Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
°°°monatko, tak to je kraaaaaaaaaaaasne.......sa neviem vynadivat x-) x-) x-) x-) x-) x-) a kedy to mas presne termin? 3.maja je stretko ;-) °°dani, tak budes mat dva?:: ja mam tiez takychto somariniek plnu krabicu...xi...ja take mooooooooozem :-D len teda skoda, ze ja nemozem ten material...ale aspon budes mat oba ty 8-) °°lom, pojdem kuk tie fotky...len teraz som rada,z e som vas ako tak precitala a da sa mi odpisat...takze poslem prispevok a idem kuuk ;-) a este dani, to fakt sa najde taka krava????? ty kokso..tak som este nepocula...no ze ju hanba nechava spat ]-( ]-( ]-( !! a s tym h..... no tak to nemam slov...to je psychina malo :-S ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
no lom, tak ako klobuk dolu....WAW!!!!! fakt sa neviem vynadivat....uces bomba, make up decentny, satz uuuuyasne....no ja nemam slov..a s drahym ste perfektny par... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
bola si nenormalna kocka....ja som ta vlastne videla iba raz vtedy na stretku a to si mala tu satku bielu na hlave..cize ja vidim tvoje vlasky prvykrat..normalne som ta nespoznala :-N :-N :-N naozaj ti to velmi pristalo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) vsetky vas zdravim :-) danka...hovor mi nieco o chlapoch v uniformach :-) za jedneho som sa vydala a mam to na dennom poriadku :-D tiez sa mi tak lubia :-)
Odpovedať
jja ahooooooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-) x-) x-) nedame vo stvrtok kavicku? ked skoncim v praci, do siedmej mozem x-) jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a uniformy to ja tiez mozem :-D :-D :-D :-D :-D :-D najviac sa mi pacia maliarske :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mali sme na skole maliarov a to bolo hmmmmmmm :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D miri tak pridi ku mne, mne to tu frciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
dobreeeeeeeeeeeeeeeeee 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kikus...velmi rada...ale vies ze do stvrtku je u mna este daleko:)) dam vediet, ale tak na 99% moze byt 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj, baby, tusim som vo vas tymi uniformami zapalila ohen a vasen... :-D :-D :-D ... zachvillu aj ja budem sexi... v uniforme.... teda tak hovoria anglicania kazdej rovnosate - aj ked su to iba rovnake nohavice a tricka, ktore nosia zamestnanci jednotlivych firiem. Ja budem nosit tmavomodre oblecenie s napisom SKF a bagandze s ocelovou spicou.... fakt sexi... :-N ywett, budem balit loziska do rychlovlakov, formul, helikopter... som cela nadsena... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dani...viem si ta predstavit aka budes sexi ;-) :-D :-p ale uniformu uz mam aj ja ...sice som v nej zatial ako v mechu..najprv si ju musim dat upravit, skratit, zuzit a potom vam rozoslem foto sexi hasicky 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jja, hasicka???????? :-. :-. :-. WAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUU :-o :-o :-o :-o :-o To dobrovolna? alebo profi?
Odpovedať
Profilova fotka
dani..origos.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ty kokso !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o Ja len dufam, ze ta v pracovnom nebudem musiet nikdy vidiet .................... :-N :-D :-D :-D :-D :-D ... mozno ako iba tak pri sutazi... :-D Ale na foto som zvedava 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahooojte, uniformacky :-D :-x No moj drahy nosi sestrickovsku uniformu, to je tiez zaujimave :-D :-p :-p :-p , hlavne ak je sam medzi babami :-D :-D Lom, wooouw, fakt dobre foto, skoda ze si malej na tej foto rozmazala tvaricku =-) =-) Ale fotky su naozaj na umeleckej urovni, tie ucesy - foto, su nejak umelecky dotvarane??? Yvett, dakujeeeem, uz si zvykam na kvantum roboty a nervoznu sefku ]-( ]-( , a ake vysetrenia ta cakaju??? :-. Dani, co tak si Majka obliect do rovnosaty, aspon nebudes pokukavat po potapacskych policajtoch :-D :-D :-x Ten mail v Prahe dosiel aj mne, nejaky Van HOVEN to bol, ze ? :-N Monatko, to si bola na tom 3D sono, ze? Kde to robia? Mirus, akosi mi nepises ;-( ;-( Babenky, kraaasny vecer ;-) ;-)
Odpovedať
mill, ja ti pisem!! ved aj na icq uz parkrat =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, dik :-) ja to mam 8.7., ale vidim, ze aj tebe sa to krati ;-) tak good luck, nech idu vsetky pripravy ako po masle .. milluska, ano, je to 4D, bola som v Hlohovci.. odporucam kazdej, velmi prijemny pan doktor aj sestricky, inac na nete ich najdete - vola sa to centrum Ulmus..
Odpovedať
ahoj......tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeer 8-) 8-) 8-) prave volam s Milluskou a ta pozdravuje x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) urcite pojdeme na take paradne sono 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
mon ;-) to je super aj ja uz sa tesim ;-) ozik a to je koho to babatko co mas na fotecke? sestrine? x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, tak vy mate pripravy v plnom prude, ze? my sme v sobotu mali pol roka od svadby, strasne to uteka :-) ja to ani moc nevnimam, ten cas dozadu, len ratam dni a tyzdne dopredu, ked budeme uz vsetci traja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, ano, to je moja mala neterka, narodila sa v januari, takze medzi nou a nasim malickym bude pol roka... no aspon viem, co ma caka a neminie :-D
Odpovedať
tak to verim :-) :-) :-) aj ja ratam, kedy budeme tiez traja..... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vam budem drzat palce, aby sa zadarilo 8-) ;-) ostavate tam aj po svadbe ? inak aj kamoska caka mimi v irsku a je velmi spokojna s pristupom..
Odpovedať
heeeeeeeeeeeeej??? aj ja chceeeem uz...zajtra idem durdikovi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty si v NM??????? =-)
Odpovedať
mon ano jasneeee ved si spominala ze bude mat mamina v jednom roku dve vnucatka x-) x-) x-) x-) to je super takze budete mat JANIKA? x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) a malicka sa ako vola?
Odpovedať
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x no jo.....len tri dni... po doktoroch :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sestrina je Eva Maria po obidvoch babkach, no a my nie sme este uplne rozhodnuti, s chlapcami je to tazko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
miri, no toto, ty vies vzdy cloveka prekvapit :-D tak len dufam, ze je vsetko ok..
Odpovedať
tp dufam aj ja.. :-( :-( ved kedy si sa nudila, tak pridi ma zabavit do cakarne....je to tam o hubu....som sa nedostala pondelok ani na chodbu? ]-( ]-(
Odpovedať
mon "janik" je pekne x-) x-) x-) x-) x-) no jasne mirka ma rada prekvapenicka x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, bola som asi tak mesiac dozadu na vysetreniach, behala som po internom, kardiolog, k tomu ked priratam poradnu...... :-| no vazne, nie je nad to byt zdravy a nevidiet biele plaste!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?