Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
Profilova fotka
bambula27: Oba bydíme v Brně, pracujeme tu. Ale pochází z Košic a má tam celou rodinu. Ale svatba bude tu v ČR, z přítelovy rodiny dojede jen pár lidí.
Odpovedať
carrynka - a aku velku svadbu budete mat? Co vsetko uz mas pripravene?
Odpovedať
Profilova fotka
No puvodne jsme chteli malou svatbu do 30 lidi, nakonec nas bude kolem 45. Hranici 50 uz prekrocit nechceme. Mame misto svatby a hotel, foto, video, svatebni agentku a pritel ma zamluveny oblek. Taky pomalu pokupuju nejake dekorace a tak :)
Odpovedať
Ou...a co to znamena svadobny agentka? :-) Bude vam to organizovat? Alebo sa postara o vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
no ma na starosti vsechno co jeste nemame, takze vyzdobu, organizaci svatby, zajistuje nam kvetiny i dort a cukrovi, komunikaci se vsemi dodavateli atd. Bude to pro nas jednodussi ze nemusime nic zarizovat. A co vy?
Odpovedať
No tak taku agentku by som brala ;-) Ale zase viac penazi by to stalo. Tak my mame objednanu salu, fotografa, kameramana, za knazom sme uz boli, ale musime este raz niekedy v januari. Mame 2 sikovne zienky na vyzdobu a tiez postupne kupujem zopar drobnosti na dekoracie. Chystame sa nakupit uz alkohol do konca roka a objednat cukrarku. Saty este nemam odskusane, tiez je este cas, kedze pridu aj nove kolekcie. A ako si na tom so satami?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jsem jeste taky zkouset nebyla...snazim se jest eshodit asp par kil na moje vysnene... skoro vsechny co se mi libi jsou tak velikost 36 :( Ale pomalu se na to chystam... snad si nekde nejake vyberu. Premyslim, ze se zajdu podivat i v Kosicich, kdybych nahodou nesehnala tady. Mam favoritky od Maggie Sottero.
Odpovedať
No asi kazda buduca nevesta chce este schudnut par kil. :-) Ja tiez. A ake su tvoje vysnene? Budes saticyk kupovat alebo len pozicias?
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite pujcovat, kupovat je mi prijde zbytecne. Mrkni ke mne do alba, tam mam nejake co se mi libi. Nemam moc rada takove ty princeznovske s velkou nabiranou sukni. Libi se mi spis ty jednodussi strihy.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, tiez som sa tarala v inych temach :-) carrynka: videla som tvoj pivonkovy album. aj ja by som chcela pivonky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pravdepodobne budu mit pivonky, jeste se uvidi podle satu. Nevim jak se k nim budou hodit, jeste ma v zaloze orchideje. Ale radsi bch ty pivonky :)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula: to oznamko co mas v albu je supr ;-) akorat bych tam dal afotku misto te kytky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
carrynka - krasne saticky mas za favoritky ;-) Hlavne tie posledne co su... x-) Noo, to oznamko keby sme mali take, tak urcite by tam bola nasa foto. Ale zatial planujeme nieco ine..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budem taky mit svoje oznamko s fotkou, kamoska je profi fotografka, takze nam udela fota a zbytek bude na grafikovi :)
Odpovedať
No ja som za oznamko len s foto....je to proste nieco o nas ;-) A fotografa budete mat koho?
Odpovedať
Profilova fotka
mame Simču Smrčkovou, je z Brna a její fotky nás úplně dostaly :)
Odpovedať
fiiiha - tak tie foto su naozaj zaujimave, netradicne a krasne ;-) Musi byt asi aj draha, vsak? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prave ze vubec ne, tedko zdrazovala, ale my mame jeste stare ceny. Takze foceni + uprava fotek za 10000 Kč.
Odpovedať
Nooo teda ... tak to naozaj nie je vela. A teraz si v praci? Co robis?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja pracuju na zivnostak, takze sama na sebe. Pracuju jak se dari, delam konzultace a kontroly EU fondů. V rijnu toho mam docela dost, tento tyden mam celkem volno :) A vy mate koho na foto? A video budete mit?
Odpovedať
Nas budu fotit Lucia Pytelova a Peter Kristl. Je to mlady par. Ale mame aj v rodine fotografa, takze nieco budu fotit oni a nieco nas znamy. A video bude, to mame ako darcek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...4.6.2011 osudový den!!!
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka nechcela som napisat taky expresivny vyraz tak som zjemnila na umrel havo :-D som rada ze ste sa tu rozbehli kto je tu este na 11.6.2011? idem okukat vase albumiky dievcata ;-)
Odpovedať
js122 - ahoooj. Takze tak, konecne...ja som si myslela, ze tento datum mame maximalne 3 zienky :-D trdielko - :-D ale mne to chvilocku trvalo, kym som pochopila o com hovoris, lebo ja to poznam prave v tomto expresivnom vyraze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambi a ani blond nie si :-D :-D uz je to pochopene nastastie ;-) ja idem zienky nasmu tatikovi oproti s malou na prechadzku a potom ideme nasim susedkam gratulovat k meninkam (Editky bolo v nedelu) takze asi az zajtra sem priiidem prajem vam krasny zvysok dna a pekny vecer s vasimi "muzmi" x-)
Odpovedať
trdielko - aj vam krasny dnik ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
bambula, neboj, bude nás dost.....my sme trošku pozadu, lebo sme sa zasnúbili až koncom júla.....máme zatial len miestnost, zhruba výzdobu, starejšieho, isté pekárky-rodina a podbradníky..:-))) ....riešime fotografa, kameramana....už je čas na skúšanie šiat, či mám čas......sa mi nejako nechce....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj trdielko; no ja som tu tiez. ;-) Ako pokracuju pripravy? Ja momentalne nejako stagnujem... este stale hladam starejsieho (trdielko mi uchytilo pana Raceka), nemame este DJ-a, neviem o nijakej dobrej vizazistke ani kadernicke v BB, kvety este tiez neviem ake... akurat, som bookla letenky domov vo Februari, tak sa potom cely tyzden asi nezastavim... :-| js122 - ahoj a vitaj, ja som tiez z BB. Kde mate svadbu? Co uz mate? :-)
Odpovedať
js122 - a preco ste si vybrali prave takyto termin? :-) No a nie je uz teraz problem s fotografom? A co sa tyka saticiek - asi mas este cas. Ja som tiez skusat este nebola. Budu nove kolekcie v decembri, januari, niekde su uz aj teraz. Takze mame cas. ;-) Nechce sa ti? JA by som uz isla :D
Odpovedať
Profilova fotka
Bambulka, chceli sme povodne 30.4, lebo vtedy mame 5.vyročie, ale akurat vtedy už bol starejši zajednany a ine rodinne komplikacie, ja v maji svadbu mat nechcem, lebo som poverciva...:-) ...a najblizsi termin potom je 4.6......neviem ohladom fotografa, zatial boli vsetci volní ale drahí a ja chcem profesionala len na tie fotky po obrade, na zvysok mam spolužiačku, ktora vystudovala fotografiu.....saty sa mi dako velmi skusat nechce, lebo mam vybrate vysnivane vo Valery v BB a bojim sa, že mi nesadnu, alebo co, tak mam taky respekt.... a Matka: mali sme dost problem s miestnostou, lebo budeme mat vyse 100 ludi, nakoniec nám známy odporucil novootvorenu restiku v Kremnicke- u Vinca sa to vola a oni maju aj kapacitu a zabezpecia aj vyzdobu za slusnu cenu, tak asi tak.....a vy co??? ako ste na tom???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?