Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 avojte emoticon
ja mam dnes ovocny den a uz to navypada na taku davku bananov a ineho ako posledny ovocny den emoticon emoticon emoticon dnes som mala len dva banany a do robotky beriem iba jeden a broskev emoticon emoticon
mne ta 8minutka ide, som nevedela, ze je to video emoticon ale zacnem az zajtra, lebo ako sa poznam, vecer ked pridem, sa uz neprinutim...xi
a vcera som si kupila jablcny ocot, ale v tabletkach...tak som zvedava....kolko tak stoji u nas? ci si mam nakupit doma alebo wpoho tu. Ja som tu dala za 40tabletkovy 240sk..
10. sep 2007 o 15:46  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spik28 (30 r.)
Registrovala sa 10. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bola 29. mája 2005
    okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
spik28 (30 r.)
Registrovala sa 10. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bola 29. mája 2005
    okres Bardejov
 ahojte , som tu nova ale popozerala som si vašu temu 90 dnova dieta , chcela by som to vyskušat , kolko sa da schudnut minimalne a kolko maximalne dakujem
10. sep 2007 o 18:07  •  Svadba bola v máji 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 1. marca 2003
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
    Trenčín, okres Trenčín
 spik28
tak to máš tažké otázky emoticon .... ved každá z nás chudne inak, niektorá za týžden kilo, niektorá tri a niektorá aj nič... takže je to isto individuálne, ale dá sa isto niečo zhodiť, ked nie na váhe, tak na objeme, ten mne išiel prvý, až potom sa pohla váha......Ale keď som schudla ja, čo som žiadne diety do teraz nedržala emoticon a neverila som, že by som mohla schudnúť a hlavne vydržať, emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tak isto každý, emoticon tak len s chutou do toho... Koľko máš v pláne schudnúť??? emoticon
10. sep 2007 o 18:22  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 spik28,ak chces poslem ti elektronicku 90 dietku.napis do IP mail.adresu
inac vazne schudne kazdy individualne,niekto ma rychlejsie spalovanie...a niekto sa narobi kym schudne a musi sa obmedzovat emoticon
10. sep 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 babenky, dnes ste tuším všetky, okrem smaily a mna pospali veľmi skoro... ale dúfam, že dietka pokračuje, tak ako má, aspon u mna teda dnes, OK, normálne na 100% emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon , dobrú nocku, zajtra možno... pááá
10. sep 2007 o 22:25  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak tak, s touto dieto sa chudne zdravo, pomaly a bez jojo efektu emoticon ja som zivy priklad,ktory drzal uz milion diet ale ziadna s uspechom...az tato emoticon
10. sep 2007 o 22:43  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon tak ako smaily?ako dopadlo lotto?dufam,ze si nieco trafla?
11. sep 2007 o 07:05  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon veronice,bezaz tak kde ste?uz ste chude,tak ohrdate cicami?ja som vcera vydrzala,no dnes uz od rana mam chut na sladke. emoticon
11. sep 2007 o 07:11  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon adamko,ja ta fakt obdivujem,ze tak dlho dokazes drzat 90-tku.
11. sep 2007 o 07:15  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 Ahojte kocice!!!!
Tu krasne svieti slniecko a hned ja den krajsi...... emoticon emoticon emoticon

Tak co ako sa vam dario?Mne celkom v pohode,len zatial na vahe nic moc-a to tu dietku naozaj dodrzujem!!!Zatial je 1 kilo dolu,ale cakala som viac....no,ale pripisujem tu vahu aj tomu,ze som uz 2 dni nebola na velkej.....neviem co sa deje a to pijem aj zihlavovy cajik...... emoticon
vcera som mala cestovinovy dnik,teda:na ranajky banan,na obed polievocka zeleninova s cestovinou a na veceru par zakuskov a keksov zo svadby,co doniesol kolega........a vecer po cviceni som si dala jablcko......da sa nie?No a dnes ma caka druhy ovocny den,tak snad zvladnem aj ten....... emoticon
mam nachystane jablcko,broskynu a zlty melon na obed a na veceru vyzivu........

A vy?mate nejake dobre tipy na zajtrajsi den-bielkovinovy?
11. sep 2007 o 08:11  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojte.
eeka emoticon tak ked ja som sa na to lotto pozerala,nenasla som nic,ale moj mily nasiel 3 cisla,a my sme si zaplatili aj 7 cisiel,takze by sa nam mal vratit aspon vklad.
Nabuduce... emoticon Zatial budem drzat dietku aj cvicit...
Klauduska dnes mam tiez ovocny den a na bielkovinu tiez premyslam...ale asi tuniaka vo vode v konzerme zmiesam s uvarenym vajickom a troskou kukurice,fazulky cervenej a rajcinami. emoticon
alebo mliecny koktejl emoticon to je rychlejsie a potrebujem riadnu bielkovinu...chybaju mi mliecne vyrobky,tak si kupim na zajtra aj zakysanku ale bez tuku to ti urcite pomoze na zachod... emoticon
a pol litra! emoticon
nechces Klauduska 8 minutku na brucho? Idem si prave zacvicit ale este si udusim postruhane jabka so skoricou....
papa emoticon
11. sep 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 smaily.......dik,ale ja sa na kalanetike cvikov na brucho nacvicim az az......... emoticon
a inak,moze sa kombinovat masko,teda ryba s mliecnymi vyrobkami?tusim v knihe pisali,ze nie......tak ja nekombinujem....dokonca pisali,ze ani vajcia s mliecnymi nie.......i ked by som vajcia zaradila medzi mliecne veci kvazi...... emoticon

rozmyslala som nad lecom.........ale mam malo rajcin,tak to necham na iny den,dovtedy nam svokra hadam nejake rajciny donesie...... emoticon a skusim spravit pecienky na stave a muzikovi k tomu spravim ryzu..... emoticon
11. sep 2007 o 12:21  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ja to miesam tak,ze na obed nieco a vecer len mliecne.....
davno som robila trosku delenu stravu a vtedy to nevadi.ked mam ale normalny obed s maskom a zeleninou, tak väcsinou vynecham mliecne....
ale bez bielkoviny sa nedokaze vytvarat svalovinka v tele,ked cvicis.ja som si kazdy den mixovala ovocie s tvarohom aj mliekom,kvoli bielkovine a vapniku.....
teraz menej...aj to ma svoju energiu emoticon ak chces napisem ti stranku,kde sa ti vyrata kolko si prijala a kolko vydala energie....
to mi pomaha popri diete dost....tu pecienku by som si dala emoticon
ja ked si dam tuniaka,tak aj s vajickom..neublizi to... emoticon a pocas diety za mesiac som zjedla asi 2 vajicka...
teraz papam jablcka udusene.....
Ako casto chodis na kalanetiku?
pa
11. sep 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 no,ja len za to,ze to je tak pisane v tej knizke....tak sa to snazim aj tak dodrzat.....
kalanetiku som teraz opat zacala cvicit a to v pondelok,stredu a piatok 1 hodku.....necvicilo sa,bo boli prazdniny a precvicovatelka tiez potrebovala pauzu.a este v ten isty den (pondelok a stredu) po kalanetike cvicim hodku aerobic a to vzdy pridem domov mokra ako mys.... emoticon

mnam,tie jablcka su tiez velmo dobreeeeeeeeeeeeeeeee emoticon
a tu stranku mi mozes poslat do ip.dik

tak,prave som sa vratila z terenu a mam dost....pobehali sme vsetky ulicky,roznasali sme taky oznam a tak mam dnes odchodene...... emoticon
11. sep 2007 o 14:43  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahojte cice,
tak ja prave obedikujem kuracie masko s porikom...mnam mnam. emoticon emoticon
11. sep 2007 o 14:46  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 miri...mnam,mnam,..... emoticon emoticon emoticon ,ako ho robis?cisto iba na panvici a nic ine nepridavas?
ja momentalne tlacim susene slivky......
11. sep 2007 o 14:52  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ee, len som si ho narezala na pasiky, ako na chinu a co najmenej oleja..a pridala trochu poriku uz na panvicu, ale viac som si nechala na tanieri emoticon
a predtym som ho mala asi 3hodky nalozene v lyzicke oleja (tak potom uz nemusim pridavat na panvicu) a milujem 7koreni..to tam dam, trochu korenia na kura a ide sa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

susene slivky? to nemusim ale v aky den sa to moze?

a co si to pisala o mliecnych vyrobkoch a mase...ved to je v jeden den, nie? emoticon
11. sep 2007 o 14:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 hej je,ale v knizke sa pise,ze to nemozes kombinovat......to znamena,ze mozes masko,ale nie napr. so syrom alebo mliecnymi vyrobkami....proste nemozes kombinovat........vy o tom neviete?ale chudnete aj tak...... emoticon

susene slivky-v ovocny den....ved je to ovocie..... emoticon

no,ja zajtra stavim na tie pecienky........

a vy?co budete mat dobreho,
11. sep 2007 o 15:01  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no dnes mi to akosi nepali.. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
no som nevedela, ze ked si rano dam jogurt, tak uz nemozem na obed masko...ako ja viem, ze nemozem maso so syrom..ale....no co uz... emoticon emoticon emoticon
dnes som sa vazila a tych 55,2 kila bola si nejaka haluz...asi preto, ze som nespala celu noc emoticon emoticon emoticon lebo dnes som sa normalne uz vazila po prespatej noci a je tam 56,3 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. sep 2007 o 15:15  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 to neva miri,aj tak mas peknu vahu.....ako dlho uz drzis dietku a kolko si schudla?
11. sep 2007 o 15:20  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no tu sa este neda o nicom hovorit....drzim ju tyzden..takze este sa nic neukazuje...
musim ja ist, idem este nieco robit a pa vecer,
a drzim palce,aby neprisli na teba hlady emoticon
11. sep 2007 o 15:22  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 dik,dik,aj si drzim palce,aby som to neporusila........ emoticon
papa
11. sep 2007 o 15:23  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siduska
Registrovala sa 10. decembra 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 38 príspevkov. Okres Rokycany.
  • Svadba bola 26. novembra 2005
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
siduska
Registrovala sa 10. decembra 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 38 príspevkov. Okres Rokycany.
  • Svadba bola 26. novembra 2005
    Česká republika
 adamko ano prvykrat, ja som mala inu dietu ale to nebolo ono
miriama tak dobre, snad mi to pojde tak ako tebe
11. sep 2007 o 15:40  •  Svadba bola v novembri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 Zdravím Vás CICE emoticon!!

Mali ste "vážnu" debatu ohľadne bielkovín tuším emoticon emoticon emoticon , som ale toho istého názoru a aj v praxi to rak robím, že ked masisko, tak masisko, ked syry, tak syry, ked jogurta, tak jogurty... iba raz som kombinovala, ked sa mi na večeru "neušlo" masko"... ale sa to isto nemá kombinovať....ale klobúk dolu, ak kombinujete a váha ide dolu...

eeka
... vieč čo, ani sama som si nemyslela, že to tak dlho vydržím... ked som si povedala 90 dní... jeééé, šak to sú tri mesiace a to ešte budeme aj na dovolenke... ale akosi to ide a už som na to celkom zvykla... ak sa teraz nedostanem na tých 55 kg (do nejakého 10.10.), tak asi od 01.11. skúsim znova, aspon 1,5 mesiaca... no šak uvidíme....

Ja som mala dnes na obed cesnakovú polievkočku so zemiakom - mnamky a na večeru som si tiež nechala, ale vidím to asi iba na banán...

kladi
.... s tým neidením na velkú to je ako u mna, na začiatku dietky, asi dva týžnde pohoda, každý den a potom ako keby "utalo" a mne sa už stalo, že som nebola aj 4 dni... tak bodaj by sa potom váha pohla... ale tie slivky by ti mohli pomôcť, ja som to riešila slivkovým lekvárom, som si ráno dala miesto ovocia dve lyžičky, zapila vodou... a až potom emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Ja má zajtra UH, dusím práve hovädzie mäsko na cibulke, dám tam rajčinový pretlak a ku tomu potom cestovinu, ja si dám iba šťavu a cestovinu emoticon, mnamky, toto mám véééľmi rada, tak sa už na zajtrajší obed teším... a asi si v meste, ako pôjdem z práce, objednám iba pizzové cesto s cesnakom a budem mať aj večeru...

ste tu niektorá... kým sa mi to udusí, tak tu "šmejdím", ale potom pôjdeme s malým na chvíľku von...
11. sep 2007 o 16:24  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojte.
ja som uz najedena,trosku konzervovanej fazulky,2nektarinky,banan a jabka udusene..to mi dnes staci.A napijem sa harmancekoveho caju.
Zajtra mozno budem jest plnenu papriku s maskom,dufam,
ze tam nebude ryza,lebo mi mily donesie obed. emoticon
Alebo jogurty..... emoticon
a idem si zacvicit trosku,len som dnes unavena...aj z toho pocasia,ked je zamracene.....
treba mi asi rezku hudbu.... emoticon emoticon
dobru chut k zdravym papaniam dnes vecer emoticon
11. sep 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 Krasne ranko cicky!!!
Tak ako?Zvladli ste to vcera?Ja v celku ano,len som si dala par lyziciek ryze,co som mangelovi urobila na dnes a 2 kruzky sunky... emoticon No ale snad to bude v pohode........
a pochvalim sa vam,ze uz som bola aj na "velkej" emoticon asi k tomu pomohli naozaj tie slivky.....a hned 2 krat a paradne......sa tesim,ze sa necitim ako nafuknuty sud......
no a poslusne hlasim,ze mam 1 pekne kilecko dole za tyzden a merat-sa nemeriam,ale su mi aj nohavice trosku volnejsie....... emoticon dobre zanmenie emoticon
12. sep 2007 o 07:45  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 AHOJKY kladi emoticon!

Ja som dnes vínimočne doma, mali sme v noci s malým fofry, vracal, tak si asi dnes vezme "pčko", sa chystáme aj k lekárke, nech mi to potvrdí, len sa tu ešte hráme a pozerám, že si tu emoticon
Ja včera OK, až na to, že som o pol desiatej dojedla polovicu Snickers, čo Adamko nechal, čo som bola taká vyplašaná, z toho vracania... ale inak ok emoticon emoticon emoticon
Teraz práve ranajkujem jablkovú kašu emoticon!!
12. sep 2007 o 08:19  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 ahojcek....
No,tak to ste mali asi divoku noc..... emoticon snad to bude v pohode a nebude to nic vaznejsie......
jablkovu kasu?Taku tu ovsenu?ci inaksiu?
ja mam na ranajky jablcko a na obed uz spominane pecienky s celozrnnym pecivom.......som ich robila o 20,30,bo som sa zdrzala u nasich emoticon
a ty mas co na obedik?
12. sep 2007 o 08:30  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 už teraz to vyzerá, že malý bude OK, už "vystrája" emoticon !!
No som iba uvarila jablká - dve, rozmixovala a dala tam dve lyž. kokosu a mnamky ranajky emoticon!!
Na obed mám cestoviny s rajčinovou šťavou, chlapi majú aj mäsko, no ale Adamko bude mať asi dnes so mnou "dietu"...
To varenie po 20-tej dôverne poznám emoticon emoticon !
To máš kuracie pečienky?? Iba tak na cibulke??? mnáám emoticon emoticon
Ideme sa nachystať a prebehnem ku tej lekárke, dúfam, že do hodinky sme doma... zatím pá
12. sep 2007 o 08:45  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 hej,hej,na cibulke.........a kuracie.....ine,eeeee
tak papa.....
12. sep 2007 o 08:55  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš