Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
ahojte... Radkaz napis mi do IP mailovu adresu a zajtra ti to stiahnem. Inac som pred 5 tyzdnami zacinala presne na 64,5 kil takisto :-) a buduci tyzden sa budem vazit.Dufam uz pod 60.Inac na tejto hranici je to vzdy pre mna tazke... :-( ]-( :-| :-S ale uz neporusim :-D :-D ;-) Zdenka ja zajtra budem mat skroby....ale viac budem papat kompotik, dnes som ho nestihla si spravit.... a som iba na chvilku na nete.....ale aspon dnes som si celkom oddychla....zajtra si nedam vela pokoja,chcem vela cvicit....aspon hodinu s Olgou Sipkovou a aj brusko.... :-D tak dufam,ze uz budes mat tu digitalnu vahu..... :-) prajem dobru nocku :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily.... Ok, zistujem ,že si tu iba chvíľkami... ... a váha bude až budúcu nedeľu :-( My sme tu snád všetky začínali s 64,5 kg :-)...
Odpovedať
adamko, tak konecne uvidis, ze to ide dole ,lebo tato vaha nikdy neklame ;-) ]-( :-D a je to sranda, ze sme mali 64,5..fujky :-( ;-) tak zajtra papa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pápa :-) len vieš čo je strašné :-), že na každom tých 64,5 kg, teda na každej, "ukáže" inak... hrôza :-D :-D , no dúfam, že bude digi, som to manželovi "jasne vysvetlila", že to beriem aj ako darček k narodeninám... a som ešte začala s tou pokračovacou knižko 90-dnovky.. tak vraj po premýšla :-)... zlatý, že - :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobrú...
Odpovedať
x-)
Odpovedať
ciao :-) tak som konecne dosla.adamko nubud smutna uvidis ,ze do narodok budes fit.ved uz si pred cielom.smaily,tak som to hladala asi vsade,no nikde nic.asi si to budem musiet poprehladat este dokladnejsie.ano,chodila som 1xdo mesiaca na kontrolu a kazde dva dni som mu volala pre menu.ja byvam na sardinii,ale aj tak som cestovala 12hodin lodou do janova ako 45 minut lietadlom do milana. :-x ten lemme chodi aj do telky na konfronty,tak som ho kontaktovala a musela som dojst do mi.a tam ma cakal jeho osobny sofer,a doviezol ma do studia k nemu.odfotil ma a vyplnila formular,zaplatila a poslal ma prec :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D kukki kuk!miri,kde si?mas cas alebo ide buvat?idem pozriet do bielej noci ;-)
Odpovedať
:-D smaily,povedala som ti,ze som drevena,tak ja som si to neulozila iba vytiahla,tak momentalne to stahujem.dufajme ;-) ;-) ;-) .smaily,ty byvas v nemecku?chodis nakupovat do schlecker?poznas ten parfum,jovan ,musk oil for women?tak za teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen by som vrazdila :-D :-D :-D :-D :-D ,moja tetka(akoze)mi ho nosila,no odkedy som tu,tak to uz nie.dnes som pozerala na site a aj tu v ita je obchod schlecker.konecne!!!!!!!!! cice ja od pondelka zase zacnem 90-tku,aj ked som uz zabudla po kolky krat :-D :-S :-D :-S :-S ,no berem si z vas priklad.sladke snicky. ;-) ;-) ;-) eeka
Odpovedať
:-N smaily,taaaaaaaaaaaaak konecne som si to pred chvilou stiahla,noooooooooo je to fakt dobry zabijak :-D :-D :-D :-D :-D :-D .zajtra to vyskusam,inac ako ste to dokazali na prvy krat?cvicili ste celych osem minut?sladke snicky,vypinam to naozaj,uz sa mi aj ziva konecne.ciao. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... ... počuj, no a ty nedržíš teraz 90-dnovky, či vždy od pondelka začínaš od znova :-D :-D :-D :-D :-D :-D , som zmätená x-) x-) x-) x-) !! ... ja som tú 8-minútku odcvičila hned celú, ale troška v menej svižnom tempe... po druhý, tretíkrát to zmákneš v pohode ako oni :-D :-D :-D :-D ! Ja som včera kvôli nádchce zanedbala cvičenie, iba brušáky na lehátku som robila, to mi tak netiekol soplík :-), ale pri cvičení na kolenách sa mi to akosi nedalo, aj sa držať aj sopliť ]-( ]-( ]-( ]-( , ale dnes to už vyzerá OK aj s tou nádchou, lepšie, tak večer si "dám do tela" - hahahahahaha... teraz si idem dať čajík... mnamky, asi aj s medom :-) zatím pááá CICE
Odpovedať
ahojte chudnuce... :-D eeka,tak super,ze to uz mas,ale na zaciatok,pokial nemas brusne svalstvo zvyknute na posilovanie,necvic rychlo...casom to dokazes.A ten parfem Jovan nepoznam,ja som na mexx.. :-D a co robis prosim ta na Sardinii? Si sa tam vydala? a ten Lemme je teda cudas... ]-( ale stale nechapem,co si to mala len jest,ale obdivujem,ze si schudla za mesiac tolko....a ja nemozem dat dole blbych 10 kil... :-( ]-( ;-) ja ked som studovala podobneho lemmeho-ale tento je nemec a DR. Strunc,tak som dost pochopila...a na veceru sa mala jest ci pit vzdy len bielkovina, napr.biele mäso s citronom alebo ryba,ci mliecny bielkov.koktejl....pri 90 dietke mi tato bielkovina dost chyba,ale dufam,ze aj napriek tomu budem chudnut nadalej.... :-) Ja mam dnes skroby a uz sa idem pustit do kopotika zo sliviek a jablk..... :-) :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá.... vy máte tie kadeaké dietky a knižky o nich naštudované... :-), to ja som v tomto úplne LAVA, vôbec takéto veci neštudujem a fakt neviem, čo sa má a čo nemá na večeru :-), aj ked jogurt a podobné bielkoviny som papávala ... ani som nevedala, že robím dobre ;-) :-D Práve som vybrala z rúry bábovku, to som sebe na večeru :-)... a pre rodinku, ked bude mať chut, mažel si isto vezme do práce na ranajky.... Ešte stále neviem, čo budem obedovať, ale kedže pizzu som si zatiaľ neurobila, tak asi v rámci šetrenia času, zostávajú cestoviny.. ale nuším, či na sladko, alebo slano :-(... tuším prvýkrát mám problém s UH dnom, čo budem jesť... strašnééé so mnou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
adamko, vies prisla som k dvom knizkam od DR.Strunc a su perfektne aj recepty...no on je zastanca bielkoviny..na ranajky 30 min beh alebo nejaka aerobna cinnost,hned za tym bielkov.koktejl a za 30 minut miska ovocia.. kazde 4 hodiny si zmixovat bielkovinovy koktejl 12,16,20 Hod. a na veceru bielkovinovy koktejl s citronovou stavou a medom. Toto sa drzi tak tyzden,dva..... nezabudnut jest ovocie kedy mate hlad. On ale rozdeluje bielkoviny, kupite kvalitne aj nekvalitne.... musi byt aspon 80 % bielkoviny v prasku. Potom na ranajky voda s citronom a lahky receptik s ovocim,jogurtom,alebo tvarohom.doobeda vzdy bielk.napoj a na oved rybu,hydinu,nieco vegetariana,alebo pasta(cestovina).Poobede maly snack(su v jeho knizke)napr.babyananas s tofu,tuniak so zelerom a cerstvym syrom,celozrnny chlieb so zelen.pomazankou... ...presnidavka,filet s rucola-tvarohom... nezabudnut misku salatu vecer,ak ste mali uz mäso,tak len nieco vegetarianske... koktejl namiesto jedla,ak sa nestihne varit.... Je to celkom zaujimave,ale ja osobne pri mojom milom nedokazem ani tyzden len na bielkovine ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily ... znie to zaujímavo, ja bielkoviny, mlieko, jogurty, kotail... to môžem :-), mnamky... a aj rybu, aj kuracinu... no len nie stále... ale dva týždne by sa to možno dalo... uvidím, ako bude toho 07.10., a potom po krátkej pauze uvidím... ale je to potom múdra kniha, ked aj recepty... .. aj tvaroh mám rada, veľmi... :-p
Odpovedať
Zdenka, je to aj hruba kniha 432 stran :-D :-D je to DR.med.Ulrich Strunc a je Internist, orthomolekularny DR. Patri aj do svetovej spicky svojej starsej vekovej skupiny Ultra-triathlon... Uz vela ludom pomohol dostat sa z obezity... a vyvinul Forever-young uspesny program pre dusevne a fyzicke vysoke vykony... jeho zaujimava myslienka : " schudnut je lahko, musime len povzbudit hormony ktore robia chudym dokoca aj v spanku" alebo myslite chudnuco.... :-D rada ju citam...no neviem,ci sa da kupit na SK. Ja ju mam v nemcine.Ma v Rothe svoju ambulanciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
.. smaily... ja som v tomto oproti tebe ako tupec... :-( :-( :-( :-( fakt... také veci, čo ty píšeš o chudnutí a máš naštudované... sa hanbím.... :-( :-( :-( :-( , vieš, stačí mi ta "pointa", bielkoviny... a možno to zaberie... ale zasa nebudem stresovať pre dve - tri kilá, aj ked, keby som sa ich zbavila, potešila by som sa ;-) ... a vééééľmi... Tá myšlienka je krásna :-) , idem teda hajať k chlapom, som sa najedla ;-) , tak idem... potom sa môžem zasa ozvať cez ICQ, ak mi nebude vypadávať, ale chceme ísť na futbal, troška von pozrieť, ked je KONECNE celkom pekne :-)... troška sa poprechádzať.. zatím pááá, možno až večer... x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Zdenka, asi aj ja vecer,ked mi pride mily z prace ideme na zamok pozriet a do zamockeho parku skusat nasu novu kamierku...aby sme boli v keni zrucni... :-D Je tu dnes krasne,tak sa neoplati byt doma ;-) a nehovor si,ze si oproti mne tupec,ved kazdy vie nieco ine a vzajomne sa doplname,no nie? Ja sa zaoberam vsetkym co sa tyka mediciny,tela i duse....a aj ked mam velke vedomosti o zdravej vyzive a zdrvy sposob zivota,predsa mam s tym tazkosti, treba si vazne cvicit pevnu volu.... :-) Dr.Strunc odporuca,ze ked sa zastavi chudnutie,tak par dni pit len bielkovinove koktejly a cvicit zvlast aerobnu aktivitu-beh,nordic walking,plavanie,cyklistika,aerobik... zarucene sa ti posunu kila dole!a nieje ziaden jojo efekt,bielkovinu telo vyuziva na nicenie tukov zvysenim svalovej hmoty :-D ;-) a cvicenim sa ti zvysi hladina testosteronu v krvi ,preto sa chudne rychlejsie.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky ... tie belkovinové koktaily, to by som pár dní, dva, tri... mohla zvládnuť, lebo mliečko a mliečné výrobký s ovocím, to MOZEM... fakt máš dobré rady, isto niektorú vyskúšam po dietke... teda ak nebudem z tohoto dietovania "vyčerpaná" :-) Som si urobila jablkové piré s kokosom... som si na ráno odložila /zajtra mám vitamíny/ a dám si troška teraz, akosi nemám na tú bábovku chuť... asi stačil sladký obed... /čo sa čudujem, ked môžem, tak na koláč a sladké nemám chuť, ale nebudem to siliť, k nemám chuť, tak nebudem jesť len preto, že je to "predpísané"/.. smaily .. sme sa vonku pekne vyvetrali, bolo krásne, teplúčko, aj zajtra má byť, tak sa teším, možno po dlhom čase skočíme na bicykel s Adamkom :-) ;-) pôjdem si teraz na pár min. zacvičiť, nech zasa necvičím o desiatej večer, ako to zvyknem, lebo skôr to akosi nestíham... zatím .... zdravím všetky CICE :-D
Odpovedať
cawte cice, tak ja len tak..aby ste nemysleli, ze som vas tu opustila...ale tento weekned sa musim tvarit, ze vas nepoznam, lebo svokruskovci nam doniesli straaaaaasne vela dobrot a tak trosku nedietujem.. :-x :-x la psssssssssst ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriama ... som myslela, že si nás už nadobro opustila... :-)
Odpovedať
:-D ciao cice,ja len tiez na chvilku,ideme sa trochu vyvetrat,dnes je strasne teplo,predstavte si,ze v decembri je tu aj 25 st.tak by sa mi zislo trochu zimky,doma mam teraz 26,9 stupnov (nekurim)vazne,no niekedy je to tak v zivote,ze ja co teplo neznasam,tak ho musim doslova trpiet.............adamko ja 9o-tku zacinam a koncim ,no teraz vydrzim aj dva dni,bo ja som straaaaaaaaaasna hrriesnica,zato ta obdivujem,ze dokazes az do konca dotiahnut veci.8-micka isla zle,nedocvicila som ju,no zajtra to potiahnem o dalsi krok,je efektna,ale stttttttrasne tazka :-| :-| :-| .smaily,27.-eho tohto mesiaca budeme mat 4-te vyrocie svadby,tak chystam dake prekvapko =-) ,no neviem,ze co .poradte mi,aj ked je to mimo temy.inac lemme je pripad,ale zato to funguje,on vlastne kalorie neuznava,hovori,ze cvicenim telo nechudne dlhodobo,zato kaze jest maso,lebo su to proteine.......bla bla bla ,no a zato rychlo chudnes,koli bielemu masu ale postupne mi do programu pridaval vsetko okrem soli.....tu mi nahradzali ine koreniny,no musim uznat,ze mame fakt chute otupene solou,lebo mi naozaj chutilo vsetko inac. :-p :-p :-p ,adamko,co si dnes vecerala len tu babovku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky eeka ... práveže nie tú bábovku :-(.. na obed som mala sladké cestoviny a nemala som akosi, napodiv :-), chuť na sladké, tak som si dala jablkové piré iba a vééééľa čaju, asi liter a pol...... dnes som normálne "bezhrešnica"... .. uvidíme, čo zajtra, čo na vitamíny, či vydržím... :-) ... ja som dnes 8-minútku zvládla, aj som pridala iné cviky...
Odpovedať
tak to ja som 8minutku este ani neskusala.. :-N x-)
Odpovedať
;-) tak to si frajerka,ja som vydrzala iba do 3-eho gongu :-| no to ked mas 4-ty den,tak to pyre si cukrujes?a to mozes ovocie,ked mas uhlohydraty? =-) a vodovy ako zvladas?
Odpovedať
miri,:-D :-D :-D mas sa na co tesit.
Odpovedať
ja vieeeeem :-D :-D :-D :-D :-D slubujem, ze od utorka sa vam opat venujem co najviac...teraz to proste nejde....mame navstevu a chcu pozerat markizu spravy a filmy...a mame len jeden pc a sme bez telky...takze tak.. ;-)
Odpovedať
:-D ako pozeras markizu?aj ja chceeeeeeeeeeem! :-) :-) :-)
Odpovedať
halooooooooooooooo :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
no cez net, das si stranku markizy a tam archiv..takze nie live ale len archiv..cize spravy, superstar, susedia a tie ich "skvele" serialy..a vela ineho... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... .... hej, dávam si tam troška škoricového cukru... ... podľa mna, ovocím môžeš nahradiť v ktorýkoľvek den, ktorýkoľvek chod... často teaz večeru nahrádzam ovocím iba.. myslíte, že je to zle??? ... prvý vodový nič moc, hlava sa točila ako šalená :-(, skoro som odpadla, fakt... ale druhý bol v poho, som sa najedla viac ovocia pred tým, asi to zabralo... A nie som frajerka, ale voľakedy som cvičila aerobik a tam sme na brucho aj 20 min., nie 8.. tak asi sa na mna dačo nalepilo :-D :-D :-D :-D lúčim sa, zajtra hádam, idem hajať... pá cice
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?