Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
1
182
183
nieeee, ja az zajtra, lebo sa nam dnes este zvysili nejake ryzove salaty z oslavy. Ale zajtra naskocim hned na škrobovy den, aby sme boli spolu. Ty si Hela? ( z nicku tipujem) Ja Lucia :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ma tesi luci;) a spravne tipujes no ja som prave dodlavila "veceru" a pokial pojdem spat sa asi este od hladu zjancim :-( takze zajtra skrobovy: musim vyhutat, co budem jest.
Odpovedať
pre mna asi nebude mozne dodrziavat veceru do 20:00, ked som sa vcera spytala milovaneho, ci by sme mohli vecerat uz okolo 21:00, tak sa na mna pozrel, ci som chora a okamzite to zavrhol, ze prilis skoro. A zajtra skusim urobit cigrons (chickpease po angl., ale ani netusim, ako sa to vola po slovensky, hanba mi) . Alebo sosovicu. A co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
a tvoj drahy je talian? ci nejaky juzan, ked tak neskoro veceriavate? chickpease je cicer barani po slovensky, my to volame, prepytujem, "cicvor" :-D nemam nic vymyslene, spolieham sa, ze u nas v zavodnej jedalni budu varene zemiaky alebo ryza ako priloha a dam si iba to. ale ta sosovica je dobry napad. len uvarit s paradajkami dochutit solou a ciernym korenim, popripade tym pretlakom
Odpovedať
Moj mily je Katalanec, zijeme v Barcelone. Ale na tie vecere si neviem zvyknut, o siestej uz moj zaludok place:)
Odpovedať
Profilova fotka
No veď tie jedálne sú hrôza! Doma sa za tak lacno nenajem, tak mi je potom ľúto, že míňam zbytočne peniaze. Ách jo, ale baby, ide predsa leto, slnko síce nie je ešte také teplé (u nás) ako by malo byť, ale to nám nemusí prekážať, pretože pri výstupe na nejaký kopec neďaleko domu sa určite ohrejeme :D myslím si, že sa treba hlavne hýbať, ísť pešo všade tam, kde sa dá no tak sa držte, ja si idem dať sprchu a vycestovať za skúškou :) a ozaj hudobníčka, vy kedy večeriavate? u vás je vo zvyku neskorá večera?
Odpovedať
veceriavame najskor o 22:00, ale to sa nam malokedy podari, vacsinou okolo 23:00.
Odpovedať
Profilova fotka
čože?! a to na koľkú vstávate ráno do práce?
Odpovedať
vacsinou vstavame okolo 8:30. Takze je to celkom v pohode :) Jooooj, este je len rano, a uz som porusila dietu, dnes mam "mucny den" a mala som navstevu zo Slovenska a dala som si na ranajky namiesto ovocia buchticku. Pri takomto pristupe sa necudujem, ze ostanem buchticka.
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, nie si sama, kto to pokašlal viac krát. Ja som sa na to už definitívne vykašľala, pretože nie som schopná nový jedálniček dodržiavať. Ale verím, že aktívnym pohybom dokážem pár kíl zhodiť (: teda dúfam
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahojte mozem sa k vam pridat?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
ahojte baby chcem sa aj ja pridat ku chudnutia k chtivym ludom, teda ani nie tak so sebou, ale rada by som pomohla svojmu snubencovi. Chceme mat buduci rok svadbu a potreboval by schudnut tak 10 az 15 kg. Neviete mi poradit pre neho najvhodnejsiu dietu ? Myslela som ze by som pre neho vyskusala 90 dnovu ale neviem. Ma dost problem dodrzat nejaku dietu, ma velmi rad sladkosti a tak neviem ako ho udrzat pred nimi. poradte pleaaaaaaaaaase :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte. Ja som začala minulý týždeň. Mám nádherné svadobné šaty a potrebujem sa za 6,5 mesiaca do nich dostať. :-) Zaplatila som si vo fitku permanentku aj s trénerkou. Chodím zatiaľ 3x do týždňa tak na 2 hodiny, pričom sa mi venuje celý čas. Doma mám bežecký trenažér, stacionárny bicykel aj steper. Upravujem aj stravu, trénerka mi spravila jedálniček. Okrem toho ma pomerala, odvážila, zmerala mi tuk v tele a takto to budeme robiť pol roka, aby videla, čo ide, čo nejde a podľa toho mi bude upravovať tréning. Merania budú raz za mesiac asi. Tak som zvedavá, aké budú pokroky. Na môj šok som bola vo fitku zatiaľ 2x, pričom mi dnes už 2 ľudia povedali, že som schudla. No neviem... Ale počúva sa to dobre. :-D
Odpovedať
este mozes skusit tyzdnovu dietu, to mi poradila pani, co to ma vyskusane, lebo ju sama zostavovala: http://abc-dieta.sk/tyzdenna-dieta-s-...
Odpovedať
Ahojte, ja som tiez natvrdo zacala. Najprv som chcela 90 dnovku, lebo je super, ale uz nemam pevnu volu a tak len kazdy den cvicim. Cez tyzden chodim do posilnovne na kruhovy trening kzady den a jeden den z vikendu chcem cvicit bodyrock. Jeden den v tyzdni mam ako cheating day a zaroven necvicim, v tomto pripade to bolo vcera :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Baby caute, ozivujem tuto temu, svadba sa blizi a chcem este dat nieco dole. Tak dnes som uz zacala fakt ze ziadne podvadzanie, ani cez vikendy. Jedla som rano dve zemlicky s pomazankou a uhorkou, na obed a veceru kuracie maso so zeleninou a poobede jablko. Normalne planujem jest 5x za den, ale dnes som vstavala neskor a nevydalo. Uz aj nasi doma vedia, ze chcem trosku odtucnit (doteraz som take nieco vzdy tajila, lebo som relativne stihla), normalne som kupila masko kuracie a pekne na vode si ho budem aj do roboty robit, aj na veceru jedavat.
Odpovedať
Nejako to tu už nežije, ale ja sa momentálne tiež riadim heslom cica nežer :-) od januára mám dole 5 kg, idem z relatívne vyššej váhy, takže zo začiatku to ide dole rýchlejšie, snažím sa jesť menej pečiva a nejesť blbosti a hlavne nejesť tie blbosti večer :-) Mne strašne pomáha žihľavový čaj, pijem ho 3x denne, chuťovo síce nie je nič moc, ale môj žalúdok naň veľmi dobre reaguje, ešte mi aj prestali padať vlasy a cítim sa po ňom celkovo tak ľahšie....a momentálne rozmýšľam čo na večeru :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Dievčence všetky, ktoré ste z BA(bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte :-) Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím :-) žiadne tabletky na chudnutie:-)ak chcete vedieť viac tak IP
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
babyy poradte mi nejaku dietu ,na nejakych 5-6 kg dolee :( dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@yvanielka žihľavový čaj? a to pomáha k lepšiemu spaľovaniu?
Odpovedať
@lubiken žihlavový čaj super prečistí organizmus a zbaví ho všetkých odpadových látok, tak prispieva aj k chudnutiu ako doplnok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete nahodou ako to funguje, ked si napr. kupim saty v januari a schudnem za tri mesiace do svadby este nieje problem ich potom zuzovat??? :) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee:) tak ako .. velmi chcem schudnut a skusala som už kadečo teraz by som vyskušala aj tuto 90 dnovu .. len citala som veella vela komentarov na nete že sa im po diete kilecka vratili ešte 2 nasobne.. neviem no ,.. tak povediac za vyskušanie vela nedam :) tak kto sa teda pridaa alebo kto mi to ozrejmi -? :)))
Odpovedať
1
182
183
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?