobné a určite by sa nemali pretriasať takto na verejnosti ako ked sa niekoho vypytuje dotyčná, že ako to má kto rád a tak...to by ma ani nenapadlo sa vás to tu pýtať :-p ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
misi ako je jasne ze sex nie je vsetko..musi to klapat aj inde..ale zas si neviem predstavit ze mam uzasny vztah a sex o nicom.. ale tak vacsinou to vzdy bolo dobre tam kde to ma byt dobre.. a ved ked zalezi jednemu na druhom je ochotny a schopny vela zmenit alebo teda sa prisposobit.. no a co vy holky?ja som prezila v celku super vikend..s petom sme boli vonku s kamosmi aj sme sa kusa povadili taka drobna vymena nazor ale inak super..chcela by som castejsie..zmenil pracu takze ho uz vecer mam doma pri sebe..velmi sa tesim...
Odpovedať
my máme niekedy takú taliansku domácnosť, ale tak apoň si to trošku oživujeme, dlho sa hnevať na seba nevieme :-D ... ja mám zajtra ešte skúšku, takže víkend nad knižkami :-| ale už sa neviem dočkať dovči a snad bude cez vikend pekne, aby sme sa vybehli niekam kúpať, rada by som šla do šturova...vy sa kam babule chystate dovolenkovať? kawasaki chcela som ťa spýtať, že teraz ked budete mať bábo, tak ako to spravíš so školou? lebo my by sme tiež chceli mimčo, len ma buduci rok čakaju štatnice a bojím sa toho, ako by som to zvladala...
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska myslím si že BC štátnice niesú poriadne ani štátnice, to je niečo ako matura, veď drahý sa na ne skoro vôbec neučil a na ing štátnice sa neučil už vôbec a to chodil na FEi STU. My sa nechystame tento rok dovolenkovať nikam, naša dovolenka je voľný víkend bez práce.
Odpovedať
narocnost bakalarskych statnic sa od skoly ku skole lisi. na niektorych skolach maju len obhajobu prace. na inych sa musia ucit viac ako na statnice inzinierske/magisterske.
Odpovedať
ja sa obávam len jedného predmetu, čo mám, iné si myslím nebude také strašné, to sa dá...a v podstate nie je ani isté, či sa tam vôbec dostanem, pretože z toho predmetu ešte nemám ani skúšku, nikomu ju milá pani docentka nechce dať :-| :-p ...no ved uvidíme... volny víkend bez práce, len také lenošenie je niekedy ovela lepšie ako hociaka dovolenka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska my tiez mame miestami taliansku domacnost....=Da co sa tyka skoly...ja som chodila strazid dvojicky jednej mamicke kt mala stastnice..a mala 2 dietky..sama vravela ze keby mala 1 ze to zvlada v pohode..a to uz koncila 2 stupet VS taze titul mgr ma teraz...taze ked chces mimco..tak neboj zvladnes..a enverim ze v tom case ti nepomozu blizky.. no a ja a dovolenka..asi rovnaka ako miska..ale snad nam vyjde cas aj na nejaku chatu aspon na 3 dni..taze sa uz teraz tesim...
Odpovedať
aach baby, ktovie či sa ja k tým štátniciam aj dostanem, profák mi nechce dať skúšku :-( od niekoho mu stačí flaša a od kamošky dokonca vypytal 100 eur !!! tu flašu by som mu kludne dala, len ja mu asi nejak nesedim. my ideme tiež na chatu na týždeň do Tatier, celkom sa teším, bude to taká obyčajná chata, ale keď je dobrá a človek sa má kde vyspať :-) úplne stačí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska tak to by som toho profaka dala zazalovat, ak mate na to dokazy, staci nahravka alebo cokolvek, tak ho udajte. On nema na taketo nieco ziadne právo. Stačí jeden podnet a on poletí ako z rakety
Odpovedať
lenuska a na akú školu chodíš ?
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska drzim ti palceky snad to dopadne dobre..viem jake to mala segra a to chodila na VS v Prahe..vyrazili ju..konzultantka jej neuznala bakalarku a to mala vsetky skusky..skolu si tam dlho predlzovala ako sa dalo az ju vyrazili..nosila jej vsetko mozne a nic..chcela si aj zmenit konzultanta..ale tak mala smolu..je to na dlho..a tiez viem ze sa to nedalo len tak riesit udanim.. misi ako mas pravdu ale vezmi si nase zdravotnictvo..tam sa plati za vsetko ci chces ci ne..viem ze zname platili aj za porod aj za operaciu slepaka,..proste za hoci co a ked chces byt v pohode a chces dobru starostlivost tak nic ine ti neostava..a to si myslim ze je aj pripad lenky..proste tam velmi na vyber nie je a prv treba skusit vsetky moznosti..a tak toto..alebo po dlhom skusani a ziadnom uspechu by som jej pohrozila..ale otazne je ci ostatny profaci jej to nedaju potom vyzrat..
Odpovedať
nahravka nestačí, ja som sa už na to pytala, môjho palina bratranec je kriminalista a povedal, že u nas sa nahravka neuznava ako dokaz...neviem, či mám ísť za gestorom, aby ma on preskúšal alebo čo :-| no viete, ked sa ozve len jedna, to je ako keby sa neozval nik, budu sa to snažiť ututlať a tí ktorí sa za skúšky zaplatili budú čušať...a peti chodim na SPU v Nitre....no ved to, že sa bodím to, aby som si potom cele neodniesla len ja a jemu sa nič nestane...všade je sama korupcia...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lenuska tvoju nahravku neuznaju, ale tak chod na policiu nech ti oni daju odpocuvacie zariadenie, ty to nahrajes a hotovo maju dokaz a profak moze ist dakam. Korupcia je tu len preto lebo ju my ludia samy podporujeme a nic proti nej nerobime. Ruku na srdce ci sme boli vzdy cestne a ci sme nedali doktorovi aspon bonbonieru nech nas vysetri poriadne? Adrianka zdravotnictvo by podla mna malo byt platene, nech si ludia platia za veci ako prechladnutie, chripka, virozy, nech si ludia platia za veci, ktorym sa da vyhnut, nech si platia aby potom mohli mat peniaze na velke operacie a tie si nemuseli platit. Co sa tyka vyzeriania od profakov no tak prosim nech ide z kazdeho predmetu na komisionalky, kludne nech ziada ucitelov z inej skoly a na kazdej skuske nech ziada pritomnost od nejakeho velmi vysoko postaveneho cloveka. Ja by som si toto nenechala, ked su ostatne spoluziacky husy tak nech su, je to ich vina, ale ja sa okradat veru nenecham a uz vobec nie takymto sposobom. Ach zase sa rozculujem nad nasou spolocnostou...skoda reci obcas ]-(
Odpovedať
Miška, ale s týmto nesúhlasím, že chrípke a virózam sa dá vyhnúť... ak chytíš vírus, tak máš smolu, ako by si sa chcela vyhnúť napríklad vírusu chrípky počas cesty v MHD ?
Odpovedať
cele ma to dosť trapi, ale povedala som, si, že si musim od toho trochu oddychnuť a potom sa nato znova vrhnem...a ked sa to an v auguste nepodarí, tak to začnem riešiť nejako inak :-| ved teraz si treba trošku užiť aj leto, o dva týždne ideme na týždeň na chatu, tak sa teším :-) pár túr mi nezaškodí :-D inak baby pozerám, že vás tu je celkom dosť augustových, aj ja som, šiesteho :-) a čo inak ako sa všetky máte?
Odpovedať
Profilova fotka
no misi..ako ja tiez nesuhlasim s tym ze si mam platiti vsetko sama ked ochoriem..platim si poistovnu tak by mi mali hradit veci..aj tak si dost doplacam..sak tie kvapky co mi predpisala gyn som doplacala 15€ a kde su vitaminy co mi trebalo este a kde su vsetky odbery krvi za kt. platim..su ludia kt. vobec nemaju peniaze a 0,01€ 2x rataju..co taky? a este ked maju deti a im nevyjde..sak dieta ti ochorie kedykolvek a lieky su drahe..vies kolko ludi by sa potom vobec neliecilo?sak si zober dochodci..nemaju poriadne ani peniaze a skoro polovicu davaju len na lieky..takto to mozno funguje inde v zahranici ale tam maju podstatne lepsie platy ako my alebo maju lacnejsie potraviny (aj v cechach su potraviny omnoho lacnejsie a koruna silnejsia)..ja teda ako psickarka by som zaviedla aj zdravotne poistenie pre psov..l peti to je jedno sak chripke sa nevyhnes aj ked v jednej domacnosti alebo kolektive je niekto chori..staci trosku oslabena imunita a si v riti..mne teda pred 2 rokmi stacilo prejst okolo niekoho a byt s nim dlhsie nez 20 minut a uz som bola taka chora ze som nevaldala zit..bola som chora vsetky sviatky prazdniny..a nie preto zeby som sa zle obliekla alebo neviem co..proste slaba imunita..prechodila som to par krat (co by asi vacsina ludi prechodila keby si za kazde. vys. mala platit) a potom som hned mala priedusky zapal pluc..a proste vzdy ti to niekde sadne..ked sa nedoliecs.. misi toto cele neber ako utok na seba je to moj nazor..proste dost velka cast mojich znamych a rodiny pracuje v zdravotnictve a preto viem aky ludia tam chodia a ake drahe su vsetky veci..keby mali pacienti platit za vsetko ver ze odbornu pomoc by odmietali..keby mali platit za kazde vysetrenie krvi, peciatku, pychnutie nejakeho lieku nie to este operacie..ja ked idem za psa platim za kazdu vec 1 € min. to mas striekacku,dezinfekcny,bausu na podanie dezinfekcie,ihlu..a to vsetko ma stoji skoro rovnako ako injekcie a to neratam ani to ze platim aj zato ze mu prehmataju len brucho..a to je v podstate len zviera.. lenuska ja na tvojom mieste to skusim este nejakymi bonbonierami kavami,flaskami..myslim si ze ked sa zato postavis sama nic nevyhrajes..a enostava ti nic ine len sa spoliehat sama na seba..v dnesnej dobe sa to az tak neriesi..mozno keby si do toho zapojila televiziu..ale zas otazne je ci aj s tym nieco dosiahnes..vzdy sa to da nejak otocit proti tebe i ked mas pravdu.. no inak mne dnes drahy zapotil ze asi na konci mesiaca ideme na cca 4 dni do chorvatska ze si urobime vylet..tak som zvedava ze co z toho..bolo by to celkom fajn akurat neviem kto by sa staral o hafa a kto by mal dispecing.. no a ja som 11.8 inak konecne je nas viac..lebo ja poznam malo ludi co maju narodky v ten mesiac ako ja.. ja som sa teraz vratila z vonku..bola som v parku a pri jazere..mala triko na ramienka a az neskoro zistila ze mam zas biele pasiky..a to v sobotu ideme na svadbu ach jaj..
Odpovedať
adrianka, vystihla si môj názor, tiež to samozrejme nemyslím voči Miške zle, ale stotožňujem sa plne s tým čo si napísala... lenuska, to je niekde vidieť, že kedy máme narodky (myslím v profile, alebo dačo také? ) alebo si si prelúskala celú diskusiu ? :D ja som 16.8. :)) ako Madonna :D
Odpovedať
Profilova fotka
o petra tak to dakujem..ja som sa kusa rozculila viac nez by trebalo..ale ako tak ze kolko este cvakame penazi za hluposti.. ja ani nemam sajnu ze kde to pise..ale myslim ze sme to tu uz niekde rozoberali..tie narodky myslim
Odpovedať
Profilova fotka
Adrianka, kazdy na to mame svoj nazor. ja sa teraz rozculovat nemozem lebo by to nedopadlo dobre. Ale kazdy by sa mal zaujimat o zdravotnictvo, treba o tom diskutovat a vynasat veci na povrch. Lebo potom sa stavaju take veci ako lenuske a ludia sa boja tak to taja
Odpovedať
Profilova fotka
misi ja som nechcela aby si sa rozculvoala..ja sama sa nad tym rozculujem..tolko penazi proste do toho ide a stale to je malo na rozne pristroje atd...nebolo to fakt myslene v zlom len proste moj nazor..ale tvoj taktiez respektujem..kazdy mame na veci iny nazor a vdaka bohu aspon je o com sa bavit..=) a teraz som dnees akosi domyslava taze preco sa nemozes rozuclovat a preco ak by si sa rozculovala by to nedopadlo dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi asi by ma uz slak trafil keby som sa este aj po prichode domov rozculovala, mam toho dost v robote a aj to ze v robote az do stredy nebudem mat ziadne volno mi moc na psychike nedodava
Odpovedať
Profilova fotka
aha jaze uz nato ine dovody..ale aj tento je dostacujuci..ja som konecne v stadiu kedy sa v praci nerozculujem len niekedy doma..proste konecne klidekk
Odpovedať
Profilova fotka
Adi u mna to bolo v pohode, dokedy neprepustili kolegynu a teraz robim z brigadnickami a niektore su take brzdy az sa nepriznavam ze som v ich veku, take hlupe naivne husy su niektore az to je velmi zle s nimi. Potom v praci robim vsetko lebo ona ani nevie poriadne peciatku dat na dodaci list ]-( A tak sa rozculujem a rozculujem. Ine dovody si teraz dovolit nemozeme. Setrime na svadbu kazdu jednu korunu a platime vela za byt a hlavne chceme ten iny dovod priviest jedine do vlastneho bytu, domu. Inak by som sa ja osobne necitila dobre, keby som toho cloviecika priviedla na svet bez toho aby bolo pre neho vsetko pripravene po materialnej aj po citovej stranke. Inak teraz sme pozerali kolko stoja nejake vacsie byty, alebo rodinne domy v kitsee v rakusku a vyjde to ovela lacnejsie ako tu na sr a myslim ze tie sluzby a ta kvalita zivota je tam troska ina ako tu na svk aj ta mentalita tych ludi je o niecom inom ako tu.
Odpovedať
Profilova fotka
misi hmmmmm tak to ti veru nezavidim..su brigadnicky a brigadnicky..vacsina to flaka..no co uz narobis ne? len sa snaz nerozuclovat tolko i ked viem ze to je tazke.. co sa tyka mimca..ja osobne to riesim preto uz teraz lebo vidim ze s tym mam problem ze mi nieco nefunguje..inak by som rozmyslala rovnako ako ty..ale zas uvazujem aj nad tym ze ked budem tehu tak moje zmyslanie sa zmeni a aj situacia..co sa tyka byvania my tiez uvazujeme rovnako..v ke je vsetko tak drahe..taze uvidime jak to skonci.. ale v kazdom pripade keby si bola stastnejsia v rakusku tak tam isto chodte...a este ked tam su lepsie ceny..
Odpovedať
Profilova fotka
Adrianka ani ja to isto nebudem mať ružové, to mám na viac ako 70 percent isté že sa o bábätko budeme dlhšie snažiť, z mojej rodinnej strany je to take všelijaké a aj s priateľovej strany je to také všelijaké, takže najlahšie to určite mať nebudeme. Ale teraz chcme počkať kym budeme mať vlastné bývanie a potom to už bude o kúsoček ľahšie, teda aspoň tomu veríme. Priateľ má našetrené nejaké slušné peniažky a aj teraz si spolu šetríme a keď šetria dvaja tak sa šetrí ľahšie. ja verím že tak za dva tri roky si našetríme na vlastné bývanie s nejakou hypo by sme to mali utiahnuť
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som konecne v situacii kedy sa moje vztahy davaju dokopy aj asi s buducimi svokrovcami a s mojimi to je tiez super taze sa konecne tesim i ked to este ma niekedy nejake spady..ale ta da sa.. no ja by som chcela byvanie skor tak do roka..a ked este skor..uvidim ako to dopadne..snad prijdu nejake nove veci do hypo a bude to lepsie..
Odpovedať
:-) babule vyčítala som to tu, už ste to rozoberali, kedy máte narodky, ale celu diskusiu som neprečítala, nechcelo sa mi, to len tak zbežne ;-) aadriankaa to poistenie pre psov by som bola aj rada, keby bolo, lebo sme tiež psíčkari, máme dve fenky, pretože to je niekedy nehrazne drahe koľko sa u zverolekara platí :-| ked sme mali pred dvoma rokmi choreho hafana, tak sme behom troch dní zapaltili 3 tisíc korún a nakoniec sme ho aj tak museli dať utratiť :-( a o vlastnom bývaní ani nehovorte. my bývame s mojimi rodičmi a niekedy je to naozaj ako za trest :-| s mamina je v pohode, samozrejme pokiaľ ju nechytí nejaký deň blbec ako dnes napríklad, že neurobila si toto, neurobila si tamto, ako keby som tu byvala len ja. no s ocom to býva horšie, on ked ma zlu naladu tak je hrozne protivný, no čistý des, on by bol najradšej keby každý skákal tak, ako on píska...a už vôbec na nikoo neberie ohlady... a obávam sa toho, že aj keby si tu spravili jeden samostatný byt, tak by to bolo stále také oničom ... mladý by mali bývať jednoznačne sami, lebo to nejde dokopy ak pravidlá dodržiava iba polovica...
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska tak ze sa ti chcelo tak hrabat...no a co sa tyka toho poistenia ja si tiez tak myslim..skoda ze sa to tak neda ze ked si psika prihlasis a platis zan dan tak by mohli ponuknu moznost poistenia aspon do istej sumy kedy ti hradia..my sme tiez s psimkom dopadli podobne ako ty a priatel tiez..ich hafan lezal normalne v nemocnici podavali im infuzie a kedze psik aj napriek vsetkej snahe pomoct mu zomrel tak im odpustili vyslednu sumu cca 60 000sk taze to nezaplatili ale vysetrenia ultrazvuky a rtg platili normalne..taze aj tak si myslim ze okolo 30 000sk ich to stalo..proste v dnesnej dobe mat psika je poriadne nakladne..hlavne ked mu nieco je..taze nech su len vsetky zdravucke..ozaj aku mas rasu? a co sa tyka byvania nezavidim ti..my sme preto nechceli byvat ani u jednych rodicov..teraz byvame u petovej babky (sama nas tu volala prosila lebo to nezvlada platiti sama 3-i byt) priatel si myslel ze jaka vyhra to je..ja som hned od zaciatku vedela ze to nie je nic moc a ze to bude des... a teraz ani nechcite vediet..radsej nejem len aby som nemusela vyst von z izby..na balkon leziem cez okno za co dostavam stale sprda.. mam toho tak akurat dost..ja si nedovolim vziat z jej veci v kuchyni nic ako myslim potraviny..ona nam stale vypouzije ci mlieko ci vajcia,..a zemiaky ani enhovrim..toaletny ani nehovorim.ako viem ze to je min polozka ale nie ked ho kupujete len vy a na den ide kotuc..minule jak priatel nebol doma tak som naschval nedala toaletny ze vylozi ona a si predstav ze nic.. vystrcila tam hygienicke vreckovky kt. sa rychlo minuli a nejaky kusok poskladaneho toaletneho co asi nosila ked niekam isla..chytil ma taky amok ze az.. stale mi robi sceny pre nieco.. minule ma vymkla v byte (to je este ako tak dobre bo byvame na prizemi ta si vyskocim alebo cakam) napriek tomu ze vie ze som doma a ze mame len 1 kluce od bytu kt. ma v ten den priatel..par krat sa mi stalo ze som si nechala privrete dvere utekala za priatelom ku dveram brany po nieco a ona mi zabuchla dvere... ja bez kluci za par minut do prace a ona neotvara..bucham zvonim kopem nic..zvonim z vonku ako do brany nic..trieskam do okna nic..a potom ked mi po 10-15 minutach konecne otvori tam za dzube ze som nechala otvorene dvere a ze co som drza a sa rozculujem..hruza..to ze svojmu vnukovi ani nezagratulovala ani na narodky ani na meniny to ani nehovorim..a vedela o tom velmi dobre..lebo som pocula ako to hovori niekomu ale ani mu ani bu.. na moje meniny mi robila take cirkusy ze az..proste slzy v ociach a nevedela somc o robit..este som obstala tak ze mi vypla elektriku na 10 minut..mala som zapnuty pc aj tv a rozkukanu rozpravku..myslim ze viac doplnovat nemusim lebo mam nervy..a povedala som vtedy budem dodrziavat jej pravidla a nechodit cez okna ked ona zacne moje (ako ze sa nefajci v byte a svietit mozem do kedy chcem- ani hudbu nemozem bo ju to rusi hej?) myslim ze to ze uz neperiem v endelu je dost..teda aby ste si predstavili v nedelu nesmu byt ziadne veci na balkone taze periem tak aby to stihlo vyschnut..a teraz co zrobila? v nedelu som prezliekla postele..vela pradla trebalo mi prat..ja som v sobotu prisla vecer taze som uz nemohla nic..ta si vravim ze fajn v nedelu neperiem ale pondelok poperiem vsetko niekolko programov..a ona ze v pondelok sa neperie lebo ze je velky sviatok..a ja som uz v utorok nemala v com ist do roboty skoro..som myslela ze ma porazi a to som sla do obchodu a vsetci mali na balkonoch pradlo viac ako 50% ludi...krasa nie? taze teraz periem skoro kazdy den..akurat dnes nie lebo mala tu drzost si k mojim veciam na balkone vybrat svoje a nacapit na moje veci..taky amok ma chytil ze az..neznasam to lebo ja vzdy cakam kym si zvesi svoje.. a to ani nehovorim ze svojmu vnucikovi nepovie nic je mila jak med a len peniaze cica..a jak zavrie dvere zacina peklo vacsinou..taze leni snad to mas lepsie ako ja a necertis sa pre taketo veci aspon...
Odpovedať
fuuu no teda až takéto to nemám, že by niekto stále robil také napriek, ma to mrzí, že to máš až také zlé. a rozprávala si sa o tom aj s priatelom? vie o tom všetkom? čo on na to? ja by som asi nástojila na tom, odísť stade. nedá sa? ako teda vidím ani jedna to nemáme ružové, so mnou sa momentálne môj otec nejak extra nerozpráva, pretože predvčerom som mu nedvihla telefon, kedže som bola na wc a tam si nenosim :-p tak robil ako odtrhnutý z reťaze...ale tak to je dosť často...a včera sa zasa cítil dotknutý, lebo moj palino musí ísť dnes jeho rodičom popolievať na chatu záhradu, lebo šli na dovolenku, a nepríde hned z práce domov, lebo on musí dokončiť rýny na streche. a povedal, že ja som mu povedala, že dojde hned z roboty domov o druhej, a ja som nič také nepovedala, iba to, že druhej končí...aach neznášam ked si on takto niečo vymýšla a ja som potom zlá...ešteže je zajtra v robote a my sa môžme ísť v klude kúpať, lebo nebude potrebovať nič doma robiť... a máme zlatú retrieverku a bernskú salašnícku...sú ako naše deti :-D môj palino si ich strašne piple :-D aadriankaa vy máte akého psíka? je to hrozné platiť u zveroša, to sú nenormálne pálky. malo by sa niečo takéto vymyslieť, ved presne, platíme za nich dane a mohlo by byť to poistenie, aspoň za očkovanie a nejaké to vyšetrenie a nie hradiť úplne celú sumu...
Odpovedať
Profilova fotka
lenuska moj priatel vsetko vie lebo neraz mu volam s placom ci v totalnom amoku..ale tak stale mi povie ze jednym uchom dnu druhym von a nech sa nezatazujem starou babou..viem ze ma v niecom pravdu ale ma uz serie kazda malickost..no ja odtial chcem ist prec..hladala som najmy a tie zas stupli..taze stale som v stadiu hladania..aspon usetrime peniazky ked uz nervy nie.. no ani ty to nemas ruzove a to s telefonom poznam..ani moja mama to nechape preto nosim telefon vsade..aj na WC aj ked sa sprchujem..proste bez mobilu ani na krok..ja ani z izby do kuchyne bez mobilu nejdem..len ked nieco odnasam a hend sa vratim..=D.. no pekne hrozne mi tvoj oco pripomina spravanie mojich rodicov..pamatam sa anto ze nasi chceli aby im peto pomohol na chate mal ist s nami no nesiel lebo jeho otec siel do nemocnice..a moj tato sa certil ci to bolo az take dolezite a pritom tam bol petov oco hospitalizovany..a nevysvetlis mu a nevysvetlis.. jej take zlate pejsky mate?tak to mate doma veselo aspon sa nenudite..to ste si "zabezpecili" uz s manzelom ci ste ich mali skor? ja som svojho dostala od nasich..kedze byvame v byte tak co najmensie plemeno.. taze mam yorka..vzdy som take aj tak chcela..je mily zlaty..hajka s nami v postely..proste moje dieta..cela rodina sa tak nakazila ze yorkov ma: mama,sestra,sesternica,bratranec,ocov brat,mamina sestra a este teda ja..taze ked sa niekde stretneme je to uplne..neviem kto je kto..aj dnes prisla segra na SR tak idem k nasim taze zase tam budu 3 yorkovia..=D..no a to hej..ja si zaplatim vakcinu..ale jak aj teraz mal dastik nieco zo zaludkom sla som na veterinu a bum 15€ ako nie je to neviem jaka palka ale predsa..zubky mu trebalo trhat tak operacia..keby aspon ked ides raz za rok na vakcinu tak si osetrenie mala gratiz aj to je daco..abo keby nejaka zlava bola..ale nic..inak sranda je ze v CR mas ockovania proti besnote len raz za 2 roky pretoze ockuju Nemeckymi vakcinami. ale my slovaci ockujeme ceskymi vakcinami kt. su drahsie a nie az tak ucinne a preto musime chodit kazdy rok.. dobre nie..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?