Svadobý termín apríl 2007

ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
1
2
95
Profilova fotka
ahoj ama, tiez mame terim 28.4.2007. Sme teda uz dve. ;-)
Odpovedať
jej a tiez pozeram, ze sme vychodniarky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat 21.4.2007, tyzden pred vami, babky, ale zatial mame len datum, ale ved to hadam staci, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ama,sme skoro susedky, ja byvam v kosiciach,ale svadba bude v humennom. Myslim ze s pripravami to zatial nemusime prehanat, pomaly zbierat napady a tesit sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ama, pozrela som si tvoj album,mas tam nadherne fotky,myslim ze mame podobny vkus. Vidim ze ty si to uz rozbehala naplno,ja na pripravy zatial velmi nemam cas, ale tesim sa na prazdniny. Tiez planujem mat kyticu z tulipanov,ale vraj to nie je velmi prakticke, co ty nato?
Odpovedať
No tak to o tych tulipanch pocuvam aj ja. Vraj ked je velmi horuco, tak sa zvyknu aj niektore druhy rozvinut :-S . Este uvazujem o freziach a nejakych orchideach. No este presne neviem. No je pravda, ze ja uz mam zajednanu salu, fotografku, kvetinara a kameramana nastastie :-) Satky uz tiez mam ako tak vybrane /cislo 2 v mojom albume/, chcem si ich kupit v polsku aj so zavojom priamo k nim za 20000 -22000. Ale budu s korzetom co mam v albume cislo 3. Slubili, ze ho usiju taky ako som im ho poslala x-) . Ale s tym pockam do decembra pripadne januara. Mozno, ze sa mi nieco v nasich salonoch zapaci... Asi som blazniva, ze uz tolko veci mam co? Ale ja som na tuto stranku natrafila uz v januari a nedalo mi to pomalicky si nieco aj zajednavat. My sme totiz mali najskor termin 7.7.2007 a na ten uz su saly dost obsadene... Ale aj na nase terminy je uz co to obsadene, kedze je to po velkej noci a pôste.
Odpovedať
Inak vitaj medzi nami hhenrieta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik si zlata
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tento vikend sme aj my urobili prvy krok vo vybavovani. :-) Boli sme si pozriet a zarezervovat salu. Takze aj ja uz mam inieco vybavene. Hura. Ama, zda sa ze ty si uz dost zbehla v tychto svadobnych veciach. ;-) Mas prehlad kolko tak normalne stoji kamerman a fotograf? Dakujem.Katka
Odpovedať
No je to rozne... Su fotografi, co len atelierove a exterierove maju od 9000,- a su aj fotografi, co fotia aj za 1000,- No tak mame ten stred. Tym, ze sme prelozili termin, mame nasu fotografku na celu svadbu za 8900,-- Co sa tyka kamery, tak tam je to zvacsa medzi 5000,- a 8000,- Cena zavisi od roznych veci ako je natacanie predsvadobneho videa a podobne. Nas stoji 8000,- ale kvalitu ma na jednicku a tak sme nevahali. Posielam ti kontaky do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky nevesticky, tiez sa hlasim do klubu aprilovych 2007. Ama a Katenka - mame spolocny datum svadby, len rozdielne miesto, ale vychod :-) pomalicky sa aj ja rozbieham s pripravami - mam uz nejake typy na miestnost, ale este som tam osobne nebola. saty planujem vyberat definitivne niekedy v oktobri, resp. v novembri - vraj budu predvianocne akcie a nove kolekcie. v hlave mam kopec napadov, len ci sa zrealizuje aspon polovica :-) mam mensiu dilemu s topankami - nasla som pekne u Batu, ale neviem, ci na ne este nie je skoro a maju jemne hnedy opatok. nemali by radsej byt cele biele? hmm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sestricka, super ze sa k nam pridavas aspon si mozme tie nase napady porovnat a predebatovat ich realnost. :-) Co sa tyka topanok myslim,ze je to len na tebe,nikomu nebude vadit hndy opatok,ale na druhej strane mozno este do aprila uvidis aj krajsie. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj katenka! dakujem za radu, dilema sa vcera vyriesla sama :-) Vosla som do jednej predajne, mali pekne topanocky s bielymi opatkami, jedny som vyskusala a sadli mi ako uliate, tak som ich hned vzala - su take akurat, presne pre mna :-) . takze od vcera slavnostne zacinam odskrtavat v svadobnom zozname ;-) prajem vsetkym krasny horuci dnicek a bezkam pracovat :-| .
Odpovedať
ahojte, takze nielen na vychode bude v aprili 2007 svadba :-) , ale aj v Ziline a jedna chysta. Hoci datum este konkretne vybrany nemame - chceli by sme a rozhodnut medzi 14.4, 21.4 a 28.4. Keby tak clovek vedel, ake bude vtedy pocasie, hned by sa mu lahsie vyberalo :-S
Odpovedať
Ahojte kocky, tak mi tiez budeme aprilovy a asi to bude 28.4.v Ziline. Vybavovat a nejak specialne som si nezacala moc predstavovat. Jedine co sa mi pozdava, zeby obrad mohol byt az okolo 15hod a ziadne chody, ale rovno svedske stoly. Mate niektora podobne predstavy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my tiez planujeme svedske stoly,ale jeden,dva klasicke chody na zaciatku predsa len budu,svedske stoly na neskor. Zda sa mi,ze do rana je to dost hodin, tak nech sa sa hostia dobre napapaju.
Odpovedať
Caute nevesty. Tak aj ja patrim k aprilovkam, konkretne 21.4.07. Zajednanu mame zatial len salu a so vsetkym este cakame, mc sa mi nechce vybavovat v tomto teple :) Ale na jesen sa rozbehnem a do aprila ma asi nikto nezastavi :-D Inak na tejto stranke su perfektne napady, ktore by mi bez nej asi ani na um neprisli, tak som hapyyy ze existuje
Odpovedať
Ahoj babenky, pridavam sa k Vam aj ja, my sme sa dohodli na Velkej noci, ktora bud. rok vychadza na 7.4. 2007. Aj ja veeelmi uvazujem nas svedskymi stolmi. Momentalne pracujem pre jednu firmu, ktora svadby a podobne velke hostiny organizuje a na zapade je to uplne bezne a strasne prakticke.
Odpovedať
Ahoj bihan, ja som tiez strasne tuzila po termine 7.4.2007 lebo to je presne 5 rokov, co sme spolu s drahym, ale prave som od toho odstupila, kedze je to velka noc?Ako sa na to tvaria pribuzny, pripadne farar, ze bude svadba na velku noc?
Odpovedať
Ronikacz: Pribuznym to aboslutne nevadi - iba starka mala poznamku, ze je to takmer na 10 vyrocie od starkeho smrti, ale smutit predsa nebudeme este dalsich dvadsat rokov... Praveze sme sme to organizovali takto koli nim... Moj drahy je totiz Francuz a mame kopec znamych rozlietanych po svete, bez ktorych by to nebolo ono, takze takto sa nikto nemoze vyhovorit... Co sa tyka kostola, na Velku noc som bola pokrstena a v konecnom dosledku je nedela najvacsim krestanskym sviatkom, ale kedze sa nesobasi v nedelu...
Odpovedať
Teda Bihan, dala si mi chrobaka do hlavy.Ja by som strasne chcela svadbu v tento termin, len som sa bala, ze by nas farar nechcel oddat, kedze je biela sobota a to sa este drzi smutok a svadba je teda veselica.Ale uvidime, skusim sa spytat farara, ako sa na to bude tvarit.Ty budes mat teda svadbu tiez v kostole, hej?
Odpovedať
Ahojte dievcata, tak po dlhsej pauze sa opat hlasim. Nove v podstate nemam nic, len to, ze toho roku nebudeme mat dovolenku, lebo som nastupila do novej prace. Ale zato si vychutnam nasu svadobnu cestu na druhy rok ;-) . Ozaj uz ste rozmyslali kde ju stravite???? Myslim, v akej krajine?
Odpovedať
Ronikacz - mne dala do hlavy chrobaka moja domaca, lebo povodne sme svadbu planovali na maj, ale potom mi povedala, ze oni mali svadbu na Velku noc, lebo mali vela hosti z Londyna, tak aby mohli vsetci prist. Aj my budeme mat svadbu v kostole - v evanjelickom, ale myslim, ze v "najhorsom" pripade by sa to dalo zorganizovat v nedelu, ale to uz ta ako datum asi velmi zaujimat nebude, co? Opytaj sa a budes si na istom ;-) Ama - ja si nastastie este dovolneku mozme dovolit, lebo moj letny job koncim v polke septembra a do skoly nastupujem druheho oktobra, tak sme sa s drahym rozhodli, ze sa vydame obdivovat krasy severneho Talianska. Svadobnu cestu este neplanujeme, ale ako nas poznam, tak to nebude ziadna vylihovacka na plazi... uz davno snivam o ceste lodou okolo finskych fjordov a keby sa k tomu pridalo este Dansko, bola by som dvojnasobne v siedmom nebi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
povodne som chcela mat svadbu 28.7.2007 ale teraz rozmyslame ci ju nedame na 28.4.2007
Odpovedať
Soffi, my sme uz tych terminov moli kooooopec. Najskor sa mi pacil 7.7.2007 no s drahym odchadzame prec a tak nam to nevyhovuje a koli tej ceste sme odriekli aj termin 5.5.2007. Nakoniec sme zakotvili na tomto termine a aj som rada, lebo v aprili nie je az tak horuco :-)
Odpovedať
haha, mne o tom hovor! :-) my sme povodne chceli v juni, to bol prvy termin.. potom 5.5., lebo moja maminka ma navyse v ten den narodeniny, ale nakoniec sme sa rozhodli pre Velku noc, aby mohli prist vsetci doleziti hostia a navyse je to skor ;-) Mne sa nas termin hrozne paci, lebo nie je problem s miestnostou, fotografom, terminom na matrike a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte aprilovky :-D ja tam zacatu temu ze Kosice, april 2007, ale nejak mi to tam nepribuda. My mame termin 21.4.2007 a uz sme zacali s pripravami :-)
Odpovedať
d_anjel_a tak to sme obe z vychodu :-) . Uz nas tu je viac. Co uz mas pripravene? My mame fotografku, kameramana, kvetinara, no a aj satky mam uz v podstate vybrane /teda predstau o nich :-D /, tak dufam ze to vide.
Odpovedať
Profilova fotka
ama: no ja saty este nemam zatial ani predstavu, poziciam si take, ktore mi najviac pristanu. Drahemu sme uz kupili oblek a podla siat dokupime ostatne veci. Uz mam aj latku na redove saty, topanky aj svadobe aj redove, latku na saty pre svadobne mamy :-) No a tesim sa lebo aj miestnost a kostol mame zarezervovany uz len treba dat zalohu. Ked to tak pojde dalej stihame svadbu este do konca roka :-D ale nieee. My kameramana este nemame, fotografa uz ano, v podstate aj cukrarku, len neviem ci nebudeme mat problem s Dj, nepoznam ziadneho a nemame ani kontakty. No a tak postupne zariadujeme veci. Od 30.8. na dva tyzdne budeme mat pauzu vo vybavovackach, ideme na dovolenku prvykrat spolu k moru tak sa uz nevieme dockat :-) Inak v Presove som prezila 5 rokov, teda som tam dochadzala do skoly.
Odpovedať
no tak to ste nas s pripravami uz riadne predbehli ]-( :-D Musim sa aj ja viac snazit. Salu uz mame vybranua ideme ju uz konecne rezervovat a hned potom aj kostolik. Juj uz sa tak tesim ze az...
Odpovedať
1
2
95
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?