Termín svadby 25.06.2011

Ahojte nevesty :). Verim, ze tento " vynimocny" den bude patrit aj inym parom. :) Tak sa podelme o cenne rady a dufam, ze sa nas nazbiera na tento datum kopec. ;-)
Odpovedať
Ahoj :) aj sa pridavam. Tesim sa na tento den ked budeme konecne svoji :) snad to vsetko a vsetkym dopadne podla predstav - zelam vam to- aj sebe :)
Odpovedať
jojo 25.6.2011 bude i u nás ten nejúžasnější ;-)
Odpovedať
pridavam sa :-D
Odpovedať
Tesim sa, ze nas je postupne viac a viac. Ako ste na tom s pripravami? Uz mate nieco zabezpecene? My uz mame kostol - ale mame prist az niekedy vo februari, boli sme tam prilis skoro, hehe. :). A o miestnosti sa rozhodujeme, nie je ich vela na vyber. :) ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, změnilo se nám datum také na 25.6., budeme to mít v Olomouci v altánku, máte s tím některá nějakou zkušenost? díky
Odpovedať
jeeej, aj my mame v tento datum svadbu :-) my uz mame vybrate svad. oznamenia, kostol a miestnost... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :) aj ja sa pridávam !!! 25.6.2011...ešte nevieme kde, ale už vieme kedy .
Odpovedať
Ahhhooojte aj aj sa pridavam ,,.. mam tiež ten dátum. Máme kostol, miestnosť aj hudbu a pomaly riesim aj ine ale momentálne pracujem vo zahraničí taj je to ťašké ......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte slecny :) sme si zvolili tento letny datum :) my uz mame viac menej vsetko hlavne zajednane ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@sonatka ahojte...Pozdravujem vsetky vydavajuce sa 25.6.2011:-)) sonatka kde si budes zhanat saty? vsimla som si, ze si z vychodu...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby aj mi mame naš den "D" 25.6.2011. Podla čoho ste si vybrali tento datum? A ako pokračujete s pripravami? Mi už mame nejake drobnosti nakupene na vyzdobu a tak a samozrejme aj martiku a kostol vybaveny. Miestnost na oslavu mi rieši otec, ho to chytilo tak nech sa realizuje :-) A šaty budu už tiež pomaličky pripravené. ;-)
Odpovedať
Ahoj kocky, ja sa pridavam tiez. Aj ked my budeme mat svatbu v UK, datum je 25.06.2011. Ale rady chcem cerpat z domu :-) , xxxx
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! Len tak zo zvedavosti, nezistoval niekto, co na tento datum hovoria numerologovia a pod.?
Odpovedať
Ahoj holky, máme cosi společného, tak se k vám dovolím přidat ;-) Máte už nějaké přípravy za sebou? My zatím stále vybíráme místo, chceme v zahraničí a ještě jsme si neujasnili kde...Jinak, najde se tady ještě nějaká holčina, která do dne "D" chce zhubnout? Pokud ano, jak bych byla šťastná za pořádný hecování 8-) .
Odpovedať
vernell ahoj, já se do hubnutí taky pustila. Chtěla jsem samozřejmě sama od sebe, ale nejvíc mě nakopla přítelova sestra, které se zhubnout podařilo a když ji všichni chválili, tak řekla, že přece slibovala, že bude na naší svatbě nejkrásnější. No, to se mi otevírala kudla v kapse ]-( Takže od té doby se snažím krotit a aspoň obden cvičím :-D
Odpovedať
@petrikazuzka Ahojky, ano som z vychodu, no momentalne pracujem na zapade Slovenska, takze sa chystam na Svadobny veltrch v inchebe v BA vo februari. Ale uz som bola skusat jedne saty v Presove, a velmi sa mi pacili, takze uvidim, ci nieco ponuknu na vystave. :). Ale v Kosiciah maju tiez krasne salony, aspon co som pozerala na internete, maju bohaty vyber, napr. http://www.svadobka.szm.com, http://incanto.sk/?page=svadobne2, urcite sa najde vela salonov, dnesnej dobe skor bude problem si vybrat z tolkeho mnozstva krasnych siat. A co si myslis o satach z Ukrajiny? a aj vsetky co si o tom myslite? . Inak sa velmi tesim, ze nas je postupne viac a viac :) ... Ja som teraz mala chvilu pauzu od organizacie, tak teraz sa opat do toho poriadne pustim. Tak vela uspechov nevesticky :-N
Odpovedať
@petrikazuzka : este ma napadol salon Maggie v Kosiciach - http://www.maggie.sk/mainmenu.html :)
Odpovedať
@pupidu Ahojky, tak tomu říkám pořádný hec, i když moc nevhodný ]-( Tak držím palečky ať jdou kilča dolů a je jasný, že nejkrásnější bude přece nevěsta!!
Odpovedať
@sonatka Ahojky, ty šatečky z první webovky jsou nádherné!!! A máš už vybrané jaký tzp by se ti líbil? Já už 4 roky sním o šatech www.atelierdellasposa.com , ale teď na webovkách nemají nic moc. Chtěla bych lehce provokativní až sexy, oni mají u většiny šatů průsvitný vršek,ale jsou tak rafinovaný,že není nic vidět. No ale to hlavní je, do nich zhubnout a zpevnit záda, aš se mi z nich nevalí špekáčky 8-)
Odpovedať
@vernell Nejhorší na tom bylo, že všichni jen přikyvovali a až po chvilce jim došlo, že to asi nebylo moc vhodný a začali s tím, že nejkrásnější bude nevěsta. Moc to už ale nezachránili. Ale jak říkáš - hec je to pořádnej 8-) No, a co pro to hubnutí děláš ty? Že bych třeba okoukala nějaký fígle :-N
Odpovedať
Taky 25.6 v Liberci :O)))
Odpovedať
@pupidu To mě mrzí se švagrovou, moc to určitě nepotěšilo,ale motivace je obrovská 8-) Já zatím nehubnu,příští týden jedeme na hory a to bude obžérství :-D . Ale osvědčila se mi 90ti denní rozlišovací dietka, tak na ní pak najedu a až se mi rozhýbe váha dolů,začnu pravidelně jíst. Jelikož mám malou dcerku, přes den nejím,nestíhám a ani nemám chuť a baštím v klidu večer - to je to nejhorší. Takže to shrnu, nastartuju dietkou a pak pravidelná strava plus cvičení - fitko a zumba. A to by nebylo abychom nebyly nejkrásnější nevěsty :-D
Odpovedať
@vernell Ahoj, wooooow, tak to su zaujimave saty a odvazne a sexy :)). Moja predstava je vrsok zuzeny a dole nazberkane a dlheeeeeeeeeee :). Ale priznam sa ze ked som bola skusat saty, tak niekedy predstava zlyha - ale nie uplne, neboj sa. Len si myslim, ze saty treba urcite skusit a poskusat vsetko mozne co v salone maju, lebo naozaj kazde sadnu inak a dokonca aj farba. Skusala som saty v bielej a tie iste v kremovej a uplne inak mi sadli k tvari a postave ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
... kočky, už len 155 dní :) ako Vám ide vybavovanie ??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak my máme taky 25.6.2011 :-) v pavilonku ve Veltruském parku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, taky se hlásím k tomuto datu ,,25.6. 2011' :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se. Mám taky tohle krásné datum. Kytku a šaty už mám zamluvené a pár věcí nakoupeny na dekoraci zahrady :0)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky....my sme sa tiež rozhodli pre tento termín :-) svadba je v TN
Odpovedať
Ahojky nevesticky, tak pomaly sa nam to krati. :) .... Ako pokracujete s pripravami? Bola ste niektora teraz na vystave v Inchebe? Ja som sa tam celkom na par veci inspirovala :). Plz nemate niekto skusenosti alebo poradit ako najlepsie prepravit Tortu, ktora bude mozno trojposcodova asi tak 400 km a aby aj ostala cela, mam totiz problem, ze som objavila uzasnu cukrarensku vyrobu na zapade ale svadba bude bohuzial na vychode ... Myslim, ze kolace by sa ako tak dali, ale ta torta, neviem neviem... Jaj ja uz sa velmi tesim, tento rok je nabity svadbami, kamaratka vydava tesne pre mojou svadbou, tak je to take cele super, ze si mozme radit, inspirovat sa navzajom a aj mojasvadba mi pomaha. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sonatka s prepravou torty ti neporadim :( ale som zo zapadu a celkom by ma zaujimalo kto ti tu tortu bude robit - ak by si mohla poslat nejaky kontakt či web stranku dakujem :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?