Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
1
9
10
Profilova fotka
aaaaaaaaaaa trdielkooo! teraz si ma precenila :-D ja riesim totalne vsetko cez net... ale teda su obchodiky, ktore sice funguju cez net, ale potom mozes prist aj do ich mini kamenneho kuknut na to ;-) ja som takto kupila take gelove gulicky do vazy a kvietky na stol atd atd v ambientes, aj tu maju ponuku v bazare :-) velmi mila pani, ma taky kamrlik ako predajnicku v dome, ale teda tam si mozes vsetko kuknut, pochytat :-D ale navleky tiez len poziciavaju a teda nemaju ich najlacnejsie.. :-( ja som videla zatial najlacnejsie presne za to 1 euro co pises aj s maslou, ale samozrejme je to len prenajom.. a preco nechces takto prenajat? ja to tak urobim, co by som robila s kupenymi :-D a teda kupit stoja tusim okolo 10-15eur za kus + masle! to sa fakt neoplati jedine, ze by si chcela potom dalej poziciavat - podnikat 8-) ale organzu v tom ambientes obchodiku maju urcite aj na predaj - teda mozes ist pokukat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek aj tak velice pekne dakujem ... no navleky asi predsa len poziciam a v tom ambientes kupim ostatne "haraburdy" :-D idem uz zase zavislacim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jasne, ja mam dnes volno, takze si tu asi budem ficat ;-) hlavne, uz nech zazvoni kurieeeer! papa pekny dnik a nemas zac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tiez sa pridavam k junovym nevestam :) tie najhlavnejsie veci ako salu, kamera, fotograf, kuchar, stary svat mam, uz len doriesit ci kostol alebo urad, vybrat saty, kozmeticku, kadernicku... a riesim uz vyzdobu, najmä teda po neta a zistujem, ze niekde sa tie veci velmi cenovo lisia :S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cicussa mame tu aj temu priamo na 11. jun 2011 kedze vidim v tvojom pase tento datum svadby ;-) ja som tu v labume videla uuzasnu vec samovyroba venceka na dvere a srdiecka na auticko takze bude samovyroba ;-) co sa tyka tych navlekov a vecicike podobnych informovala som sa na nejakych sweb strankach a odpisala som no ale akcie rozne co tam su len ak to zajednam do konca roka a to sa mi zda pol roka do svadby este dost takze to neriesime a basta najskor sa musime aj tak ist spytat do KD kde mame svadbu ohladne podmienok a blabla ... usacek ty si si davala sit saty u zima vsak?ja som mu poslala mailika rozhodla som sa ze on mi usije saty ze idem do toho "risku" a hotovo mam vysnene satky pojdem si ich niekedy vyskusat a ak sa mi budu hodit dam si ich u neho usit jedna baba tu predavala prenadherne satky ktore mi hned "padli do oka" a on mi ich usije za polovicnu sumu ... noo chcela som sa ta spytat mas saty take ake si si predstavovala?musela si si ist po ne na colnicu v BA?kolko si platila poplatky?napis IP ak nechces tu verejne dakujéééém
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - nie, neviem kto je zimo... ja som si ich davala sit nie cez ebay atd, ale cez normalnu stranku, maju vlastnu.. ale napisem ti do IP :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@usacek79 ahojky prosim posles aj mne ten kontakt, kde ti sili saty???vdaka,
Odpovedať
ahojte nevesty....trosku odbocim od tem a spytam sa nieco ohladom svadboneho oznamenia...a teda...urcite ste uz vsetky videli "dodatok" (neviem ako to nazvat) k svadobnemu oznameniu, ohladom toho, ze si ako svadobny dar prajete peniaze:-) zacina sa to nejako tak, ze "ak by si niekto lamal hlavu s tym, co nam dat, .... atd..." mna teda zaujima, ze ci sa to dava spolu so svadobnym oznamenim v obalke alebo ako??? s tym, ze na konci toho dodatkuk, je potom ze p.s. zaroven vas pozyvame k svadobnemu stolu:-) mne sa to velmi paci, tento dodatok....tak jednoducho mozme naznacit, ze co si prajeme ako svadobny dar.... ;-) dakujem za vase nazory:-)
Odpovedať
@ja1985 dava sa to ludom , ktorych pozyvas na svadobnu hostinu, a robievaju to holky tak ze na jednej strane karticky je napisane srdecne vas pozyvame k svad.stolu a na druhej strane je tento text, co si napisala....ja osobne to robit nebudem, budem mat len 25 ludi na svadbe..a vsetci sa ma uz na rovinu spytali...ci nam dat peniaze, a nenosit dary, kedze ..uz mame samostatne byvanie a komplet sme zariadeni..... je to asi individualne u kazdeho....
Odpovedať
boze baby .. ja nic nestiham .. nic nic nic .. nemame oblek, ani vyzdobu, ani topanky, ani pozvanky, ani nic .. a k tomu drahy je mimo, ja mam novu pracu a nestiham .. a nema mi kto pomoct, vsetko musim sama .. ja sa asi zblaznim!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my budeme mat svadbicku 11.jun...mame zavezpecene miesto, hudbu.. dnes som objednala saty...riesim fialovo bielu vyzdobu..a ako kukam 93 dni prejde..a je to tu....:D :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ponozkazt neboj...ja tiez nemam...topanocky...ani pozvanky..ale mi stihame :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@usacek79 jej.. a ja som si objednala.. presne tieto saticky.. ako mas v albume..no su krasneeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 a prosim.. s tymi poplatkami na colnici ako to je...prosim posles mi meno predajcu od koho si objednavala..na IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiež sa k vám pridávam. 04.06. 2011 je náš deň D. Ako ste na tom s prípravami? My sme vyriešili akurát oblek pre budúceho ženícha, šaty sú objednané, hádam dovtedy prídu, kytica by sa mala už riešiť a oznámenia sa dajú urobiť tento týždeň. Mám stále pocit, že to nestihneme..
Odpovedať
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?