Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa teda tiez nakoniec rozhodli pre KD a dame stoly tak nejak nech to vyzera dobre :-) v restike ti daju sice hotove vsetko nachystane ale tym padom to nie podla nasich predstav ..aspon v LV to tak je ... ze ano mas bez starosti a zhanania,prides na hotove ale vyzdoba onicom,vobec sa mi to nezda dobre ani pekne,ja si radsej vsetko obeham ale bduem mat vsetko podla mojich predstav :-) kuk album
Odpovedať
ahojte babenky.....zatial som t nevidela ziadnu bududcu nevestu z okolia zvlena......skoda ale aj tak sa spytam.....nepozna niekto chatu Ovčiar v Kováčovej pri Zvolene. Jednoducho zhanam neake info ci to funguje.....viem ze min. roku to fngovalo....maju aj stranku na ktorej su 4 tel. cisla ale ani jedno nefunguje.....boli sme aj tam pozriet ale nik tam nebol....ale vyzera to udrziavane.....neviete niektora poradit ako zhnat neaky iny a funkcny kontakt na zodpovednu osobu.....rozmyslame ze by sme tam mali svadbu
Odpovedať
trdielko, presne to iste si myslim aj ja..trocha sa sice nabehas, viac vybavovania a zhanania, ale koniec koncov to mas podla svojich predstav. Ja uz som varovala kamosky, nech sa chystaju, ze budu pilne zdobit a pomahat ako vcelicky :D
Odpovedať
inac trdielko, ty si aka sikovna, uz si aj saty bola skusat? tetusky v salone s tym nemali problem, ze mas este rok do svadby? lebo pvacsine vraj nechcu dat tak skoro skusat
Odpovedať
Profilova fotka
som rada majka ze somnou suhlasis :-) no prisla ma navstivito davna kamoska z cias zakladnej skoly a som jej vravela ze budeme mat svadbu tak ma nahovorila na take blaznovstvo ze pod spravime si srandu,pekne popoludnie a tak sme sli :-) :-)tetusky sa nastastie nic nepytali :-) no kamosky musim este upozornit na takuto vec :-) akurat rozmyslam,ze ked dam na stoly a stolicky sukne,organzu tak naco kamienky?ved to bude stacit ... coko fontanu nechcem lebo ju vyuzijeme len na svadbe inak vobec nie,tak naco,bublifuk len detickam kupim,namiesto dukatikov staci aj ryza :-) nechce sa mi vyhadzovat tolkeee peniaze za veci co potom odlozim do skrine na 100 rokov...ale ved 100 ludi 100 chuti,ja voobec neodsudzujem ludi co to vsetko chcu,kazdy ma ten svoj vkus predsa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko cokofontanu nechceme ani my. videla som to na viacerych svadbach a nikto sa toho ani nechytil. kazdy sa len o zakusky zaujimal. :-) my nebudeme mat ani navleky, kedze v nasom hoteli maju velmi pekne stolicky a bola by skoda ich zakryt. bublifuk planujeme tiez len pre deti. ja nechcem ani kamienky a ineblbinky na stol. neviem co by som s nimi po svadbe robila. nejake tie sviecky (dava hotel, tak nemusim kupovat) a zive kvety mi stacia. mne sa paci skor jednoducha vyzdoba. a tiez som si vsimla, ze ked na tie kamienky polozis nahodou pohar, tak sa ti prekoti. par ludi sa tak uz olialo. :-N
Odpovedať
trdielko, tak teda to ste mali pekne predsvadobne dobrodruzstvo :-) my sukne budeme mat len pri hlavnom stole, ale v sale mame uplne nove stolicky, tak tie sukne vynecham, aj tak by to slo viac do peniazkov a kedze ja narok este len skolu koncim, a nasich nechcem nejako "vyciciavat", tak taketo veci ozeliem. Fontanu tiez mat nebudeme, viem si predstavit, ze sikovne deticky by cokoladu rozmuzlali po celej sale :-D a dospeli sa toho asi ani nedotknu. rganzu davame tiez, ale potom uz len take male svieckove dekoracie, ved ked tam bude este pijatika pmedzi, tak si myslim, ze viac tam netreba. Bublifuky asi tiez nebudu, nechava to skarede flaky na satach a ja nechcem vo bec riskovat :-N A taka ryza alebo dukatiky sa u nas nehadzu...ale zasa co kusok usetrim dam na moj a draheho kroj. Aj tak si myslim, ze na svadbe bude najdolezitejsie pre hosti, aby im chutilo jedlo, k tomu kolaciky, nieco vypit a vyblaznit sa na parkete.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja chcem mat urcite navleky na stolicky a kruhove stoly, hlavny stol klasicky obdlznik a na stoloch chcem mat organzu omotanu umelym brectanom, ako menovky jablcka a na stoloch gulate nizke kyticky z nejakych peknych kvietkov sezonnych a na stoloch by som uvitala aj take valcovite sviecky asi 10cm vysoke v gulatych vazickach, velmi sa mi to paci. Nad fonatnou uvazujem lebo budeme mat vela malych deti a nebudeme mat tri chody jedla ale len dva.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby my sme sa rozhodli ze co nam dal jeden Dj ponuku tak ju neprijmeme, priatelovi sa tam iste veci nepozdavali a mne taktiez, tak sme si povedali ze budeme este hladat a budeme verit ze nieco najdeme, teda niekoho v sume do 200Eur, ktory bude pustat to co budeme chiet, teda ludovky, repete, oldies a slovenske a ceske pesnicky a popritom si nebude spievat do mikrofonu a bude vediet aj namixovat hudbu a nielen pustat cele pesnicky. Tak mi drzte palce lebo tu je to volajaka bieda
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s pozri si DJ Pali (vraj je super,hrava aj disko v Ministri v BB) no vesia diskoteky na klinec predsa skoro 20 rokov je dost a chce klud tak zacina len stuzkove,svadby robit...chce 200 eur (+doprava) cize presne podla nasho rozpoctu a chcem vas upozornit DJ Benny,norm svadmalne mi napisal,ze 340 eur,chce vopred zalohu a pritom mame svadbu az o rok ! vobec sa mi nezda ... :-S v nasom KD kde budeme mat svadbu maju take normalne stolicky,ani nie "komunisticke-stare" ale ani nie nove tak som sa rozhodla ze len maslu z organzy dam na ne a ziadne sukne,suknu dam len na hlavny stol kde budeme my ;-) majka dobre ze si ma upozornila na tie bublifuky,ze robia skvrny,takze deticky,ryza bude,ziadne bublace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem trdielko, skusim popozerat referencie, ale predsalen som jedna z tych co nechce ziadneho diskotekoveho maniaka ktoremu ked poviem pojem ludovka bude na mna pozerat ako tela na nove vrata a ked mu poviem nepustat lady gagu tak ine tam pocut nebudem. Osobne poznam zopar Djov diskotekovych a viem ze nemaju taky cuch na svadby aky ludiaktory sa venuju cisto len svadbam. Nam dal beny ponuku 280 lebo sme nechceli ziadne svetla ani stroboskop ane podobne somariny, podla mna to viac robi skody ako osohu. Co sa tyka bublifukov tak kedze budem mat vlastne saty tak deti dostanu bublifuky, lebo si neviem predstavit kto by my z rozpustenych kuceravych vlasov vyberal ryzu a uz som videla nevestu ktora sa na ryzi tak nestastne posmykla ze si v den svadby rovno pred kostolom rozbila hlavu o schod a to dakujem mam rada svoje zdravie.
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s wow chudatko ta nevesticka ... aale ani ja som nechcela svetla a neviem co este a povedal mi 340 ...ach ! tento dj pali chodieva robit svadby uz zopar rokov tak neviem,ja sa ho popytam a tak az ked bude januar myslim si ze pol roka pred svadbou staci vraviet o tychto veciach ... rozmyslala som aj o DJ co sme mali na stuzkovej,mam naneho kontakt a on spravil perfektnu zabavu aj s ludovkami takze este uvidim :-) no vidim ze aj ryzu asi zrusim nad tym ze ju budem mat vo vlasoch som nemyslela ale fakt ... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No my sme mali na stuzkovej strasne trdlo ktore ani nepocuvalo co ma hrat ani nic, na pochod nam zahral nieco uplne ine ako mal a gaudeamus nam pustil namiesto len hudby aj s hlasmi, takisto sme mali aj strasneho kameramana, ktory tam par ludom pozabudal fotky vlozit, jedine co sme mali na stuzkovej dobre bol fotograf.
Odpovedať
Baby, DJ-i si nasadzuju nejake velke palky, na to, ze pustaju len z cd. mz chceme urcite zivu hudbu, mame aj skupinu vybratu, len este nie zarezervovanu...az po pytackach :-D aby sme si na istom boli.a vobec este netusime, co kameraman, alebon fotograf...stale hladam po nete, ale akosi nic, co by bolo vyhovujuce. bude to este vesele hladanie a dohadovanie.ale my to zvladneme..no nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka ved mame este rok na to :-) no my chceme isto len a len dj-a ziadna ziva hudba,lebo so zivou hudbou by na nasej svadbe bolo mrtvo :-( no dj benny mi volal,to bol ale rozhovor vyse pol hodky ale aspon som sa dozvedela nove veci :-) no v kazdom pripade este je casu dost a nikoho nebudem zajednavat az v decembri alebo zaciatkom januara (ved len vtedy sa kupuju kalendare) chichi
Odpovedať
no jasne, ze je este cas...este si uzime kusok volna :-D ked zacnu pripravy, tak to bude jeden kolotoc.
Odpovedať
Profilova fotka
noo na ten kolotoc sa aj celkom tesim budu to prijemne vybavovacky :-)
Odpovedať
aj my zvazujeme jun, len sa trochu obavam, ci uz nebude velmi horuco...a tak je tu este maj...ale vtedy vsetko kvitne a ja ako alergicka nie som v 100% stave :)...tak uz len sa rozhodnut...pocasie si clovek nevyberie...
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab my sme si dali zatial terminy 28.5.2011 a 11.6.2011 ... a do augusta sa rozhodneme na milion percent,kedze muzikovi sa objavila len teraz alergia tak ten maj asi nie a navyse v juni ma narodeniny :-) a lepsie horuco nez nejaky jarny hurikan :-))
Odpovedať
Ahojte .. Som tu prvykrat a pridavam sa k Vam, junovym 2011 .. 4. 6. .. Priatel mi to oznamil po telefone asi pred pol rokom, ze vtedy to cche mat, mam vtedy narodky, aspon si zapamata :)) zatial mame iba salu. Foto, jedlo a kameru budeme riesit este teraz, ale ostatne veci az niekedy na jesen, zda sa mi to v poho .. Dufam, ze to zvladneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
ponozkazt zvladate v pohode neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ponozkat aj my mame v ten isty termin svadbu, jedine dolezite co nam ostava vyriesit je miestnost a Dj. Ale verim ze na 4 juna bude viacej na vyberanie ako na 11teho juna
Odpovedať
Profilova fotka
michala to mas pravdu ze 4.bude toho viac ...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, mate nieco nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky ja som neodolala a vcera som objednala krizik z mimibazaru za 3,50 Eura, je krasny a taky ako som si ja predstavovala, nie uplne klasicky ale ani moc prečačkaný,t aký peknučký a hlavne lacný. Ktorá budete chcieť pošlem do Ipčky link
Odpovedať
Profilova fotka
super miska :-) aa ved treba kazdy mesiac nieco male dokupit nech naraz toho nie je az tak vela :-) inak my sme sa dohodli na datum 21.5.2011 tak sem uz nepatriiiim :-(
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja sa pripajam k trdielku, svadba bude nakoniec 27.8. tak si este o kusok viac pockam
Odpovedať
Ahojte, ostala tu este nejaka nevesta, ktora sa vydava v juni?? :-p ak ano, co uz mate zarezervovane alebo kupene? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzka, my mame foto, video, krížik, popolnočky, oblek a ešte nejaké drobnosti
Odpovedať
Fíha, no my mame vsetko zatial len vyhliadnute a ked spravim vsetky skusky, co dufam bude uz buduci tyzden, tak sa chystame zacat vybavovat :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?