Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 1. marca 2003
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
    Trenčín, okres Trenčín
 je tu ešte nejaká Cica emoticon??
Práve papám... malý zaľahol, som spratala, a papám, ešte zem si pôjdem zmyť a hádam sa natiahnem za ním, lebo zajtra už pôjdem asi do práce ...

Klaudi... to máš ako dnes bielkoviny, hej? ... lebo to je super nápad, ja mám véééľmi rada kuraciu, ale šak aj bravčovú pečienku na cibulke a ku tom chlebím /ja aj bez emoticon /, si mi dala tip na piatok, hádam kúpim zajtra a v piatok uvarím a bude večera aj pre manžela, tiež má rad...
12. sep 2007 o 13:07  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 hej som tu,len tu nijkoho nebolo,tak som sem dlhsie nenankukla....
hm,dobry napad,aj moj mangel sa potesil,ma to tiez rad.....
na zajtra budem mat zemiaky s kyslou kapustou,co som dala do mraznicky......nemam s tym nejaku skusenost,ale snad to bude jedle.......co poviete?
12. sep 2007 o 14:53  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 cafte cice, tak ja idem konecne dat ryzu do seba..som teraz dovarila tak idem na to emoticon
*adamko, to si teda mala pernu noc, snad je uz dobre emoticon

baby, ako to s tym jablcnym octom? kedy ho jest? mam ho v pirulach. A kolko stoji u nas balenie 40kapsul? emoticon
diiiiiiiik
12. sep 2007 o 14:57  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 ahojte...

miri.. dnes je to zatiaľ OK, dúfam, že to tak aj zostane večer.. uvidíme, sme sa práve zobudili, sme spali...emoticon
A s tým jablč. octom neviem, ja som sa po nom ešte ani nepozerala,t ak Ti neviem poradiť, ako!!

klaudi... zemiaky s kyselou kapustou budú isto mnamky, zemiaky môžem a kapustu tiež.

Ja mám zajtra vitamíny, asi budem mať na obed dusenú kapustu... emoticon
12. sep 2007 o 16:26  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 adamko, sa mas,. ja som prave zaspavala ale som sa musela rychlo prebudit, lebo za 10min frcim do roboty..a taaaaak by som spala emoticon emoticon
tak si tu uzite krasny den, pa
12. sep 2007 o 16:33  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 ahoj, aj tebe, nech práce rýchle odsýpa....
12. sep 2007 o 16:35  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no to dufam.... emoticon
12. sep 2007 o 16:37  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 ahojte chudnuce... emoticon
ja som az ted doma a konecne papam, nedalo sa skor, mam plnenu papriku, ze vraj je tam minimum ryzky,ale je mi to dnes jedno,mala som dnes vela pohybu,tak mi to neublizi a nic ine nemam... a este celozrnny roztek...
ale dnes som sa vazila a mam 60,3 kg. a dufam v nedelu pod 60. emoticon
ked prekrocim moju hranicu 60,to bude pre mna neuveritelny uspech....
inac cvicite aj brusko??
Adamko,tak si dnes aspon trochu oddychni.....
Ja som vecra vydrzala ovocny dnicek,super.
dopapam obed a zacvicim si,ale nie hned... emoticon
papa
12. sep 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emily23
Registrovala sa 3. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 234 príspevkov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
emily23
Registrovala sa 3. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 234 príspevkov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 caute cice.
ja som tu nebola celu vecnost....od aprila som stale zacinala s dietou... a ako som zacala, tak som aj velmi rychlo skoncila. drzala som ju max.12 dni, ale kamosky mi tvrdili, ze som sa akosi zmensila emoticon emoticon
takze od zajtra zacinam uz asi 58 krat emoticon emoticon , ale chcem vydrzat aspon mesiac..... tak si sama sebe drzim palce...
a teraz som uz skoro mesiac chora a menej mi chuti jest, tak to vyuzijem emoticon emoticon
12. sep 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak som tu cice...len na moment ale som...
dnes som mala len ryzu a dva banany..no co...dnes som taka unavena, ze nevladzem jest..by mohlo byt aj castejsie emoticon

**emily, tak snad nedopadnes ako ja aj po 59krat...ja som zacinala cely rok a az teraz som sa prinutila ale zatial tiez nie na 100%..treba sa pomaly rozbiehat emoticon
a coze si mesiac chora? emoticon
12. sep 2007 o 23:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spik28 (30 r.)
Registrovala sa 10. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bola 29. mája 2005
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
spik28 (30 r.)
Registrovala sa 10. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bola 29. mája 2005
    okres Bardejov
 ahojte , no ja držim dietu druhy den sa uvidim kolko schudnem po tyždni .Dnes budem papat šošovicu hihh.ok utekam papa
13. sep 2007 o 08:19  •  Svadba bola v máji 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 emily
... tak do toho, s nami sa ti to isto podarí aj viac ako mesiac emoticon

spik
.... a aké máš predstavy o tom, že koľko schudneš za týžden... emoticon, ja som máličko, viac som z obvodu, ako na váhe...

Ja to budem mať dnes asi jednoduché z jedenim, kedže sme asi celá rodina chytili od Adamka brušnú chrípku, tak to vidím na minerálku maximálne (mám mať vitamíny - tam moja mnamky kapustička, už je aj v mrazáku, bude na inoked emoticon ), prípadne čaj...
Cítim sa, ako by ma prešiel parný válec emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. sep 2007 o 08:58  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojte.
Adamko, to teda mas pekny den...ja som minule mala brusnu chripku... emoticon
ale daj si viac vit.c aspon 1gram...megacecko...a nech ti to dnes aj prejde...... emoticon
spik28 prisla ti ta 8 minutka?stahovala som to dvakrat,ale neviem,ci si dala dobry mail.....drzim palce..
Emily- ja som nikdy dlho nevydrzala dietu...ale to,ze mozem citat prispevky a kontrolovat sa tym.....mi velmi pomaha.. emoticon a kolko vazis a merias? ked to budes mat napisane vo fore,budes lahsie chudnut.... emoticon
ja dnes mam skroby ale asi nebudem ich jest...idem si dat ovocie a zeleninu......vcera mi tiez nebolo dobre...a tato sobota,vyzera ze budem musiet preskocit ovocny den,hned na bielkovinovy....tak budem tieto dva dni len lahke jedla jest.....a pohybovat sa..... emoticon
13. sep 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emily23
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
emily23
  • Nevie kedy bude svadba
 miriama
no ano uz som mesiac chora.mam zapalene mandle, obcas ani nerozpravam... a antibiotika nezaberaju emoticon emoticon
ako vidim, aj ty zacinas s dietkou stale dokola. no ale teraz som uz odhodlana,a idem na to... tak sa drz a nech to nie je 60krat... emoticon emoticon emoticon

adamko
diky moc. emoticon emoticon a nech sa rychlo zbavis tej brusnej chripky...
13. sep 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tesorino
Registrovala sa 28. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 10. februára 2007
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
tesorino
Registrovala sa 28. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 10. februára 2007
    okres Hlohovec
 smaily dakujem uz na druhy krat sa mi to stahlo
emoticon tak zacnem aj ja dakujeeem emoticon emoticon
13. sep 2007 o 19:01  •  Svadba bola vo februári 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahojte cice emoticon
tak a som tu zas po dlhom case...nejak nestiham a nevladzem v poslednom case.....5.9. sme prisli z dovolenky na makarskej - bolo super emoticon no a odvtedy mi je furt zle, furt sa mi toci hlava a zo skoly idem jak vyflusnuta...strasne nieco....zajtra idem lekarke bo uz neviem co so sebou emoticon

Co sa dietky tyka tak po dovolenke som nabrala dve kila ale vcul idu pekne dole - drzime znovu 90-dnovku ale bez ovocneho dna a cuduj sa svete, kazde tri dni mam 0,5kg dole emoticon stuzkovu mam 24.11. tak sa musim snazit emoticon emoticon

no a co sa skoly tyka....som v nej tyzden a uz nestiham emoticon strasne nieco.....a to je len september...som zvedava co budem robit v maji emoticon maturujem posledny majovy tyzden....ach jo...ani sa mi nechce verit ze uz je to tu....aj vam ta stredna skola tak rychlo uletela??

no idem si lahnut bo ma tu vystre...ahojte emoticon
13. sep 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 veronice, tak uz nacase ze si sem zavitala.... emoticon
uz sme si mysleli,ze si chuda.....a preto nic..... emoticon
my ideme na dovolenku uz 25.9. a tiez sa velmi tesim...aspon 5 kil mam uz dole,ale stale to neni ono.... emoticon
ovocny den ti nerobi dobre,ked ho nemas? ja to uz vydrzim len s ovocim 1 den... emoticon
ale 0,5 kila za 3 dni je super,to sa stale vazis?ja sa niekedy 2 krat za tyzden vazim,ale moc to nemam rada....mam velmi presnu vahu....vzdy povie pravdu..... emoticon
ale potesila ma posledne casy.... emoticon
prajem nadalej vela chuti do toho....a ja dufam,ze na dovolenke schudnem a nie priberiem.. emoticon emoticon
13. sep 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ja a chuda? naposledy v skolke a mozno tak na prvom stupni emoticon emoticon emoticon
kam idete na dovcu? emoticon...5 kil je super emoticon len tak dalej, drzim palce emoticon
ovocny den nemam preto bo po prve, v poslednom case som ho stale porusovala lebo som bola hladna a podruhe, gastroenterologicka mi nakazala nehladovat a nestresovat sa tak som teda ten ovocny radsej vynechala :P emoticon emoticon
Mno a vazim sa tak raz - dvakrat do tyzdna ale teraz som len bola zvedava co to spravi bez ovocneho dna tak som sa vazila uz po troch dnoch a je super ze to funguje aj bez toho emoticon

inak pozeram vyvolenu....ty brdo, ten si teda ma z coho vyberat emoticon emoticon emoticon
mno idem...ahojte cice a pekny den zajtra zelam emoticon
13. sep 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 caf cica veronica emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. sep 2007 o 23:20  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon ciao veronice.konecne.my tu niektore zaciname a zaciname.,takze tak.nepolav,uc sa a obcas napis.drzim palce.
14. sep 2007 o 02:19  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 smaily ja som fakt drevena,no neviem to stiahnut.do pasika mam napisat len cisla alebo aj slovo uschovna.dalo mi ze chyba pri zadani.co robit?co to je inac video?
14. sep 2007 o 02:24  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 miriam,tak aj tu ta obcas vidim,tak ako funguju tie jab.octove tabletky?u nas iste stoja menej!aj ja som si ich dala kupit.moj oco pil a schudol 16kg.mi vravela segra,ale vies ze chlapy chudnu rychlejsie.on musel koli kolenam,tak mu to poradil dr.kamos.
14. sep 2007 o 02:30  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 a vraj behom par mesiacov.no a nepribral vraj nic od min.roka.no som zwedava,lebo som uz nasich newidela 3roky.uz mi je aj smutno.
14. sep 2007 o 02:34  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 tak adamko a co budes robit po 90.pokracujes?kolko si schudla od zaciatku?
14. sep 2007 o 02:39  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon tak cice,sladke a prijemne sny.
14. sep 2007 o 02:43  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 Zdravím Vás CICE emoticon
Včera navčer som tu už vôbec nezavítala, som mala zvýšenú aj teplotu, bolo ma všetko čo mohlo (aj vlasy hádam emoticon emoticon emoticon ), tak som od pol osmej už spala... a je mi dnes lepšie...

eeka
... šak 90-dnovku končím okolo 10.10., potom si dám asi do konca mesiaca pauzu (mám koncom mes. aj narodky, tak aby som nebola netaktná, kedy príde návšteva emoticon emoticon emoticon emoticon ) a premýšlľam, že od 01.11. tak do polovice decembra sa do toho pustím znova, tak uvidíme emoticon... ale istoto toto forum neopustím, aj ked nebudem na 90-dňovke...

dnes mám bielkoviny a svete neviem, čo by som si dala... som mala v pláne kuracie pečienky (Klauduška mi narobila chute), ale neviem, či to riskovať, po tom včerajšom pernom dni... no fakt netuším, ale hladná som už teraz, kedže som včera pala iba dva banány a si 10 slaných tyčiniek za celý den.. ba dokonca som aj málo pila, čo je u mna už ozaj na odpadnutie... idem si teraz uvariť veru čajík

zatím zdravím všetky cudnúce CICE emoticon emoticon emoticon emoticon
14. sep 2007 o 07:56  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivanka85 (31 r.)
1
Registrovala sa 4. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov a 2 albumy. Má 30 priateľov. Okres Veľký Krtíš.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Vo Veľkom Krtíši, okres Veľký Krtíš
fotoportrét
fotoportrét
ivanka85 (31 r.)
1
Registrovala sa 4. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 100 príspevkov a 2 albumy. Má 30 priateľov. Okres Veľký Krtíš.
 veronice neverim ze musim nejak radikalne chudnutemoticonpodla fotky sa mi vobec nezdas nejaka baculaemoticon
14. sep 2007 o 09:18  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivanka85 (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
ivanka85 (31 r.)
1
 oprava: neverim ze musiSemoticon
14. sep 2007 o 09:19  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 eeka, nepolavim a napisem emoticonemoticonemoticon to je, ako by povedala moja kamaratka ze zahoria, samopochopitelne emoticon

ivanka, ja nie som az taka baculka ale uz len skrz to moje bolave operovane koleno a vystrajajuci bedrovy klb by som mala....aspon takych 10, to by mi stacilo emoticonNo a dalsia motivacia - sesternica mi povedala, ze ked budem mat pod 60 kg tak mi kupi saty na stuzkovu - no a nechudni emoticon

idem cice, papa emoticon
14. sep 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 veronice

... tak to je super motivácia... zadara šaty na stužkovú... to by som brala, len ja už mám pááár, rokov po nej :.(!!

... ved ako som čítala, ty si preborníčka na tomto fore v chudnutí, či nie emoticon ?
A koľko chýba do tých "pod 60"?? Sak do skužkovej je ešte pár mesiacov, nie, tak dva isto...
Tak hurá do toho...
So mnou zatiaľ tie pečienky nerobia nič, tak uvidíme... práve popíjam čajík
14. sep 2007 o 15:18  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš